Приплыли!! Верховная Рада приняла утилизационный сбор на автомобили

Status
Not open for further replies.
и шо теперь? сколько за 5-и летний грузовой транспортер нужно доплатить при регистрации с новым побором? :(
 
и шо теперь? сколько за 5-и летний грузовой транспортер нужно доплатить при регистрации с новым побором? :(

Да просто жопа!... Я извиняюсь.

Для бусиков порядка +4500евро утилизационного сбора к существующей растаможке.
Для легковых с двигателем 2.0 (BMW 520d к примеру) тоже самое +4500евро утилизационного сбора к существующей растаможке (растаможка порядка $10500)

Цифры приводил тут.
 
Да просто жопа!... Я извиняюсь.

Для бусиков порядка +4500евро утилизационного сбора к существующей растаможке.
Для легковых с двигателем 2.0 (BMW 520d к примеру) тоже самое +4500евро утилизационного сбора к существующей растаможке (растаможка порядка $10500)

Цифры приводил тут.

я когда-то в 2002 году одному помогал таможить на Шегини годичку пятерку бмв с мотором 2,2л..
он там клоунаду устроил, вся смена собраласть, что 3500 уе у него на таможку есть, а больше нету,
а там 3700 получалось со всеми скидками ;)) а без скидок 10к, так он рыдал, что ему дорого..
так на 3 месяца там оставили стоять..
чуть ли не рыдаль там горячими слезами пациент ;)))))))))))))
Думаешь будут платить теперешние клиенты такие цыфры за сбор? :(
 
Last edited:
Уже всьо прогрессивное человечество матюгает и крутит ломиком у виска...:diablo:
 
Цифры приводил тут.

Эти приведённые выше цифры - это из прессы. Вот нашёл сам законопроект с цифрами:

Ставки податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів:
Вид транспортного засобу
Ставка податку,гривень
транспортні засоби, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, та кузови до них, що класифікуються за кодом товарної підпозиції 8707 10 згідно з УКТ ЗЕД, за винятком кузовів товарної категорії
8707 10 10, ввезені на митну територію України “для промислового складання” транспортних засобів відповідно до Митного Тарифу України
5500
транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8704, 8705 згідно з УКТ ЗЕД”
11000
2461.2. Коефіцієнти до ставок податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів:
2461.2.1. транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, та кузови до них, що класифікуються за кодами товарної підпозиції 8707 10 згідно з УКТ ЗЕД, за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10, ввезених на митну територію України “для промислового складання” транспортних засобів відповідно до Митного Тарифу України:
Транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, та кузови до них, що класифікуються за кодами товарної підпозиції 8707 10 згідно з УКТ ЗЕД, за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10, ввезених на митну територію України “для промислового складання” транспортних засобів відповідно до Митного Тарифу України
Нові транспортні засоби
Що використовувалися
Оснащені електричними двигунами
0,86
1,72
З робочим об’ємом циліндрів двигуна:
- не більше 1 000 см3
0,86
1,72
- понад 1 000 см3, але не більше 2 000 см3
1,34
2,68
- понад 2 000 см3, але не більше 3 000 см3
2,56
5,12
- понад 3 000 см3, але не більше 3 500 см3
3,47
6,94
- понад 3 500 см3
5,50
11,0
Кузови для транспортних засобів, що класифікуються за кодом товарної під позиції 8707 10 згідно з УКТ ЗЕД, за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10, ввезених на митну територію України “для промислового складання” транспортних засобів відповідно до Митного Тарифу України
4,0
12;
2461.2.2. транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8704, 8705 згідно з УКТ ЗЕД:
Транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8704, 8705 згідно з УКТ ЗЕД
Нові транспортні засоби
Що використовувалися
З повною масою до 2500 кг
0,8
1,6
З повною масою від 2500 до 3500 кг
0,9
1,8
З повною масою від 3500 до 5000 кг
1
2,0
З повною масою від 5000 до 8000 кг
1,1
2,2
З повною масою понад
8000 кг
1,34
2,68.


Полный текст законопроекта тут.

Формула расчёта:

Суми податку, що справляється за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (Пу), обчислюються платниками, визначеними пунктом 240.21 статті 240 цього Кодексу, за формулою:
Пу = Н К Тр,
де Н - відповідна ставка податку, визначена пунктом 2461.1. статті 2461 цього Кодексу;
К - відповідний коефіцієнт, визначений пунктом 2461.2. статті 2461 цього Кодексу;
Тр - кількість транспортних засобів (кузовів);
 
Last edited:
Думаешь будут платить теперешние клиенты такие цыфры за сбор? :(

А какие ещё у них варианты? На Ланосы точно не сядут. Думаю будут платить.
 
И тут в законе есть ещё один интересный пункт прописан:

250.14.3. у разі перереєстрації транспортного засобу, придбаного в особи, визначеної підпунктом 240.6.1 пункту 240.6 статті 240 цього Кодексу, орган внутрішніх справ:
перевіряє наявність документа про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;
оформлює та видає довідку про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;
оформлює та видає довідку про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів особам – набувачам транспортних засобів, наданих таким особам як гуманітарна допомога відповідно до закону.
250.15. При переході права власності на транспортний засіб, з якого сплачено податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів або не сплачено такий податок у зв’язку із звільненням, попередній власник транспортного засобу передає наступному власникові довідку про сплату цього податку або довідку про звільнення від сплати цього податку.



