[ F10/11/12/13 ] BMW F10 535і Авантюра по низу ринку [Бориспіль]

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Всім привіт.
Коротко про мою машину - повнопривідна 535і з деякими косяками, куплена 7 місяців тому за 13 тисяч доларів.
Я хотів биток Ф30 328 на спорт салоні і хорошій комплектації, але те, що подобалось, не вивозив по бюджету і тут запропонували за недорого такий от шестициліндровий варіант.

Вирішив ризикнути.
Щоб тут все не розписувати, напишу спойлер - у відео є всі цифри, пов'язані з ремонтом, експлуатацією і покупкою ніштяків.
Багатьом матеріал дуже зайшов, тож рекомендую)

View: https://www.youtube.com/watch?v=uVXLMIprJBk&t=36s


Відео 18+
 
Last edited:

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Суперская подача) молодец, развивай канал👍
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Агонь))
Еще раз убедился что китайская резина не торт (хотя и не смертельно)
Что с цепью на этом моторе, менять надо/нет!?
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Агонь))
Еще раз убедился что китайская резина не торт (хотя и не смертельно)
Что с цепью на этом моторе, менять надо/нет!?
Дякую)
Так, звісно. Рекомендуть на 250 тисячах км міняти. Ще є думка, що при спокійній їзді можна намотати і 300+, але я б ризикувати не став.

По покришкам - допускаю, що шум через "агресивний" малюнок. Якби він був більш "стриманим", може б цього і не було.
Але експерементувати з бюджетними покришками більше не хочеться.
 
Last edited:

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
По покришкам - допускаю, що шум через "агресивний" малюнок. Якби він був більш "стриманим", може б цього і не було.
Але експерементувати з бюджетними покришками більше не хочеться.
Да, вполне возможно, из-за протектора.
Обратите внимание на корейских производителей, есть неплохие варианты за не сильно дорого)
 

Vasili

Пользователь
Joined
Dec 25, 2014
Messages
297
Age
38
Страна
Украина
Город
Нововолынск
Автор красавчик, подача чудова, монтаж топовий. В твоїх відео нема 4к картинки і дорогої кольорокорекції як у блогерів-мільйонників, але є щось, що зачіпає більше, ніж їхні відео. Переглянув все що звязано з машиною. Продовжуй в тому ж дусі!
 

Makedonskiy

Член Клуба, Модератор
Joined
Nov 9, 2011
Messages
3,295
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
Подача прикольна(y):cool:
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Автор красавчик, подача чудова, монтаж топовий. В твоїх відео нема 4к картинки і дорогої кольорокорекції як у блогерів-мільйонників, але є щось, що зачіпає більше, ніж їхні відео. Переглянув все що звязано з машиною. Продовжуй в тому ж дусі!
Дякую за підтримку! Просто воно на старий айфон зняте)
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
По покришкам - допускаю, що шум через "агресивний" малюнок. Якби він був більш "стриманим", може б цього і не було.
Але експерементувати з бюджетними покришками більше не хочеться.
Як людина , що довгий час присвятила себе продажу шин скажу наступне: шум (аккустичний резонанс) створюють поперечні ламелі протектора. Всілякі V-подібні малюнки Х-подібні... Тобто будь-яка поперечна ламель буде так відпрацьовувати контакт з поверхнею. Для тиші рекомендую брати шини з асиметричним малюнком (кому подобається спортивні малюнки, або ж зима). Або звичайні малюнки в Мішлєновському або Конті стилі - три,чтотири поздовжні ламельки та мінімум поперечок.
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Як людина , що довгий час присвятила себе продажу шин скажу наступне: шум (аккустичний резонанс) створюють поперечні ламелі протектора. Всілякі V-подібні малюнки Х-подібні... Тобто будь-яка поперечна ламель буде так відпрацьовувати контакт з поверхнею. Для тиші рекомендую брати шини з асиметричним малюнком (кому подобається спортивні малюнки, або ж зима). Або звичайні малюнки в Мішлєновському або Конті стилі - три,чтотири поздовжні ламельки та мінімум поперечок.
Так, дякую.
Товариш розповідав, що купивши Пайлот Спорт 4, поведінка машини змінилась настільки, що він і уявити собі не міг, як багато залежить від покришок.
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
Особисто мій вибір (останні 3 чи 4 роки вже)
Літо : Michelin Primacy4
Зима: Bridgestone Blizzak VRX
 

