Прикольные картинки :)

За палеодиету, прочитал, спасибо за вразумление, она мне самое оно!))))и с мясом можно худеть....

Напомнило анек, "сижу на трех диетах, с одной не наедаюсь"))))

А за вегана, то я б и не против, но пока что не готов!)

А в голове поковыряться, то я имел в виду, то, что в голову не прийдет, то везде надо стрелять, "убивать(охотится, добывать)"!))

одинаково что пойти убедить льва что косули тоже животные и неправильно их есть))

2014_12_28_6d3c16981eb4a9b1a423ffc7ac952a37.jpg


хотя эта тема требует отдельного топика
 
Убивают,Ваннь,убивают.Мало того, убивший корову,разделавший,продавший,купивший и сьевший-все убийцы((
Интересно ваше отношение к салату)
Овощи резать можно? Ведь они тоже живые.
 
Ці кулі відносять до битви при Галліполі 1915-1916 роках. А ніяк при битві під Сталінградом.


Хочу є ще думка що це взагалі фейк, тому що на одній з куль відсутні сліди від нарізів на стволі. Можливо куля попала в набій, з якого потім вибило не стріляну кулю
 
Ці кулі відносять до битви при Галліполі 1915-1916 роках. А ніяк при битві під Сталінградом.


Хочу є ще думка що це взагалі фейк, тому що на одній з куль відсутні сліди від нарізів на стволі. Можливо куля попала в набій, з якого потім вибило не стріляну кулю

Все верно, пуля попала в коробку с патронами, и точно не под Сталинградом.
 
Интересно ваше отношение к салату)
Овощи резать можно? Ведь они тоже живые.

Мне абсолютно все равна ваша ирония. Я ничего никому не навязываю. Конечно живые все растения.Способ умервщления их описан у наших предков.Как и какой в этом смысл можете найти сами и сделать вывод для себя.
 
[video=youtube;q1fSkFSHajU]https://www.youtube.com/watch?v=q1fSkFSHajU[/video]
Вся суть телеканала интер..
 
[video=youtube;T3ltJcFAbJ0]https://www.youtube.com/watch?v=T3ltJcFAbJ0[/video]
 


І шо там прєкрасного в "жить прекрасно"? Дерев'яний хлів, схожий на житло, дороги неасфальтовані, які в дощ перетворюються в непролазну багнюку, і церква, як же без цього - середньовічне невігластво з попами-аферистами.
 
І шо там прєкрасного в "жить прекрасно"? Дерев'яний хлів, схожий на житло, дороги неасфальтовані, які в дощ перетворюються в непролазну багнюку, і церква, як же без цього - середньовічне невігластво з попами-аферистами.




1389738395_1105584168.jpg
 
Боюсь как бы не хищник, а падальщик... При такой-то дозе :biggrin:
 
DEL
 
Last edited:
Боюсь как бы не хищник, а падальщик... При такой-то дозе :biggrin:

После такой дозы боюсь как бы он сам в жертву не превратился)
 

:biggrin:biggrin::biggrin:
Ок. Ваш пост № 25484, в якому на верхній фотці село, з Вашої точки зору, просто райського вигляду (Люди забыли жить красиво) Ви дивитесь з точки зору посту №25486 "Вокруг цветы и благоухание". Однак вже на фотку міста, в якому затор з авто (Людям внушили жить напрасно), (Хто внушив?, Чому? Ніпанятна...), Ви дивитесь з точки зору посту № 25486 "Кругом говно и помойки", оскільки крім заторів, в місті є маса цікавих речей: архітектура, театр, парки, сквери, пам"ятники тощо. Але на фото лише затор..., тобто дуже обмежена подача інформації про місто. Це до того, що є свої плюси/мінуси проживання як в селі, так і в місті. Причому, хто забороняє де кому жити??? Хто кому внушає??? Брєд повний. Картинка смердить дешевою пропагандою і, з моєї точки зору, ділить людей на сорти.
 
///М-Hunta, вибачьте, якщо чімось засмутив, якщо картинка "поглядів на життя" Вас чімось засмутила, згоден з Вами, кожен мае право сам вирішувати де жити, як жити і що робити!

Також, тут я висвітлюю картинки, які подобаються мені, вважаю що це мое право, так було та буде! Якщо картинка Вас засмутила, просто проходьте її мимо, так буде Вам же краще, тощо мені, все одно, Ваша реакція на неї.

Також вибачте що ця картинка, Вас засмучувала остані три дні, і Ви нарешті спроможились відповісти. Враховуючі що ми з Вами різні, я трошки не допер про що Ви написали, бо мабуть мені все одно, а Ви писали в стані злості чі образи, тому я що поняв, то це то, шо мені проще вибачітись перед Вами за те, що Ви морально себе мучали!)) АЛЕ, е невеличке АЛЕ, це мое останне вічливе повідомлення в Вашу сторону, тому пропоную зробити висновки нам обоїм, надалі намагатися буди в добрих стосунках!? Як би це зараз не прозвучало, але, в першу чергу, це потрібно Вам, тому що, якщо це продовжиця, то, ініціатором всйого того що може потім діятись, будете Ви, в свою чергу, я буду прикритий перед адміністраціею цим повідомленням, що я попереджав, та намагався закінчіти початок конфлікта ще в його зачатку!!)))

Будьте щясливі!!!)))
 
///М-Hunta, вибачьте, якщо чімось засмутив, якщо картинка "поглядів на життя" Вас чімось засмутила, згоден з Вами, кожен мае право сам вирішувати де жити, як жити і що робити!

Також, тут я висвітлюю картинки, які подобаються мені, вважаю що це мое право, так було та буде! Якщо картинка Вас засмутила, просто проходьте її мимо, так буде Вам же краще, тощо мені, все одно, Ваша реакція на неї.

Також вибачте що ця картинка, Вас засмучувала остані три дні, і Ви нарешті спроможились відповісти. Враховуючі що ми з Вами різні, я трошки не допер про що Ви написали, бо мабуть мені все одно, а Ви писали в стані злості чі образи, тому я що поняв, то це то, шо мені проще вибачітись перед Вами за те, що Ви морально себе мучали!)) АЛЕ, е невеличке АЛЕ, це мое останне вічливе повідомлення в Вашу сторону, тому пропоную зробити висновки нам обоїм, надалі намагатися буди в добрих стосунках!? Як би це зараз не прозвучало, але, в першу чергу, це потрібно Вам, тому що, якщо це продовжиця, то, ініціатором всйого того що може потім діятись, будете Ви, в свою чергу, я буду прикритий перед адміністраціею цим повідомленням, що я попереджав, та намагався закінчіти початок конфлікта ще в його зачатку!!)))

Будьте щясливі!!!)))

:biggrin::biggrin::biggrin:
Я не відповідав три дні не тому, що був засмучений, а тому що був зайнятий роботою. І якщо обирати між тим, чи заробити гроші, чи відреагувати на якусь безглузду картинку, то я обираю варіант заробити гроші.
В мене до Вас як до людини немає ніяких претензій, повірте, я не хочу ніяких конфліктів і непорозумінь не з Вами особисто, ні з ким завгодно. Мені це не цікаво.
Я відреагував на Вашу картинку лише тому, що життя не поділяється тільки на чорне і біле, як на тій злощасній картинці, воно кольорове і багатогранне.
Вибачте, якщо я завдав Вам якіхось непорозумінь!
Гараздів у всьому!
Дякую!
 
Дякую!!!

Радий що ми порозумілись!!!))) :friends:

Також не люблю конфлікти....

З Повагою!!! :thank_you2:
 
Back
Top