[ F10/11/12/13 ] 530d vs 535d

На G30 530/540d нужно увеличивать бюджет тыщ до 38, пока не готов. За 28 вариантов кроме F10 не вижу.. учитывая что не хочу биток. В конструктор уже на Е39 наигрался
 
На G30 530/540d нужно увеличивать бюджет тыщ до 38, пока не готов. За 28 вариантов кроме F10 не вижу.. учитывая что не хочу биток. В конструктор уже на Е39 наигрался

Боль Ф10 еще в том, что один и тот же кузов стоит в диапазоне 13-30к… разница в годе выпуска и пробеге… и при покупке более свежей машины нужно понимать эту конкуренцию :)
 
Боль Ф10 еще в том, что один и тот же кузов стоит в диапазоне 13-30к… разница в годе выпуска и пробеге… и при покупке более свежей машины нужно понимать эту конкуренцию :)
В принципе покупка нового для себя авто - это боль😂 особенно сейчас, когда доходы или упали или в 0…
 
Та от чекаю, може і 27 дочекаюсь, судячи з ціеї теми, сумніваюся що хтось крім мене 28 міг запропонувати за F10 :).

В мене вже е піджопник Е39 на якій їжджу вже 9 років.
Почекайте. Як на мою думку, максимум за неї можна давати 25$. Впевнений, що черга за нею не стоїть, враховуючи реалії сьогодення. Якщо є «підсрачник», та ще й BMW E39 - пфффф… нехай увесь світ зачекає! Помахайте пачкою 25$ перед продавцем цієї F10 і чекайте від нього дзвінка згодом.
 
Я свои семилетние по 36-37 покупал :) и Е53 и Ф07 :) так прекрасно лицезреть, как за 5 лет машина дешевеет вдвое и при этом еще оставшиеся 50% всасует в содержание.
Я свою 535d з сам приганяв з Німеччини, «в лоб» і встала вона мені на номерах вже 38$ (!!!). На той час авто мало 5 років і пробігу 61 т.км
Навіть не буду казати/писати за скільки продав через 2 роки…🤪🤪🤪
 
Якщо чесно - з війною змінилися цінності і відношення до деяких речей… а, можливо, і роки беруть своє, і немає вже такого авантюризму у вчинках ?!? Готовий зараз перечекати з авто, яке не шкодА кинути під плотом і не плакати над кожною царапинкою.
 
Я свою 535d з сам приганяв з Німеччини, «в лоб» і встала вона мені на номерах вже 38$ (!!!). На той час авто мало 5 років і пробігу 61 т.км
Навіть не буду казати/писати за скільки продав через 2 роки…

Я семилетнюю с пробегом 140 пригонял за 37 на то время :) Ф07… 5 лет назад.
 
Якщо чесно - з війною змінилися цінності і відношення до деяких речей… а, можливо, і роки беруть своє, і немає вже такого авантюризму у вчинках ?!? Готовий зараз перечекати з авто, яке не шкодА кинути під плотом і не плакати над кожною царапинкою.

Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
 
Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
Ага… а вартість Х7 глянув і зрозумів, що краще зайва квартира. 😂
Сука, точно старість.
 
Це замкнутий круг, завжди буде так, що додати ще кілька к$ і можна взяти новіше/новий кузов )
Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
Вітя, недавно ж було Х5 або ну його в пень 😆
 
В часи криз купувати треба по крепкому дисконту.
 
Почекайте. Як на мою думку, максимум за неї можна давати 25$. Впевнений, що черга за нею не стоїть, враховуючи реалії сьогодення. Якщо є «підсрачник», та ще й BMW E39 - пфффф… нехай увесь світ зачекає! Помахайте пачкою 25$ перед продавцем цієї F10 і чекайте від нього дзвінка згодом.
Разведка показала что эту F10 перекуп забрал за 27к у хозяина, отдаст он ее в минус?

У кого была вентиляция сидений, нет от неё проблем по здоровью пятой точки? Насколько важная опция?
 
Це замкнутий круг, завжди буде так, що додати ще кілька к$ і можна взяти новіше/новий кузов )

Вітя, недавно ж було Х5 або ну його в пень

Старею :) хочется уже комфорта и простора побольше :)
 
Разведка показала что эту F10 перекуп забрал за 27к у хозяина, отдаст он ее в минус?

У кого была вентиляция сидений, нет от неё проблем по здоровью пятой точки? Насколько важная опция?

Мучаюсь без вентиляции каждое лето.. для меня это просто мастхев опция.. по поводу здоровья - это чисто индивидуальное… у меня знакомый со шкурами в лексусе ездит под задницей, вентиляцией не пользуется и спину застуживает.. а я б и зимой пользовался бы :)
 
В часи криз купувати треба по крепкому дисконту.

Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!
 
у меня знакомый со шкурами в лексусе ездит под задницей, вентиляцией не пользуется и спину застуживает.. а я б и зимой пользовался бы :)
Не вперше бачу як на якомусь LC200 чи LX570 на сидіннях якесь дивне хутро накинуте. Я думав це залишилось у радянських космічах, а ні...
 
Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!
Є сігменти:) яким до лампочки всі ті ваші кризи. 10% все одно живуть як жили, а може деякі і пріумножилі.
Ролси майбахи всякі з ламбами. Батальйон монако крчь. Може х7 туди ж.
 
Є сігменти:) яким до лампочки всі ті ваші кризи. 10% все одно живуть як жили, а може деякі і пріумножилі.
Ролси майбахи всякі з ламбами. Батальйон монако крчь. Може х7 туди ж.

Так і є :) в преміум сегменті, що по 100к, все нормально. Все нове розмітають і те що в дорозі також.
 
Не вперше бачу як на якомусь LC200 чи LX570 на сидіннях якесь дивне хутро накинуте. Я думав це залишилось у радянських космічах, а ні...

«Похилим» людям навіть підігріви сідух не допомагають :)
 
Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!

Спочатку як він вийшов, я думав, що з ним щось не так з точки зору дизайну. А потім я побачив, що вони зробили в рестайлі і зрозумів, що Х7 - дуже красива машина))
 
Спочатку як він вийшов, я думав, що з ним щось не так з точки зору дизайну. А потім я побачив, що вони зробили в рестайлі і зрозумів, що Х7 - дуже красива машина))

Так так, рестайл що у Ікса що у сімки - просто «топ»

А дорести мені спочатку не дуже зайшли, але потім розсмакував і тепер дуже довподоби :)
 
Посмотрел объявы по G30 530d до 40к. Понравилась одна машина Шановнi знавцi, что по цене думаете она стоит с учётом текущих реалий?
 
Last edited:
:) бюджет вже +/-50ть?
Білий салон оК?
Дизель. Недобачив.
 
Бюджет получится чуть чуть поднять на G30, учитывая что неделю назад хотел забрать F10 за 28к без зимней резины с дисками, что ещё потянуло бы +1к.
Салон будет портиться от джинс? По фото вроде всё ок на пробеге 118.
Пробил эту машину по истории, в продаже почти год. Изначальная цена была 47к
 
Я не юзав білий салон.
Але думаю що він як авто чорного кольору. :)
Чисте тільки на фото для продажу. :) а у володінні це важка праця.
 
Якби розглядали універсал, то за цю ціну можна і з Європи пригнати, щось типу такого
Мито на неї біля 10к, знаю, що можна і зекономити трохи, люди які цим займаються розкажуть )

Мені самому спокою не дає ось таке :) причому на ринку України ціни значно вищі, навіть враховуючи, що 99% це відбивні з США
Ось практично мін ціна за m40i - 49500 за те, що було таким ) Є один трошки дешевший, але топлений )))
 

Attachments

  • Screenshot 2022-08-31 at 23.12.02.png
    Screenshot 2022-08-31 at 23.12.02.png
    73.5 KB · Views: 11
Last edited:
Якби розглядали універсал, то за цю ціну можна і з Європи пригнати, щось типу такого
Мито на неї біля 10к, знаю, що можна і зекономити трохи, люди які цим займаються розкажуть )

Мені самому спокою не дає ось таке :) причому на ринку України ціни значно вищі, навіть враховуючи, що 99% це відбивні з США
Ось практично мін ціна за m40i - 49500 за те, що було таким ) Є один трошки дешевший, але топлений )))

Льонь, ось це краще ніж пятірка :)


На таке авто я б без роздумів поміняв свою Ф07. Звичайно в потрібній комплектації.
 
Льонь, ось це краще ніж пятірка :)
та я там про Х3 m40i писав ) Якби не малих катати з тоною речей, то взагалі б 240і взяв 🙃
 
та я там про Х3 m40i писав ) Якби не малих катати з тоною речей, то взагалі б 240і взяв

Ото ж бо й воно :) ось тому треба не двійки/трійки та подібні ліліпути розглядати - а Х7 :)
Ж01 також не дуже великий, хоча по розмірам наздогнав Е53 Х5. Але то тільки ззовні. Тим не менш, Х3 куда цікавіше для ізвозу дітвори ніж трійки/двійки з точки зору простору та практичності :)
 
Вобщем прозвонил пару заинтересовавших объяв по G30 и хотелки хозяев там 37-40к за 2017 год. Ищу дальше F10
 
Back
Top