Filabatya

Пользователь
Joined
Oct 25, 2014
Messages
217
Age
37
Город
Ивано-Франковск
А як по управлінню праймасі4, а то 6 преміумконтік вже задрав по шуму але рулиться чудово
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Цікаво виходить.
Час від часу заходив сюди в певні теми і бачив стільки стьобу, сарказму, а тут навпаки підтримали!)
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
А як по управлінню праймасі4, а то 6 преміумконтік вже задрав по шуму але рулиться чудово
Та як... Нормально))) Дуже тиха й комфортна гума. Ніразу ніде не здулася, хоча й ловив таки ями й горби! Тримає в поворотах чудово! Щоби вичавити з неї писк в віражі , ще треба постаратися))) На мокрому покритті теж супер! Тримає курс по калюжах майже до 80км/год - якщо вище то вже починає ковзати й зносити корму.
Купляв комплект нової гуми в 2018році. Станом на сьогодні залишок протектора на передній вісі 4,5-4,6 мм, на задній 4,1-4,3 мм. Пробіг в цілому автомобіля в рік - 30-36 тис км.
Але є й мінуси... І як на мене дуже суттєві!!!
Мішка має надтонкий шар сирої гуми в середині шини ... При проколах той шар має герметизувати отвір для запобігання витоку повітря... Так от: наші шиномонтажники занадто сильно шерошать площу для накладання латки й знімають весь шар аж до корду майже (це не те щоби мінус гумі - це мінус "майстерності" "фахівців") так вот латка не дуже щільно лягає й не герметизується, тим самим призводячи до щомісячного нагадування на панелі приладів, що "перевірте тиск в ..... колесі". Одне колесо було проколов й скільки не робив ремонт - не тримає латка(((( Дуже класні шини але бояться проколів. Не спуськає відразу, а тримає в собі всілякі шерупи,цвяхи, навіть надфеля було загнав)))
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Підтримую всіх - класно знято, правильний підхід до бмв)

Витрачені суми дуже адекватні, на мій погляд, особливо враховуючи вартість купівлі. Я в е92 2012 за 2 роки на експлуатацію і бензин витратив десь 8к, правда поки нічого не ломалось, всі роботи були регламентні.
 

Ramzes_III

Пользователь
Joined
Jan 16, 2013
Messages
636
Город
Киев
Підтримую всіх - класно знято, правильний підхід до бмв)

Витрачені суми дуже адекватні, на мій погляд, особливо враховуючи вартість купівлі. Я в е92 2012 за 2 роки на експлуатацію і бензин витратив десь 8к, правда поки нічого не ломалось, всі роботи були регламентні.
Это, наверное, мой не фарт, но, я считаю, что суммы потраченные на эту Ф10 мизерные, особенно с учетом N55 и пробега
Даже задумался, может и себе.... )
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Это, наверное, мой не фарт, но, я считаю, что суммы потраченные на эту Ф10 мизерные, особенно с учетом N55 и пробега
Даже задумался, может и себе.... )

Це точно) Н55 свого роду лотерея, може на 100т попросити нормальну суму на обслуговування, а може бути як у автора. Маю досвід використання ф10 535 на задньому приводі і на хдрайв - мені поки ближче 3 серія. Але ф10 вцілому мені сподобалась)
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Це точно) Н55 свого роду лотерея, може на 100т попросити нормальну суму на обслуговування, а може бути як у автора. Маю досвід використання ф10 535 на задньому приводі і на хдрайв - мені поки ближче 3 серія. Але ф10 вцілому мені сподобалась)
Мені теж трійки ближче, але вирішив спробувати п'ятірку. І зараз мені складніше сприймати трійку в салоні (особливо на звичайних сидіннях, малому екрані та пластиковому кермі)

Але Ф30 теж дуже подобаються. Прекрасні автомобілі. І шасі, і динаміка 328і дуже ок.
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Мені теж трійки ближче, але вирішив спробувати п'ятірку. І зараз мені складніше сприймати трійку в салоні (особливо на звичайних сидіннях, малому екрані та пластиковому кермі)

