ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!! ВСІ!!!!!!!! заходьте і читайте.....(((

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
я купив БМВ... їздив рік, зупинили даі, щось шукали під капотом, потім сказали проїхати за ними на штаф майданчик.... експертиза показала, що номера кузова переварені (я цього не знав, і не робив, БУВ У ШОЦІ).... продавець мені сказав що він не при ділах.. і гроші віддавати не буде... скажіть БУДЬ-ЛАСКА що робити???????????? допоможіть....... як забрати машину?? Підкажіть хто що знає, і може допомогти....... Буду вдячний....:(:(:(
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Забудь. Не рви сердце. Тебе банально "кинули". В правовому полі довести нереально. Машина з перевареними номерами - речовий доказ злочину. Навіть якщо суд визнає тебе чесним набувачем - така машина буде лише купою запчастин.
 

Moloko

Пользователь
Joined
Nov 7, 2012
Messages
247
Город
Борисполь
При! По доверке покупал?
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
я купив БМВ.
експертиза показала, що номера кузова переварені
Кстати да, как можно было купить машину без экспертизы????

Сэкономил на снятии-постановке на учет??? Или как? По доверке взял? Так по доверке - ты не являешься владельцем авто. Значит и проблемы не твои. У тебя было право распоряжаться машиной с переваренными номерами, а теперь нет. И машину забрали не у тебя, а у того, чья фамилия в техпаспорте.

Увы. Золотое правило "кроилово приводит к попадалову" сработало очередной раз. :(
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
ТАК!... купляв по довіреності...... тому з обліку не знімав, і ніякої експертизи не робили при покупці..(((((((:)cray:
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
проблеми то немої, але власник гроші за машину взяв і йому тепер мишини не потрібно...... а я лишився без грошей і без бумера......((((( він за це братися не буде, а я гроші вернути хочу..... то що порадите??.......:cray2:
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
а ще прийшов на штраф майданчик, і там мені сказали щоб забрати авто, треба заплатити 1500 доларів........ я в шоці....:cray2:
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Расписка есть от хозяина, что он взял деньги?
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
ты дурак дважды :

1) купил машину по доверенности и не сделал экспертизу. Наверное даже расписку не взял.
2) ты снова зажал деньги и гаишники увезли машину на штраф-площадку, а нужно было решать вопрос с ними на месте.

Вывод : ты жадный дурак.
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Раджу вважати ці гроші витраченими на освіту.
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
забуть??? вам легко сказати, а мені бумера і грошей жалко...... але я читав в інтернеті що мужики потрапляли в таке лажаво як я, і добивалися, що продавець забирав авто і віддавав гроші....(((((
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Так есть хоть расписка?
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
росписки нема, повірив йому на словах, що з машиною всьо норм.....
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
забуть??? вам легко сказати, а мені бумера і грошей жалко...... але я читав в інтернеті що мужики потрапляли в таке лажаво як я, і добивалися, що продавець забирав авто і віддавав гроші....(((((


а чего ты не пришел за советом перед покупкой ?
почему ты не почитал в интернете, что может быть, когда покупаешь машину по-доверенности ?
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Доверка, без экспертизы, без расписки. Ноу коментс...
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
У тебе є великий шанс заробити срок по статті карного кодексу за вимагання, якщо почнеш вирішувати питання з продавцем щодо повернення грошей без розписки про їх передачу за авто.
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
гроші гаїшникам не давав, бо коли вони почали докопуватися до кузова, я подзвонив власнику і розказав ситуацію, він заспокоїв мене і сказав що боятися нема чого, з машиною всьо норм. менти просто хочуть мене розвести на бабки.... отаке лажаво(((((((
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
ну я думаю що статті не буде, бо в мене є знайомий суддя..... просто проблема в тім що не можу ніяк доказати що це не я переварював кузов а один із власників... до речі власника є 2... 1-пригнав машину із німеччини і розтаможив, потім продав 2 власнику, той поїздив і продав мені...... незнаю який із них це зробив....(((( дзвонив до двох. двоє відмазуються і кажуть що вони не приділах, нічого не переварювали, і спихують одне на одного...... а потім заявляють що це я міг зробити... Але я того не робив..... ОТАКА ХУНЯ((((((((
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
про яку машину та яку сумму йде мова? е34? е39? ф10?
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
мова йде про BMW 735i E32.... і про 7000$ машина старовата, і сума канєшно не космічна, але грошей всеодно жалко..... тим більше тепер вони мені дуже-дуже потрібні.....:)cray2:
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Питання якщо вирішувати - то тільки з продавцем. Законних важелів впливу - нуль. Все що спадає на думку - підпадає під статті кримінального кодексу. Нажаль.
 

Vini_e30

Член Клуба
Joined
Nov 13, 2011
Messages
706
Кино и немцы.
Забудь за авто и точка.
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
та що з тим продавцем вирішувати, він тільки відмазується що він не при ділах....... забути про авто і гроші??... дякую, вмієте допомогти і підтримати......
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Шановний. В таких ситуаціях мудрі люди кажуть - дякую тобі, Боже, що взяв грошима.

Як тобі домогти? Чим підтримати? Ти лоханувся. Пожлобився на постановку на облік авто на себе та експертизу. Тебе кинули. Зєкономив і поплатився за жадібність. Машина кримінальна. Дякуй, якщо просто машину заберуть. Бо можуть і потягати трішки.
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
та я в принципі.... не то що пожлобився..... грошей ніколи не жалів....... як би знав, дав би даїшнику навіть 1000 грн...... я то думав тачка норм....... просто тачку купляв тато, я не я...... короч.. ладно.... Мужики, дякую і на цім.!!!!! ЯКЩО ХТОСЬ ЗАЙДЕ І ЦЕ ПРОЧИТАЄ, ТО ЯКЩО ХТОСЬ ЗНАЄ І МОЖЕ ЩЕ ЩОСЬ ПІДКАЗАТИ ТО ПИШІТЬ!!!!!!!!!! БУДУ ВДЯЧНИЙ ЛЮБІЙ ДОПОМОЗІ !!!!!!!!!!)
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
Так, це мій рік народження...... Ти з отинії ??? на вектрі їздай сам, я їжджу ТІЛЬКИ НА БМВ!!!!.....
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
? на вектрі їздай сам, я їжджу ТІЛЬКИ НА БМВ!!!!.
ты уже наездился.



п.с. выкупай машину с площадки ( с ними можно торговаться ) и продавай следующему БМВ-исту ))
 

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
думаєш можна буде викупити машину з майданчику???? за скільки?? та ні, я таке продавати не буду, віддам власнику, а або продам по агрегатно..... а може на запчастини.....))
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Так, це мій рік народження.

Так как Вы ехали, если Вам 17 лет?
 
Top