• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] SWAP мотора M62b44 на N62b48

по креплению-подходит.
 
А де питання про дпкв? Чи то сюрприз буде?
 
А де питання про дпкв? Чи то сюрприз буде?

до цього питання ще не дійшов))) а як дкпв зв,язано з коробкой?
 
до цього питання ще не дійшов))) а як дкпв зв,язано з коробкой?

Чуть выше по тексту я Вам писал что в переходнике под другую коробку нужно место под дпкв,на двигатели м62 он установлен в колоколе коробки))
 
до цього питання ще не дійшов))) а як дкпв зв,язано з коробкой?

а хіба в м62 дпкв не в корпусі коробки? Хіба не з маховика читає? А в м60 - спереду на кришці і читає з шківа зубчастого?

pic07.jpg

https://www.pelicanparts.com/BMW/te...ent/86-FUEL-Crankshaft_Sensor_Replacement.htm
 
зрозуміло))) тобто в м60 коробці немає місця під дпкв? значить не підійде.
 
а хіба в м62 дпкв не в корпусі коробки? Хіба не з маховика читає? А в м60 - спереду на кришці і читає з шківа
дякую, таких тонцощів не знав.
 
Я помню тема была, у человека нещадно глючил мотор, четыре страницы гадали что и как, а по итогу оказалось что так же в коробку колхозно датчик засверлен был "на глаз" через какие-то проставки-прокладки и просто сместился и давал кривой сигнал.

Скучно живете? Нахіба такі пригоди? міліметр не вгадав - вже вприск не так працює. а при вартості літра бензину - по фіналу може наказати кишеню більше, ніж покупка рідної коробки.
 
та пригоди такі, що коробка має бути механіка, акпп не підходить. коробка буде розхідник, тому рідна шестиступка за 1-1,5 тищі баксів не варіант, тим паче, що вище 4ої включатись не буде. хочу колокол переварити на звичайний гетраг і мати пару коробок в запасі.
і ета, сильно не переживайте, авто по загальним дорогам їздити не буде)
 
просто є у товарища вбита коробка від м60. забрав би сам корпус по ціні лома. але якщо так, то не варіант
 
Back
Top