Але Ф30 теж дуже подобаються. Прекрасні автомобілі. І шасі, і динаміка 328і дуже ок.
Базові E90/92 і f30 - це біда. Я часто дивуюсь які убогі ф30 привозять зі штатів у 2021 році - на галогенах, звичайних салонах, базовій мультимедіі. можливо у когось це перша бмв, і до цього були якісь зовсім прості авто, але все-одно тяжко зрозуміти такій вибір)
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Базові E90/92 і f30 - це біда. Я часто дивуюсь які убогі ф30 привозять зі штатів у 2021 році - на галогенах, звичайних салонах, базовій мультимедіі. можливо у когось це перша бмв, і до цього були якісь зовсім прості авто, але все-одно тяжко зрозуміти такій вибір)
не всем же на аклькантере сидеть и алькантарой укрыватся :)
галоген понятно печальный вид, но выбор очевиден, это шасси и драйв особенно в третьей серии БМВ.

для меня больше печаль это х5тый на 4х цилиндрах :)
 
  • Like
Reactions: RAI

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Базові E90/92 і f30 - це біда. Я часто дивуюсь які убогі ф30 привозять зі штатів у 2021 році - на галогенах, звичайних салонах, базовій мультимедіі. можливо у когось це перша бмв, і до цього були якісь зовсім прості авто, але все-одно тяжко зрозуміти такій вибір)
Основне пояснення - кінцева ціна продукту «зі всім» вже тут, в Україні. Маю приклад: товариш мого малого купив собі в США F30 2015р (дорест) 328і в комплектації «бубен» отримав її тут до використання з ціною 15$.
Ми ж купили F30 2016р (рестайл) 328і в майже топовій для цієї моделі комплектації і з пошкодженням тільки переднього бампера, але …!!! Ціна до використання 21$ !!!
Хто лох, невідомо…:(((
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
нелох покупает камри 3.5 :)

без сомнений бубен это печаль, нооо каждому свое.
кому достойная динамика и приятная рулежка достаточно и без ковшей и ночного видинья.
а кому цвет строчки на торпеде важно шописец.
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
не всем же на аклькантере сидеть и алькантарой укрыватся :)
галоген понятно печальный вид, но выбор очевиден, это шасси и драйв особенно в третьей серии БМВ.

для меня больше печаль это х5тый на 4х цилиндрах :)
Так, зрозуміло, що 3ка в базі, навітб 320 цікавіша і драйвовіша ніж умовні Тойоти/кіа/vw тощо. Але базові бмв це не тільки салон, екрани, звук, але і простіші гальма, відсутність опцїї ходової частини м, 17 колеса з достатньо високим профілем - все це негативно впливає на драйв)

Щодо х5 4 циліндри згодний повністю, я взагалі за 6-8 циліндрові бмв, але розумію, що не всім це потрібно.
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Основне пояснення - кінцева ціна продукту «зі всім» вже тут, в Україні. Маю приклад: товариш мого малого купив собі в США F30 2015р (дорест) 328і в комплектації «бубен» отримав її тут до використання з ціною 15$.
Ми ж купили F30 2016р (рестайл) 328і в майже топовій для цієї моделі комплектації і з пошкодженням тільки переднього бампера, але …!!! Ціна до використання 21$ !!!
Хто лох, невідомо…:(((

На мою думку, ви отримаєте набагато більше задоволення від вашого авто) все ж, коли йде мова про бмв, економія коштів не може бути на 1 місці, бо в такому разі, покупку бмв ніяк не модна назвати раціональною Крім цього, ваше авто буде ліквідніше, і потім продати його буде легше, і дорожче відповідно.
 

Dayte_masla

Пользователь
Joined
Jun 23, 2020
Messages
11
Страна
Украина
Город
Борисполь
Минуле відео про мою Ф10 тут сприйняли з теплом, тому публікую нове.
Підпписуйтесь, підтримуйте україномовний контент ну і все таке інше)

View: https://www.youtube.com/watch?v=yN9dmHyaR7U
 
Top