Куплю BMW в розстрочку

И как я раньше с ростом 1м92 см ездил на ВАЗах 2108,2109...
 
maxe38 - ну Ви молоді тоді були)
ну тай я на Копійці і 4 можу зараз проїхатися)
 
Глянь хюндай Матрикс. Хорошая,семейная машина...
 
maxe38 - ну Ви молоді тоді були)
ну тай я на Копійці і 4 можу зараз проїхатися)
Вот точно такой как Вы сейчас)))
 
Вот точно такой как Вы сейчас)))

)))))):biggrin: )
тут один пан продає своє БМВ(2 в сім"ї) можливо він мені зробить подарунок на д.н.?!:girl_crazy:
 
Last edited:
бросай ссылку - отговорим щас :biggrin:
 
Дата рождения:
02.02.1988 (24)

через 18 хв,стану старіший на рік

Судя из информации с Вашего профайла ДР было 02.02....
 
читаю,честное слово плачу)))
 
Бляха, випадково попав на цю тему ще в обід на роботі, і оце сиджу вже пів вечора дочитую. В іншій кімнаті дівчина чекає а я отако...
Всі тут розказують про досвід зі старим бмв, так і я розкажу. Але оговорюсь зразу, я зараз їзжу на VW T5, зареєструвався на вашому форумі, бо шукав до нього диски на літо (в Т5 і е36 однакові ступиці)
Так ось: про BMW e36 я мріяв давно. Ну перла вона мене. Але нажаль. Перша машина Т4, потім Транзіт, тепер вот Т5. 2004 рік, 1,9ТДІ. Ну так як я бусовод, для мене машина супер.
Сусід в мене має е36 94 року 2л М50. Чорна. Білий салон. Музика. Ангельські глазки. Катки з полкою в пачку сигарет шириною. І вот перед новим роком вирішує він її продати. Але в силу обставин займатись продажем не може і..... доручає це мені. [cezsored] це ж БМВ!! Збулась таки мрія. Ну знач лишаю я свого течіка в дворі зранку і сідаю в беху. Чирк, а стартер не крутить. Акумулятор. 2 год танців з бубном і я находжу дроти, щоб прикурити. Прикурюю від буса, везу дроти назад. По дорозі глохну і завестись не можу. Ги ги. Стою такий крутий в плащі і туфлях біля крутої такої бехи і клацаю аварійкою посеред дороги. Приїхав співробітник на 2112, прикурили, я поїхав далі. Діагноз - акумулятор. Відтащив назад додому, поставив до кращих часів сів в Т5 і.... Бляха, нова машина вона всюди нова. Сів і поїхав далі. Але ж беха... Короче купив я новий акумулятор, заправив хорошої бензини і.... ДА! BMW Power відчувалось навіть на тому моторі (як я потім взнав, вона прокачана до 180 коней). Але є темна сторона. Це вік. По кузову роботи багато. Салон. Ну салон теж потребує чистки. Моргала лампочка ейрбегу, світилась лампочка протитуманки. Ходова поводила себе якось дуже дивно. Одним словом я зрозумів, що фінансово я не готовий до БМВ. Готовий до ланоса, лачетті, октавії. Але до БМВ ні. В випадку з лачетті можна собі позволити неробочу стойку, скрипучий салон або якісь там розбити втулки. В випадку БМВ має бути все на 5+. Тільки тоді ти відчуєш, що таке BMW.
А тепер я накінець то йду лягати. Ги ги
 
В випадку БМВ має бути все на 5+. Тільки тоді ти відчуєш, що таке BMW.
все верно. Так и есть.
 
