Apple

Цікаво, цікаво... В мене з 2015 завжди у володінні 2 телефони - Ойфони(4S, 6S, 10X) та Самсунги-Ксіомі, також з 2015 Лаптоп-МакБукПро.

Так ось, для мене всі ці "яблука" неймовірно невдобна річ, робота с фото та файлами цє просто жах як незручно.

Мої всі Ойфочики я використовую як запасний телефон, наприклад розрядився Ксіомі, дати Синочку подивитися мультики, або з якихось причин Андройд не підключаеця к інтернету, а Ойфін підключаеця... Алє це доволі рідке явище.

В Макбуці подобаеця полірований алюміній та редактор відео iMovie. В липні вирішив поміняти свій старий МакБукПро на щось нове... Алє так як з 2015 року дуже богато паролей та автоформ в памʼяті Макбука, то прийшлось купувати знову Яблуко, а саме МакАир, без нормального ЮСБ ! :)poop: прийшлось купувати переходнікі)...Але хоть повернули магнітну зарядку MagSafe.
Друг купив попередню версію Аіра з заряткою Тайп-С, яка це неймовірно нікчемна дічь... Він пару разів чуть не зламав її... :LOL:

Дужє ретельно дивився в сторону Microsoft Surface Laptop... Алє-алє...Можє наступного разу.

Тимпаче, радує те, що з кожним роком вони все більше і більше застосовують фішки з Віндовса та Андройда...Ще декілька років і будє зручна, нормальна, "человеческая" та дружелюбна до користувача система.

Чекаемо! :geek:
 
Ще декілька років і будє зручна, нормальна, "человеческая" та дружелюбна до користувача система.
інакшими словами - юзерфрендлі:)
 
Компания Leronza представила MacBook Pro из 24-каратного золота с бриллиантовым логотипом.

Цена: $18000.

 
А користуватись ним як тільки в рукавичках? бо воно ж глянцеве все...
 
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
 
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
Ну серед знайомих є люди які кажуть що ноути єпл на голову кращі ніж на вінді
 
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
заради цікавості, можете приклад кращого навести. взяв би до уваги і що ви вкладаєте в поняття нормальний ноут
 
Треба й собі взяти якось попізже Макбук якийсь доторкнутись до цієї техніки, айфон в цілому влаштовує.
 
Кто работал с маком, тот знает за что там нужно платить. Автономность, защита, стабильность работы, удобство интерфейса. Из минусов не весь софт есть т.е не для всех решение, но работает как надо.
 
Я власник Мака з 2015, і я з вами не згоден.

Зараз любий Асер, Асус, Самсунг в пів ціни від мака мае таку ж саму автономність, стабільність, захист. Е весь софт, як платний, безкоштовний та ломаний.
Віндовс в порівнянні зо іОс набагато удобніший та юзерфрендлі.
Хоча остання Віндовс-11 потроху починає бути схожа на іОс.
На скільки я розумію, це тому що і там і там розробники з Індіі... Той хто мав справу з індусами мене зрозуміе.

Усім добра! 😎
 
Віндоус юзерфрендлі??? оце так новина)))
 
с 2013го года перешёл на Мак... на Винду вообще не тянет... намедни с Аира 10ти летнего обновился на Прошку - это просто космос какойто.
С виндой токо одна ассоциация, точнее не одна... драйвера.. вирусы... адвары... апдейты... переуставки..
 
с 2013го года перешёл на Мак... на Винду вообще не тянет... намедни с Аира 10ти летнего обновился на Прошку - это просто космос какойто.
С виндой токо одна ассоциация, точнее не одна... драйвера.. вирусы... адвары... апдейты... переуставки..
гіршої шляпи ніж віндовс не зустрічав)) юнікс системи набагато більше продумали за юзера на перед. а віндоус це постійна боротьба з вірусами, драйверами та іншим лайном) але багатьом не потрібно заморачуватись такими матеріями)
 
гіршої шляпи ніж віндовс не зустрічав)) юнікс системи набагато більше продумали за юзера на перед. а віндоус це постійна боротьба з вірусами, драйверами та іншим лайном) але багатьом не потрібно заморачуватись такими матеріями)

Ну за Вінду зазвичай топлять геймери, або якісь вузькі технічні специ.. ті шо за Андроід горою стоять
 
Ну за Вінду зазвичай топлять геймери, або якісь вузькі технічні специ.. ті шо за Андроід горою стоять
Вот прям согласен на все 100%, у меня аналогичное мнение:)
 
Back
Top