[ E39 ] 535і E39 [ЛЬВІВ]

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Доброї всім пори доби. Не знаю радуватися чи плакати, але став я знову власником БМВ. Попередню Е34 М51 я продав менше року назад. Без БМВ якесь повітря не те. Хоча весь цей час пішки не ходив, а пересуваюсь на службовому Фіаті Добло 2011 р.в. 1,3hdi.
Років п'ять я переконував свого попереднього шефа продати мені свою Е39. Ось і місяць тому "вдарили ми з ним по рукам". Він на ній їздив років 10 мабуть. Перед нею також була Е34. Мені відомо про, як мінімум, три останні року її експлуатації та поїздок на СТО так як зі мною консультувався по цьому питанню.
Недоліки і переваги даного авто:
- двигун 3,5л V8 / з моїми пробігами не проблема так як користують постійно службовим авто, а ним японовідра не накажеш:)
- 98 р.в. авто / попереднє Е34 було 89 р.в так що на 9 років молодше. Кузов, як не дивно, в ДТП не був, легкі подрапини були. Ланжерони, стакани і сам кузов живий,
- немає шкіри / ідеальну шкіру важко найти і має деякі незручності в користуванні, особливо влітку (На Е34 була чорна шкіра). Можливо згодом поставлю,
- має деякі нюанси по електроніці / все робиться і це зроблю (потрібно буде знайти толкового електрика так як я недавно в Київ переїхав і ще не вкурсі що тут і як),
- має деякі нюанси по кузову та ходовій / буду і так маняти на М/// поступово,
- БМВ дорогі в обслуговуванні / якщо не економити на запчастинах купуючи незрозумілої якості аналоги і вчасно все міняти все буде ;)
- дороге пальне / ну і х** з ним
Перші враження від авто Е39 в цілому:
Я часто їзджу у відрядження на Фіаті, тому комфорт їзди не до порівняння. На Фіаті 300-400 км - це важко, сильно втомлюєшся і висока шумність двигуна і дорога вбиває. Виїхавши на трасу Одеса-Київ (так як авто я брав в Одесі) на Е39 відчув себе нормальною людиною. Все тихо, спокійно, чути лише приємне вурчання двигуна (V8) та тиху музику і ще якась "гадость" скрипить ззаді (мабуть стійка де плафон кріпиться освітлення заднього пасажира, потрібно глянути) Ходова нормальна, на "драбинці" авто тримається дороги впевнено. До Умані заїхав зовсім швидко при круїзі 110-120км/год. Швидше не їхав так як не привик до даного авто. Приємно почав падати середні розхід з 15,6 до 11,4 на в'їзді в Київ. Загалом враження лише позитивні. Який розхід по Києву ще не знаю так як він досить відносний.
Цікаво дізнатися споживання палива і масла у таких двигунів, а також яку паливо краще заливати: 92, 95 чи Пульс 95.

Данные по транспортному средству
Тип Значение
Номер шасси WBADE210X0*******
Код типа DE21
Тип 535I (EUR)
E-серия E39 ()
Серия 5
Тип LIM
Рулевое управление LL
Двери 4
Двигатель M62
Рабочий объем 3.50
Мощность 170
Привод HECK
Коробка передач AUT
Цвет ORIENTBLAU METALLIC (317)
Обивка STOFF FLOCK STREIFEN/ANTHRAZIT (D9AT)
Дата пр-ва 1998-05-11
Дополн. оборудование
Код Наименование (порт) Наименование (EPC)
S216A SERVOTRONIC Гидроусилит.руля - Сервотроник
S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Боковая НПБ для задних пассажиров
S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Отсутствует обозначение модели
S428A WARNDREIECK Знак аварийной остановки и аптечка
S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Исполнение из ценных пород дерева
S441A RAUCHERPAKET Комплект для курящих
S465A DURCHLADESYSTEM Сист.с люком д.перевозки длинном.предм.
S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Сист.омывателей фар/ интенс.очист.стекол
S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT регулировка угла наклона фар
S534A KLIMAAUTOMATIK Автоматическая система кондиционирования
S690A CASSETTENHALTERUNG Держатель для кассет
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Экспорт.исполнение для Германии/ Австрии
S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Список дилеров Европа
S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Бортовая документация, немецкий
S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA

Серийная комплектация
Код Наименование (порт) Наименование (EPC)
S260A SEITENAIRBAG FUER FAHRER/BEIFAHRER Боковая НПБ для водителя/ пер.пассажира
S280A LM RAEDER/SPEICHENSTYLING Л/с диск BMW дизайн со спицами
S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Стеклоподъемник с электроприводом Пд/Зд
S473A ARMAUFLAGE VORN Подлокотник Пд
S520A NEBELSCHEINWERFER фары противотуманные
S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG система поддержания заданной скорости
S548A KILOMETERTACHO Спидометр
S555A BORDCOMPUTER Бортовой компьютер V с ДУ
S665A RADIO BMW BUSINESS Радиоприемник BMW Business RDS

Информация
Код Наименование (порт) Наименование (EPC)
S464A SKISACK чехол для перевозки лыж

Фото загружу згодом так як потрібно авто добре помити і натерти:)
 
Last edited:

Nikolaj

Пользователь
Joined
May 1, 2012
Messages
5,720
Город
Львов
Вітаю,власнику BMW E39,кращого авта за е39 не існує за ці кошти,переваги 535,колонка замість рейки ,і конів більше:)
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
С приобретением ;) шефа на е60 пересадил ?)