Бляха, випадково попав на цю тему ще в обід на роботі, і оце сиджу вже пів вечора дочитую. В іншій кімнаті дівчина чекає а я отако...
Всі тут розказують про досвід зі старим бмв, так і я розкажу. Але оговорюсь зразу, я зараз їзжу на VW T5, зареєструвався на вашому форумі, бо шукав до нього диски на літо (в Т5 і е36 однакові ступиці)
Так ось: про BMW e36 я мріяв давно. Ну перла вона мене. Але нажаль. Перша машина Т4, потім Транзіт, тепер вот Т5. 2004 рік, 1,9ТДІ. Ну так як я бусовод, для мене машина супер.
Сусід в мене має е36 94 року 2л М50. Чорна. Білий салон. Музика. Ангельські глазки. Катки з полкою в пачку сигарет шириною. І вот перед новим роком вирішує він її продати. Але в силу обставин займатись продажем не може і..... доручає це мені. [cezsored] це ж БМВ!! Збулась таки мрія. Ну знач лишаю я свого течіка в дворі зранку і сідаю в беху. Чирк, а стартер не крутить. Акумулятор. 2 год танців з бубном і я находжу дроти, щоб прикурити. Прикурюю від буса, везу дроти назад. По дорозі глохну і завестись не можу. Ги ги. Стою такий крутий в плащі і туфлях біля крутої такої бехи і клацаю аварійкою посеред дороги. Приїхав співробітник на 2112, прикурили, я поїхав далі. Діагноз - акумулятор. Відтащив назад додому, поставив до кращих часів сів в Т5 і.... Бляха, нова машина вона всюди нова. Сів і поїхав далі. Але ж беха... Короче купив я новий акумулятор, заправив хорошої бензини і.... ДА! BMW Power відчувалось навіть на тому моторі (як я потім взнав, вона прокачана до 180 коней). Але є темна сторона. Це вік. По кузову роботи багато. Салон. Ну салон теж потребує чистки. Моргала лампочка ейрбегу, світилась лампочка протитуманки. Ходова поводила себе якось дуже дивно. Одним словом я зрозумів, що фінансово я не готовий до БМВ. Готовий до ланоса, лачетті, октавії. Але до БМВ ні. В випадку з лачетті можна собі позволити неробочу стойку, скрипучий салон або якісь там розбити втулки. В випадку БМВ має бути все на 5+. Тільки тоді ти відчуєш, що таке BMW.
А тепер я накінець то йду лягати. Ги ги
Не мог пройти мимо этого шедевра,как же человек понятливо и по простому излагает свою мысли,наверное муза напала:bad:
теперь мы все дружно делаем вывод,что лучше чем Т5 машины нет
отдай соседу его автомобиль от греха подальше,видишь как капризничает она в твоих руках :focus:
 
Не мог пройти мимо этого шедевра,как же человек понятливо и по простому излагает свою мысли,наверное муза напала:bad:
теперь мы все дружно делаем вывод,что лучше чем Т5 машины нет
отдай соседу его автомобиль от греха подальше,видишь как капризничает она в твоих руках :focus:


Дело не в Т5, а в том,что если не можешь тянуть 15 летнюю Бмв,то лучше не мучать ни себя, ни ее.
 
если не можешь тянуть 15 летнюю Бмв,то лучше не мучать ни себя, ни ее.
Предлагаю обратиться к концерну БМВ-для бедных родственников из Украины, а так же-для популяризации марки в среде среднестатистического слоя населения-продавать новые модели прямо с завода по цене лАнуса!!! Можно даже по справкам о доходах и т.д. Но представители завода должны убедиться, что человек не может себе позволить "Удовольствия за рулем"....И тогда Павля( и не только он) сможет в полной мерое насладиться произведением инженерного искусства:rofl:
 
