• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E90/91/92/93 ] Вибір моторної оливи

Monah

Пользователь
Joined
Dec 29, 2015
Messages
103
Age
43
Город
Запорожье
Моє вітання панство, нещодавно став власником BMW 3, хочу з зарплатні загнати на машину на повний сервіс і заміни основні рідини в авто. Підкажіть яке мастило краще взяти в двигун 316d пробіг на машині 175 000км наче +- реальний. Через сервіси підбору дивився, але там дуже багато варіантів пропонує + дуже великий розбіг по ціні.
 

BMW Original
5W30 TwinPower Turbo
83212465849

не подходит!???
 
Якось сумно без "вибір масла" :)

Головне не купити подліву.
Я взагалі купую NORTH SEA.
Хлопці через паркан, кажуть, шо самі ввозять, 100% не подліва.
Змінюю на +/-8тищ.
Останній раз трохи забув за зміну масла в БМВ :) змінив на 9,5тищ. Доливав чи я масло я х.з. може і так не більше 0,5.
 
Та да... Нарваться на "залепин" очень не хорошо..
Я пока не определился с маслом Лю то что по мануалы и спецом беру его у официалов... Да - не дёшево, но я реально уверен что у них честный LL04
 
Из бюджетной альтернативы Кroon Oil.
Лил года 4 в старенький пыжовый бензиновый мотор 1,8 emperol 5w40... Интервал замены 10к +-1к, эксплуатация - 90% город миллионник... По мотору были часто перегревы (прогорела прокладка головы)...
На 3 году пришлось скидывать голову - в моторе все было великолепно.. ни нагара, ни налета... Чистота... После ремонта головы - ещё было несколько замен - на том же эмпероле.
При продаже новый хозяин очень придирчиво тестил машину (с эндоскопом, слухалкой и т.п.) и по-моему не поверил, что я юзал почти самое дешёвое масло :))
 
Лил года 4 в старенький пыжовый бензиновый мотор 1,8 emperol 5w40... Интервал замены 10к +-1к, эксплуатация - 90% город миллионник... По мотору были часто перегревы (прогорела прокладка головы)...
На 3 году пришлось скидывать голову - в моторе все было великолепно.. ни нагара, ни налета... Чистота... После ремонта головы - ещё было несколько замен - на том же эмпероле.
При продаже новый хозяин очень придирчиво тестил машину (с эндоскопом, слухалкой и т.п.) и по-моему не поверил, что я юзал почти самое дешёвое масло :))
А чего перегревы были, система ОЖ забита была или радиатор? От части перегрев может так же говорить и о качестве масла от части. Хуже смазка, выше трение и как следствие нагрев.. ИМХО.
Автор, если оригинал дорого посмотри альтернативы среди масел 5w30. Я сейчас катаюсь на Shell Helix HX8 5w30, все путём. Уже 3 замены делал, доливал где-то 300-400 грамм, но это когда наваливал. Если езжу спокойно то вроде стоит на месте.
 
Парадокс та вічне питання))), пару років юзал Кастрол от оффів, жер літр на 1000, потім перейшов на Pheinol, вже 2000 пройшов і рівень повний, аж страшно стає, може датчік рівня уйшов????
 
Кастрол от оффициалов у многих показывал козью морду)
 
Да и просто кастрол.
 
В оригинале уже давно не Castrol!
Может быть там Shell...?
 
А чего перегревы были, система ОЖ забита была или радиатор? От части перегрев может так же говорить и о качестве масла от части. Хуже смазка, выше трение и как следствие нагрев.. ИМХО.
Автор, если оригинал дорого посмотри альтернативы среди масел 5w30. Я сейчас катаюсь на Shell Helix HX8 5w30, все путём. Уже 3 замены делал, доливал где-то 300-400 грамм, но это когда наваливал. Если езжу спокойно то вроде стоит на месте.
Масло точно было не при чем.
Сначала сдохли вентили... И сдыхали они постепенно - медленнее крутились, но не всегда :), что добавляло проблем при диагностике... Потом пошли трещать РТИ (фланцы + патрубки + уплотнения) + пару серьезных утечек антифриза... Ну а после таких эксцессов проблем с мотором ждать не надо долго
 
В оригинале уже давно не Castrol!
Может быть там Shell...?
навіть так може бути? так нащо тоді переплачувати за оригінал?:oops:
Автор, если оригинал дорого посмотри альтернативы среди масел 5w30. Я сейчас катаюсь на Shell Helix HX8 5w30, все путём. Уже 3 замены делал, доливал где-то 300-400 грамм, но это когда наваливал. Если езжу спокойно то вроде стоит на месте.
Яки інтервал заміни у вас був? Дивлюсь на Shell Helix HX8 5w30 взагалі смачна ціна 1400 грн за 5л. Треба подивитись з ним якісь тести, та подивитись як його перевірити на оригінальність. А то знаю як у нас люблять брендові масла "ліві" продавати.
 
