раздел "КИДАЛОВО", читаем ДО, а не ПОСЛЕ..

насос гур складається з трьох елементів : шків, сам насос і кріплення ( алюмінієвий маленький кронштейн ). Я пішов шляхом переробки , оскільки по результатам пошуків вийшло - якщо візьму бу з е39 то пройде він невідомо скільки, новий оригінал ( вартість огого ), взяти від ниви шевроле - мале давлєнія, ходить тож по отзивам мало, новий іспанський тут предлагали взяти з гарантією , напевне його і треба було взяти ( зажав бабулики ) А от на моторах м50 - гідрачі вважаються досить хорошими. І ціна адекватна. І давлєнія таке ж. Суть самої переділки заключається в підпилюванні самого кронштейна, гідрач і шків без змін. Получається за мінімум затрат максимальний ефект. НО ЯК ОКАЗАЛОСЬ ТАКІ ГІДРАЧІ ТЕЖ МАЮТЬ СВІЙ РЕСУРС((( ВИСНОВОК - купуючи 17 річне авто не живіть в ілюзіях надійності ( як я жив ) і готовте грошики не тільки на бу но і на нові роозходніки ! І СВОЄ БАЖАННЯ ЗЕКОНОМИТИ МОЖЕ ПРИНЕСТИ ЩЕ БІЛЬШІ ВИТРАТИ.
УДАЧНИХ ВСІМ ПОКУПОК !!!
 
І так продовження епопеї. Рішив я поміняти гур , оскільки сильно почав густи. Вибір став лібо від е39 і наїздити на ньому фігню км, лібо від е34 з мотора м50 і не мати в майбутньому хлопотів. Щоб поставити з м50 потрібно підпиляти кріплення насоса , що не є так проблемно. Почав шукати за адекватні гроші , і знайшов -
http://www.bmwclub.ua/threads/154997-Продано-Удалите-тему-Спасибо
Получаю я цей гур, ставлю з людиною яка не перший раз таке робить - а гур ніхріна не робить, руль дубовий(. Я звоню до продавця - мороз ( його нема, він за кордоном вернеться скоро, на питання з ким я говорю - з робочим який нічого не знає і не хоче знати). "Вертався" продавець біля 2 місяців, но всетеки "вернувся" ( дякуючи Auto-Demon ). Я подзвонив йому і обяснив - оскільки в обяві пише , що гур "ляля" , а насправді - металолом , забери гур і верни гроші . Я не враховував вже вартість повторного встановлення ( біля 400 грн) нового гур. Результат - гур відправив йому назад наложкою. Пройшов місяць - мороз .... Нічого він не забрав , і заберати не хоче. Висновок - НЕ КУПЛЯЙТЕ НІЧОГО В ДАНОГО ПРОДАВЦЯ , ЦЕ ЛОХОТРОН !!!!
http://www.bmwclub.ua/members/40553-0964651002
В заключення є побажання модераторам форума , введіть на кожного продавця , юзера, розділ в профілі ОТЗИВИ , ( ПРИКЛАД Є САЙТ КІДСТАФФ ), ЦЕ ЗБЕРЕЖЕ НЕ ОДНУ НЕРВОВУ КЛІТИНУ І ТАК ПОСИВІВШИХ ВЛАСНИКІВ СТАРЕНЬКИХ BMW.

Дружище, ну это просто карма у тебя не фартовая такая :) Держись там :)
 
http://www.bmwclub.ua/members/45878-holms_bmw730
Балабол Марчук Денис. Просто сказочный балабол! Заказал товар наложкой и не забрал. кормил "завтраками" 2 недели и отморозился. Не советую иметь с ним никаких дел! Телефон: 0951373777
 
