• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Ищу правильного сварщика в Киеве или области.

Bob74

Пользователь
Joined
Feb 4, 2012
Messages
281
Город
Киев
Всем привет.
Пришло время реанимировать кузов.
Нужен толковый сварщик с опытом восстановления кузова е34 , желательно не на коленке , а с наличием необходимого для этого дела оборудованием (стапель).
Работы много , днище ,пороги , арки, возможно лонжероны ...
Если у кого есть положительный опыт общения - контакты плиз в личку или в тему...

Спсаибо.
 
Есть у меня знакомый, но с ним нужно говорить... Он или возьмется и сделает хорошо или возьмется через не хочу и сделает так себе.
 
Странный знакомый. Либо хорошо либо не брать. Как можно по настроению я х.з.
 
Ну вот такой человек. С ним когда разговариваешь с ним по машине - сразу понятно что к чему)
 
Ну вот такой человек. С ним когда разговариваешь с ним по машине - сразу понятно что к чему)

Шо там по тому куску жалеза разговаривать собственно :) Надо сделать ровно и красиво. Для это надо это и то.
Я не понимаю извините :)
Вот сейчас у меня в цеху работает мой любимый :) сварчег. Он сделает мне на 100% ровно так же как и три года назад. Хотя даже лучше. Три года назад 5мм не проеп :biggrin:, а сейчас 2мм. Стареешь сказал я ему :)
 
хочеш зробити все гарно і красиво - зроби сам:biggrin:
 
хочеш зробити все гарно і красиво - зроби сам:biggrin:
Зубы тоже сами себе лечите? :biggrin:
 
как успехи с поиском сварщика?
 
ни как пока...

это получается все бокопоры, никто ни за кого не ручается. Или я уже и сам не знаю. Один мастер на весь Божий свет наверное.
Буду следить за Вашей темой. Надеюсь найдется мастер :)
 
Пока ни одного конкретного предложения ...
Это при том что каждая вторая 34-ка вареная
 
Сами себе варят, наверное :biggrin:
 
Скажу вам как сварщик хоть и с не большим опытом, сварщик конечно должен быть порядочным и опытным, но не меньше играет роль финансовая часть, по скольку хорошая работа и времени гораздо больше занимает, по этому тут так или сделать одну машину хорошо что часто люди не оценивают, критерий главное чтоб дешевле, или так себе работка, но две машини стелал. И конечно если мастер берет нормальные деньги то и за работу потом можно спрашивать, но лучше в процесе все контролировать.
 
на сьогодні це реально проблема, і робота з 20-30ти річними авто теж проблема. наскільки я знаю ситуацію, то порядні сварщики морозяться коли чують про авто старше 20 років. тому що халтуру робити не будуть, а тяп-ляп всі вміють. а за відповідну роботу треба відповідно платити. а 90% не зможуть фізично розрахуватись. решта 10% страждають. в нас недавно тридцятку так поварили, що не знають тепер що з нею робити, виставили таку розібрану на продаж, або на лом піде.
 
Пока ни одного конкретного предложения ...
Это при том что каждая вторая 34-ка вареная

Я платил по 100 у.е за порог. При моей разборке и моем железе (привез срезанные с донора пороги, уже как отсверленную по точкам запчасть). Покраска-обработка отдельно.


Работы много , днище ,пороги , арки, возможно лонжероны ...
И какой, по вашему, бюджет решения этого вопроса?
 
візьмемо е34. робота пороги, дніще, арки, лонжерони - це від 500 до штуки баксів легенько. це сама робота, без врахування металу. нормальний метал теж потягне. багато власників самі оцінюють скільки така робота коштує і як правило їх цифра не перебільшує 200 баксів)))
4 роки тому коли я збирався варити свою е21, в мене працював сварщик. гамно питання - за два тижні поварю всю машину. купив я нові рем арки, нові крила, нові пороги. результат - правий поріг в металолом, праву арку так поміняв, що зараз буду міняти всю праву частину до центральної стойки. ще курвій син позрізав всі підсилювачи в порогах. добре що товариш, який розуміється попередив мене і я вчасно його зупинив, так би теж на лом здали. поріг так приварив(новий курва!!!), що двері не могли поставити!!!! після цього він в мене вже не працював))) і вирішив я сам починати. і зробив.
ще один випадок, який мав місце у нас, при чому декілька таких випадків. два роки тому просив мене сосід поварити 123 мерса під реставрацію. кузов був в досить непоганому стані. я йому навскидку порахував 500ує робота. він знайшов якогось діда через дві вулиці за 2000грн. який він щасливий був))) кінцівка - вже третій рік пішов. та проблема навіть не в тому - машини нема, вона пропала.
 
