[ E70/71 X5/X6 ] Х6, бензин 3.0

Змінив, свіст прибрався, але троїла як і раніше до заміни, перевірили усе що можливо - нічого, наприкінці один з технарів запропонував зробити сброс бортового компа, і блджат спрацювало!!!, вже тиждень пройшов - працює рівнисенько)))).
 
До речі - одна з турбін - стомлена, хоч помилок немає доки, але рекомендували змінити (та, звідки свіст був).
 
Продавай бензинову бричку та купуй електричку. :)
 
Як у вас? Гучно? Літає до вас?
 
Чекаємо на містера Трампа, бо оті «демо» вже усіх зає…., зі своєю чайною лопаткою, судячи по тому, що лівізна просто на какахи відходе - остання надія -саме Трамп, як для вас, так і для нас….
 
Чекаємо на містера Трампа, бо оті «демо» вже усіх зає…., зі своєю чайною лопаткою, судячи по тому, що лівізна просто на какахи відходе - остання надія -саме Трамп, як для вас, так і для нас….
Аби він не почав дудіти в ту саму дудку що і Орбан з Фіцо. Особливо про "доведеться пожертвувати територіями"
 
Той трамп єбануте на усю голову.
 
Той трамп єбануте на усю голову.
В тому його плюс, як по мені, тут 50/50, але тягомотіна демов вже задовбала….
 
Просто дивлячись на усі потуги ГБєшних крис тіпа Швеця і іже проти обрання Трампа, чомусь виникає почуття, що це не просто так…
PS. Плюс Борис Джонсон, якого не можна трактувати крім як сторонника України - топить за Дональда…., хз….
 
В тому його плюс, як по мені, тут 50/50, але тягомотіна демов вже задовбала….
РОЗДУМИ над :)
Воно популіст. Популізм красіво починається, але закінчується ЗАВЖДИ погано.
Світ набагато складнійший ніж за нього думають люди, бажаючи легких рішень.
Трамп взмозі тільки розігнати "санчата" того всього піздеця, який є на сьогодні.

Обрання Трампа чи ні, від мене не залежить.
Тому, я сприймаю вирогідність його обрання, як гравітацію, яка є і діє на мене незалежно від того, бажаю я цього чи ні.
Нажаль "людство" хворіє. І зазвичай це вже піздець глобальний. Може це якийсь цивілізаційний перехід. На початку минулого сторіччя також було весело. Х.З. хай "вумні хлопці" за це кажуть, а "мишАм кукурузним" залишається улібацца і махати. :)
 
Просто дивлячись на усі потуги ГБєшних крис тіпа Швеця і іже проти обрання Трампа, чомусь виникає почуття, що це не просто так…
PS. Плюс Борис Джонсон, якого не можна трактувати крім як сторонника України - топить за Дональда…., хз….
Як доживемо то і побачимо. :)
 
Подивимось, якщо доживемо))))), але нема нічого гірше, ніж болото без можливості…))
 
Подивимось, якщо доживемо))))), але нема нічого гірше, ніж болото без можливості…))
Ааа. Вас більше турбує швидкість? Розумію. Тоді Трамп саме те. Тільки питання яким буде ИТОГО на табло.
Подивимось.
Весело живемО. :)
 
Вже й протрезвів, напевно…😂
 
Питання -
Маємо діски R19, при максимально можливих по паспорту R18, як це критично для ходовки та рульового ?
Ніде не чіпляє, місце в арках є….
 
Питання -
Маємо діски R19, при максимально можливих по паспорту R18, як це критично для ходовки та рульового ?
Ніде не чіпляє, місце в арках є….
Як ніде не затирає, по вильоту різниця до 25-30, то, при поганих дорогах та неохайній їзді, ресурс підвіски на %20 мо скоротиться. А так все норм буде. Навіть при 20”, якшо вдало параметри підібрати ніяких глобальних втрат не буде
 
Не с того почав :)
Шо купив, як продав, де обмив? :)

А по питанню суб"єктивне:
Б"ють не по паспорту, а по обличчю.
Якщо диски/гума вже є, по ЕТ не дуже відрізняється від "паспорту", їде прямо, не затирає, то які проблєми?
МОже для ходовки/рульвого шось такого бути якщо профіль "ізолєнта" та реально "важкі" диски.
У Ваших умовах більше треба звернути увагу на страхові випадки. МОЖЕ при ДТП звернуть увагу на диски/гуму не по паспорту і якось це вплине на результат виплат. Я х.з.
 
Не с того почав :)
Шо купив, як продав, де обмив? :)

А по питанню суб"єктивне:
Б"ють не по паспорту, а по обличчю.
Якщо диски/гума вже є, по ЕТ не дуже відрізняється від "паспорту", їде прямо, не затирає, то які проблєми?
МОже для ходовки/рульвого шось такого бути якщо профіль "ізолєнта" та реально "важкі" диски.
У Ваших умовах більше треба звернути увагу на страхові випадки. МОЖЕ при ДТП звернуть увагу на диски/гуму не по паспорту і якось це вплине на результат виплат. Я х.з.
Жінці с180, донці королу, сам поки пішки, дивлюся тікі).
 
Жінці с180, донці королу, сам поки пішки, дивлюся тікі).
Так це ж круто.
Тепер кайфони. Візьми пИва, сідай поряд і хай тобе возять, а ти пИва пий. Хай заздрять :)
 
Жінці с180, донці королу, сам поки пішки, дивлюся тікі).
Нормально так ікса «розбарахолив»..😂
По «непаспортних» параметрах дисків підтримаю пост, написаний вище. В Німеччині техогляд пройшов тільки з паспортними параметрами дисків та гуми.
 
Нормально так ікса «розбарахолив»..😂
По «непаспортних» параметрах дисків підтримаю пост, написаний вище. В Німеччині техогляд пройшов тільки з паспортними параметрами дисків та гуми.
Змінив дискі на18, різношірокі, від виробника (на с180), щоб спати спокійно)
 
До речі - Х потребував лише заміни реле альтернатора, але я втомився), останні десь пів року по 500$ на місяць вилазило на болячкі, кожного разу сподівався, що це остання проблема, а потім знову))))
 
От ці бувші власники бмв видумщіки. Як була бмв, то пушка гонка, як продали - так одразу 500баксів у місяць. :)
 
От ці бувші власники бмв видумщіки. Як була бмв, то пушка гонка, як продали - так одразу 500баксів у місяць. :)
Гарна машина,я нічого не кажу, але вже стала не по моєї кишені)
 
Гарна машина,я нічого не кажу, але вже стала не по моєї кишені)
Також для себе зробив висновок вже давно: будь-який «преміум» не повинен бути виїждженим. Вже давно не експлуатую BMW поза 200т.км. Хто б що не говорив, але потім починає вилазити вже багато чого.
Так, купити одразу автівку з +/- «соткою» пробігу, то треба викласти непогану касу, але … потім маєш спокій і тільки розхідники. Пару раз були якісь дрібні форс-мажори, але це відносно не боляче для кишені. І сперечаюся завжди з тими, хто каже, що BMW - «ломуче відро»…😂
 
Back
Top