"Перли" форуму....

Кстати, никто не обращал внимания, что очень много постов написаны Владимиром в ночное время..
ну была же как-то тема от него, по поводу лекарства от безсонницы)
 
ДВЕ БОЧКИ


Две Бочки ехали: одна с вином,
Другая
Пустая.
Вот первая себе без шуму и шажком
Плетется,
Другая, вскачь несется;
От ней по мостовой и стукотня, и гром,
И пыль столбом;
Прохожий к стороне скорей от страху жмется,
Ее заслышавши издалека
Но как та Бочка ни громка,
А польза в ней не так, как в первой, велика.
Кто про свои дела кричит всем без умолку,
В том, верно, мало толку.
Кто делов* истинно, - тих часто на словах.
Великий человек лишь громок на делах,
И думает свою он крепку думу
Без шуму.

В цьому істина!!!

Особисто мене тішить тільки те,що тут таких "грамотних" людей десятка з два.А з іншими можна спілкуватись на будь-якій мові і вживаючи будь-які "не зрозумілі" слова.Бо самі зазвичай пишуть так як говорять.І це дуже легко пояснити,бо якщо писати тут грамотно,то деколи це буде звучати смішніше чим в вищенаведених прикладах.
не зрозуміло тільки одне,чому в рамках одного форуму де ніби всі однодумці,хоча б темі БМВ,один одного стараються обіс..ти?Вам всім треба навчитися рослаблятись в інший спосіб,ЗАВЕДІТЬ СОБІ БАБ НОРМАЛЬНИХ і :kiss3:
 
Коротко - я никого из Вас не задеваю намерено.
Ночью пишу т.к. из-за особенностей работы перепутал день и ночь.
Если Вы прекратите со мной ругаться, я буду мего дружелюбным и никого не обижу, попробуйте чтобы судить :)
 
Ночью пишу т.к. из-за особенностей работы перепутал день и ночь.
Это как?) один из вариантов что...
Такое возможно: -на подводной лодке под водой, и без часов на борту)
- в подземелье)
еще какие варианты?
 
На правах автора-ця тема не має на меті когось образити чи принизити,просто сюди вносяться смішні словечка і фрази без авторів)
 
І це дуже легко пояснити,бо якщо писати тут грамотно,то деколи це буде звучати смішніше чим в вищенаведених прикладах.
Вы сами-то поняли, что сказали?:) Грамотное изложение своих мыслей-это показатель образованности человека, причем-на уровне базового неполного среднего образования. И вообще, лично мне, непонятна позиция "защитников" тотальной безграмотности...
ЗАВЕДІТЬ СОБІ БАБ НОРМАЛЬНИХ
Заводят домашних животных и еще кое-что...кое-куда:biggrin: И в понятие "баба", лично я, вкладываю другой смысл.
На правах автора-ця тема не має на меті когось образити чи принизити,просто сюди вносяться смішні словечка і фрази без авторів)
Всегда-пожалуйста!))
 
Вы сами-то поняли, что сказали?:) Грамотное изложение своих мыслей-это показатель образованности человека, причем-на уровне базового неполного среднего образования. И вообще, лично мне, непонятна позиция "защитников" тотальной безграмотности...Заводят домашних животных и еще кое-что...кое-куда:biggrin: И в понятие "баба", лично я, вкладываю другой смысл.Всегда-пожалуйста!))

Звичайно зрозумiв.переведiть на украiнську "коробка переключения передач".Якщо б я це написав по украiнськи,то сам би смiявся.Чесно.A якщо написати це разом з украiнськими словами,то зразу звернуть увагу.
 
Я имел в виду немного не то...Ну да ладно, проехали:drinks:
 
Головне що зрозуміли один одного :drinks::friends:
 
Это как?) один из вариантов что...
Такое возможно: -на подводной лодке под водой, и без часов на борту)
- в подземелье) еще какие варианты?
я подскажу, когда у нас ночь на другом конце земного шара какое время суток? (вот нахрена пытаться уколоть?)
 
"украiнську" "по украiнськи" "украiнськими":rofl: хтось забув хорошу літеру "Ї"))))
відповідь -коробка перемикання передач)
 
Да интересно... Единственный человек на форуме , кого не затроллил Вова, это Сайвер... Даже Лола не выдежала.
а зачем меня троллить? :biggrin: точнее, я в принципе не поддаюсь троллингу, у меня иммунитет - я умею выйти из ситуации незатролленым, но с паритетом :)
 
Last edited:
"украiнську" "по украiнськи" "украiнськими":rofl: хтось забув хорошу літеру "Ї"))))
відповідь -коробка перемикання передач)

Друже в мене на ішому ноуті не добавлена українська мова :)secret:подружки),от використовував англійську "i" замість української "ї".Я так розумію ви пробуєтесь на роль креативного директора на форумі?Не потрібно,таких тут і без вас вистарчає.Одного вже забанили (правда не відомо за що).
А ви слідкуйте за собою і відповідайте своєму аватару,бо в українській мові не "шо",а "що".
Мені просто представник адміністрації зробив зауваження стосовно "суржика" от стараюсь писати на украаїнській.А взагалі нервів не вистарчає.Стосовно перекладу,то вам перекладач в неті мабуть таку версію видав.А я чув такий такий варіант "скрина перемикання швидкостей",або пилесос назвали "пилосмок",дибіли ті філологи чи як їх там.
 
