[ Все|другие модели ] E70 или Range Rover Sport

xivat

Пользователь
Joined
Aug 20, 2020
Messages
4
Страна
Украина
Город
Харьков
Утро доброе! Езжу на Lexus RX350 2008 года. Машина хорошая, но скучновата. Поэтому есть желание поменять японский премиум на европейский.
Давно присматриваюсь к Спорту, уж очень нравиться он мне своей брутальной внешностью. Но говорят что очень ненадежный и дорогой в обслуге да же по сравнению с немцами (или этио миф?). Поэтому в рассмотрение взял е70
Действительно ли между этими машинами большая разница в стоимости содержания и надежности? Моторы 3.0 дизель. Машины 2011-2013 годов
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Б/у рейндж лоторея ещё та..Был у брата обычный рендж,чарджеровый,вынес мозг совсем..Поменял было все,некоторые позиции по нескольку раз..Когда лёг мотор - терпение кончилось..Было ему четыре года и пробега родного 60 тыщ..
На его фоне Х5 просто образец непоКобелимости и надёжности..
Хотя обояние рейнджа недостижимо для БМВ..
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Б/у рейндж лоторея ещё та..Был у брата обычный рендж,чарджеровый,вынес мозг совсем..Поменял было все,некоторые позиции по нескольку раз..Когда лёг мотор - терпение кончилось..Было ему четыре года и пробега родного 60 тыщ..
На его фоне Х5 просто образец непоКобелимости и надёжности..
Хотя обояние рейнджа недостижимо для БМВ..
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
Мне твой понравился и он не совсем рейндж))
И у тебя он там третья машина в семье или четвёртая?))
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Мне твой понравился и он не совсем рейндж))
И у тебя он там третья машина в семье или четвёртая?))
А нашо вам то знать?))
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Если доживём, то на нём приеду. Покатаешься)
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
Зараз Range Rover Sport Autobiography, 5,0 Supercharged, 2011 р.в., 510 к.с.
Володію рівно 2 роки. Ніяких проблем з ним немає. Обслуговування трохи дорожче ніж BMW (порівнюю з 730 D E65). Машину купував у першої власниці на 103 тис. пробігу. За два роки мій пробіг трохи більше 23 тис. Обслуговуюсь у одного майстра на Land Rover Club. Можу з впевненістю сказати, що на ринку 90 % RR та RRS - мотлох. Я коли собі шукав, то спочатку дивився RR, але з усіх варіантів була лише одна машина, 4,4 дизель з маленьким пробігом, реально як нова. Але цінник на неї був такий, що можна було 2 шт. з іншого мотлоху купити. Тому, коли побачив RRS в нормальному стані, запропонував на обмін свій BMW з доплатою.
 

Architect

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
2,463
Age
54
Город
Киев
Зараз Range Rover Sport Autobiography, 5,0 Supercharged, 2011 р.в., 510 к.с.
Володію рівно 2 роки. Ніяких проблем з ним немає. Обслуговування трохи дорожче ніж BMW (порівнюю з 730 D E65). Машину купував у першої власниці на 103 тис. пробігу. За два роки мій пробіг трохи більше 23 тис. Обслуговуюсь у одного майстра на Land Rover Club. Можу з впевненістю сказати, що на ринку 90 % RR та RRS - мотлох. Я коли собі шукав, то спочатку дивився RR, але з усіх варіантів була лише одна машина, 4,4 дизель з маленьким пробігом, реально як нова. Але цінник на неї був такий, що можна було 2 шт. з іншого мотлоху купити. Тому, коли побачив RRS в нормальному стані, запропонував на обмін свій BMW з доплатою.
Блин, 12 тыс пробега в год, + сотка в первых руках- чего ж он ломаться должен?
это по идее токо обкатка произошла.
Ибо если на 100 тыс пепелац начинает реально сыпаться и иметь мозг- нафиг за него такие бабки вваливать??
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
Залиш дружину і БМВ, щоб процес виносу мозку був безперервним. :LOL:
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Залиш дружину і БМВ, щоб процес виносу мозку був безперервним. :LOL:
Тут ти помиляєшся, ні з дружиною, ні з машиною в мене проблем нема.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Тут ти помиляєшся, ні з дружиною, ні з машиною в мене проблем нема.
Ото тобі пощастило у цьому житті. ;)
У моїх обох регулярно якась фігня: то в однієї піропатрон в голові стрельне, то в іншої якась помилка на приборці вискочить... Ніби і пробіги невеликі, і брав майже «з нуля».:LOL:
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
Блин, 12 тыс пробега в год, + сотка в первых руках- чего ж он ломаться должен?
это по идее токо обкатка произошла.
Ибо если на 100 тыс пепелац начинает реально сыпаться и иметь мозг- нафиг за него такие бабки вваливать??
Я думаю, що перед тим як купувати Range Rover, потрібно визначитись для якої мети потрібна така машина. Я свою купував в основному як машину вихідного дня, тому що пхатися в заторах по Києву в робочі дні на RRS немає ніякого сенсу. А на вихідних саме те, або по трасі можна використовувати її потенціал. І це не єдиний авто в сім'ї.
Для щоденного використання я б собі RRS не купував би. І якщо порівнювати з E65, у якої пробіги були 35-40 тис. км в рік, то витрати на обслуговування RRS з такими пробігами були б просто шалені. Е65 у мене була 6 років, купував її пробігом 200 тис. км, продав з майже 400 тис. У мене немає впевненості, що RRS витримав би такі навантаження як витримував BMW, і при цьому був би в нормальному стані.
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
Можу продати, якщо що...
Для форумчан мінус 500$ від ціни.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Ш
Можу продати, якщо що...
Для форумчан мінус 500$ від ціни.
Шикарный аппарат👍 И что после него?
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
Ш