Не мог пройти мимо этого шедевра,как же человек понятливо и по простому излагает свою мысли,наверное муза напала
теперь мы все дружно делаем вывод,что лучше чем Т5 машины нет
Послухайте, ми з вами тут не на літературному форумі дискутуємо про проблеми філософії 19 сторіччя. На форумі спілкуються шляхом донесення своїх якихось міркувань в доступній формі. Дуже не люблю людей, які придираються саме до граматики і окремих слів. Ну тошнить мене від таких "правильних".
А щодо Т5 так це Ви з якого перепугу такий висновок зробили? Я взагалі рахую, що авто (нормальне) повинно бути задньопривідним. Крім того, відразу написав, що я бусовод, я з іншої касти, розумієте? для мене авто це не витвір мистецтва над яким треба труситись. Це для мене кусок заліза, який просто виконує свою функцію. А свій пост я на писав з позиції людини, яка ніколи не мала машини старшої 8-ми років, і тут НЕСПОДІВАНО таке авто з'явилось. Крім того, я підкреслив, що не готовий до БМВ. Фінансово не готовий. Людей, подібних вам, називають провокаторами, оскільки вони завідомо направляють діалог в неправильне русло
Дело не в Т5, а в том,что если не можешь тянуть 15 летнюю Бмв,то лучше не мучать ни себя, ни ее.
Ось. людина правильно зрозуміла хід моїх думок. Є люди, які просто не створені для проведення всіх ночей в гаражі, виправляючи косяки, які поробили роки в авто. І я серед таких. І мій пост в першу чергу був адресований ТС, як людині, яка не мала справи з б/у автопромом.

Якісь ви тут дуже злі всі. Мабуть дійсно кажуть "БМВ це діагноз" :(
 
СРГ,я після вчорашнього "передозу",не хочу вже нічого)
Паравоз ти Тернопільський?бо бачу шо наша балачка)а де то є Тарнівка в нас?
А по темі-то треба зібрати все бачу докупи і вийде шо я "бідний родич з України,який хоче на гроші з фінансової допомоги за народження дитини і подачки з Греції купити 15-20 річний Бмв -гемор в розстрочку і поставити свою сім'ю на коліна"...а і ше- "купі в кредіт Ланос"
 
Last edited:
Паравоз,ти просто розгорнув мурашник - і сів на нього)
 
Так, я з Тернополя. Тарнівка це я так просто вказав. Не в слідчого все таки щоб всю правду говорити:)
 
ясно значить з Тарнавського)))
Ти готуйся морально-зараз ще важка БМВ артилерія прийде)
 
Нє. Зі Східного я 8)
Я не боюсь важкої артилерії. Я ж не критикую нічого. Всього лиш хотів тобі розказати про свій досвід зі старим БМВ. Якщо маєш маленьку дитину, не радив би його купувати. хіба нове, з салону. Воно грошей буде тягнути гідно. Краще купи якогось ланцера9 або лачетті. Потім коли грошей підзбираєш, візьмеш собі е36 в доглянутому стані. Бо в е39 (хоча про це ніхто відкрито так не говорить) не важна передня підвіска. Вона вроді з соломіну (поправте, якщо не правий) і на наших дорогах довго не витримує.
 
та я від завтра на 3 місяці на роботу,часу не буде навіть виспатися,так шо ніц не буде ні е 36 ні 39...
П.С. Шо там наступне Е46?!)
 
Є люди, які просто не створені для проведення всіх ночей в гаражі, виправляючи косяки, які поробили роки в авто. І я серед таких. І мій пост в першу чергу був адресований ТС, як людині, яка не мала справи з б/у автопромом.

Якісь ви тут дуже злі всі. Мабуть дійсно кажуть "БМВ це діагноз" :(
Не переймайтесь... Вам донесли наклеп на шанувальників та прихильників марки БМВ, так буває дуже часто.. найчастіше від заздрощів, по простому - від "жаби"..

Справа в тому, що володіти БМВ треба вміти і не обов"язково бути автомеханіком чи жити в гаражі. Достатьно просто під час вибору авто грамотно підійти до питання придбання та діагностики, та в разі вдалої покупки одразу "виправити косяки, які поробили роки в авто", звичайно це потребує додаткових грошей, але після такої процедури Ваші 5-ти річні авто будут по надійності ні чим не кращі за 15ти річне БМВ.
Питання в іншому - чи потрыбно воно Вам? Якщо ні - то й нема сенсу розводити балачки про те, які погані старі БМВ..
 
