[ Все|другие модели ] E70 или Range Rover Sport

xivat

Пользователь
Joined
Aug 20, 2020
Messages
4
Страна
Украина
Город
Харьков
Утро доброе! Езжу на Lexus RX350 2008 года. Машина хорошая, но скучновата. Поэтому есть желание поменять японский премиум на европейский.
Давно присматриваюсь к Спорту, уж очень нравиться он мне своей брутальной внешностью. Но говорят что очень ненадежный и дорогой в обслуге да же по сравнению с немцами (или этио миф?). Поэтому в рассмотрение взял е70
Действительно ли между этими машинами большая разница в стоимости содержания и надежности? Моторы 3.0 дизель. Машины 2011-2013 годов
 
Б/у рейндж лоторея ещё та..Был у брата обычный рендж,чарджеровый,вынес мозг совсем..Поменял было все,некоторые позиции по нескольку раз..Когда лёг мотор - терпение кончилось..Было ему четыре года и пробега родного 60 тыщ..
На его фоне Х5 просто образец непоКобелимости и надёжности..
Хотя обояние рейнджа недостижимо для БМВ..
 
Б/у рейндж лоторея ещё та..Был у брата обычный рендж,чарджеровый,вынес мозг совсем..Поменял было все,некоторые позиции по нескольку раз..Когда лёг мотор - терпение кончилось..Было ему четыре года и пробега родного 60 тыщ..
На его фоне Х5 просто образец непоКобелимости и надёжности..
Хотя обояние рейнджа недостижимо для БМВ..
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
 
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
Мне твой понравился и он не совсем рейндж))
И у тебя он там третья машина в семье или четвёртая?))
 
Мне твой понравился и он не совсем рейндж))
И у тебя он там третья машина в семье или четвёртая?))
А нашо вам то знать?))
 
Если доживём, то на нём приеду. Покатаешься)
 
Зараз Range Rover Sport Autobiography, 5,0 Supercharged, 2011 р.в., 510 к.с.
Володію рівно 2 роки. Ніяких проблем з ним немає. Обслуговування трохи дорожче ніж BMW (порівнюю з 730 D E65). Машину купував у першої власниці на 103 тис. пробігу. За два роки мій пробіг трохи більше 23 тис. Обслуговуюсь у одного майстра на Land Rover Club. Можу з впевненістю сказати, що на ринку 90 % RR та RRS - мотлох. Я коли собі шукав, то спочатку дивився RR, але з усіх варіантів була лише одна машина, 4,4 дизель з маленьким пробігом, реально як нова. Але цінник на неї був такий, що можна було 2 шт. з іншого мотлоху купити. Тому, коли побачив RRS в нормальному стані, запропонував на обмін свій BMW з доплатою.
 
Зараз Range Rover Sport Autobiography, 5,0 Supercharged, 2011 р.в., 510 к.с.
Володію рівно 2 роки. Ніяких проблем з ним немає. Обслуговування трохи дорожче ніж BMW (порівнюю з 730 D E65). Машину купував у першої власниці на 103 тис. пробігу. За два роки мій пробіг трохи більше 23 тис. Обслуговуюсь у одного майстра на Land Rover Club. Можу з впевненістю сказати, що на ринку 90 % RR та RRS - мотлох. Я коли собі шукав, то спочатку дивився RR, але з усіх варіантів була лише одна машина, 4,4 дизель з маленьким пробігом, реально як нова. Але цінник на неї був такий, що можна було 2 шт. з іншого мотлоху купити. Тому, коли побачив RRS в нормальному стані, запропонував на обмін свій BMW з доплатою.
Блин, 12 тыс пробега в год, + сотка в первых руках- чего ж он ломаться должен?
это по идее токо обкатка произошла.
Ибо если на 100 тыс пепелац начинает реально сыпаться и иметь мозг- нафиг за него такие бабки вваливать??
 
А шо ж ты мне советуешь оставить?!))
Залиш дружину і БМВ, щоб процес виносу мозку був безперервним. :LOL:
 
Залиш дружину і БМВ, щоб процес виносу мозку був безперервним. :LOL:
Тут ти помиляєшся, ні з дружиною, ні з машиною в мене проблем нема.
 
Тут ти помиляєшся, ні з дружиною, ні з машиною в мене проблем нема.
Ото тобі пощастило у цьому житті. ;)
У моїх обох регулярно якась фігня: то в однієї піропатрон в голові стрельне, то в іншої якась помилка на приборці вискочить... Ніби і пробіги невеликі, і брав майже «з нуля».:LOL:
 
Блин, 12 тыс пробега в год, + сотка в первых руках- чего ж он ломаться должен?
это по идее токо обкатка произошла.
Ибо если на 100 тыс пепелац начинает реально сыпаться и иметь мозг- нафиг за него такие бабки вваливать??
Я думаю, що перед тим як купувати Range Rover, потрібно визначитись для якої мети потрібна така машина. Я свою купував в основному як машину вихідного дня, тому що пхатися в заторах по Києву в робочі дні на RRS немає ніякого сенсу. А на вихідних саме те, або по трасі можна використовувати її потенціал. І це не єдиний авто в сім'ї.
Для щоденного використання я б собі RRS не купував би. І якщо порівнювати з E65, у якої пробіги були 35-40 тис. км в рік, то витрати на обслуговування RRS з такими пробігами були б просто шалені. Е65 у мене була 6 років, купував її пробігом 200 тис. км, продав з майже 400 тис. У мене немає впевненості, що RRS витримав би такі навантаження як витримував BMW, і при цьому був би в нормальному стані.
 