Шикарный аппарат👍 И что после него?
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
Але тут зовсім неадекватне ціноутворення. Ще весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
Отаке)))
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
Але тут зовсім неадекватне ціноутворення. Ще весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
Отаке)))
Стандартная история.. они ж за косарь не работают, пятерка сверху чистыми это норм
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Хороший вкус на авто☝️Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
 

yaco

Пользователь
Joined
May 12, 2013
Messages
950
Age
78
Город
Киев
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
За «под сорок» она вопросов не вызывает. А в текущем предложении - весьма сомнительный ход покупать семилетнюю семерку за 50. А через год-полтора она уже станет позапрошлым поколением, со всеми вытекающими
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
За «под сорок» она вопросов не вызывает. А в текущем предложении - весьма сомнительный ход покупать семилетнюю семерку за 50. А через год-полтора она уже станет позапрошлым поколением, со всеми вытекающими
Підписався під кожним словом.
 

///М-Hunta

Пользователь
Joined
Feb 22, 2013
Messages
2,070
Город
Киев
Хороший вкус на авто☝Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
Дякую! Подобаються неординарні авто. Стосовно зеленого кольору, то мені він більше подобається, ніж чорний.
 

Makedonskiy

Член Клуба, Модератор
Joined
Nov 9, 2011
Messages
3,295
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
Хлопці, а хто в темі на рахунок Range Rover Sport 2010 року, 3.0d? Людина віддає за долги, але цінить її дешевше базару. Чув за проблеми дизелів у ренджів. Пробіг 120 000 км, не бита не крашена. Куди дивитись, чи проблеми були тільки в дорестайлі 2.7d? Дякую.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Хлопці, а хто в темі на рахунок Range Rover Sport 2010 року, 3.0d? Людина віддає за долги, але цінить її дешевше базару. Чув за проблеми дизелів у ренджів. Пробіг 120 000 км, не бита не крашена. Куди дивитись, чи проблеми були тільки в дорестайлі 2.7d? Дякую.
Коліно Рома, коліно.... Це головняк цих моторів. Лопаються на раз-два. А ремонт там зовсім не дешевий. Це тупо лотерея. Хоча якщо хазяїн міняв масло хочаб раз у 7-8 тис, і сильно не давав під хвіст, то може бути і добре. Більше нарікань ніяких нема. Машина суперова та надійна.
120 тис - це час повного ТО, включаючи коробку та ГРМ. Для заміни ГРМ треба вивішувати кабіну над рамою. І там два ремня: з переду та ззаду (топлівна). Процедура з запчастинами не дешева.
Ну короче думайТЕ))
 

BMWRAZBORKAA

Разборка
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,731
Age
44
Город
Харьков
так себе идея сравнивать с е70 2 разные машины!у меня часто сравнения с бабами е70 это 35-40лет а рр за 50)
 

Makedonskiy

Член Клуба, Модератор
Joined
Nov 9, 2011
Messages
3,295
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
Коліно Рома, коліно.... Це головняк цих моторів. Лопаються на раз-два. А ремонт там зовсім не дешевий. Це тупо лотерея. Хоча якщо хазяїн міняв масло хочаб раз у 7-8 тис, і сильно не давав під хвіст, то може бути і добре. Більше нарікань ніяких нема. Машина суперова та надійна.
120 тис - це час повного ТО, включаючи коробку та ГРМ. Для заміни ГРМ треба вивішувати кабіну над рамою. І там два ремня: з переду та ззаду (топлівна). Процедура з запчастинами не дешева.
Ну короче думайТЕ))
А коліно це якось діагностується, чи їхав-їхав і став?))))
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
А коліно це якось діагностується, чи їхав-їхав і став?))))
Ніяк)) Тупо на фарт: або приїхав, або катаєшся довго і з посмішкою)
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
так себе идея сравнивать с е70 2 разные машины!у меня часто сравнения с бабами е70 это 35-40лет а рр за 50)
в последнее время вижу обратную тенденцию. На новых РР молодеж, а на е70 "диды" из 90х. )))
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
Хороший вкус на авто☝️Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
ну не надо)... Я первую купил 528, причем как купил через 3 года продал за теже деньги. Машина была темно зеленая.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
ну не надо)... Я первую купил 528, причем как купил через 3 года продал за теже деньги. Машина была темно зеленая.
В «90»-ті продавалось все і вся. Ви навіть «лоханулись», так як в ті буремні роки, як правило, за декілька років користування авто, воно тільки дорожчим ставало.
 
Top