Там на канистре куар код.
Взяв таки Шелл HX8 5w30 буду тестувати, вже 500км після заміни накатав нарікань нема. Єдине звернув увагу на колір оливи, вона була більш темне, ніж я зазвичай бачив не знаю погано/добре експлуатація покаже. Чи це особливість Шелл мастила не знаю.
Так код на каністрі був.
 

Attachments

  • код.jpg
    код.jpg
    110.3 KB · Views: 17
вже 500км після заміни накатав нарікань нема
Нарікань не буде ні на яке масло після 500 км:D
колір оливи, вона була більш темне,
У дизеля, а ще із веліким пробігом масло швидко темніє після заміни.
Звук мотора змінився!?
 
Потемнение масла, быстро или медленно, вообще ни о чем не говорит.
 
На текущую замену себе влил petronas syntium 3000 5w40
Проехал километров 100 - звук двигателя не изменился...а может изменился... Я разницы пока не услышал. Впереди 6-8к средних скоростей от 120-130... Посмотрим..
Bmw longlife 04 0w30 прилично так на этой задаче угорел... Уровень по щупу упал до нижней отметки с максимальной.
c0432e388e8be8e71c9487d5711c0cae.jpg
 
Нарікань не буде ні на яке масло після 500 км:D

У дизеля, а ще із веліким пробігом масло швидко темніє після заміни.
Звук мотора змінився!?
В прогрітому моторі звук +- такий же, а ось на холостому як не дивно, наче стало трошки тихіше, смію припустити що HX8 5w30 трошки краще залишається на робочих поверхнях, але це все суб'єктивно. Вже 1000км намотав, так масло темніше стало, рівень на місці.
 
В прогрітому моторі звук +- такий же, а ось на холостому як не дивно, наче стало трошки тихіше, смію припустити що HX8 5w30 трошки краще залишається на робочих поверхнях, але це все суб'єктивно. Вже 1000км намотав, так масло темніше стало, рівень на місці.
Я не удивлен, поскольку уже 2.5 года на таком Шешлл езжу и тфу тфу тфу. Не знаю как оно подойдет для экстремальной езды в плане нагрузок, но вот для спокойной размеренной езды справляется отлично.
 
Я доречі поки шукав про мастила, натрапив на ось таку таблиці сумісність по Шелл, тут навіть Ультру більше рекомендують 5W40.
 

Attachments

  • таблиця.jpg
    таблиця.jpg
    232.7 KB · Views: 18
Я доречі поки шукав про мастила, натрапив на ось таку таблиці сумісність по Шелл, тут навіть Ультру більше рекомендують 5W40.
А зачем таблицы, если есть вариант проще, вбивает сюда конфиг свое авто и все, вот тебе сразу предложенные варианты, подешевле и подороже:)
 
А зачем таблицы, если есть вариант проще, вбивает сюда конфиг свое авто и все, вот тебе сразу предложенные варианты, подешевле и подороже:)
Ооо дякую цікаво що для важких умов Шелл рекомендую заміну раз в 7500км цікаво, що вони мають на увазі під важкими умовами.
Доречі новий UPD: пробіг на Шелл HX8 ЕСТ 5w30 вже 4750км, такими темпами треба буде робити ще одну заміну. Як раз сім'ю звозить на західну і треба буде робити заміну.
 
Та все с ним будет окей, погугли на ютубе тесты Шелл HX8 ЕСТ 5w30, там есть прям когда анализируют уже отработку этого масла и держится оно вполне ОК, да некоторые показатели желтые, но не критично так что 8-10 000км на нем можно спокойно ездить, особенно в спокойном режиме. Если конечно любишь дать прохват то лучше чаще.
 
важкі умови це впершу чергу експлуатація в місті, короткі відстані
 
заміна через 7500 в тяжких умовах відноситься не тільки для шела, а для всіх абсолютно марок оливи)
 
заміна через 7500 в тяжких умовах відноситься не тільки для шела, а для всіх абсолютно марок оливи)
Я думав наявність допуска BMW LL-04 в HX8 ЕСТ 5w30 дозволяє кататись на ньому до 10 000км, спокійно. В мене зараз десь пробіг 70% місто і 30% траса.
 
Я думав наявність допуска BMW LL-04 в HX8 ЕСТ 5w30 дозволяє кататись на ньому до 10 000км, спокійно. В мене зараз десь пробіг 70% місто і 30% траса.
Міняй кожні 5-6 тис, не більше. Якщо хочеш зберегти двигун. І АКПП кожні 30... З нашими пробками по місту інакше не можна.
 
У дизеля, а ще із веліким пробігом масло швидко темніє після заміни.
Не згоден повністю. На фото М57 3.0 з пробігом 600 тис. Останні 100 тис на ній катаюсь я. Масло Фукс 0/40, заміна кожні 5 тис. Ізда жорстка: або київські пробки, або траса 160-220. Масло починає темніти десь на 1500-1700 пробігу.
Ну і фоточка стану мотору всередині, для любітєлєй посперечатися про терміни заміни)))

IMG_1158.JPG
 
Back
Top