насос гур складається з трьох елементів : шків, сам насос і кріплення ( алюмінієвий маленький кронштейн ). Я пішов шляхом переробки , оскільки по результатам пошуків вийшло - якщо візьму бу з е39 то пройде він невідомо скільки, новий оригінал ( вартість огого ), взяти від ниви шевроле - мале давлєнія, ходить тож по отзивам мало, новий іспанський тут предлагали взяти з гарантією , напевне його і треба було взяти ( зажав бабулики ) А от на моторах м50 - гідрачі вважаються досить хорошими. І ціна адекватна. І давлєнія таке ж. Суть самої переділки заключається в підпилюванні самого кронштейна, гідрач і шків без змін. Получається за мінімум затрат максимальний ефект. НО ЯК ОКАЗАЛОСЬ ТАКІ ГІДРАЧІ ТЕЖ МАЮТЬ СВІЙ РЕСУРС((( ВИСНОВОК - купуючи 17 річне авто не живіть в ілюзіях надійності ( як я жив ) і готовте грошики не тільки на бу но і на нові роозходніки ! І СВОЄ БАЖАННЯ ЗЕКОНОМИТИ МОЖЕ ПРИНЕСТИ ЩЕ БІЛЬШІ ВИТРАТИ.
УДАЧНИХ ВСІМ ПОКУПОК !!!

Да ты просто проффесор, как говорят в Одессе))))):biggrin:
 
perke777 - то вас доля покарала за таке знущання над українською мовою. Очі кровоточили читати ваші "перли". :facepalm:
 
Доброго дня, браття одноклубник. РОЗКАЖУ вам сказ про мєсних бариг-кідалов , шоб не опиклися як я. Купив я Bmw , і вирішив поміняти світлий потолок на темний, знайшов його в чоловіка під логіном phozzy. Замовив, внісши передоплату 500 грн. Прихожу заберати на пошту, а там нема кришки під стікляний люк !. Звоню, получаю відповідь - потолок заберай , а завтра я дошлю ( тіпа завтикав). Я вірю і забираю..... Приходить мені посилка з кришкою , розкриваю - кришка під металічний люк , а не стікляний. Звоню , - получаю мороз ( ми не говорили про кришку під стікляний)... Хоча розмови в мене пише телефон всі ( по роду діятєльності). РЕЗУЛЬТАТ - ПЕРЕКЛЄЮЮ ТКАНЬ НА СВОЮ КРИШКУ, РУЧКУ КРАШУ МОТОВИМ ЧОРНИМ БАЛОНЧИКОМ. Phozzy вертає 250 грн за роботу, через тиждень нагадувань ( я в шоці від тих ніщебродів - жлобів ). ВИСНОВОК - НІКОЛИ НЕ ДАВАЙТЕ ПЕРЕДПЛАТУ ЩОБ НЕ СТАТИ ЗАРУЧНИКОМ СИТУАЦІЇ, НЕ ПРИЙШЛА ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ , НЕ ЗАБЕРАЙТЕ ЙОГО ДОКИ НЕ ПРИЙДЕ НЕДОСТАЧА !!!!.
http://www.bmwclub.ua/members/24499-phozzy
Продовження буде...

слышишь ты умник, перед тем как ляпать своим языком и поливать грязью других, ты подумай стоит это делать иди нет,.... чего же ты не пишешь, что предлагал тебе вернуть потолок или что мы договорились с тобой о том что я тебе найду крышку под стеклянный люк, черный потолок или на крайний случай куплю дорогую ткань под цвет потолка и сдам ребятам которые перетягивают и все сделают, а ручку покрасит человек который звнимается покраской и покрасит дорогой краской, а не с балончика как ты тут ляпаешь.... чего же ты не пишешь что ты пропал на мемчц, сам с... в тихоря всё сделал, а потом поставил меня перед фактом????... чего же ты не пишешь, что сам объвил цену перетяжки крышки и покрамки ручки????.....чего не пишешь, чьо я готов был купить ручку в оригинале, но к сожалению она отдельно не продается ????.... все есть в истории вайбера, ты не думай что все пи.... ы, а ты Граф Монте-Кристо!!!
 
