"Якась хрінь в торпеді"(вирізано з Бортовика)

Якось неприємно вийшло….(ООН)….((((
 
Дивись новини(
Голосування України в ООН стосовно Ізраїля?
Буває і таке. Але згоден що "осадочек" залишився.
Хоча у України стосовно осадочка у розрізі Будапештського меморандума побільше буде і наслідків набагато більше. І ні чьо. Живемо якось.
Ізраїль маю надію мудра країна.
 
Та це якась срана ганьба просто
 
IMG_20221105_125557.jpg
Дурак тот путин с со своими атаками на энергообьекты..
 
В мене ще автоматична зброя є...Офііальна,як що..
Так що дрова це питання)))
 
Ну нарешті в нас з'явився генератор)))
Ти в мене був у маю місяці і не бачив((Але то звичайно)))
 
Ну нарешті в нас з'явився генератор)))
А то ти ніч в мене спав біз світла. Таке було? Ні.
Все гаразд а буде краще..
 
Супер. А я тоді дрова заберу…
Я тобі подарую скільки треба. Не відбирай,не москаль???
Скільки дров,куди везти?
Адресу ???
Шуткую,не ображайся...
 
Last edited:
Я тобі подарую скільки треба. Не відбирай,не москаль???
Скільки дров,куди везти?
Адресу ???
Шуткую,не ображайся...
Я покажу)))
 
Я тобі подарую скільки треба. Не відбирай,не москаль???
Скільки дров,куди везти?
Адресу ???
Шуткую,не ображайся...
Вже переробили «булер‘ян» на «переробку». Неекологічно, але це не найбільша проблема на сьогодні.
А так то у Львові ЗІЛ рубаних дров твердих порід (бук/граб/ясінь/дуб) — 15кгрн. 😳
 
Вже переробили «булер‘ян» на «переробку». Неекологічно, але це не найбільша проблема на сьогодні.
А так то у Львові ЗІЛ рубаних дров твердих порід (бук/граб/ясінь/дуб) — 15кгрн. 😳
У нас дрова від 2кГ за куб,рубані...Так що сенсу їх купувати як паливо немає,тільки як аварійний запас.Переробка мені ніяк,випускні шляхи с хати під неї не пристосовані.
 
У нас дрова від 2кГ за куб,рубані...Так що сенсу їх купувати як паливо немає,тільки як аварійний запас.Переробка мені ніяк,випускні шляхи с хати під неї не пристосовані.
Та для будинку це точно не годиться. Ще й в чорній сажі буде все навколо… сусіди проклянуть. А от для гаражного боксу - в сам раз. Ще й перейматися самою наявністю переробленого мастила не дуже приходиться. 😄
 
Подоляк запропонував ввалити по іранським заводам дронів…., закралася думка, як що б наші під вашим прапором це зробили - було б круто, усім профіт, та не причепишся…)
 
Подоляк запропонував ввалити по іранським заводам дронів…., закралася думка, як що б наші під вашим прапором це зробили - було б круто, усім профіт, та не причепишся…)
Є враження що розвинутий світ вирішив закрити питання з рашкою, іраном та КНДР.
З іраном і кндр вирішать дистанційно, а вот з йобанью на болотах прийдеться вирішувати українською кров'ю. :(
Не може йобань з 1% світового ВВП крутити яйця 99%.
 
Є враження що розвинутий світ вирішив закрити питання з рашкою, іраном та КНДР.
З іраном і кндр вирішать дистанційно, а вот з йобанью на болотах прийдеться вирішувати українською кров'ю. :(
Не може йобань з 1% світового ВВП крутити яйця 99%.
Як би…, було б круто…
 
Є враження що розвинутий світ вирішив закрити питання з рашкою, іраном та КНДР.
З іраном і кндр вирішать дистанційно, а вот з йобанью на болотах прийдеться вирішувати українською кров'ю. :(
Не може йобань з 1% світового ВВП крутити яйця 99%.
Скоро буде рок-н-ролл…😉
 
Та буде. А точніше у нас вже.
Інших варіантів немає.
У вас - так, але у світі - трохи зачекайте, готуємось 😉
 
Та це якась срана ганьба просто
Знову…., ну це вже за межою…, мабуть ми (я) чогось не розуміємо…., при цьому при заходу в Херсон були помічени ізраїльскі броньовікі, котрі Ізраіль офіційно - ні ні ні…………(
 
Знову…., ну це вже за межою…, мабуть ми (я) чогось не розуміємо…., при цьому при заходу в Херсон були помічени ізраїльскі броньовікі, котрі Ізраіль офіційно - ні ні ні…………(
Пєрєгіби на місцях.
Світ в дипломатії сірий. Так шо ні чього страшного не сталося у глобальному масштабі.
Думаю зроблять висновки.
А за броньовики дякуємо.
 
Пєрєгіби на місцях.
Світ в дипломатії сірий. Так шо ні чього страшного не сталося у глобальному масштабі.
Думаю зроблять висновки.
А за броньовики дякуємо.
Будемо сподіватися, поки що аватарку з українськім прапором не знімаю в соц мережах.)
 
Back
Top