Временный ввоз транспортного средства и его использование.

Так эта доверка как раз и для ГАИ! А наказывать будет таможня! Ещё раз внимательно читаем ст. 380 ТКУ: "Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України"
3. Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом Х цього Кодексу.

Строки, передбачені абзацами першим та другим цієї частини, можуть бути продовжені органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.

4. Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.
Транспортні засоби особистого користування, що класифікуються за товарною позицією 8903 згідно з УКТ ЗЕД, можуть використовуватися громадянами, які ввезли їх в Україну, а також громадянами-резидентами та громадянами-нерезидентами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення, за умови використання транспортного засобу від імені і згідно з інструкціями користувача права на тимчасове ввезення.

Такі транспортні засоби не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розкомплектовані чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

П.С. 8903 згідно з УКТ ЗЕД - это "Яхти та iншi плавучi засоби для дозвiлля або спорту; гребнi човни та каное"!!!
 
А я в Харькове живу и Украинского не знаю и нет желания знать.
У нас,слава богу только рус. катит.:facepalm:
Не кого не хочу обидеть,всем счастья.:drinks:
У нас на укр. только приезжие с деревень ходят,иль приезжие.:l_moto:
Извиняюсь за свою неграмотность укр,но лучше правда.
 
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
Вот еще одни доки , на которых человек ездит без проблем!
И таких 1000 могу кинуть....
 
Last edited:
Запад весь это точно, просто вижу каждый день ... А как в других обл, не знаю, но думаю что 99.9% по всей...
 
Скину вам завтра рішення, і поставим крапку над цим питанням! Бо хтось тут дуже розумний.сміеться той хто сміеться останній .. Всім надобраніч...
 
А я в Харькове живу и Украинского не знаю и нет желания знать.
У нас,слава богу только рус. катит.:facepalm:
Не кого не хочу обидеть,всем счастья.:drinks:
У нас на укр. только приезжие с деревень ходят,иль приезжие.:l_moto:
Извиняюсь за свою неграмотность укр,но лучше правда.
не позорься, в Харькове масса людей, говорят на правильном и красивом украинском языке., да, на барабане они не обитают.
 
А я в Харькове живу и Украинского не знаю и нет желания знать.
У нас,слава богу только рус. катит.
Не кого не хочу обидеть,всем счастья.
У нас на укр. только приезжие с деревень ходят,иль приезжие.
Извиняюсь за свою неграмотность укр,но лучше правда.
ну ты за всех не говори, поверь, скоро выучишь ))))
 
ну ты за всех не говори, поверь, скоро выучишь ))))

Мне уж это не надо в мои 60 лет, точно.:biggrin::biggrin::biggrin:
Это Вы учите,Вас заставят законом.:umnik2:
 
ну так не позорься. на старости лет
 
не позорься, в Харькове масса людей, говорят на правильном и красивом украинском языке., да, на барабане они не обитают.

Где их найти правильных?
В Чугуеве или Безлюдовке?
 
больше названий никаких не знаешь?
 
Запад весь это точно, просто вижу каждый день ... А как в других обл, не знаю, но думаю что 99.9% по всей...

Спасиб большое ,за полный ответ!
 
больше названий никаких не знаешь?
А мне ,что всю карту области изложить?
Ответил в личку по закону форума.
Блудить нет желания.
Лучше бы ,что нового по теме, кто сообщил,всем полезнее было бы .
 
Мне уж это не надо в мои 60 лет, точно.:biggrin::biggrin::biggrin:
Это Вы учите,Вас заставят законом.:umnik2:

Это как?!
 
Поліцейским,новим-старим дайцям,дали такі повноваження,що за умови технічного підключення,в кожному екіпажі буде доступ до у всіх баз,в тому числі митна та прикордонна,а ще податкова,кримінальна,і т.д.,іт.п.
Тому,приваблива ціна на авто на рік,перетвориться на мінус того самого авто...
Це як мінімум... Звісно,той хто завіз той зможе і забрати,але не всі зможуть знайти своїх "ввізників",так як в основному,це-набір непотрібних бумаг,без кінців,тобто липа...
 
Всем привет,очень актуальная тема!)Ко всему выше написаному хочу добавить один,незаслуженно забытый,момент.Так как доверенности и временные техпаспорта отменили,согласно закона,работник гаи остановивший Вас на законном основании,имеет право проверить свидетельство о регистрации ТС,права и полис страховки.Все остальные вопросы типа ,кто ,куда ,откуда,таможня и тд.,могут попадать под статью 365 Превышение власти или служебных полномочий,наказывается исправительными работами на срок до двух лет или ограничением свободы на срок до пяти лет, или лишением свободы на срок от двух до пяти лет, с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет.:bayan:
 
что куришь? ДК ?
 
Зараз знайду, там великий текст.....image.jpg. Не можу закинути сюди силку...
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    196.6 KB · Views: 62
Last edited:
Які ще питання,червоним виділив! Які вам ще докази треба??? View attachment 593325
Кому потрібно, скину повний текст!

Вы сами внимательно читали?! Разрешена передача от НЕРЕЗИДЕНТА - НЕРЕЗИДЕНТУ!!! Граждане Украины являются РЕЗИДЕНТАМИ!!!
 
Миша, так там 3-му лицу - нерезидент !
 
Миша, так там 3-му лицу - нерезидент !
Макс, тут пишуть що неможна передавати керування 3-м лицям... І що хто загнав той іздить... Я кажу що нерезидент заганяе дае доручення і ніяких проблем, катаешся рік...:
 
кому он дает доверенность? резиденту или нерезиденту?
 
Миша,все что накопал это то ,что в Конвенции описаны транспортные средства коммерческого назначения,к коим не относятся ТС личного пользования. Дай ссылку если получится.Спасибо
 
кому он дает доверенность? резиденту или нерезиденту?


у нас катают резиденты. знаю таких несколько. один уже больше года ездит, вроде сделал перезаезд. штраф 8500 или 8800 ( сколько там ? ) получил. судом обжаловал, решение суда возит с собой )))) но жена ездит на укр.машине)

лично я думаю, что это до какого-то момента ...а может специально не трогают потому что народ озлобленный
 
Что бы кто не говорил ,а законы так запутаны,что бы мы из распутывали и незнающие ими не пользовались.
Именно по этому тема и создана,узнать больше.
 
знакомый сделал перезаезд еще до нг, ездит дальше.
 
Back
Top