[ F10/11/12/13 ] 530d vs 535d

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
Выбираю F10 535d европейку. Машин приглянувшихся в продаже сейчас нет. В критериях у меня М руль, большой монитор, комфортные сидения, музыка как минимум harman kardon, адаптивные фары, вентиляция сидений.
Начал смотреть варианты 530d. Из понравившихся со всего auto.ria, есть только https://bit.ly/3PFRFhZ Сегодня её посмотрел и прокатился - неплохая машина, визуально хорошее состояние и едет неплохо для своей мощности. На этой машине задний привод.
Вопрос в том, насколько хуже по надёжности будет 535d с 2мя турбинами и насколько веселее он будет ехать? Ещё на 535d должен быть более уместен xDrive, но находил инфу что там есть проблема с надёжностью передних полуосей.
Кто ездил на 530 и 535d и может что-то сказать?
Ещё в этой 530d которую я смотрел стоит левая сигналка мокшанская, насколько вообще левые сигналки могут доставить проблем кузову F10 где полно электроники? И есть ли всё ещё проблема с безопасностью комфортного доступа со взломом с помощью перехвата сигнала с ключа?
 
Last edited:
1а турбіна - 1 проблєма.
2ві турбіни - 2ві проблєми.

Колір авта +
Колір салону ++

Кількість різних кнопашек каже шо такі напакована. :)

Задній привід ваще +++.

Ціна за 2015рік 31000уев Х.З. вам обирати.

Стосовно викрадення, то якщо заказ буде, то 50/50. :)
На форумі були контакти спеціалістів по сигналізаціям та всяким міткам.
 
ИМХО
Якщо придбаєте, то треба буде зняти тонування. Якійсь кошмар так закатати в ноль прілічний авто у 2022році. ;)
 
31к и правда дорого. Я за неё 28к собираюсь предложить. 2 месяца назад она висела на риа за 28.5
1а турбіна - 1 проблєма.
2ві турбіни - 2ві проблєми.
Я тоже это слышал у Власова :) В этом авто ещё есть активные стабилизаторы и интегральное управление, так что там ещё +3 проблемы
 
Це все і без цього персонажу зрозуміло.
35 це надрюканий 30. Хочь і заводом.
Все що надрюкано, то все складніше.
Складніше = дорожче у володінні на великих пробігах.
+30 можно і стейдж1 зробити. Якщо так сильно треба. Там не критичні зміни у штатній системі.

На фото зачетна автіфка.
А шо там по факту, то вже по місцю.

Стосовно нештатньої сигналізації, цікаво. Пишуть шо пригнана з Німеччини. Накой ставити шось сторонне? Як встановили?
 
Саша, может стоит найти не сильно уваленную 535 бензинку с Америки? А то как-то даже 28 на сегодня очень больно…
 
  • Like
Reactions: RAI
У мене на F31 з комфортним доступом також стоїть не "мокшанская" сигналка, Льоша Fetus ставив, з GPS міткою. Там навіть якщо ключ зчитають, то авто без мітки не поїде. Одного разу підвіз дружину додому, вона пішла з моїм гаманцем де лежала мітка. Від"їхав від дому на метрів 30 і почалося: гірлянда на приборці, передачу скидає, не їде. Став посеред двора зимою і затор влаштував. Обклав свою BMW всіма хорошими словами, які тільки знав. Потім хтось запропонував закрити авто і відкрити. І от тільки тоді я зрозумів, що сталося ))) Так що це була імітація викрадення )
По темі, з бюджетом 30к можливо варто подивитись в сторону G30?
 
У мене на F31 з комфортним доступом також стоїть не "мокшанская" сигналка, Льоша Fetus ставив, з GPS міткою. Там навіть якщо ключ зчитають, то авто без мітки не поїде. Одного разу підвіз дружину додому, вона пішла з моїм гаманцем де лежала мітка. Від"їхав від дому на метрів 30 і почалося: гірлянда на приборці, передачу скидає, не їде. Став посеред двора зимою і затор влаштував. Обклав свою BMW всіма хорошими словами, які тільки знав. Потім хтось запропонував закрити авто і відкрити. І от тільки тоді я зрозумів, що сталося ))) Так що це була імітація викрадення )
По темі, з бюджетом 30к можливо варто подивитись в сторону G30?
Так автор «намітився» на авто в одній з самих топових комплектацій. Таких авто не так й багато в Україні, а тих, що продаються, - так й взагалі одиниці. Перекинути це все на G30 і отримаємо авто з цінником поза 50$.
Я так купував свою 535d: заплатив ціну, за яку б можна було купити G30 520d “бубен».
 
Так автор «намітився» на авто в одній з самих топових комплектацій.

