Следующий президент...

Status
Not open for further replies.

Dmitriy_Kherson

Пользователь
Joined
Nov 8, 2012
Messages
591
Age
42
Город
Чаплинка
а кто такой Роман Бессмертный?

[video=youtube;uh59VNqhtLM]https://www.youtube.com/watch?v=uh59VNqhtLM&t=0s&list=PLNiaxBmKsUov0-teiEPCsaZP2C3RUtaza&index=13[/video]

Мені здається на сьогодні, це кращий кандидат, з того, що є. Але зараз він не пройде, бо навряд йому ресурсу вистачить тягатися з БойкамиЮлямиПєтями.
Іще, точно зрозуміло, що москва зробить на ці вибори ставку, більше ніж на війну, можливо саме того на фронті зараз і відносно тихо, бо навіщо воювати і потрапляти під нові санкції, якщо можна по тихому влити бабла у вибори, і поставити свого намісника, як тут завжди і було.
Не пам"ятаю, хто казав... що ці вибори, будуть не вибори за реформи і світле майбутнє, а вибори за збереження курсу, тобто ми залишимось на проєвропейському курсі, або повернемося під вплив москви. Тоді всі наші страждання і жертви стають марними, і ми на невизначений час знову повернемось у бік середньовічча. А якщо програємо, то кацапи закрутять нам гайки набагато сильніше, ніж було до того, аби зову не втратити контроль над нами.
То ж зважаючи на все, голосувати доведеться за менше зло, на сьогодні крім Пороха інших не бачу. Хіба Безмертний зможе провести потужну кампанію, і в нього буде реальний шанс, то тоді за нього свій голос віддам.
Доречі Петя, все обіцяє ввести податок на виведений капітал, якщо дійсно так в решті-решт зробить, то це мабуть йому найбільший плюс в карму буде. Бо це значно розширить можливості розвитку бізнесу.
 

qpr

Пользователь
Joined
Apr 20, 2012
Messages
277
Age
113
Город
Днепр
https://www.youtube.com/watch?v=WzkUE7yxZpA
Видео 14го года . Думаю за 4 года можно ещё пару таких подборок насобирать )
Видос в начале прям Бендер один в один ) Чистой воды плагиат .
Житомир сделаем столицей украинской космической отрасли ) Ну и фонтан лучше чем в Виннице в придачу ) Шоб було где космонавтам отдыхать )
 
Last edited:

Dmitriy_Kherson

Пользователь
Joined
Nov 8, 2012
Messages
591
Age
42
Город
Чаплинка
Видео 14го года . Думаю за 4 года можно ещё пару таких подборок насобирать )
Видос в начале прям Бендер один в один ) Чистой воды плагиат .
Житомир сделаем столицей украинской космической отрасли ) Ну и фонтан лучше чем в Виннице в придачу ) Шоб було где космонавтам отдыхать )

Половина з тої нарізки, так чи інакше виконано...
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
щось мені здається, що абсолютно байдуже за кого голосувати, я особисто не вірю в цю голосувалку. все вже вирішено, тому як ми і так під зовнішнім керуванням. а місцеві князьки просто ще мають час погратись, що і успішно роблять. навіщо їм торкатись тих пенсіонерів, бляховодів? треба щоб як умога менше смерділо. ну не має у нас при владі патріотів. дивлюсь на вілкула - хочеться взяти кувалду відразу і по хребті, дивлюся на садового - хочеться блювати. ми в зайшли в глухий кут. порошенко, як на мене, це єдина кандидатура, яка влаштовує і нас, і захід. тому думаю тут без варіантів. наврядчи захід вже зільє Україну. але .. чи лишиться Україна в сьогоденних межах - це велике питання. гадаю, що ми побачимо іншу картину. зараз відпочиваю в Закрпатті, Берегово. це де-жа-вю. перший день був трохи в шоці. не має українського Закарпаття. тепер мені трохи зрозуміліші дії угорщіни. тут всюди угорськи прапори, місцеве населення ледве розмовляє на український, трохи ліпше на російський. практично всі вивіски на угорський мові. на держустанові УГОРСЬКИЙ прапор. є СБУ, і що ви думаєте, там надпис на угорській мові. КАРЛ!!!!! СБУ на угорській мові. старші люди в селах взагалі окрім угорської нічого не розуміють. правда молодь, студенти прекрасно розмовляють українською. а... у нас в квартирі немає жодного українского каналу. і мовний закон це лише мізерна потуга щось змінити, але чи встигнем, ось питання
 
Last edited:

apexi

Пользователь
Joined
Mar 16, 2012
Messages
2,690
Age
38
Город
Донецк
Не говори что мне делать, я не скажу куда тебе идти петрушка на зарплате.

Сразу видно, кто на зарплате и доблестно отрабатывает;)
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,616
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
вважаю голосувати треба за того хто продовжить рух в напрямку від рф, нехай чи на європу чи на сша, але від рф.
всеодно хто б не прийшов відразу різко краще не стане. не хочеться втрачати ці 4 роки віддаляння від совковості.
однозначто тимошенко, жопоблок - ні.

