[ F01/F02 ] 740 Li X-drive 11/2012 "Бостонское чаепитие" [Киев]

Контролера не буде зовсім. Є пульт
 
Невеличке ТО:
90beedf49f9b2df0383be1ddca05a280.jpg


Міняємо вкладиші шатунні та коренні, ланцюги, направляючі та сальникі клапанів, кільця. Подивимось на люфт пальців в шатунах.
Ну і все сопутнє, що за технологією має бути новим.

Також замінили фрікційні накоадки в гідротрансформаторі і, думаю, поліземо в АКПП)))

Дякувати мені за мою далекозоркість, є на чому їздити поки що))))

550b0aba2faf0bd9db8202c9256b2b4f.jpg

Я знову на синьому турінгові)))
 
Класна тачка, розглядаю собі теж , перелистав більшу половину сторінок тут але не знайшов конкретно про розхід пального) Можливо на фоточки передивився)) Який у Вас по місту та трасі?
 
Last edited:
Класна тачка, розглядаю собі теж , перелистав більшу половину сторінок тут але не знайшов конкретно про розхід пального) Можливо на фоточки передивився)) Який у Вас по місту та трасі?
У 7мок розхід на СТО більший ніж палива в місті)) Треба питати скільки треба грошей у рік на обслуговування.
 
У 7мок розхід на СТО більший ніж палива в місті)) Треба питати скільки треба грошей у рік на обслуговування.
Треба питати не у рік, а протягом років 5ти хоча б усереднено :) бо може бути так, що 1-2 роки всипаеш, а потім 1-2 роки просто їздиш.
 
Last edited:
Треба питати на у рік, а протягом років 5ти хоча б усереднено :) бо може бути так, що 1-2 роки всипаеш, а потім 1-2 роки просто їздиш.
Ну , все залежить від початкового стану екземпляру при покупці. Встиг перевірити цю тенденцію )) 5 років не хотілося б катати на одній машині :) 1-2 роки і можна далі)
 
Ну , все залежить від початкового стану екземпляру при покупці. Встиг перевірити цю тенденцію )) 5 років не хотілося б катати на одній машині :) 1-2 роки і можна далі)
Бмв то така зараза, що за пару років важко насититись :)
 
Класна тачка, розглядаю собі теж , перелистав більшу половину сторінок тут але не знайшов конкретно про розхід пального) Можливо на фоточки передивився)) Який у Вас по місту та трасі?
Точно ніхто не скаже. Можете сміло дивитись паспортні дані, але в залежності від умов розхід буде суттєво відрізнятись. 7-ка жере нормально, але це не головне))))
 
«ПарадОве» авто.
Ну і який же ж BMW без «чеку»?!? 😂
 
В мене питання
Який пробіг авто і навіщо міняти вкладиші і все інше? В якому стані вони були?
 
Пробіг 170. Вони були в стані «вчасно полізли».
Також поміняли поршні, бо на моїх була помітна виробітка на юбках і на ХХ з мотору було чути «ляп, ляп».
Ну і ГБЦ відремонтували, якщо вже полізли туди.
Ну і турбіну)))))
Ну і бля……!)))))))))
 
«ПарадОве» авто.
Ну і який же ж BMW без «чеку»?!? 😂
там ще й система безпеки не працює. Капець кароче.
 
1f5ac60141972ff45a3503a7ea7474b1.jpg

Гальма від М5 Ф10 передні і задні встановлені.
Тепер ручник як в ф10 - моторчики на супортах замість блоку ручника з тросами і барабанними колодками.
Кайфую))
 
Все проходить і це пройшло))
Машина у продажу.
27,5 але можна добити до 20 якщо познімати деякі ніштяки
bd9ddc929990a395e45ef9042ad6c91c.jpg
 
А, да. Машина продана вже місяці два як.
Тож, цей блог вважаємо закритим, але я відкритий до ваших запитань, якщо такі виникнуть.
 
Back
Top