Україна надзвичайна.

Упереджене і абсолютно брехливе висловлювання.
А от стосовно позиції щодо особистості Степана Бандери - ситуація вкрай незрозуміла. Звідкіля стільки негативу до людини, яка хотіла незалежності для своєї країни ?!?
 
@duda-tr "Немає більш толерантної людини ніж я"(С) Корч
Це що до мови. Хочь на суахілі розмовляйте.

Але просте питання - чи прийшли б сюди ті запорєбріковці когось там "звільняти" якби всі тут спілкувались мовою, а не язиком?

Можна було б про що завгодно дискутувати, але нема бажання. Навряд чи Ви відкриті до діалогу. І це після майже 2 років повномасштабного вторгнення...
 
@duda-tr "Немає більш толерантної людини ніж я"(С) Корч
Це що до мови. Хочь на суахілі розмовляйте.

Але просте питання - чи прийшли б сюди ті запорєбріковці когось там "звільняти" якби всі тут спілкувались мовою, а не язиком?

Можна було б про що завгодно дискутувати, але нема бажання. Навряд чи Ви відкриті до діалогу. І це після майже 2 років повномасштабного вторгнення...
Что то я не припомню, что бы я утверждал обратное.
 
У меня закрадываются смутные сомнения , неужели Украина сама себя обстреливает?
 
У меня закрадываются смутные сомнения , неужели Украина сама себя обстреливает?
однозначно, мої сородічі так і стверджують
 
Ага конечно))) уже проходили нас там "нет" где вы были 8 лет и пошло поехало. Не знаю кто в это ещё варит, разве что люди у которых нет логики наверное
 
Наша країна - найкраща.
Як і наш форум :)
Як і автомобілі BMW загалом :)
Але, модератори, змініть непорозуміння з написанням назви певного розділу форуму… очі ріже пиздець !!!IMG_0088.png
 
Ахаха, да деякі назви "вражаютЬ" :ROFLMAO: як номера з Z на электричках)
 
Странно что кроссовки не вспомнили.
 
Вам до сих пор буквы покоя не дают?
 
ну зараз такий час що зайві тригери треба прибирати. тим паче вже 10 рік війни йде а люди до сих пір люди не поважають та не люблять своїх співгромадян
 
Back
Top