як сказав Комаровський - країна повинна бути парламентською, але до парламентської її повинен привезти сильний президент.
можливо Порошенко ним і стане, можливо і ні.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Сильный президент это ДА. Но нет )) И так одно зубожиння та зневоднення. )) И так демократия под угрозой ))
Пеце можно сказать спасибо, когда вся типо элита по норАм забурилась, все же ОН стал тем кто взял рулЪ.
Ведь управлять НАМИ это то еще удовольствие. Ладно на Рошене вызвал нагнул выгнал. А с Государством так не получится.
В принципе накой оно ему надо было во время дружеского жеста братского народца снимать свою оппу с комфорта. Порешать завсегда можно. Ющ знает. ))
Ведь если уж совсем было бы плохо думаю худо бедно то пенсии было у него )) и в долларах ))
То что слой бумагоделательных крыс и гнид достался, но то тонкости вековой оккупации Украины.
 

qpr

Пользователь
Joined
Apr 20, 2012
Messages
277
Age
113
Город
Днепр
На форуме у пети электоральная поддержка на уровне путина в раше , как минимум ) Очень интересно...
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
На форуме у пети электоральная поддержка на уровне путина в раше , как минимум ) Очень интересно...

)) Ну вот. Уже Пеця как Путлер тока у нас ))
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
не думав, що зовні форума буде інакше
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Хотя по всем говнореЙтингам и "социологии" Порох замыкает пятерку) Йуля с бигбодов не слазит, про какую-то новую Конституцию вещает, Тарута знает как страна ЗАработает, непонятно только чего не разрулил в бытность губернаторства, Анатоле Гриценко все должность Верховного не даёт покоя:facepalm: короче Пороху альтернативы в ближайшую каденцию нет, имхо
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Ну вот тарута. Так сказать элита. А слился. А сейчас опять знает как оно надо. ))
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
2665472_original.jpg


зрозуміло без слів.

Іноді взагалі кортить за Братство Корчинського проголосувати....
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
тарута - це взагалі повний піпець, такий як і юлля
 

USHASTIY_MAX

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
4,257
Город
Одесса
Сильный президент это ДА. Но нет )) И так одно зубожиння та зневоднення. )) И так демократия под угрозой ))
Пеце можно сказать спасибо, когда вся типо элита по норАм забурилась, все же ОН стал тем кто взял рулЪ.
Ведь управлять НАМИ это то еще удовольствие. Ладно на Рошене вызвал нагнул выгнал. А с Государством так не получится.
В принципе накой оно ему надо было во время дружеского жеста братского народца снимать свою оппу с комфорта. Порешать завсегда можно. Ющ знает. ))
Ведь если уж совсем было бы плохо думаю худо бедно то пенсии было у него )) и в долларах ))
То что слой бумагоделательных крыс и гнид достался, но то тонкости вековой оккупации Украины.
Что-то запоребриковые мантры просматриваются
"царь хороший, бояре плохие"

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
 

Vrubel

Пользователь
Joined
Nov 23, 2011
Messages
3,850
Город
Киев
Тарута очень грамотный человек и он скорее такой, как Петя. У него все активы остались на окупированных териториях, он будет делать все чтобы вернуть.
 

Dmitriy_Kherson

Пользователь
Joined
Nov 8, 2012
Messages
591
Age
42
Город
Чаплинка
Тарута очень грамотный человек и он скорее такой, как Петя. У него все активы остались на окупированных териториях, он будет делать все чтобы вернуть.

Поїде домовлятися в москву?
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Что-то запоребриковые мантры просматриваются
"царь хороший, бояре плохие"

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk

Ага Пеця к рулю пришел на нефтИ по 120 за баррель :biggrin:
 

USHASTIY_MAX

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
4,257
Город
Одесса
Ага Пеця к рулю пришел на нефтИ по 120 за баррель :biggrin:

тю, такое себе оправдание
транши то сша то европа, то мвф, то канада лярд подкинет
нахрен та нефть, еще продавать морочить голову
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
тю, такое себе оправдание
транши то сша то европа, то мвф, то канада лярд подкинет
нахрен та нефть, еще продавать морочить голову

А ну да. Я ж забыл. И воопще. У нас керують американцы :) Так шо ТрампНАШ. :)
 

USHASTIY_MAX

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
4,257
Город
Одесса
А ну да. Я ж забыл. И воопще. У нас керують американцы :) Так шо ТрампНАШ. :)

не, керуэ пэтя, америкосы лобируют свои интересы пока им это интересно
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,753
Город
Киев
не, керуэ пэтя, америкосы лобируют свои интересы пока им это интересно

Какие у них тут глобальные интересы!?
 

TVO

Пользователь
Joined
Oct 7, 2012
Messages
2,557
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
Какие у них тут глобальные интересы!?

ну к примеру продажа оружия нам .. чем не интерес, бесплатно же не дают ))
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,753
Город
Киев
ну к примеру продажа оружия нам .. чем не интерес, бесплатно же не дают ))

И много продали!?
 

TVO

Пользователь
Joined
Oct 7, 2012
Messages
2,557
Страна
Украина
Город
Кривой Рог
И много продали!?
Статистика - дело приблизительное, никто правды не скажет, но продали, и дальше собираются продавать.
 

USHASTIY_MAX

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
4,257
Город
Одесса
Какие у них тут глобальные интересы!?

наличие инструментов влияния в Восточной Европе на рашу и Европу
базу в Очакове наверно просто так строят?!
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,753
Город
Киев
Статистика - дело приблизительное, никто правды не скажет, но продали, и дальше собираются продавать.

Да, я такую тайну знаю, но никому не скажу...., очередная теория заговоров жидомасонов-рептилоидов...

наличие инструментов влияния в Восточной Европе на рашу и Европу
базу в Очакове наверно просто так строят?!

Думаю единственное из за чего ЮСА ввязалась, это нарушение по Будапешту, когда отдали ЯО.
А так было бы как в Грузии, никто ничего не заметил бы.
Как инструмент мы пока не выросли имхо, разве как причина для отдельных санкций.
 
Status
Not open for further replies.
Top