Зеленский - год керування

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Эта шамоватая морда еще и полит убежище будет просить 😂
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
Ох как он ненавидит Зеленского.
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
я в обрезанном варианте слушал вчера с Гонопольским, оснавная "идея будь он проклят он всех нас предал", но 4 часа от жирного поца Богдана лился только яд.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
я в обрезанном варианте слушал вчера с Гонопольским, оснавная "идея будь он проклят он всех нас предал", но 4 часа от жирного поца Богдана лился только яд.
Ганапольский :)
Гордон :)
От у нас медиа:)
 

White525

Член Клуба
Joined
Nov 9, 2011
Messages
4,790
Age
46
Город
Чернигов
я в обрезанном варианте слушал вчера с Гонопольским, оснавная "идея будь он проклят он всех нас предал", но 4 часа от жирного поца Богдана лился только яд.
Обиженная бывшая может многое рассказать)))
 

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
638
Город
Херсон
Виктор Лютый

-Що ти постійно критикуєш Зеленського, а сам би що робив на його місці?
А дійсно що б я зробив?
😈

Ну по перше я б роздав всім бажаючим зброю. Безкоштовно.
-Хочеш автомат? Тримай.
-Хочеш кулемет? На. І набої не забудь.
-Зенітку на дах будинку хочеш поставити? Та без проблем. Але чистити її сам будеш.
Звісно це все з однією умовою.
Три місяці на полігоні і пів року на нулі. Бо нахера мені громадяни які собі голову відстрелять, бо не знають з якої дюрочки кулька вилітає.
І від цього будуть тільки плюси.
Хто захоче воювати з країною де через одного є зброя? Тут або рівняти з землею, або взагалі не залупатись.
Після того я подружився би з американцями. От прямо сильно.
Прийшов би до Трампа, Байдена, Обами. І сказав би.
-Чуєш Дональд. Тут путін сказав що ти хуйло. Да да, так і сказав, а ще сказав що ви сцикуни. Але у мене є план.
А план у мене був би простий як дошка.
Запустити армію США на нуль. Ну по перше там весело (а войнушку американці люблять), і по друге там можна в моковитів пострілять (і тобі нічого за це не буде)
Московити звісно залупнуться і кинуть пару снарядів.
А далі по накатаній. Абрамси, літачки і ракетки з лазерним наведенням. Бо треба берегти "народ дамбаса" їм ще все ото відбудовувати.
Ну і поки американці веселяться... я б поїхав до поляків.
-Пам'ятаєте як вас СССР пиздили? Так от...
І зробив би з ними якись анклав, ну по типу "Сибірський напрямок". Ну і звісно покликав би Литву, Естонію і так далі, ну тих кому московити поперек горла. А, чуть не забув, фінів теж покликати треба.
Економіку взагалі підняв би дуже легко.
Так як корупція майже на нулі (так як кому захочеться найобувать людей у яких є зброя) То я оголосив би акцію, ну щоб точно вже з корупцією покінчити.
-Спіймав корупціонера? Маєш право забрати у нього майна на ту ж сумму.
Гроші корупціонерів в бюджет, майно людям. Ну трошки комунізму, а шо? Людям подобається)
Московицьку мову на ТБ і радіо забронив би. Всі фільми, програми, іграшки щоб були локалізовані українською.
Програмісти, музиканти, актори всі задоволені. Бо бабло іде і всі довольні.
А хто проти, того продавати московитам. І гроші в бюджет і місця більше.
Он люди з Африки за пів року українську вже знають, так що населення стане тільки більше.
Краще україномовний африканець, ніж ватний українець.
Я міг би написати ще як підняти медицину, освіту і так далі, але...
Президентом я не можу бути, бо занадто ледачий.
П. С. Чуть не забув. Ахметова б заставив на "Азовсталі" жити. Бо чесно, заїбав вже.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Есть подозрение что у нас ген.прокурор тупая шо обух топора.
 
K

kiokiev

Guest
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Влад,ты гордишься избранником?))
 

e30forever

Пользователь
Joined
Jan 29, 2017
Messages
3,236
Город
Киев
А как же)Правда не так пристально слежу сейчас за политикумом, как припаяные...работы сильно много)
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
...работы сильно много)
Да я помню))Про ялунковича с сыном и про тебя с Зелей))Ты только не вдыхай то что он выдыхает)))
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Железобетонный аргумент

Еще отмечу, что наше чучело стояЛо на трибуне с явно агитационным материалом местных выборов.
Я не силен кто идет по Житомиру от Зебилов, но думаю за спиной как раз ото вся эта шваль и стояла.
 

e30forever

Пользователь
Joined
Jan 29, 2017
Messages
3,236
Город
Киев
Нормально Зеля говорит)Скорее всего пойдет на второй срок,по просьбе сторонников, назло упоротым))))
Кстати по последним рейтингам Бойко прочно на втором месте, что автоматом припаянных ставит перед выбором без их варианта))))Да будет так, сие радостное событие достойно войти в историю
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
95й квартал, ждал заставку )))
Рябята на заднем фланге такие,... нарядные )))
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
А что рейтинг клована говорит? И рейтинг депутатов долбней из СН? Парикмахеры и клоуны начали пирог делить, из народа ж
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Ніколи не розумів нахрєна на раісі тримають, типу в опозиції, такого клоуна як жиріновський?!? На прикладі нашого форуму відчув, як прикольно мати такого собі кишенькового дебіла...
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
Жириновский - рупор Путина, выкидывает в массы утопические идеи, потом смотрят на реакцию массы и делают вывод воплощать или нет.
 

ENERGIZER

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
821
Город
Киев
Жириновский - рупор Путина, выкидывает в массы утопические идеи, потом смотрят на реакцию массы и делают вывод воплощать или нет.
(y)
абсолютно верно
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Чего и требовалось от Зелебонько. Власть дискредитована. Все уже просто ржут. А под всеобщих ор дела идут.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Top