LR RR vs BMW E70/71 vs MB GL vs...

Девятина уже продана) Макс, часом не ты под шумок купил? Как раз час назад написано:biggrin:

Нее..Я накатался на девятках в свое время,три штуки выкатал😀
 
Акційний GL ?
 
Акційний GL ?

Ні, я взагалі нові машини не розглядав. Хоча щодо GL - я його потестував, товариш якраз купив 2010 року 3 л дизель з маленьким пробігом в хорошій комплектаціі. Що сказати, машина дуже шикарна по всім параметрам, але 3 л дизеля - як на мене, дуже малувато, для пенсіон стайл - шикарно, але для драйву не підходить, тому я зразу і відкинув дизельний варіант GL.
 
Купив якраз те, чого не було в переліку - Land Rover Range Rover Sport. Буде більше часу - розповім бідьш детально.
 
Купив якраз те, чого не було в переліку - Land Rover Range Rover Sport. Буде більше часу - розповім бідьш детально.

Я вот как раз за него и пропагандировал изначально :)
Суперчаржед? Или дизель 3л?
 
Купив якраз те, чого не було в переліку - Land Rover Range Rover Sport. Буде більше часу - розповім бідьш детально.
Цікаво почути, а то стою перед аналогічним вибором
 
Кстати, а Каен не рассматривали изначально?
 
Кстати, а Каен не рассматривали изначально?
Віктор, розказуй вже про Каєна, чи ти не його зараз тестуєш? :)
П.С. РР знову не було в прокаті?
 
Віктор, розказуй вже про Каєна, чи ти не його зараз тестуєш? :)
П.С. РР знову не було в прокаті?

Каен эС :) брал, уже отдал, свою у Фетуса забрал.

РР у них тот раз был Вог ветхий, года 2007го кажись. То я не стал портить впечатления себе :) взял тогда ЖЛ350..
 
Отзыв про Каен напишу в своем бортовике.
 
Я вот как раз за него и пропагандировал изначально :)
Суперчаржед? Или дизель 3л?

Так, я RRS взагалі не розглядав по причині його короткої бази. Після 7 Series це важливо. Але моніторинг ринку RR та RRS показав, що живих, адекватних за ціною та пробігом RR в рази менше, ніж RRS. Наприклад, в мене в закладках в блокноті на РІА на десяток RRS було лише 2-3 RR. Мова за ті машини, що сподобались лише тільки по фото без виїзду на огляд. Тому врешті решт прийняв рішення розглядати окрім RR й RRS.
А придбав, вірніше обміняв свою 730 D, на RRS 5,0 Supercharged Autobiography, 2011.
 
Класс!
Я так прусь от Спорта :)

И как он? Как едет? Рулится? Тормозит?

Я везде ищу, что бы в прокате взять..
 
Класс!
Я так прусь от Спорта :)

И как он? Как едет? Рулится? Тормозит?

Я везде ищу, что бы в прокате взять..

Що сказати - я в захваті від RRS! Незважаючи на те, що всеж таки відчувається короткобазовість RRS в порівнянні з 730D, авто просто БІМБА (можливо й не коректне порівняння, але буду порівнювати з попереднім своїм авто, тому що володіння 7 Series увесь свій час приносило мегазадоволення в плані комфорту, керування, ергономіки тощо).
Як їде RRS - мегакруто!!! Розгін такий, що аж не віриться, що така важка будка може так їхати. При цьому звук двигуна!!! - це шедеврально!
Щодо кеермування - взагалі відчуття, що їдеш на шикарному седані, а не на рамному кросовері. Немає відчуття, що він рулиться гірше, ніж 730D. Але я ще не випробував всі режими і налаштування, поки що катався тільки в стандартному режимі.
Гальма. В мене гальма стандартні LR, а не Brembo. Можу сказати, що гальма не такі чутливі як на BMW, але й не ватні. Вони якісь інші, ні все ок щодо вчасної зупинки, але перші дні звикав до їхньої роботи, за тиждень вже прилаштувався. Думаю, що було незвично з гальмами через те, що пересів з седана на кросовер, а він все ж набагато важчий за 7 Series, та ще й рамний.
 
