Коронавирус

K

kiokiev

Guest
Знакомец эту ночь плохо спал. Говорит температурило.
И в целом самочувствие такое.
Аналогично, ночью спал ужасно, была ночью 38,7. Сейчас уже нормально, руку существенно попустило. Так что, завтра на рыбалку.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Аналогично, ночью спал ужасно, была ночью 38,7. Сейчас уже нормально, руку существенно попустило. Так что, завтра на рыбалку.

А вот ненадо мешать водку с пивом :) Что бы потом голова не болела.
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
У нас с недели начинают колоть третью дозу всем желающим, даже не знаю, надо ли оно….
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Как будто у вас будет выбор. :)
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Пока есть, потом наверно как всегда….)
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,614
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
Я 15.07 Пфайзер уколол, через 1,5 недели второй будет.
а чего через 1,5?
я уколол тоже Пфайзер, так вторая давка через месяц.
 

Ттт

Пользователь
Joined
Nov 11, 2011
Messages
3,315
Страна
Украина
Город
Хмельницкий
А что Италия поутихла? Все уже выработали коллективный имунитет?)
 

Jeppo

Пользователь
Joined
Jan 10, 2013
Messages
55
Age
49
Город
Киев
а чего через 1,5?
я уколол тоже Пфайзер, так вторая давка через месяц.
Через 21-28 дней, мне так сказали. Прошло 15 дней, через +- 10 дней вторая.
 

alexV

Пользователь
Joined
Dec 6, 2012
Messages
4,715
Age
47
Страна
Украина
Город
Одесса
Я 15.07 Пфайзер уколол, через 1,5 недели второй будет.
по пфайзеру 21 день между 1 и 2. Уточните
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
по пфайзеру 21 день между 1 и 2. Уточните
Уже пришли к выводу, чем больше промежуток до повторной вакцинации, тем сильнее иммунитет. Рекомендуют не 3-4 недели, а вплоть до 10 недель....
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
Хочу поділитися своїм досвідом стосовно вакцинації:
Вчора з дружиною отримали першу дозу. Модерну.
Відразу відчуття в мене: тупий біль (не сильний в місці щеплення) й невеличке запаморочення, але за кілька хвилин пройшло. В дружини: все добре.
Не досиділи пів годи як вимагають медпрацівники - бо задовбало))) Поїхали по роботах.
Ввечері в мене: мало відчутний біль в плечі (в деяких положеннях руки трохи більше відчував біль). В дружини: теж почало боліти плече (важко було рукою рухать).
Вночі в мене : ппц як почало боліти плече (не міг спать на правому боці) й трохи було гарячки (не міряв бо тіло було на дотик досить прохолодне) А в дружини з опівночі й до 5ої ранку температура під 38 й лихоманка - потім відпустило в секунду. Дуже пагано спали. Під ранок вже нас відключило коли саме дзівнок будильника мав спрацювать)))
З ранку в мене : закладеність носа (як варіант вчора під дощем йшли) й ломка в усьому тілі - спина, ноги, шия. Плече просто ппц як ниє , але терплю. Стан такий собі - неуважність, загальна слабкість й втома. Жінка так само. Гарячки правда немає.
Наступна доза 21-28 днів від першого щеплення.

Стосовно самої хвороби: ми обоє перехворіли в квітні. Дружина на початку квітня ( легка досить форма. Температура 37,0-37,5 кілька днів й 5 днів без нюху. Потім трохи загальмована була близько місяця)
Я в кінці квітня (хворів дуже важко - температура 37,8 - 39,2 майже 10 днів. Пневмонія лівобічна, лихоманка, сатурація за кілька днів впала з 98 до 93, заплутана свідомість - як зобмі короче... )Лікувався вдома за призначенням лікарів. Дякую Богу що не дійшло до лікарні - бо там ти нікому не потрібен.... За три тижні вичухався. Ще за місяць вже й забув про хворобу. Легені відновилися - без патологій.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
только короновак получается без особых осложнений проходит.
 
