F01/02 3 литра или 4.4 ?

Именно они.

Убедили. Ещё раз проедусь на машине с DD сразу после своей для сравнения.
 
Между авто с AD и без - пропасть!
Не раз высказывал в разных темах своё ИМХО и тут повторюсь - BMW без подвески AD не BMW, тем более 7 серия.

Хтось зажрався....
Я на звичайних амортах їзджу, й нічого - отримую задоволення....
:shok:
 
Я на звичайних амортах їзджу,
:shok:

attachment.php
 

Attachments

  • IMG_20170307_163014.jpg
    IMG_20170307_163014.jpg
    826 KB · Views: 356
Хтось зажрався....
Я на звичайних амортах їзджу, й нічого - отримую задоволення....
:shok:

Не стоит хамить незнакомомому человеку, пусть даже и в интернете.
Хамство обычно влечёт за собой не самые благоприятные последствия.

А по теме:
Личное дело каждого на какой подвеске ездить и получать/не получать удовольствие от этого.
Я высказал СВОЁ глубокое убеждение, основанное на эксплуатации десятка BMW с разными подвесками.
 
Не стоит хамить незнакомомому человеку, пусть даже и в интернете.
Хамство обычно влечёт за собой не самые благоприятные последствия.

А по теме:
Личное дело каждого на какой подвеске ездить и получать/не получать удовольствие от этого.
Я высказал СВОЁ глубокое убеждение, основанное на эксплуатации десятка BMW с разными подвесками.

спокійніше, спокійніше...
треба мати трохи почуття гумору, нє? це, тим більше, класична фраза щодо одного "розмовляючого кота"
(особливо я першим ніколи не починаю хамити, тим більше - якщо й приводу немає)

Тут не скільки особиста справа кожного, як, пардон, в кого який особистий дохід...
При мені хлопчик перевіряв Х6, який збирався купити... За заміну ДД йому одразу назвали суму $4к... він погодився...

Але особисто я взагалі не заробляю на N63o0.....
 
а чому б не мати одночасно і е38, і ф01? там задоволення. там статус. і всі проблеми
 
Кстати, интересный эксперимент, какая из двух машин в итоге пылилась бы на парковке.
 
Так, цікаво було би. Дорого e38 нe продаси. А якщо людина можe дозволити собі купити і утримувати ф01, то e38 нe будe тягарeм. Імхо звичайно
 
Теоретично трилітровий N55 забезпечить нічим не гіршу динаміку, ніж V8 на Е38... (при цьому він, кажуть, непоганий по надійності... по сучасним міркам, але...)
Але треба послухати звук, якщо він для Вас важливий....
 
Теоретично трилітровий N55 забезпечить нічим не гіршу динаміку, ніж V8 на Е38... (при цьому він, кажуть, непоганий по надійності... по сучасним міркам, але...)
Але треба послухати звук, якщо він для Вас важливий....

Звук у N55 как у пылесоса, имеется такой мотор. С V8 даже в сравнение не идёт.
Но едет он очень неплохо.
 
Back
Top