Можу продати, якщо що...
Для форумчан мінус 500$ від ціни.
 
Ш
Можу продати, якщо що...
Для форумчан мінус 500$ від ціни.
Шикарный аппарат👍 И что после него?
 
Ш

Шикарный аппарат👍 И что после него?
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
Але тут зовсім неадекватне ціноутворення. Ще весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
Отаке)))
 
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
Але тут зовсім неадекватне ціноутворення. Ще весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
Отаке)))
Стандартная история.. они ж за косарь не работают, пятерка сверху чистыми это норм
 
Хороший вкус на авто☝️Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
 
Дякую!
В ідеалі хотілося б ось цей варіант:
весною це авто стояло в Хмельницькому з цінником 38K$ з трьома комплектами дисків і з пробігом 120 тис. км. Потім зникло і з'явилось у луцьких автобізнесменів з пробігом 150 тис. км, з одним комплектом дисків і з цінником 49,9k$.
За «под сорок» она вопросов не вызывает. А в текущем предложении - весьма сомнительный ход покупать семилетнюю семерку за 50. А через год-полтора она уже станет позапрошлым поколением, со всеми вытекающими
 
За «под сорок» она вопросов не вызывает. А в текущем предложении - весьма сомнительный ход покупать семилетнюю семерку за 50. А через год-полтора она уже станет позапрошлым поколением, со всеми вытекающими
Підписався під кожним словом.
 
Хороший вкус на авто☝Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
Дякую! Подобаються неординарні авто. Стосовно зеленого кольору, то мені він більше подобається, ніж чорний.
 
Хлопці, а хто в темі на рахунок Range Rover Sport 2010 року, 3.0d? Людина віддає за долги, але цінить її дешевше базару. Чув за проблеми дизелів у ренджів. Пробіг 120 000 км, не бита не крашена. Куди дивитись, чи проблеми були тільки в дорестайлі 2.7d? Дякую.
 
Хлопці, а хто в темі на рахунок Range Rover Sport 2010 року, 3.0d? Людина віддає за долги, але цінить її дешевше базару. Чув за проблеми дизелів у ренджів. Пробіг 120 000 км, не бита не крашена. Куди дивитись, чи проблеми були тільки в дорестайлі 2.7d? Дякую.
Коліно Рома, коліно.... Це головняк цих моторів. Лопаються на раз-два. А ремонт там зовсім не дешевий. Це тупо лотерея. Хоча якщо хазяїн міняв масло хочаб раз у 7-8 тис, і сильно не давав під хвіст, то може бути і добре. Більше нарікань ніяких нема. Машина суперова та надійна.
120 тис - це час повного ТО, включаючи коробку та ГРМ. Для заміни ГРМ треба вивішувати кабіну над рамою. І там два ремня: з переду та ззаду (топлівна). Процедура з запчастинами не дешева.
Ну короче думайТЕ))
 
так себе идея сравнивать с е70 2 разные машины!у меня часто сравнения с бабами е70 это 35-40лет а рр за 50)
 
Коліно Рома, коліно.... Це головняк цих моторів. Лопаються на раз-два. А ремонт там зовсім не дешевий. Це тупо лотерея. Хоча якщо хазяїн міняв масло хочаб раз у 7-8 тис, і сильно не давав під хвіст, то може бути і добре. Більше нарікань ніяких нема. Машина суперова та надійна.
120 тис - це час повного ТО, включаючи коробку та ГРМ. Для заміни ГРМ треба вивішувати кабіну над рамою. І там два ремня: з переду та ззаду (топлівна). Процедура з запчастинами не дешева.
Ну короче думайТЕ))
А коліно це якось діагностується, чи їхав-їхав і став?))))
 
А коліно це якось діагностується, чи їхав-їхав і став?))))
Ніяк)) Тупо на фарт: або приїхав, або катаєшся довго і з посмішкою)
 
так себе идея сравнивать с е70 2 разные машины!у меня часто сравнения с бабами е70 это 35-40лет а рр за 50)
в последнее время вижу обратную тенденцию. На новых РР молодеж, а на е70 "диды" из 90х. )))
 
Хороший вкус на авто☝️Кстати, где-то давно читал, что зелёный цвет самый неликвид во вторичной продажи, типа якоря
ну не надо)... Я первую купил 528, причем как купил через 3 года продал за теже деньги. Машина была темно зеленая.
 
ну не надо)... Я первую купил 528, причем как купил через 3 года продал за теже деньги. Машина была темно зеленая.
В «90»-ті продавалось все і вся. Ви навіть «лоханулись», так як в ті буремні роки, як правило, за декілька років користування авто, воно тільки дорожчим ставало.
 
Back
Top