Антидот

Поддерживаете ли вы Майдан?


  • Total voters
    37
Status
Not open for further replies.
Валик, їх хіба ще хтось слухає??? Я знаю чимало людей, які б поїхали і підтримали свій народ, але для них поїздка за ~ 80 $ раз на тиждень - накладно: (

Що я тобі можу сказати..... іншого виходу як обїеднуватись з тими, хто їде машиною - нема

Чекаю завтра бус з 9ма пасажирами зі Львова
 
Що я тобі можу сказати..... іншого виходу як обїеднуватись з тими, хто їде машиною - нема

Чекаю завтра бус з 9ма пасажирами зі Львова
Будете їхати в п'ятницю через Одесу - я буду чекати з речами:blush:
 
Будете їхати в п'ятницю через Одесу - я буду чекати з речами:blush:


))
Нажаль їдуть через Житомир))
 
Був вчора на місцевому майдані. Сказали, що бажаючих поїхати на своєму авто заправлять повний бак, післязавтра може поїду на пару днів підтримати майдан, якщо назбираю ще 3 чол. Правда я їм не сказав, що в мене бак на 80 л:biggrin:
 
[video=youtube;2TuelpXEAM0]https://www.youtube.com/watch?v=2TuelpXEAM0[/video]
 
Але мені от не дає покою той факт,чому керівництву нашої держави не поставлять ультиматум на заході,в вигляді заборони в"їзду і блокування рахунків.І робили б так всім корупціонерам.Всім же все відомо що і де.Але ж де там,такі самі і там,на заході(((((.Тільки трандіти і можуть.А ще можуть "демократію" встановлювати військовими діями,але тільки там де є ресурси,або стратегічні інтереси.Африка голодує,а ім до них і діла нема.От їм нехай і допомагають.
І росіяни теж тролі ще ті,от нафіга вести таку "пропаганду" в себе,теж народ підготовують до чогось,а інакше нахрена такі новини робити?
А ще не зрозуміло як того сраколиза,кроліка,на майдані терплять.Теж тріпло і про подржку вже забув.

Є тільки одне велике бажання,щоб народ наш згрупувався,при чому весь і добився покарання тим,хто таким методом брався народ розігнати.І щоб це було під жорстоким контролем зі всіх боків.І хоча нічого впринципі в результаті в державі і не зміниться,а безслідно це не пройде,якийсь результат буде,і чогось навчить "владу".Бо навіть і поміняють офіціалів :),олігархи,росія,сша,європа всерівно залишуться і будуть дальше керувати,що яником,що Клічком і будь-ким іншим.Правда дивитись на наглу, брехливу морду надоїло!
 
Женя,от чесно,я вже сьогодні хотів їхати.Настрій ну дуже "правильний".В нас тут самі терпеливі чекають детонації!!!!
 
Ну силою нічого путнього не зробиш. Як би це дивно не пролунало, але як раз дії влади по усуненню майдану йдуть нам на користь(це моє ІМХО), таким чином ми даємо змогу владі дискредитувати себе ще більше. Але щоб їм не вдалося нас посунути - треба підтримка. То ж дивимось що буде далі.
 
1386802342-clip-56kb.jpg





xD
 
Влада готуються у вихідні провести власний 200-тисячний мітинг - ЗМІ
Більше читайте тут:http://tsn.ua/politika/vlada-gotuyutsya-u-vihidni-provesti-vlasniy-200-tisyachniy-miting-zmi-325033.html
Цікаво, бюджетників більше немає або "крысы" гроші не хочуть витрачати)))
Российские СМИ, они такие забавные:biggrin:
 
Last edited:
http://rus.ruvr.ru/2013_12_10/255249001/
ох! як же росія очкує! а якщо в нас вийде зламать того чорта, то російський народ теж може задумається :dirol:

Та це ж тролі.Що цікаво,там,в Росії,теж навіть середній клас не говорячи про бідніший народ,теж налаштовані досить агресивно.Мовчать тільки держслужбовці різних рангів,їм дали можливість прокрастись,а тепер тільки якщо погладив проти шерсті і зразу"дело".
 
Сэрьога, тобі пасує українська:good3:
 
640x480.jpg


Такого чистого Майдана Незалежностi зимой, Украина еще не видела:biggrin:
 
640x480.jpg


Такого чистого Майдана Незалежностi зимой, Украина еще не видела:biggrin:



Можу від себе додати, що всіх тих жахів, які описують люди за пів тисячі км від нього, там нема. рельно туалетів ціла грядка, то ж нема потреби ходити по кутках. Все сміття лежить біля урн. Я, та мої побратими, вчора також долучились до волонтерів з прибирання що б зігрітись, покололи кригу на майдані аби сракопаду не було.
 