И я вот думаю - как это трактовать? Т.е. при переоформлении автомобиля (продаже), если нет справки о уплаченом утилизационном налоге, то нужно его уплатить и получить (соответственно иметь на будущее и передавать её при дальнейшей продаже) такую справку. Так это "натягивают" всех...
 
Думаешь будут платить теперешние клиенты такие цыфры за сбор? :(

До вступления в ВТО в 2008 году, пошлина была 25% (сейчас 10%) и ниче - покупали...
 
И тут в законе есть ещё один интересный пункт прописан:

250.14.3. у разі перереєстрації транспортного засобу, придбаного в особи, визначеної підпунктом 240.6.1 пункту 240.6 статті 240 цього Кодексу, орган внутрішніх справ:
перевіряє наявність документа про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;
оформлює та видає довідку про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;
оформлює та видає довідку про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів особам – набувачам транспортних засобів, наданих таким особам як гуманітарна допомога відповідно до закону.
250.15. При переході права власності на транспортний засіб, з якого сплачено податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів або не сплачено такий податок у зв’язку із звільненням, попередній власник транспортного засобу передає наступному власникові довідку про сплату цього податку або довідку про звільнення від сплати цього податку.



И я вот думаю - как это трактовать? Т.е. при переоформлении автомобиля (продаже), если нет справки о уплаченом утилизационном налоге, то нужно его уплатить и получить (соответственно иметь на будущее и передавать её при дальнейшей продаже) такую справку. Так это "натягивают" всех...

Так это нормально в нашей стране - натягивать всех.....
 
Как сообщил VicS, Янукович подписал маразматический закон - ждем повышения цен......и ажиотажного спроса на авто до вступления в силу закона.
 
... до вступления в силу закона.

До вступления осталось всего ничего. В тексте закона (ссылка выше) кругом фигурирует дата 1 вересня 2013р
 
До вступления осталось всего ничего. В тексте закона (ссылка выше) кругом фигурирует дата 1 вересня 2013р

Хух...успею завезти 530-ку....уже на границе.
 
передає наступному власникові довідку про сплату цього податку або довідку про звільнення від сплати цього податку.
а кто у нас звильненый? де написано?
Янукович подписал маразматический закон - ждем повышения цен......и ажиотажного спроса на авто до вступления в силу закона.
так рассуждаешь, будто-бы в США живешь.. что есть деньги да просто прячут..
походу правительство тоже так считает ;)
а оно походу не так совсем..
пациент умер, а его еще все стимулируют и стимулируют
 
а кто у нас звильненый? де написано?

Ну как где? В законе. Я ведь дал ссылку выше.

Смотрим:

249.11. При обчисленні податку, який підлягає сплаті за транспортні засоби, вироблені в Україні, не враховуються транспортні засоби, реалізовані особам, зазначеним у підпункті 242.3.1 пункту 242.3 статті 242 цього Кодексу”.

Смотрим теперь что это за пункт:

242.3.1. реалізуються для інвалідів, у тому числі дітей-інвалідів, а також транспортні засоби спеціального призначення (швидка медична допомога, пожежної і техногенної безпеки та для потреб підрозділів центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах цивільного захисту та рятувальної справи) оплата вартості яких здійснюється за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування;
 
так рассуждаешь, будто-бы в США живешь.. что есть деньги да просто прячут..
походу правительство тоже так считает ;)
а оно походу не так совсем..
пациент умер, а его еще все стимулируют и стимулируют

Этот пациент еще не совсем умер. В любом случае, все, кто откладывал покупку на осень, сделают ее до сентября.
 
И есть в законе и такое:

242.3. Не є об’єктом та базою оподаткування транспортні засоби, що:
...
242.3.2. придбаваються на території України транспортні засоби, що в установленому порядку були вперше зареєстровані та/або перереєстровані, до 1 вересня 2013 року, у власників транспортних засобів або в осіб, які не є платниками цього податку згідно з підпунктом 240.6.5 цього пункту, а також коли такі транспортні засоби реалізовані після 1 вересня 2013 року;
...
240.6.5. взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів у порядку та на умовах, визначених Законом України щодо утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів, та виробляють (виготовляють) на території України транспортні засоби, які класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8703, 8704 та 8705 згідно з УКТ ЗЕД, за технологією, що включає:
- зварювання (виготовлення методом нероз’ємного з’єднання) кузова або кабіни, фарбування кузова або кабіни та складання транспортного засобу;
та/або
- промислове складання транспортних засобів з використанням кузовів товарної категорії 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД, ввезених на митну територію України “для промислового складання” моторних транспортних засобів відповідно до Митного Тарифу України та виконують Програму створення виробничих потужностей та робочих місць відповідно до чинного законодавства.
У технологічних і виробничих операціях для товарних позицій 8704 та 8705 згідно з УКТ ЗЕД, замість виготовлення та фарбування кузова або кабіни допускається виконання технологічних операцій з виготовлення рами з підвіскою та мостами;
 
Last edited:
Ну и как это понять?