Тягни до мене, я тобі ще пів-року назад казав)))
 
візьмемо е34. робота пороги, дніще, арки, лонжерони - це від 500 до штуки баксів легенько. це сама робота, без врахування металу. нормальний метал теж потягне. багато власників самі оцінюють скільки така робота коштує і як правило їх цифра не перебільшує 200 баксів)))
так оцінює бо ніхто ж гарантії не дає, а якщо дають то пів року максимум, а воно й починає стріляти якраз через півроку. потім футболять ці майстри мотивуючи - ну стара ж машина, а що ти хотів?
 
Я платил по 100 у.е за порог. При моей разборке и моем железе (привез срезанные с донора пороги, уже как отсверленную по точкам запчасть). Покраска-обработка отдельно.


И какой, по вашему, бюджет решения этого вопроса?

Понятия не имею , не пришлось ещё общаться ни с одним сварщиком.
Для того создал тему , чтоб хоть как то сориентироваться пообщавшись с конкретным человеком , который профессионально занимается данными работами.
 
так оцінює бо ніхто ж гарантії не дає, а якщо дають то пів року максимум, а воно й починає стріляти якраз через півроку. потім футболять ці майстри мотивуючи - ну стара ж машина, а що ти хотів?

вимушений не погодитись. все з точністю да навпаки) подивиться мою тему про е21, яка вона була. це не реклама, такі речі я роблю тільки для себе. за 4 роки нічого не повилазило, звичайно є багато косяків, але скорше це косяки по малярці. все це реально, але це коштує.
 
Тягни до мене, я тобі ще пів-року назад казав)))

Знав би я про тебе 5 років назад - потягнув би)) все ж таки пожиттєва гарантія(!) це вам не шубу в труси заправляти:biggrin:
 
вимушений не погодитись. все з точністю да навпаки) подивиться мою тему про е21, яка вона була. це не реклама, такі речі я роблю тільки для себе. за 4 роки нічого не повилазило, звичайно є багато косяків, але скорше це косяки по малярці. все це реально, але це коштує.
так то ви самі собі робили, і були не обмежені по часу, бо для себе робили.
ми в Києві що п*ятниці збираємося, 34ки, з усієї кількості у одиниць після такого роду робіт щось не стріляє після півроку.
хтось фарбує за 1000уо, я фарбував всю в 2012 за 2000уо, повівся на те, що дорого і пару чоловік дали нормальні відгуки. не допомогло. пів року і все. і ніхто не дає гарантії.
якщо хтось гарантує більше ніж півроку - давайте контакти, треба фарбувати капот.
 
так то ви самі собі робили, і були не обмежені по часу, бо для себе робили.
ми в Києві що п*ятниці збираємося, 34ки, з усієї кількості у одиниць після такого роду робіт щось не стріляє після півроку.
хтось фарбує за 1000уо, я фарбував всю в 2012 за 2000уо, повівся на те, що дорого і пару чоловік дали нормальні відгуки. не допомогло. пів року і все. і ніхто не дає гарантії.
якщо хтось гарантує більше ніж півроку - давайте контакти, треба фарбувати капот.

я мав на увазі, що це все реально. всі роботи по кузову зайняли приблизно 2 місяці. але людський фактор ніхто не відміняв, тому гарантувати за когось я не можу, можу порадити, але не в київі. грантувати можу тільки за себе. але в мене на черзі з потеплінням свої три власні автомобілі)))
 
так то ви самі собі робили, і були не обмежені по часу, бо для себе робили.
:biggrin:я ж тому і написав на початку - хочеш гарно і красиво з гарантією, зроби сам:biggrin: а з нашими майстрами скоро і зуби почну лікувати сам, з гарантією:biggrin:
 
Last edited:
Игорь, там фотки пропали, там "самый сок" был, в каком состоянии была машина до начала работ)
 
Кстати, ТСу - в бортовиках есть тема восстановления e30, но мастер не в Киеве. Попросите там контакты. Масштам работ проведен серьезный, возможно, и 34ку сможет взять в работу.
 
Back
Top