BMW e39 m52b25 мкпп m-pac 1995 [луцьк]

attachment.php
 
ой болить згадувати мені ті цифри за рейку...:vampire:
 
ой любишь ты ее, ой любишь.
надо еще уплотнители дверей поменять, а то дырявые не фен шуй (
 
ааа, Володь, все круто!)
Ну за руль ты знаешь...цена сумасшедшая, но оно того стоило!)))
 
да...люблю) вот тут тут думаю може то її поміняти на jeep 2008 року...
але ряди бумероводів покидати не буду! в сімю планується покупка Х5 3.0 Д
 
Last edited:
дякую Артур! руль з колонкою і ключами + робота 750 паперів...:focus:
зато руль дуже зручний! і коли переключаю музику не відволікаюсь! чесно, абсолютно не жалію...гроші то бумага!
 
куплений комплект пружин з м-тех2 підвіски. вирішив підняти авто, чесно не маю більше сил і здоровя їздити на спорт-лайні:dash3:
хоча м-тех2 також занижений порівняно зі стоком. заниження 20 мм.
минулої зими мій передній бампер був снігоуборочною машиною:biggrin:
кому потрібно спортлайн, продам за дуже гарну ціну:blush: так що налітай...пробіг пружин 4 тисячі...
attachment.php
 
Last edited:
2 тижні назад поставив комплект зимової гуми. брав нову, але так як машина майже всю зиму простояла на малярці, проїхав на ній від сили 1.5 тис....
attachment.php
 
з новим роком і різдвом!
продовжую свій борт.журнал.
через 3 місяці пошуків, накінець були знайдені шторки задніх карт, але встановити їх знайшов час тільки на свята.
attachment.php
attachment.php
 
у нас почалась волинська зима з дощем і слякотю, тому свої ///м-коврики віддав в хімчистку а на зиму купив комплект нових гумових.

також вирішив питання з декором салону. у мене була інхрустація під дерево. тепер чорний мат. перефарбував свої, попередньо розібравши їх і підготувавши поверхню. тепер колір вставок відповідає кольору вставки на ///м рулі.
attachment.php
attachment.php
attachment.php

зібрав після покраски консоль:
attachment.php

вот так виглядає в машині:
attachment.php
 
вигляд салону з новим декором:
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
оооо...нормально так всего!)
Мне кстати черные матовые пленки очень понравились!!!!
 
я тримав цілий каталог різних плівок: матові, карбонові і тд і тп. але вирішив фарбувати, якось воно більш оригінально і натурально виглядає!
 
я тримав цілий каталог різних плівок: матові, карбонові і тд і тп. але вирішив фарбувати, якось воно більш оригінально і натурально виглядає!

Выглядит действительно натурально очень + на фото похоже как темный алюминий.... ;)
 
я не бачив темний алюміній....
якщо не важко, дай фото...
 
гарний декор. але мені б він не пішов...у поліцаїв повністю чорний салон, і світлі планки роблять контраст, а у мене червоні вставки, тому світліший колір загубиться...
 
Зачетная 39, салон сам перешивал? или брал такую?
 
Зачетная 39, салон сам перешивал? или брал такую?
дякую друже!
ні, ніяких перетяжок! в салоні все оригінал. планки тільки сам фарбував. салон до того у мене був електро-комфорт з памяттю. чорного кольору. цей салон з м5 червоного кольору. пацани закордоном розбили м5, я з неї купив салон!
довелось тільки переробити задню спинку. у мене була монолітна. а тепер трансформер.
 
Труба хорошо сохранилась обивка салона!!!:shok:
 
да...як побачив перший раз сам не повірив:yes:
на машині з якої знімали було 80.000 пробігу....
 
Очень радует что есть еще такие энтузиасты которые могут довести до конца такой проект :declare: Но есть вопрос ,зная наши дороги как часто цепляешь кромку бампера или днища ?
 
Очень радует что есть еще такие энтузиасты которые могут довести до конца такой проект :declare: Но есть вопрос ,зная наши дороги как часто цепляешь кромку бампера или днища ?
пріблогодарствую але проект я нажаль не довів до кінця....з-зовні залишились до установки м зеркала.
і саме головне серце. на чому я остаточно зупинився це двигун м73 і механічна коробка і редуктор з блокуванням...ну і до цього гальма від порша 911, але це вже буде робити новий власник, звісно якщо захоче:blush:

на рахунок питання: зараз бампер і і днище не чипаю, так як я вже високий, порівняно звичайно. у мене тепер м-тех2.
на спорт лайні часто.
2 рази міняв передній бампер, звісно на оригінал. 3 рази ламав підкрилки теж купував весь час новий оригінал.
перед цею зимою у мене психіка не витримала і я її підняв:eek:k:
днищем теж бувало черкав, але без плачевних наслідків...
 
Back
Top