Через пару дней, когда наши юристы покумекают, дам ответ. Теплится надежда, что на "автозаводские" авто этот сбор не будет распостраняться.
 
В любом случае, все, кто откладывал покупку на осень, сделают ее до сентября.

Так на сколько я понял - в любом случае рано или поздно, при продаже, всё равно уплатить придётся...

P.S. Блин, у меня вот грузовики есть, этож сколько они мне насчитают... Их выгоднее на себе оставить зарегистрированными навечно.
 
Теплится надежда, что на "автозаводские" авто этот сбор не будет распостраняться.

Під термінами «транспортний засіб» та «кузови до них», розуміються транспортні засоби, що класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8703, 8704 та 8705 згідно з УКТ ЗЕД, та кузови до них, що класифікуються за кодами товарної підпозиції 8707 10 згідно з УКТ ЗЕД, за винятком кузовів товарної категорія 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД”;


Надежда конечно умирает последней. Но скорее всего врятли. Всё чётко прописано.
 
Так на сколько я понял - в любом случае рано или поздно, при продаже, всё равно уплатить придётся...

Из чего это видно?
 
VicS, кинь ссылку на закон.
 
VicS, кинь ссылку на закон.

Вот держи.
(я ведь уже скидывал тебе его на почту - это то за что голосовали депутаты и что подписал президент)
 
распродажа стартовала? только не пойму чего, кузовов, грузовиков, 530-х? если можно поподробней
 
объясните мне... ибо я туплю

если я буду продавать машину после 1 сентября...буду снимать с учета...я должен оплатить утилизационный сбор?
 
объясните мне... ибо я туплю

если я буду продавать машину после 1 сентября...буду снимать с учета...я должен оплатить утилизационный сбор?

Поправьте меня если я не прав. Из того что я вычитал в законе, то плательщиком этого налога есть только эти товарищи (далі пряма мова)

"240.21. Платниками податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів є особи, які:
240.21.1. ввозять на митну територію України транспортних засобів та/або кузовів до них (за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД) в митному режимі імпорту;
240.21.2. здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України;
240.21.3. придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку згідно з підпунктом 240.6.1 пункту 240.6 цієї статті.”
 
распродажа стартовала? только не пойму чего, кузовов, грузовиков, 530-х? если можно поподробней

Вчера только подписали, не многие знают, те кто знают в акуе. Я думаю, что движение начнется через несколько дней.
 
Суть по поводу того нужно ли будет платить этот налог, при перерегистрации, или нет - указана здесь:

“240.6. Не є платниками податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів особи, які:
...
240.6.6. придбавають на території України транспортні засоби, що в установленому порядку були вперше зареєстровані та/або перереєстровані до 1 вересня 2013 року, у власників транспортних засобів або в осіб, які не є платниками цього податку згідно з підпунктом 240.6.5 цього пункту, а також здійснюють продаж таких транспортних засобів після 1 вересня 2013 року;"


Для справки пункт 240.6.5:
240.6.5. взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів у порядку та на умовах, визначених Законом України щодо утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів, та виробляють (виготовляють) на території України транспортні засоби, які класифікуються за кодами товарних позицій 8702, 8703, 8704 та 8705 згідно з УКТ ЗЕД


Т.е. это относится ко всем или только к тем кто ездит на автомобилях изготовленных в Украине?


P.S. А вообще-то "заводы" (растаможка поагрегатно), тоже якобы изготовляют автомобили в Украине. (это для Alexx17)
 
Страна должна знать своих "героев" авторов этого закона!

sushoy.jpg

1. Сухой Ярослав Михайлович, Народный депутат Украины VІI созыва (Партия регионов)

Krainiy.jpg

2. Валерий Григорьевич Крайний - Заместитель председателя правления ЗАО «ЗАЗ», Народный депутат Украины;
 
P.S. А вообще-то "заводы" (растаможка поагрегатно), тоже якобы изготовляют автомобили в Украине. (это для Alexx17)

В законе, так же, указанна процедура уплаты сбора -
"249.10. Датою виникнення податкового зобов’язання є:
для транспортних засобів та кузовів, що ввозяться на митну територію України, - дата подання до митного органу митної декларації на транспортний засіб (кузов) або партію транспортних засобів (кузовів);
для транспортних засобів, вироблених в Україні, - дата реалізації транспортних засобів на внутрішньому ринку України особою, яка виробила (виготовила) такі транспортні засоби;
для транспортних засобів, придбаних в осіб, які не є платниками такого податку згідно з підпунктом 240.6.1 пункту 240.6 статті 240 цього Кодексу, - дата подання заяви щодо перереєстрації транспортного засобу до органу внутрішніх справ;"

У нас же, кузов таможится на одну фирму, а собирает завод. Т.е. получается, что у фирмы при растаможке кузова возникает налоговое обязательство и у завода при сборке?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top