Кстати, а Каен не рассматривали изначально?

Ні, Каєн взагалі не моє. Екстер"єр цього авто вбиває бажання ни володіти. Хоча, кажуть, їде він чудово.
 
Ні, Каєн взагалі не моє. Екстер"єр цього авто вбиває бажання ни володіти. Хоча, кажуть, їде він чудово.

Ну я у себя в бортовике описал впечатления от теста Каена :) визуально я тоже не прусь от Порше, но внутри нормально и катает он очень очень :)
 
Ну я у себя в бортовике описал впечатления от теста Каена :) визуально я тоже не прусь от Порше, но внутри нормально и катает он очень очень :)

Так, я читав Ваш цікавий відгук про Каєн. Дякую!
 
Що сказати - я в захваті від RRS! Незважаючи на те, що всеж таки відчувається короткобазовість RRS в порівнянні з 730D, авто просто БІМБА (можливо й не коректне порівняння, але буду порівнювати з попереднім своїм авто, тому що володіння 7 Series увесь свій час приносило мегазадоволення в плані комфорту, керування, ергономіки тощо).
Як їде RRS - мегакруто!!! Розгін такий, що аж не віриться, що така важка будка може так їхати. При цьому звук двигуна!!! - це шедеврально!
Щодо кеермування - взагалі відчуття, що їдеш на шикарному седані, а не на рамному кросовері. Немає відчуття, що він рулиться гірше, ніж 730D. Але я ще не випробував всі режими і налаштування, поки що катався тільки в стандартному режимі.
Гальма. В мене гальма стандартні LR, а не Brembo. Можу сказати, що гальма не такі чутливі як на BMW, але й не ватні. Вони якісь інші, ні все ок щодо вчасної зупинки, але перші дні звикав до їхньої роботи, за тиждень вже прилаштувався. Думаю, що було незвично з гальмами через те, що пересів з седана на кросовер, а він все ж набагато важчий за 7 Series, та ще й рамний.

Блин! Класс класс! Я вот боялся, что он тяжелый и неповоротный.. обзоров кучу смотрел... никак не мог сформировать впечатление :)
 
Блин! Класс класс! Я вот боялся, что он тяжелый и неповоротный.. обзоров кучу смотрел... никак не мог сформировать впечатление :)

:) Він, звичайно, не пушинка, але відчуття маси авто в поєднанні з кермуванням в мене особисто викликають незабутні емоції))). Все ж інженерам LR мегареспект!
 
:) Він, звичайно, не пушинка, але відчуття маси авто в поєднанні з кермуванням в мене особисто викликають незабутні емоції))). Все ж інженерам LR мегареспект!

А как по комфорту? Мягкий? Валкий?
 
А как по комфорту? Мягкий? Валкий?

Як на мене, так чудове поєднання комфорту та динаміки. В режимі "Динамічний" взагалі як суперкар. Але знову ж таки, ще не можу звикнути до зменшених габаритів в порівнянні з 7 Series.
 
ЖЛ - утопили на рыбалке по причине криворукости сервиса, посчитавшего что пробки на днище в аккумуляторном отсеке придумали дураки. Загнали на один популярный сервис, занимающийся восстановлением электроники - там все уставленно ренжами разных годов от совсем свежих до 5-6 леток ))) Даже Диско 2й был. Ремонт в этом сервисе обошелся дороже новых блоков, как я понял для владельцев ренжей это нормально...
С 2013 GL550 в целом беспроблемный авто. Дискомфорт приносит разве что пневма, но после того как научились менять только балон без стойки - это перестало быть проблемой.
До этого была ЖЛ 2008 бюджет ремонтов не буду озвучивать дабы не шокировать. Оба авто брались новыми...
 
Back
Top