Ну вот, я же говорю, что кто то что то недоговорил
 
викладуй історію з вайбера !. заберати потолок ти не схотів !!! да ти предлагав і шукав і шо тит нашукав за місяць ? А ??? НІуЯ !!! А мені шо з білою кришкою їздити предлагаєш? такшо сиди тихенько і продавай свої запчастинки .
 
Хлопаки, мені фіолетово, я машину пару днів назад продав, і назад бмв 90х років не куплю... Я Вам передав свій опит , хто хоче прийме , хто не хоче бийте гулі самі собі.
 
Хлопаки, мені фіолетово, я машину пару днів назад продав, і назад бмв 90х років не куплю... Я Вам передав свій опит , хто хоче прийме , хто не хоче бийте гулі самі собі.

Я сам без тебя разберусь что мне делать!!! Ну во первых не месяц, а неделю, а во вторых я тебе практически сразу предложил что бы профессионально все сделали, ты что сделал ....мроморозился, а спустя месяц ты меня перед фактом поставил, что с меня такая то сумма...и заметь я не стал тебе говорить, что это твои проблемы и т.д., а скинул денег на карту!!!
Я надеюсь ты уяснил!!!
....и если тебе фиолетово, чего же ты ляпаешь разную ерунду???!!!
 
Я сам без тебя разберусь что мне делать!!! Ну во первых не месяц, а неделю, а во вторых я тебе практически сразу предложил что бы профессионально все сделали, ты что сделал ....мроморозился, а спустя месяц ты меня перед фактом поставил, что с меня такая то сумма...и заметь я не стал тебе говорить, что это твои проблемы и т.д., а скинул денег на карту!!!
Я надеюсь ты уяснил!!!
....и если тебе фиолетово, чего же ты ляпаешь разную ерунду???!!!

тут суть даже не в тому шо ти предлагав і хто шо робив, суть - ТИ ЗАВІДОМО ВИСЛАВ НЕ ТУ КРИШКУ !!!!
 
perke777 - то вас доля покарала за таке знущання над українською мовою. Очі кровоточили читати ваші "перли". :facepalm:
Згідний , буду виправляти письмо !!!.
 
Еще один юный предприниматель, который прям очень срочно и по очень низкой цене готов отправить любую запчасть, но только по предоплате(полной), после отказа от предоплаты и предложенного варианта отправки наложкой, этот кадр просто кинул трубку. Его карта Привата 5168 7555 1815 0905 Марич Ярослав Богданович, сказал что с Житомира.
 
Last edited:
Еще один юный предприниматель, который прям очень срочно и по очень низкой цене готов отправить любую запчасть, но только по предоплате(полной), после отказа от предоплаты и предложенного варианта отправки наложкой, этот кадр просто кинул трубку. Его карта Привата 5168 7555 1815 0905 Марич Ярослав Богданович, сказал что с Житомера.

Полная предоплата !!??:biggrin: ха...может его еще усыновить ?))))))
 
Да, это клон, который существует только для связи и решения вопросов на форуме. Никаких продаж или покупок.

Ігор,а є зрушення у цій справі?Тобто когось з списку викреслили вже ?:biggrin:
 
Ігор,а є зрушення у цій справі?Тобто когось з списку викреслили вже ?:biggrin:

Пока информации нет. Вроде как кому-то присылал цацки. А тот обещал проверить работоспособность с понедельника... А сегодня вторник уже...
 
Еще один юный предприниматель, который прям очень срочно и по очень низкой цене готов отправить любую запчасть, но только по предоплате(полной), после отказа от предоплаты и предложенного варианта отправки наложкой, этот кадр просто кинул трубку. Его карта Привата 5168 7555 1815 0905 Марич Ярослав Богданович, сказал что с Житомера.

ЖитомИра.... мамкина норка!!!
 