Партия БМВ Украина - каждому жителю Украины по БМВ Е34:biggrin:[/QUO Правильно !! и лаве наклянчить у гансов , вы же хотите нас в Европу дайте 3 ляма на партию , и ЗАКАЛАБРОДИМ ОТ ВОЛЬНОГО ! Самое главное отгонять 34 кузова о Межегирря ,,а то может они в оману ввели что красти не будут))))))))) А сами в винтокрыл и за пивом)))))))
 
Last edited:
Туалеты,полные баки бензина...вчера видел по ТВ как разгружался целый бус питьевой воды...Неужели до сих пор все бесплатно и без спонсоров?
Еще полгода назад прочитал,что для победы Януковича на выборах,ему надо только один соперник-Тягныбок,только вот незадача-его рейтинг ниже чем у Кличко и Яценюка...Сейчас же,после майдана,за этих двух пингвинов можно забыть-остается только радикальный Тягныбок,который крушит памятники и Янукович(который сейчас после переговоров, может отправить КМ по домам,абсолютно ничем не рискуя-новый сформировани будет им же,отведет спец.отряды и вообще будет эдаким Дед Морозом под НГ)...Идеальный расклад для преза
Все ИМХО...ждать уже недолго

Ну и так,для размышления
[video=youtube;Q8emf5Srrf0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q8emf5Srrf0[/video]
 
Last edited:
Туалеты,полные баки бензина...вчера видел по ТВ как разгружался целый бус питьевой воды...Неужели до сих пор все бесплатно и без спонсоров?

Ну я лично знаю компанию, руководители которой оказывают подобную помощь, именно не деньгами (типа 200 гр в сутки), а продуктами, водой, дровами, это спонсорство или таки солидарность!?
 
Через недельку будет примерно так))):

[video=youtube;fWMYYj8FPgA]http://www.youtube.com/watch?v=fWMYYj8FPgA[/video]
 
Солидарность...то так,мысли вслух

Мало того, вчера общался с товарищем из Днепра, так совладельцы довольно крутого автосалона Днепропетровского поехали в Киев на Майдан, ты думаешь им 200 гр в сутки нужны, или таки люди понимают что эта власть только в жопу заведет!?
 
Заява Українського католицького університету про громадянську непокору
11.12.2013


Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом.

Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі. Потоптано навіть ту мізерну нагоду до діалогу, яку народ йому залишив.

Ця страшна Євромайданна ніч, якби не героїчний спротив демонстрантів, стала б у ряд з Варфоломіївською і Кришталевою. Після неї виконувати накази й розпорядження влади – це суперечити людському сумлінню. Коли з Майдану в невідомому напрямку вивезли десятки ні в чому не винних людей, катованих уже в автозаку, президент Янукович перестав бути президентом України, а його поплічники – урядом нашої держави.

Спільнота Українського католицького університету оголошує громадянську непокору президентові та його уряду і разом з Євромайданом та – ми переконані – усім українським народом домагатиметься негайної відставки чинної влади, сформування тимчасового уряду й проголошення дострокових виборів в усі органи влади.

Закликаємо всі вищі навчальні заклади України прийняти це єдино можливе рішення.

Закликаємо світову спільноту не на словах, а на ділі підтримати український народ.

Схиляємо голову в глибокій пошані перед захисниками Євромайдану. Ви обстояли гідність і честь України. Дякуємо вам!

І разом з Єпископами Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви «ми молимо Всевишнього про єдність мир, справедливість і перемогу правди в нашому народі.

Нехай серед цих випробувань нас підтримують слова Ісуса Христа, які прозвучали в усіх наших храмах цієї неділі: «Не бійся, тільки віруй, і вона спасеться!» (Лк. 8, 50)».

Прийнято на загальних зборах УКУ
11 грудня 2013 року
Рейдерство в Украине
www.antiraid.com.ua
 
Дима,ты мля,фантазер?Причем тут 200 грн,я не писал такого...ты сам с собой споришь?Сам придумал,сам возражаешь
 
Не Влад, то я так к слову, не проснулся есчо:))
 
Янукович(который сейчас после переговоров, может отправить КМ по домам,абсолютно ничем не рискуя-новый сформировани будет им же,отведет спец.отряды и вообще будет эдаким Дед Морозом под НГ)...Идеальный расклад для преза

Зачем??? Митингующих оттеснили от гос.учреждений (кроме кмда), они ничем не мешают, тусуются себе на майдане никому не мешают, ну и пускай там и дальше тусят, вплоть до 15 года)))
 
Если они будут тусоваться,то роль примирителя не сыграть...а вот если вывести спецназ,то любой шухер со стороны майдана пойдет ему только на минус...ну постоят еще какое-то время,а потом поток помощи от солидарных товарищей начнет иссякать-разойдутся
 
Last edited:
Слежу за темой! Имхо, давно беседка не была столь популярной и посещаемой.:biggrin: Разные люди - разные мнения... Ничего нового не скажу кроме того, что вчера вечером встречал и селил 2 семьи с Харькова, которые оставили дома детей, работу и приехали в Киев на майдан. Так вот, ребята не за деньгами приехали, а за идею (в чем с ними солидарен). Переоделись и с дороги - сразу на майдан... мужья с женами. Уважуха им! И не евросоюз им интересен, а ответственность властей и право на собственные права( сорри за каламбур).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top