Хм...одесская 535... Интересно.


Я в свое время заливал 5в40 в м62 , мобил1. Бензин конечно лил 95 или 95пульс.
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Вітаю,власнику BMW E39,кращого авта за е39 не існує за ці кошти,переваги 535,колонка замість рейки ,і конів більше:)

Дякую, Коля. Так, рейки там немає:) і конів хватає поки що.
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
С приобретением ;) шефа на е60 пересадил ?)

Хм...одесская 535... Интересно.


Я в свое время заливал 5в40 в м62 , мобил1. Бензин конечно лил 95 или 95пульс.
Дякую. Та да. Дякуючи NIKOLASу послійдій час обслуговувалася на СТО біля мийки Кактус (забув як його звати). Вони там одними БМВ і занімаються. Відгуки від мене лише позитивні. Все вчасно і відносно не дорого робили. Лишнього нічого не парили. За що їм окреме спасибі від мене.
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Вчора мною були придбані деякі дрібниці до авто, а саме ящик для речей зі шторкою, так як в мене була касетниця, а касет вже давно не продають. Класно колись було з касетами, особливо пісні перемотувати.📼 😣.
Також взяв емблему БМВ оригінал (моя пострадала від вандалів 👹) і стойки багажника так як мої любили мені в районі хребта масаж зротити. Два рази стукнули, більше не хочу.
Сьогодні постараюся все це поміняти. З касетницею надіюсь буде не складно. "Ломать - не строить".
 
Last edited:

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
допоможіть розшифрувати помилки щитка приборів:
- FB 84 000,
- 8C 84 000,
- F7 84 000,
- F8 84 000,
- 8D 88 000.
Заздалегідь спасибі.
 

vag72

Пользователь
Joined
May 18, 2015
Messages
2
Город
Полтава
Подскажи плиз каталожный номер ящичка со шторкой, вместо кассетницы.
 

TVO

Пользователь
Joined
Oct 7, 2012
Messages
2,557
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
допоможіть розшифрувати помилки щитка приборів:
- FB 84 000,
- 8C 84 000,
- F7 84 000,
- F8 84 000,
- 8D 88 000.
Заздалегідь спасибі.

Що саме ви хочете взнати за допомогою розшифровки цих помилок ?
 

Nikolaj

Пользователь
Joined
May 1, 2012
Messages
5,720
Город
Львов
Фото давай і відео як димлять шини:)
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Мені вже охорона на роботі дала останнє китайське попередження за такі діла;) Потрібно поміняти площатку. А біля ТЦ гади понаставляли лежачих проти таких як я. Пошуки тривають.🅿
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Не зря на вихідні з'їздив в Одесу. І віддихнув на морі, і своїй подарок прикупив BMW Style 65 оригінал R18. Залишилось задню резину купити i в Київ доставити подарок. uploadfromtaptalk1435581448029.jpg uploadfromtaptalk1435581488192.jpg
 
Last edited:

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
точнее 65
Сорри, 65. Довго я за ними ганявся. Таки знайшов. Залишилось тепер резину Р18 275 знайти і переобути свою девочку на симпатичні каблучки.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
брызжу слюной:biggrin::new_russian:
 

BabyBeatz

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
14,984
Город
Одесса
Только у вас не М5, а на эту ширину дисков без проблем подходит рекомендуемая заводом для обычных е39 - 235/40 и 265/35
Хотя, дело хозяйское:)
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Только у вас не М5, а на эту ширину дисков без проблем подходит рекомендуемая заводом для обычных е39 - 235/40 и 265/35
Хотя, дело хозяйское:)

ок, учту
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
Такие колеса на стандартную ходовую.....немного неправильно
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Такие колеса на стандартную ходовую.....немного неправильно
І до ходової доберуся. А поки що сильної нагрузки не буду давати і в повороти більше 140 входити не буду ;)
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
Сьогодні заказав рестайлингові стопи з білими поворотами. Свої рідні продаю. Притензій до них не було, але "не то пальпо". З новішими якось краще задниця виглядає. Потрібно буде ще обманки десь в Києві поставити що помилка мені постійно не вискакувала, і так їх хватає. Також згодом і перід на рестайл ксеон поміняю. Але це мабуть до кінця року так як зараз і так розходів хватаю. Першочергове завдання в мене зараз купити резину на зад. Вирішив брати нову Мішелін Пілот Спорт 3. Розмір або 275/35/Р18 (як книжка пише) або 265/35/Р18 (як практичніше) різниця між ними 20$ здається за штуку. А там дальше "к гадалки не ходи" вилізуть "косяки" з ходовою.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Практичнее наверное все-таки будет 275ая резина, она и шире, и выше будет
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
До речі, може хто з таким стикався і мені підскаже.
Планую поміняти лобове стікло. Але розглядаю стікла зі захистом від сонця, тобто ультрафіолета. Питання чи в оригіналі таке є чи потріно окремо клеїти? Ну і зразу цікавить цінник.
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
На днях купив задні рестайлінгові стопи. Поставити то роставив, але вчасно по неті погуглив і рішив зняти так як підключив напряму. Підскажіть де в Києві мені можуть грамотно підключити і щоб помилок не було?
 

lyubomyr

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
285
Город
Львов
uploadfromtaptalk1442780995546.jpg
Хто повірить що двигун V8 3.5і на автоматі в 39 кузові?
 
Top