Крім того, такі дані не підтверджуються належними доказами про фіктивність (рішенням суду, рішенням компетентного органу, висновком експерта та ін.) і носять суб'єктивний та недостовірний (сумнівний) характер висновків посадової особи, яка не наділена повноваженнями встановлювати фіктивність чи підробку документу.
кстати, 100% .. одно но... там 4 случая по КПК есть в которых экспертиза обязательна, в которые этот не входит..
Как и то что электронное письмо руководства ГАИ в стиле ВИМАГАЮ, не есть належно оформленым ришенням субьекта владных повноважень.. и при желании, вполне можно с таможни получить ответ на запыт, что точно встановыты да/нет не вбачаеться можливым, оскильки ............................., вполне возможно
Можно в суд пригласить этого спамера_милицанера и вопросы ему каверзные позадавать и дураком выставить,
если он придет конечно..а он не придет, ведь не барское это дело..
Есть ли выше какая либо инстанция в судебной ветке чем эта?
http://reyestr.court.gov.ua/Review/948345
а с какой целью? 6 березня 2007 року там сроки все прошли..
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2453-17
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про судоустрій і статус суддів
Сейчас в кассации рассматривает дела Вищий спеціалізований суд.
а конкретно по уголовным делам в вопрос регулирует КПК
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1003-05/page4
ПЕРЕГЛЯД СУДОВИХ РІШЕНЬ ВЕРХОВНИМ СУДОМ УКРАЇНИ
Стаття 400-11. Перегляд судових рішень Верховним Судом України
Верховний Суд України переглядає судові рішення у кримінальних справах виключно з підстав і в порядку, встановлених цим Кодексом.
Стаття 400-12. Підстави для перегляду судових рішень Верховним Судом України
Підставами для перегляду судових рішень Верховним Судом України, що набрали законної сили, є:
1) неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм кримінального закону щодо подібних суспільно небезпечних діянь (крім питань призначення покарання, звільнення від покарання та від кримінальної відповідальності), що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень;
2) встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов'язань при вирішенні справи судом.
Перегляд судових рішень на підставі, передбаченій пунктом 2 частини першої цієї статті, з метою застосувати закон про більш тяжкий злочин, збільшити обсяг обвинувачення чи з інших підстав погіршити становище засудженого, а також виправдувального вироку, ухвали чи постанови про закриття справи не допускається.
Стаття 400-13. Право на звернення про перегляд судових рішень Верховним Судом України
Особи, коло яких визначено у статті 384 цього Кодексу, вправі подати заяву про перегляд судового рішення на підставі, передбаченій пунктом 1 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, після його перегляду в касаційному порядку.
Заяву про перегляд судового рішення на підставі, передбаченій пунктом 2 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, вправі подати особа, на користь якої постановлено рішення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною.
Заява про перегляд судового рішення Верховного Суду України у кримінальних справах може бути подана на підставі, передбаченій пунктом 2 частини першої статті 400-12 цього Кодексу.
Не може бути подана заява про перегляд ухвал суду касаційної інстанції, які не перешкоджають провадженню у справі. Заперечення проти таких ухвал можуть бути включені до заяви про перегляд судового рішення, ухваленого за наслідками касаційного провадження.
Стаття 400-14. Строк подання заяви про перегляд судових рішень
Заява про перегляд судового рішення на підставі, передбаченій пунктом 1 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, подається протягом трьох місяців з дня ухвалення судового рішення, відносно якого заявлено клопотання про перегляд, або з дня ухвалення судового рішення, на яке здійснюється посилання на підтвердження підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, якщо воно ухвалено пізніше.
Заява про перегляд судового рішення з підстав, передбачених пунктом 2 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, може бути подана протягом одного місяця від дня, коли особі, на користь якої постановлено рішення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, стало відомо про набуття цим рішенням статусу остаточного.
Перегляд виправдувального вироку, ухвали чи постанови про закриття справи, інших судових рішень з метою погіршити становище засудженого, на підставі, передбаченій пунктом 1 частини першої статті 400-12 цього Кодексу, допускається лише протягом установлених законом строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, але не пізніше одного року з дня постановлення такого судового рішення.
Відбуття покарання або смерть засудженого не є перешкодою для перегляду справи в інтересах його реабілітації.