[ F30/F31 ] F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

Майже рік пройшов від останнього поста, якось взагалі бажання не було щось писати :(
Та і не так багато сталося з авто за цей час:
- на BimmerFunk установили NBT Evo, тепер кайфую від Вейза на дисплеї та музиці із стрімінгових сервісів, коштувало здається 850Євро
Описание скрытого текста/картинок:

IMG_9889.JPG

- Поміняв акум, бо старий здох повністю був
- Так як вже довгий час живемо на заході країни, заглянув на ТО у Львів до Garage Racer, вони мені не прописали ТО і тепер висить алярм, який мене дратує )
Описание скрытого текста/картинок:

SwiftScan Nov 20, 2022 5.53 PM.JPG

- Дружина об бардюру пробила накладку на поріг, знайшов бу за 1800грн + 1500фарбування, вже як нове
- Зробив шумоізоляцію порогів, тепер коли грає музика в авто, вони не вібрують.
- Вихлопна труба так тарабанила, що думав скоро відвалиться, на СТО казали потрібно знімати всю трасу, дивитися і т.д. Заїхав до брата в Гараж 23 у Львові, виявилось труба від випускного відвалилась практично, він затягнув її і все ОК. Не розумію, невже на підйомнику так важко було побачити це?

От і все, в планах ще замінити електричні амортизатори багажника, бо вже важко їм, і зробити діагностику (впускний, клапани, можливо почистити горіхом при необхідності)
Є в планах на весну змінити авто, але покинічого не загадую.
 
Last edited:
Карплей додає в Ф-серії ще плюс 2-3 роки життя автомобілю
 
Називається давно не був у Києві :)
Впускний ультразвуком почистили, клапани грецьким горіхом почистили, сажевий помили, потіла одна фара - виправили.
Плюс заміна гідроопор.
Чергову тисячу $ як каже Вітя пристроїли ;)
По відчуттях стало легше набирати, якось вільніше їде.
Описание скрытого текста/картинок: Прайс

41DD4556-214E-4B06-ABEE-DB3DEF1584F0.jpeg
 

По відчуттях стало легше набирати, якось вільніше їде
Так і буде! Ви ж стали легші на «штуку»!
 
Так і буде! Ви ж стали легші на «штуку»!
🤣
Не на стільки легше їде, чомусь не пропорційно виходить )
 
За останній час (з червня) був кілька разів на СТО :)

1. Замінив стійки багажника, вже ледве відкривався, вони ремонту не підлягають, на відміну від F15.
2. Замінив внутрішні накладки на ручки дверей. Це типова проблема для F30, резина на них деградує і розвалюється. Жаба задавила брати оригінал по 3000 за шт. Купив на ebay пару за 19$ , навіть здивувався якості, не гірше оригінала, хоч і не прорезинені. Розвалилась лише водійська, але замінив обидві передніх
Описание скрытого текста/картинок: фото

photo_2023-08-22_14-22-15.jpg
IMG_1452.JPG
IMG_1455.JPG

3. Не працювала форсунка омивача заднього скла, була проблема з проводкою.
4. Полагодили задній омивач, забрав авто, перестав працювати передній ))) проблема та сама - проводка. Виправили.
5. Приїхав забирати авто - не працює комфортний доступ :LOL: Знову проводка. Виправили.
6. Система контролю тиску в шинах збилась і перестала налаштовуватись. Замінили датчик в одному колесі. Вже ОК.
7. Помив радіатори, заправив кондиціонер
Описание скрытого текста/картинок: фото

photo_2023-08-22_14-23-08.jpg
photo_2023-08-22_14-23-06.jpg

8. Пофарбував передній бампер, був трохи подертий.

Смета :)
1. Стійки багажника - 9000
2. Накладки на ручки - 19$
3. Бампер, малярні роботи - 9500
4. Роботи по електриці - 5000
Все ін в прайсі:
Описание скрытого текста/картинок: фото

photo_2023-08-22_14-28-29.jpg
 
А ще я вліз у авантюру, виграли на аукціоні в США авто, якщо все пройде добре, то на території України буде на один красивий BMW більше :)
 
Підходить по трохи час прощання з авто, оскільки воно перейду до друга, то і обслужити потрібно так, щоб потім не проклинали бренд BMW )
Попросив на сервісі зробити діагностику, як зазвичай роблять перед покупкою.
Вилізло кілька не дуже приємних/дешевих нюансів, але мабуть очікуваних:
  • підтікає клапанна кришка, заміна прокладки питання не вирішить так як частково деформувався пластик - ~19000грн
  • підозра на турбіну. Не підтвердилось, обійшлося діагностикою - 100$
  • мультиплікатор форсунок, заміна його в усіх 4х - 22400грн. Оплатив майбутній власник :)
    photo_2024-03-27_11-18-53.jpg
Далі по суті планова заміна розхідників: диски/колодки в коло, амортизатори в коло (задні я взагалі ніколи не міняв, стояли рідні. Переднім Більштайнам біля 5 років), оіл сервіс.

CleanShot 2024-04-15 at 12.18.28@2x.pngCleanShot 2024-04-15 at 12.18.47@2x.png

Ось приблизно такий перелік робіт чекає на пробізі під 200 тис км )
Далі авто поїхало на хімчистку і на днях перейде в нові руки.
Думаю ще кілька прощальних фото додам пізніше )
Це була цікава історія і зовсім не сумна, якось навіть не звично буде, що вона вже не буде стояти під домом. Це авто яке по суті мене ніколи не підводило.
Залишу це тут просто на пам"ять:
IMG_7695.jpgIMG_5045.JPGIMG_5334.JPGIMG_5484.jpgIMG_6186.JPG
 
Ось це по нашому - на прощання 4к всипати в машину :LOL:(y)

Мені тут офіціали виставили рахунок на Тойоту на 2к - рульова рейка там і ще по дрібноті.. то мене жаба давить :) шукаю тепер неофіціалів :)
 
Ось це по нашому - на прощання 4к всипати в машину :LOL:(y)

Мені тут офіціали виставили рахунок на Тойоту на 2к - рульова рейка там і ще по дрібноті.. то мене жаба давить :) шукаю тепер неофіціалів :)
Перед візитом на сервіс думав собі що 2к повинно вистачити 🙂
 
Back
Top