• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Під час гальмування руля кидає

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
Все почалось з того коли їхав 100 і більше коли тормозив било руль, я думав що це із-за гулі на передньому колесі. Передні колеса замінив, непропало а почало вже з 60 і більше бити руля під час тормозіння. Тормозні диски нові ізнос мінімальний, тормозні колодки теж з пробігом в 30тис. сьогодні проточили тормозні диски, так сказали на сервісі що роблять не якісні і це вся причина в них. Стало ще хуже бити руля тепер при любій швидкості і тепер вже чую навіть ногою на тормозі ніби АБС спрацьовує. Що ще робити? що міняти, куди заглянути? Підвіска передня зроблена на гарантії,там люфтів ніяких немає, тільки ще заміню завтра втулки стабілізатора.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
Все почалось з того коли їхав 100 і більше коли тормозив било руль, я думав що це із-за гулі на передньому колесі. Передні колеса замінив, непропало а почало вже з 60 і більше бити руля під час тормозіння. Тормозні диски нові ізнос мінімальний, тормозні колодки теж з пробігом в 30тис. сьогодні проточили тормозні диски, так сказали на сервісі що роблять не якісні і це вся причина в них. Стало ще хуже бити руля тепер при любій швидкості і тепер вже чую навіть ногою на тормозі ніби АБС спрацьовує. Що ще робити? що міняти, куди заглянути? Підвіска передня зроблена на гарантії,там люфтів ніяких немає, тільки ще заміню завтра втулки стабілізатора.
А ЦО на колесах в нормі?В мене било коли не було кілець для ЦО. Поставив проставочні колечка і все прийшло в номру=)
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
там все нормально, раніше не било, дискі ті самі , серійні з БМВ.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
там все нормально, раніше не било, дискі ті самі , серійні з БМВ.
а направляючі суппортів?точно цо в дисках таке як треба?ну всяке буває=)
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Перед проточкой надо было биение микрометром смотреть. Да и сейчас микрометр расставит все точки над И
Точили на машине или нет?
Посадочное место диска на ступицу чищено?
Сами ступицы -подшипники живые?
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
биение не перевірив перед проточкою, точили на станку токарному. посадочне місце почистив перед установкою. Ступиці не розбиті, подпипники не гудуть. Сьогодні буду пробувати мікрометром перевірити биение на машині, і ще раз почищу посадочні місця .
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
"точили на станку токарному" цим все сказано!!! 99% що буде биття після проточки в станку. Скоріш за все що не належним чином відцентрували осьове биття.
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
це вже я так зрозумів треба не до токаря а до спеца по координатці з дисками.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
це вже я так зрозумів треба не до токаря а до спеца по координатці з дисками.
десь бачив як на машині прямо точать.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
[video=youtube;KOpW1ODvH2o]https://www.youtube.com/watch?v=KOpW1ODvH2o[/video]
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
гуд. я думаю що диски просто після станка бють, вот і всі проблема.

але до того вони теж били і після проточки не пропало биття.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
але до того вони теж били і після проточки не пропало биття.
В мене було колись що в калюжу вскочив и повело диск. Але ж після проточки ще гірше стало. Щоб впевнитись тут краще індикатор часового типу поставити прям на машині і перевірити.
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
Биение дисков измеряется только на машине, как и их проточка. Можете уже выкинуть свои диски.
Я дисков кучу комплектов разных поменял в свое время из-за биения. Какие-то раньше начинали бить, какие-то позже.
Со слезами на глазах заплатил таки за оригинальные. Третий год никаких проблем.

Просто 99% продаваемых новых дисков " .. овно редкое".
 

Ivan_Ivanovich

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
399
Город
Киев
Биение дисков измеряется только на машине, как и их проточка.
Не согласен с Вами. Сам лично, на ровном станке, ровными руками и светлой головой успешно протачивал бьющие диски. Результат порадовал.
 

Ivan_Ivanovich

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
399
Город
Киев
Если диск кривой - то кривизна легко меряется индикатором на токарном станке. У себя имел биение передних дисков 0,2-0,3 мм:shok: После проточки биение составило 0,02-0,03 мм. Проблема не в проточке и станках - а в отсутствии грамотных токарей и ровных станков.
 

artemprogress

Разборка
Joined
Apr 22, 2012
Messages
1,352
Age
34
Если диск кривой - то кривизна легко меряется индикатором на токарном станке. У себя имел биение передних дисков 0,2-0,3 мм:shok: После проточки биение составило 0,02-0,03 мм. Проблема не в проточке и станках - а в отсутствии грамотных токарей и ровных станков.
Теж плюсону. Якщо токарь знає свою справу то все буде без биття. Ну буде там сотка чи дві. але це не вплине на гальмування. Все ж таки на токарних станках точать і більш відповідальні деталі ніж гальмівні диски, і биття ніякого немає.
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
поїду в понеділок на проточку на машині буду пробувати. після токаря результат ще гірший.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
поїду в понеділок на проточку на машині буду пробувати. після токаря результат ще гірший.

Увлекшись проточкой, не забудьте померить штангелем толщину дисков, ибо может уже их и точить не надо.
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
дискі нові я на них відїздив 10-15тис. бортіка від вироботкі ще взагалі немає, і таке почалось робитись з машиною.
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
щось польске з 3 букв червоно чорна коробка, вже й не згадаю зараз.
 

RomarioB

Пользователь
Joined
May 22, 2013
Messages
664
Страна
Россия
Город
Симферополь
"точили на станку токарному" цим все сказано!!! 99% що буде биття після проточки в станку. Скоріш за все що не належним чином відцентрували осьове биття.

Два раза точил у токаря, никакого биения не было после этого. Может дело не в станке, а в прямоте рук самого токаря. ))
 

lubsch

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,766
Город
Любар
А ви попробуйте різко, з усієї сили, тормозити декілька разів. Зверніть увагу, биття буде більше чи менше після такої профілактики. У мене після таких процедур пропало биття на практично нових дисках. Грішу на суппорта.
 

bestkennyever

Пользователь
Joined
May 11, 2012
Messages
51
Age
37
Город
Ахтырка
Я думаю дело в токаре,летом протачивал "почти новые" диски,с тем же диагнозом,что и у вас. Токарь проточил не только то место,где ползают колодки,но и посадочное место,теперь(тьфу три раза,стуча по дереву)все гуд
 

basyak

Пользователь
Joined
May 3, 2018
Messages
32
Age
38
Город
Киев
Апну темку.
Такая же проблема. Купит диски ТРВ, при торможении дико колбасит руль. Отдал на проточку, токарь сказал, что один диск бил на 4 сотки. Проточили. Все равно колбасит. Ставлю старые диски, все в норме.
Поставил ремкомплект направляющих, не помогло. Отвез обратно токарю на проверку. Колодки текстар, пробег около 20 т.км. Помогайте, камрады!
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
другие диски.
может палево.

очистили ступицу перед установкой дисков?
 
Top