НЯкщо маєш маленьку дитину, не радив би його купувати. хіба нове, з салону. Воно грошей буде тягнути гідно. Краще купи якогось ланцера9 або лачетті. Потім коли грошей підзбираєш, візьмеш собі е36 в доглянутому стані. Бо в е39 (хоча про це ніхто відкрито так не говорить) не важна передня підвіска. Вона вроді з соломіну (поправте, якщо не правий) і на наших дорогах довго не витримує.
Якщо Ви прочитали цю тему усю, то Ви мали помітити, що Андрію вже 150 разів рекомендували купувати свіже авто, або з салону, якщо грошей вистачить, але ні в якому разі не зв"язуватись с Б/В БМВ ще й в борг та ще й за копійки, які він хотів витратити на автомобіль!

pavlja, чи я набрехав?

а то я чёто почувствовал, что мы здесь на 25 страниц гавносрач развели, вместо того что бы топикстартеру "глаза открыть".. прям заклевали бедненького, погибает от гусениц нашей артилерии :)
 
Послухайте, ми з вами тут не на літературному форумі дискутуємо про проблеми філософії 19 сторіччя. На форумі спілкуються шляхом донесення своїх якихось міркувань в доступній формі. Дуже не люблю людей, які придираються саме до граматики і окремих слів. Ну тошнить мене від таких "правильних".
А щодо Т5 так це Ви з якого перепугу такий висновок зробили? Я взагалі рахую, що авто (нормальне) повинно бути задньопривідним. Крім того, відразу написав, що я бусовод, я з іншої касти, розумієте? для мене авто це не витвір мистецтва над яким треба труситись. Це для мене кусок заліза, який просто виконує свою функцію. А свій пост я на писав з позиції людини, яка ніколи не мала машини старшої 8-ми років, і тут НЕСПОДІВАНО таке авто з'явилось. Крім того, я підкреслив, що не готовий до БМВ. Фінансово не готовий. Людей, подібних вам, називають провокаторами, оскільки вони завідомо направляють діалог в неправильне русло
в своём посте Вы косно утверждаете что Т5 новее и тем лучше чем е36.И нечего я не перекручивал,я воспринял так как Вы написали.Вы делаете вывод с одной машины,и то из-за того что у неё сел АКБ :) это не правильно согласитесь?
а то что ВЫ не готовы морально к БМВ это уже Ваше дело)

Дуже не люблю людей, які придираються саме до граматики і окремих слів. Ну тошнить мене від таких "правильних"
Шановний,а мене тошнить від людей які паплюжать рідну мову.Та просто ріже око коли бачу "не правильні" словосполучення :blush:
 
Сайвер,мені очі відкрито!)
А про важку артилерію було сказано в значенні,що не гоже кидати камінь в угрупуванні противника)
 
і ще про копійки-кожен живе з нас в міру своїх можливостей...
І ще я скажу- мене тошнить від людей які соромляться рідної мови...це про тему тошнотиків вище...
 
Last edited:
Андрей, ты меня расстроил на 24 странице этой темы. :(
 
на 25 виправлюся)просто я не Дон Кіхот
 
і ще про копійки-кожен живе з нас в міру своїх можливостей...
І ще я скажу- мене тошнить від людей які соромляться рідної мови...це про тему тошнотиків вище...

так вот изначально нужно было подходить к делу в меру своих возможностей, а не искать Е39 по цене средней Е34 еще и в долг ;)

а на счёт "мовы", так если 99,99% форумчан пишут здесь и общаются на русском языке - это вовсе не означает, то они "цураються рідної мови".. здесь уже кому как удобней и привычней :)
 
та хоч на івриті,я не про це говорив,давайте замнемо це відхилення)
 
Back
Top