Я паркуюсь как ……..!!!)))

256634b1e8c1.jpg
 
А так у Львові паркується поліція 🚔 (підземний паркінг форум Львів)

 
:facepalm:......потертих дверей поліціянтам виявилось замало і вони через кілька годин в центрі ще зам'яли бампер... :biggrin: Красавчікі :biggrin:



 
А так у Львові паркується поліція 🚔 (підземний паркінг форум Львів)


чесно кажучи, я сам, якщо зарано зверну на паркомісто, то потім в мене починається паніка :blush:

мабуть, тут оптимальне рішення - здати назад, як заїхав - та проїхати трохи вперед... краще дрочитися, якщо запізно повернешь, аніж коли зарано....

*********
якось на парковці Оушен Плази хочу припаркуватися між Кайеном та стовпом на зразок того, що на фото... тикаюс-микаюсь - щось не те.... попросив сестру вийти, щоб допомогла...заїхав, але місця двері відкрити - немає.

плунув, виїхав, думаю пошукаю інше місце, тут пороблено, чи що...
потім дивлюся - ну точно, пороблено, треба самому бути уважнішим - лінія проходила як раз по центру Кайена! :cray::heat:
 
Это не тот случай,тут линия проходит поперёк мозга.)))
 
[video=youtube;1tdfuCkCH8U]https://www.youtube.com/watch?v=1tdfuCkCH8U[/video]
 
От мені цікаво, такі люди як наприклад на останньому фото, вони свідомо так паркуються чи у них присутні психічні відхилиння про які вони не підозрюють ?
Я вже мовчу про пост №247
 
Last edited:
До Л200 я б не полінився і викликав поліцаїв. Вже робив так декілька разів. Треба бути повним дибілом, щоб так ставати.
 
До Л200 я б не полінився і викликав поліцаїв. Вже робив так декілька разів. Треба бути повним дибілом, щоб так ставати.

В такому випадку, потрібно ще й швидку викликати.
 
От мені цікаво, такі люди як наприклад на останньому фото, вони свідомо так паркуються чи у них присутні психічні відхилиння про які вони не підозрюють ?
Я вже мовчу про пост №247

Мне то же до ужоза интересно что в голове.
а. Они вообще не понимают что сделали что то не правильно. Это для них нормас.
б. Они понимают, но забивают на чувство не удобности, в связи с минутной чего то там какой то там.
в. Они понимают и делают это специально, так как считаю: пуп земли?
 
А это моя жена.
А потом "У меня колёса спускают" :)
attachment.php
 

Attachments

  • CAM00893.jpg
    CAM00893.jpg
    801.8 KB · Views: 17
  • ac14a7f07873.jpg
    ac14a7f07873.jpg
    95.3 KB · Views: 414
Last edited:
То сі не рахує за порушення, так як то в заповіднику...

Ну то вЄбачте, не знала'м........:biggrin:

А це гість столиці всрався на переході



 
Мені от цікаво- де ті львівські інваліди беруть гроші на такі машини!?



 
Инвалиды такие инвалиды))
 
Так вродь лонг кузов. Видать морда торчала.
 
нічо там не торчало, то просто бичара
 
Якось так виходить, що чим більша/краща машина, тим бикуватіша бичара за кермом...

 
Якось так виходить, що чим більша/краща машина, тим бикуватіша бичара за кермом...
На Хюндаї ваще рагуль рагульский... Ще пеперек стало...
 
Якось так виходить, що чим більша/краща машина, тим бикуватіша бичара за кермом...


не завжди. Іноді просто дивуєшся, як кабан вагою 150 кг та з золотою цепурою кілограм так на 10 на рейнж ровері чемно пропускає пішоходів на зебрі, і поряд з цим якесь колхозне чмо на вазівській шістці летить щодуху висолопивши очі, при цьому лякаючи пенсіонерів, мамочок, котів та інших....
 
Back
Top