K

kiokiev

Guest
только короновак получается без особых осложнений проходит.
Говорят, у модерны и файзера основная ломка после второй дозы...
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
только короновак получается без особых осложнений проходит.
Так! Й на мою думку дієвіший! Але: Весь світ вважає Китає винуватцем цієї пандемії й всіляко ускладнюють виробництво й розповсюдження їх вакцини... Я б й сам бахнув собі "китайця" але ж ... хочеться троха ще поїздити по світі , а ці тести на виліт/приліт просто віднімають й час й гроші. Тож вибрав для себе те що хоч трохи полегшує пересування по кульці)))
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Так! Й на мою думку дієвіший! Але: Весь світ вважає Китає винуватцем цієї пандемії й всіляко ускладнюють виробництво й розповсюдження їх вакцини... Я б й сам бахнув собі "китайця" але ж ... хочеться троха ще поїздити по світі , а ці тести на виліт/приліт просто віднімають й час й гроші. Тож вибрав для себе те що хоч трохи полегшує пересування по кульці)))
А шо короновак нигде не признают, как и рашкинское зелье!?
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
А шо короновак нигде не признают, как и рашкинское зелье!?
Так в тому то й справа, що є ВОЗ й МОЗ в кожній країні окремо. МОЗ наприклад тієї ж Іспанії дозволяє в'їзд повністю вакцинованим навіть КоронаВаком. А ВОЗ має свою думку щодо вакцин. Є ще Євроспільнота - ті тіко за трійку-четвірку визнаних вакцин. Такий брєд!!! Ще подивимось як нас (українців ) будут пускать до себе в Європу ... З нашими сертифікатами
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Хочу поділитися своїм досвідом стосовно вакцинації:
Вчора з дружиною отримали першу дозу. Модерну.
Відразу відчуття в мене: тупий біль (не сильний в місці щеплення) й невеличке запаморочення, але за кілька хвилин пройшло. В дружини: все добре.
Не досиділи пів годи як вимагають медпрацівники - бо задовбало))) Поїхали по роботах.
Ввечері в мене: мало відчутний біль в плечі (в деяких положеннях руки трохи більше відчував біль). В дружини: теж почало боліти плече (важко було рукою рухать).
Вночі в мене : ппц як почало боліти плече (не міг спать на правому боці) й трохи було гарячки (не міряв бо тіло було на дотик досить прохолодне) А в дружини з опівночі й до 5ої ранку температура під 38 й лихоманка - потім відпустило в секунду. Дуже пагано спали. Під ранок вже нас відключило коли саме дзівнок будильника мав спрацювать)))
З ранку в мене : закладеність носа (як варіант вчора під дощем йшли) й ломка в усьому тілі - спина, ноги, шия. Плече просто ппц як ниє , але терплю. Стан такий собі - неуважність, загальна слабкість й втома. Жінка так само. Гарячки правда немає.
Наступна доза 21-28 днів від першого щеплення.

Стосовно самої хвороби: ми обоє перехворіли в квітні. Дружина на початку квітня ( легка досить форма. Температура 37,0-37,5 кілька днів й 5 днів без нюху. Потім трохи загальмована була близько місяця)
Я в кінці квітня (хворів дуже важко - температура 37,8 - 39,2 майже 10 днів. Пневмонія лівобічна, лихоманка, сатурація за кілька днів впала з 98 до 93, заплутана свідомість - як зобмі короче... )Лікувався вдома за призначенням лікарів. Дякую Богу що не дійшло до лікарні - бо там ти нікому не потрібен.... За три тижні вичухався. Ще за місяць вже й забув про хворобу. Легені відновилися - без патологій.
Так вроде прививаться можно не раньше, чем через пол-года, если переболел, по крайней мере у нас так….
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
Так вроде прививаться можно не раньше, чем через пол-года, если переболел, по крайней мере у нас так….
Це у вас))) А в нас - дають бери!))) Іншої можливості може й не бути
 