слышишь ты умник, перед тем как ляпать своим языком и поливать грязью других, ты подумай стоит это делать иди нет,.... чего же ты не пишешь, что предлагал тебе вернуть потолок или что мы договорились с тобой о том что я тебе найду крышку под стеклянный люк, черный потолок или на крайний случай куплю дорогую ткань под цвет потолка и сдам ребятам которые перетягивают и все сделают, а ручку покрасит человек который звнимается покраской и покрасит дорогой краской, а не с балончика как ты тут ляпаешь.... чего же ты не пишешь что ты пропал на мемчц, сам с... в тихоря всё сделал, а потом поставил меня перед фактом????... чего же ты не пишешь, что сам объвил цену перетяжки крышки и покрамки ручки????.....чего не пишешь, чьо я готов был купить ручку в оригинале, но к сожалению она отдельно не продается ????.... все есть в истории вайбера, ты не думай что все пи.... ы, а ты Граф Монте-Кристо!!!
Ну хоть ты не лепи горбатого, и ещё поведай всем как ты морозился трубку брать, я то всю историю знаю))))
Ты морозился забирать потолок, а потом вообще трубку не брал!
 
Пока информации нет. Вроде как кому-то присылал цацки. А тот обещал проверить работоспособность с понедельника... А сегодня вторник уже...

Мені нічого не вислав.Хоча в останній з ним розмові дічі прозвучало що вислав,при чому за власний кошт.На моє запитання через два дні "де телевізор?" прозвучало "а я звідки знаю,я шо нова почта!" :biggrin:
 
Ну хоть ты не лепи горбатого, и ещё поведай всем как ты морозился трубку брать, я то всю историю знаю))))
Ты морозился забирать потолок, а потом вообще трубку не брал!

Вот как раз давай не будем!....Во первых наверное у меня есть работа, на которой я работаю и не всегда могу ответить, как видел, что звонит, отзванивал или отписывал....во вторых потолок я предлагал вернуть......в третьих, чо ты знаешь?????...со слов perke777....мда, очень круто!!! И лепишь горбатого возможно ты...и следи за своими словами!!!
 
Мене теж кинули можна сказати.Телевізор відправи битий,пластмасу не від е38 взагалі.Післявчора обіцяв вислати інший телевізор.Трубку не беруть.Ось цей http://www.bmwclub.ua/members/47763-edding представився як працівник Діми в ПП.Але номер телефону дав той самий.Як варіант клон.
Сьогодні пів дня я дзвонив,трубку не беруть.Хоча запевняв ще післявчора що відправив інший телевізор і номер ще післявчора ввечері обіцяв скинути.Телевізор не приїхав до сьогодні,хоча вчора на обід мав бути.

edding - это Митя Мельник,а не работник,мне в личку скинул номер 0961894634 для связи (крышечку обещал подогнать),а это номер Митяя.
 
edding - это Митя Мельник,а не работник,мне в личку скинул номер 0961894634 для связи (крышечку обещал подогнать),а это номер Митяя.

он работает с этого акаунта! ДЕНЬГИ мне он не торопится возвращать! Нужно раскручивать тему с его реквизитами, номерами, местом проживания, фотографиями, что бы люди понимали с чем они столкнутся!
 
Ну хоть ты не лепи горбатого, и ещё поведай всем как ты морозился трубку брать, я то всю историю знаю))))
Ты морозился забирать потолок, а потом вообще трубку не брал!

Ты вечно лезешь со своими нравоучениями. Постоянно кого то учишь,а у самого рыло в пуху! Я лично знаю несколько случаев,когда ты пытался честных людей обдурить. Тебе снижали репутацию,а потом "drylik" тебе её повышал. Но слава Богу здесь уже нет продажных модераторов. А тебе,за твоё дурилово,когда-нибудь кардан в очко вставят!
 
Вот как раз давай не будем!....Во первых наверное у меня есть работа, на которой я работаю и не всегда могу ответить, как видел, что звонит, отзванивал или отписывал....во вторых потолок я предлагал вернуть......в третьих, чо ты знаешь?????...со слов perke777....мда, очень круто!!! И лепишь горбатого возможно ты...и следи за своими словами!!!

Бери приклад з свого брата по нещастю - сиди і дуй в дирочки !
 
Back
Top