LR RR vs BMW E70/71 vs MB GL vs...

Вот красота :) комплектация - шик! Проекция, вентиляция, круговой обзор, дотяжки.. и мотор бомбей! 40д

https://auto.ria.com/auto_bmw_x6_21872582.html

Спочатку подумав, що колір - чорний. Я щодо чорної машини щось не дуже... Але ж колір синій, а в Індивідуал він взагалі бімба! Але ж 40d, може краще гібрид? Але по гібриду на РІА всього лише одна пропозиція.
 
Спочатку подумав, що колір - чорний. Я щодо чорної машини щось не дуже... Але ж колір синій, а в Індивідуал він взагалі бімба! Але ж 40d, може краще гібрид? Але по гібриду на РІА всього лише одна пропозиція.

Ну так 40д это не б/у 50д с нюансами :)
Гибрид - не знаю даже.. это редкий зверь и не знаю, в чем его прелесть... расход будет наверно также как и у дизеля.. но ехать 40д мне кажется будет куда веселее :) хотя про гибридные инфу не изучал вообще.
 
Не зрозумів про 50d. Цей 40d 2011 року.
Гібрид по потужності йде після М. Думаю, що він валить краще дизеля, там все ж 4,4.
 
Не зрозумів про 50d. Цей 40d 2011 року.
Гібрид по потужності йде після М. Думаю, що він валить краще дизеля, там все ж 4,4.

Имел в виду, что 40д будет понадежнее и поживее чем м50д :)
Не знаю за гибрид.. и как его обслуживают тоже :) может и стоящий вариант, да только ни одного никогда в глаза не видел - ни вживую ни в продаже :)
 
Правда спойлер задній на кришці багажника на любітєля... і диски так собі...
 
Ага понял.. мериканец.. редкий зверь :)
Колеса его выдают своей уродливостью :)
 
Та ща многие гибриды и электро на таких дисках делают, якобы аэродинамика лучше :)
 
Не знаю, сомнительное счастье, как по мне :)
Мотор самый гемморный 4.4.. акпп какаято левая 7ступка :) не по феншую это все и потом фиг его продашь вообще..
 
Я б їх зразу викинув би і поставив 20-ті 214 стилю або 21-ші 128-го, і був би Агонь!
 
Не знаю, сомнительное счастье, как по мне :)
Мотор самый гемморный 4.4.. акпп какаято левая 7ступка :) не по феншую это все и потом фиг его продашь вообще..

Тут погоджуюсь, він на продажу вже майже рік висить.
 
Тут погоджуюсь, він на продажу вже майже рік висить.

Аа ну вот :) я значит угадал.. от фонаря ляпнул про ликвидность и видимо попал в яблочко :) но даже не думал, что так все печально..
 
Я б їх зразу викинув би і поставив 20-ті 214 стилю або 21-ші 128-го, і був би Агонь!

Вон на 40д уже все по феншую со всех сторон
 
Не знаю, если б я искал Е71 - то я б уже летел в Харьков смотреть тот 40д
 
Не знаю, если б я искал Е71 - то я б уже летел в Харьков смотреть тот 40д

:biggrin::biggrin::biggrin:
В мене зараз стадія "збираюсь збиратися":biggrin: Я ще жодної машини в реалі не переглядав. Поки що збираю інформацію, відгуки тощо про потенційно обрані моделі, насьогодні це LR RR, BMW E70/71 M або M50D, MB GL.
P.S. 40d в блокнот на РІА додав...:biggrin:
 
У меня такие собирания были стабильно 2 года подряд на весне :) все никак не мог с Е53 пересесть никуда.. и ЖЛ и Дискавери и Е70 рассматривал.. в итоге в ГранТуризмо залез а щас вот очередная ломка - куда лезть дальше
 
В мене схожа ситуація - я майже рік вибирав Е38, а в результаті купив Е65... Вже 5 років ним володію, кайфова машина. Ще торік були думки про заміну її на F01, але згодом дійшов висновку, що все ж краще буде купити кросовер, стан доріг додатково стимулює цю думку.
Але є один нюанс. Дружина категорично відмовляється пересідати на кросовер. Їй подобаються седани. Зараз в сім'ї 2 седана, точніше седан (Е65) і хетчбек (Октавія). Думаю, що зручніше було б мати седан (в ідеалі - купе) і кросовер.
Якщо ж дружина все ж погодиться на кросовер їй, то відпадає необхідність купувати кросовер мені. І тоді мій вибір або М6, або Alpina B6.
 