  • Haha
Reactions: RAI

Jeppo

Пользователь
Joined
Jan 10, 2013
Messages
55
Age
49
Город
Киев
Через 21-28 дней, мне так сказали. Прошло 15 дней, через +- 10 дней вторая.
Сегодня сделал вторую на 21 день.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Говорят, у модерны и файзера основная ломка после второй дозы...
У меня после 1 Пфайзером только место укола болело, у 5 сотрудников также. После 2 вакцины температура до 37,5, слабость и ломота на следующий день. Через день вообще ничего. У сотрудников схожие симптомы после 2 были, только у одной до 38,5 поднялась
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Первую делали 12 июля, вторую 2 августа. Районы поликлиники, компания централизовано подавала, как больше 50-ти сотрудников. Параллельно с нами Приватбанк был
 
K

kiokiev

Guest
Судя по тому, что пишут про Китай, Америку, дельта-штамм, то всё со было, это мелочи...Далі буде....
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Так! Й на мою думку дієвіший!
Что за каша в голове?
С чего вы взяли что он лучше?
Так может спутник кацапский тоже вакцина?
Але: Весь світ вважає Китає винуватцем цієї пандемії й всіляко ускладнюють виробництво й розповсюдження їх вакцини
Секта святого Китая...
Как вы себе представляете усложнение производства вакцины в Китае другими странами? Приходят на завод и перекрывают вентили в тихаря? Или фуры с сырьем воруют?
ті тіко за трійку-четвірку визнаних вакцин. Такий брєд!!!
Ті хлопці тіко за ті вакцини, ефективність яких вище ніж 50/50 і не на папері, а на практиці....
 

_Alex_

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
973
Город
Днепр
История из жизни...это вот прямо сегодня...
Жена друга слетала в Испанию, с малым 10 лет, она привитая малый понятно нет...
По прилету два дня хреново себя чухали, оба, но почти сразу попустило...
Через три четыре дня друг в температуру, 5 дней до 38.4 , на 6-ой 39.5, устроили в больничку, почти сразу попустило, прокапали все норм, лежит скучает...
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Сегодня утром с супругой привились Пфайзером (1-ая прививка). Руку поднимать/махать если задействована плечевая мышца - тяжело, лежать на боку где прививка - аналогично, есть еле заметная помутненность в мыслях, в остальном все ок.
 

Marik1

Пользователь
Joined
Feb 7, 2021
Messages
128
Страна
Украина
Город
Харьков
Сделали с женой по одной МАдерна-что у меня что у нее болит не много рука в месте укола(как будто ударили туда) 2е суток ,а так больше нету побочек
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Рузькая вакцинация)

 

Vasili

Пользователь
Joined
Dec 25, 2014
Messages
297
Age
38
Страна
Украина
Город
Нововолынск
Тоже взял Модерну, на следующий вечер после первой дозы температура 37.2 и ломота, но к утру всё прошло. Рука болела порядочно, спать на уколотом боку было затруднительно.
 
K

kiokiev

Guest
Суббота, 15-00 вторая модерна. Ровно через 12 часов: озноб, температура 39.8, давление 190/120, сердце, скорая помощь, бредовое состояние, кроме фельдшера от работодателя , дежурила скорая . Через сутки после прививки - огурец!:)
 

ICQ

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
241
Город
Киев
Суббота, 15-00 вторая модерна. Ровно через 12 часов: озноб, температура 39.8, давление 190/120, сердце, скорая помощь, бредовое состояние, кроме фельдшера от работодателя , дежурила скорая . Через сутки после прививки - огурец!:)
Жесть!
2го вересня маю отримати другу дозу. Теж Модерну.
Як відходив з того стану? Лікарня? Чи вдома? Які препарати давали?
 
Top