а зачем меня троллить?
Затролить тебя просто не возможно... ты начнешь про Хёндэй и Х5 рассказывать :biggrin:
 
ага, это у меня защитная реакция такая :biggrin: сам могу затрлоллить этими терминами кого угодно :rofl:
 
та ні,я просто менеджер)
все нормально)))
шо - то галицько-волинський говір)
я не маю на меті нікого образити)
Вибачте!
 
Друже в мене на ішому ноуті не добавлена українська мова :)secret:подружки),от використовував англійську "i" замість української "ї".Я так розумію ви пробуєтесь на роль креативного директора на форумі?Не потрібно,таких тут і без вас вистарчає.Одного вже забанили (правда не відомо за що).
А ви слідкуйте за собою і відповідайте своєму аватару,бо в українській мові не "шо",а "що".
Мені просто представник адміністрації зробив зауваження стосовно "суржика" от стараюсь писати на украаїнській.А взагалі нервів не вистарчає.Стосовно перекладу,то вам перекладач в неті мабуть таку версію видав.А я чув такий такий варіант "скрина перемикання швидкостей",або пилесос назвали "пилосмок",дибіли ті філологи чи як їх там.

Да...зачастую такие перлы по зомбоящику выдают...Особенно по СТБ. то милициянты...то эвро...то Эспания...
 
та ні,я просто менеджер)
все нормально)))
шо - то галицько-волинський говір)
я не маю на меті нікого образити)
Вибачте!

Та я не і не думав сприймати це як образу.Ви що.:drinks:
Я знав що звернуть увагу.Тут тепер всі пишуть грамотно окрім нас.(по крайній мірі стараються всім на це вказувати).Що до говору,то якщо б я тут писав на своєму говорі то мене б забанили:biggrin:.Я от практично 80% свого часу розмовляю російською бо майже весь час в Росії.І якщо врозмові і проскакують українські слова,то мені на це увагу не звертають (хахол),а до тих з ким давніше знайомий взагалі можу на їкраїнській мові звертатись, все розуміють.І виріс я в інтернаціональному шахтарському місті,де до сих пір багато розмовляють російською мовою і це не викликає ніяких труднощів.Вчився в Дніпрі,де більшість розмовляє російською і не було ніяких проблем з українською чи суржиком.А ту російську яку використовують тут "грамотні" люди важко так назвати.
І тому приємно,що на форумі зустрічаються люди які спілкуються українською,хоча в залежності від регіону вона "різна" та й навіть суржик.Родичі мої в Полтаві тоже "цікаво" розмовляють,так що мені їм на це треба вказувати?Головне щоб розуміли один одного.А якщо щось і не зрозуміло то й перепитати можна.
А форум це не екзамен з "української мови" чи по "Русскому языку".І особисто мені до одного місця як тут пишуть.
 
Last edited:
Да...зачастую такие перлы по зомбоящику выдают...Особенно по СТБ. то милициянты...то эвро...то Эспания...

Це і бісить.Бо складається враження,що це диверсія якась.Роблять з мови посьміховисько.
В мене як діти починають розказувати ті "словечка",то тим хто їх придумує думаю не зашкодило б звернутись до психіатра.
 
Last edited:
такая забавная тема, все друг друга "облизывать начали", суржик говором называть и.т.д. а где сами перлы форума то?
 
такая забавная тема, все друг друга "облизывать начали", суржик говором называть и.т.д. а где сами перлы форума то?
Все было нормально, и перлы были. Но до тех пор, пока не появился вот такой ответ:
Трындец, реально сборище нездоровых говнометчиков... Мне Вас жаль....
и тут уже пошел переход на личности... Грустно.
 
Все было нормально, и перлы были. Но до тех пор, пока не появился вот такой ответ:

и тут уже пошел переход на личности... Грустно.

Меня к этой фразе сподвиг вот этот коммент:

6 "Есть ли смысл до оснастить Е38 задним стабилизатором" - GeScorpion, Сегодня 04:41


я имею право ответить на наезд?
 
так вызови на очередную дуэль :)
я не вызываю на дуэли, я собираю вуду кукл и накладываю проклятья.
 
:biggrin:Человек просил не отклоняться от темы-вот и решил все сделать самостоятельно)))...а че...такое себе, английское словцо...кукл...:biggrin:
 
"в зимку дізіль замерза..." (с)
 
Back
Top