Авто з авторіа так, в топовій комплектації, але якщо орієнтуватись на побажання в першому повідомленні:
В критериях у меня М руль, большой монитор, комфортные сидения, музыка как минимум harman kardon, адаптивные фары, вентиляция сидений.
То думаю не така вже і особлива, окрім хіба що вентиляції сидінь. В авто з Авторіа, до речі, вентиляції також немає
 
Ну нехай немає вентиляції і Bangа… але це вже top level комплектацій. Повторюся: також хотів G30. Але з 3,0d та комплектації до якої звиклося (м-пакет, проекція, комфортні сидіння, безключовий, хоча б harman, пробіг до «100») вартість такого авто впевнено наближається до 50!
Такі дурні гроші я особисто за авто ніколи не віддам. (тут в кожного гаманець різний і це, сподіваюся поки що, не моя цінова ніша)
А от 28-30$ за F10 вже просто рука не підіймається дати.
 
То думаю не така вже і особлива…
Все ж таки вона круто напакована по системах безпеки. Я свою в такій комплектації знайшов аж у Франції. І на пошуки пішло 1,5 місяця.
 
Авто все ж таки далеко не бубен. :)
І це тільки по фото кнопашек в салоні. :)
Зачетна автівка.
Головне шоб ще в технічному плані було крепким.
 
G30 530d на риа от 33к, это с пробегом 196к и с Одессы. А дальше все от 35к. По бюджету не подходит.
А по хорошим F10 выбора у нас настолько нет, что цена 28 более менее оправдана. С Германии ещё дороже выйдет, и там уже больше объявлений по G30, но на неё нужен бюджет 45-50к чтобы взять что-нибудь хорошее.
Вентиляции в этом авто нету, но я пока ни одной машины не видел где есть прямо все что я изначально хотел, это надо новую машину брать чтобы все что надо было :)
 
Саша, может стоит найти не сильно уваленную 535 бензинку с Америки? А то как-то даже 28 на сегодня очень больно…
+++
За пятнарь взять зажигалку, а остальное в матрас.
Жизнь такая, что в случае БП на эти деньги пару лет протянуть можно)
 
30к за Ф10 в 2022м году???

Где вы были, когда я за 36 барыгам подарил Ж30-немку 530хД на многих жирах полтора года назад…
 
30к за Ф10 в 2022м году???
Сколько максимум небиток F10 с небольшим пробегом и хорошей комплектацией может стоить вы считаете?
 
Здесь зимой человек продавал Америку 535, чтобы дизель купить. До полномасштабного вторжения скрин ниже
 

Attachments

  • 75B326C1-42DF-4059-A22C-425FC8508D42.png
    75B326C1-42DF-4059-A22C-425FC8508D42.png
    123.8 KB · Views: 47
Понял, битая 535i за 24к в прошлом году.
Вот такая F01 тоже меня заинтересовала Хозяин с ходу соглашается минимум на 35к$. На предложение 28к только рассмеялся :)
F10 с моего первого сообщения кстати продаёт перекуп, и все ищет кто заберёт ее за 29к
 
Last edited:
Так забирайте ту за 29ть.
В чому проблема?
 
Якщо почекаєш, то перекуп скине і нижче
100%. В моєму оточенні є трохи людей, які можуть купити собі авто за 50+$, але ці люди зараз купили собі недорогих «підсрачників» по 7-10$ і невийо з такою ситуацією в країні. Ну реально, автівці буде через декілька місяців 8 (!) років і віддати 30$ за неї ?!?
Зрештою, це не мої гроші і кожен дроче як хоче…😂
 
Ну реально, автівці буде через декілька місяців 8 (!) років і віддати 30$ за неї ?!?
таким підходом БМВ не купують)))
 
таким підходом БМВ не купують)))
Ага… у 18-20 років. А коли тобі під 50, то вже не емоції беруть гору, а досвід від попередніх спонтанних покупок…😂
 
Якщо почекаєш, то перекуп скине і нижче
Та от чекаю, може і 27 дочекаюсь, судячи з ціеї теми, сумніваюся що хтось крім мене 28 міг запропонувати за F10 :).
купили собі недорогих «підсрачників» по 7-10$ і невийо з такою ситуацією в країні. Ну реально, автівці буде через декілька місяців 8 (!) років і віддати 30$ за неї ?!?
В мене вже е піджопник Е39 на якій їжджу вже 9 років.
 
100%. В моєму оточенні є трохи людей, які можуть купити собі авто за 50+$, але ці люди зараз купили собі недорогих «підсрачників» по 7-10$ і невийо з такою ситуацією в країні. Ну реально, автівці буде через декілька місяців 8 (!) років і віддати 30$ за неї ?!?
Зрештою, це не мої гроші і кожен дроче як хоче…

Я свои семилетние по 36-37 покупал :) и Е53 и Ф07 :) так прекрасно лицезреть, как за 5 лет машина дешевеет вдвое и при этом еще оставшиеся 50% всасует в содержание.
 
Блин.. у меня даже на Ф15 рука за 30-35 уже не поднимается.. а вы про какие-то пятерки-семерки Ф-серии рассуждаете в таком бюджете :)
 
  • Like
Reactions: ICQ
Проблема Ф-серии в таком бюджете сегодня состоит в том, что её уже со всех сторон подпирает Ж-серия.. а она уже совсем из другого теста (в лучшем смысле этого слова!).
Ж11 американки уже давно по 40+.. кому нужна Ф01 за 35 с учетом америки, электрики, не говоря уже про войну
 
Back
Top