Хто платить той і замовляє музику :bayan:
 
Хто платить той і замовляє музику :bayan:

Хто кохае та поважае свою дружину, той замовляе що обоїм подобаеця ;)

У мене с жінкой те саме кіно, але ми в іншій ціновій категорії, набагато нищій))) але всеж таки, зараз в неї гетс, хотів згодом пересадити її на F25, уперлась і все тут))) домовились, у неї буде новий Swift, коли з'явиця у нас в городі)))) ось і вся музика))))

А свого нового рамного китайця, згодом зміню на старого рамного Патрола або LC100 якщо буде з мкпп))))

Начебто і одна сім'я, а смаки і побажання різні)))
 
Хто платить той і замовляє музику :bayan:

:biggrin::biggrin::biggrin:
В мене дружина самодостатня, може таку "музику" замовити, що й мені завісно буде.:biggrin:
 
Хто кохае та поважае свою дружину, той замовляе що обоїм подобаеця ;)

У мене с жінкой те саме кіно, але ми в іншій ціновій категорії, набагато нищій))) але всеж таки, зараз в неї гетс, хотів згодом пересадити її на F25, уперлась і все тут))) домовились, у неї буде новий Swift, коли з'явиця у нас в городі)))) ось і вся музика))))

А свого нового рамного китайця, згодом зміню на старого рамного Патрола або LC100 якщо буде з мкпп))))

Начебто і одна сім'я, а смаки і побажання різні)))

Одного разу ми з дружиною заїхали на Баварію, що на Бориспільській трасі, там якраз стояла акційна 4-ка купе, 2л бензин, xDrive на цікавій кораловій шкірі. Їй ця 4-ка дуже сподобалась, і я дружині кажу, що якщо купувати 4-ку, то краще вже замовити 440і, на 19-х дисках, повнопривідну, з люком, на антрацитовій стелі, в М-пакеті з різними плюшками. Вона мене питає зразу за ціну цього щастя, я кажу, що якщо нормально комплектануть, то може бути раза в два дорожча, ніж ця акційна (вартість акційної 1 млн. з хвостиком щось була). Вона мені каже, що в такому випадку краще купити цю дешевшу, а на з"економлені кошти поїхати в круїзний тур на шикарному лайнері. Отакий підхід. Їй все одно на ці феншуйні речі, БМВ, шмеемве. Для неї авто - це транспортний засіб, головне щоб можна було комфортно доїхати з точки А в точку Б. Ну і показник ціна/якість. Саме з цих міркувань вона обрала Октавію. Я думав, що вона погодиться поміняти Октавію на кросовер Skoda Skoda Kodiaq, і тоді я б собі купив купе BMW 6-ї серії. А вона мені у відповідь порадила самому купити новий Skoda Kodiaq, а не моніторити преміум-корчі на РІА:biggrin: Отаке життя...
 
Одного разу ми з дружиною заїхали на Баварію, що на Бориспільській трасі, там якраз стояла акційна 4-ка купе, 2л бензин, xDrive на цікавій кораловій шкірі. Їй ця 4-ка дуже сподобалась, і я дружині кажу, що якщо купувати 4-ку, то краще вже замовити 440і, на 19-х дисках, повнопривідну, з люком, на антрацитовій стелі, в М-пакеті з різними плюшками. Вона мене питає зразу за ціну цього щастя, я кажу, що якщо нормально комплектануть, то може бути раза в два дорожча, ніж ця акційна (вартість акційної 1 млн. з хвостиком щось була). Вона мені каже, що в такому випадку краще купити цю дешевшу, а на з"економлені кошти поїхати в круїзний тур на шикарному лайнері. Отакий підхід. Їй все одно на ці феншуйні речі, БМВ, шмеемве. Для неї авто - це транспортний засіб, головне щоб можна було комфортно доїхати з точки А в точку Б. Ну і показник ціна/якість. Саме з цих міркувань вона обрала Октавію. Я думав, що вона погодиться поміняти Октавію на кросовер Skoda Skoda Kodiaq, і тоді я б собі купив купе BMW 6-ї серії. А вона мені у відповідь порадила самому купити новий Skoda Kodiaq, а не моніторити преміум-корчі на РІА:biggrin: Отаке життя...
молодец! слушай жену))))))
 
Жену надо слушать при выборе цвета зановесок на кухню,машина выбор мужчин..
 
:biggrin: как дети
 
Back
Top