• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E90/91/92/93 ] Вибір моторної оливи

Лопнули шпільки на колекторі, тому прийшлося трошки погратися) Склотканиною кутали машину, бо рештки шпільок діставав за допомогою сварочного полуавтомату.
 
Last edited:
заміна кожні 5 тис.
От і вся відповідь. Запорука надійної роботи
 
Я думав наявність допуска BMW LL-04 в HX8 ЕСТ 5w30 дозволяє кататись на ньому до 10 000км, спокійно. В мене зараз десь пробіг 70% місто і 30% траса.
ну, допуски не впливають на інтервал заміни. якщо ви мало їздете, то це не означає, що можна 2 -3 роки не міняти оливу) один раз в рік не залежно від допусків. взагалі правильні терміни заміни це по мотогодинам, як пишуть різні розумні мануали) 250 мотогодин +-
але хз як це в реальних умовах, у мене не виходило так рахувати, пробіги дуже малі, основне авто це 5-6 тисяч, любиме авто 2 тисячи)
 
Не згоден повністю. На фото М57 3.0 з пробігом 600 тис. Останні 100 тис на ній катаюсь я. Масло Фукс 0/40, заміна кожні 5 тис. Ізда жорстка: або київські пробки, або траса 160-220. Масло починає темніти десь на 1500-1700 пробігу.
Ну і фоточка стану мотору всередині, для любітєлєй посперечатися про терміни заміни)))

зачотний вигляд))) підозрюю тут і фукс не самий бюджетний) наскілбки пам,ятаю зелений відтінок дають масла перероблені з газу, із додаванням пао і різних таких модних штук, відповідно і цінник там високий) можу помилятись, давно не занурювався в цю тему)
 
Я так глибоко не занурювався в процеси переробки мастила, але мій товариш живе в Німеччині і раз на рік присилає мені 20-ти літрову каністру. Хоча воно і в Україні є: https://www.google.com/url?sa=t&rct...usg=AOvVaw12EHvezArimZDa6_Wv9hP0&opi=89978449
Лінійка представлена тільки одним сортом масла.
 
Двигун з Німеччини. Який висновок можна зробити на рахунок мастила?)
 
Двигун з Німеччини. Який висновок можна зробити на рахунок мастила?)
Юра, ти ж дорослий дядько. Ганс міняє строго по регламенту, а це 15-25 тис км. Бачив сервісні книжки з записом 37.500 км на одній заміні. Жодне масло таке не витримає.
То до чого твоє фото та питання?)
 
Побавитися. У тебе є інші способи відволіктися від війни ?)
 
…або траса 160-220.
Відколи це старі пердуни стали з такою швидкістю їздити ?!? Ти вже плутаєш тахометр і спідометр ?!?
😂😂😂
 
Відколи це старі пердуни стали з такою швидкістю їздити ?!? Ти вже плутаєш тахометр і спідометр ?!?
😂😂😂
Молодому пердуну розкажу наступне: Львів-Київ 3 години (минулий рік), Хаджибєй-Біла церква 2 год 15 хв цього року)))
А ти і далі смійся на божествєнному ВАГу)) :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Додам: по приїзду додому машина написала середню швидкість 169 км/год
 
Судя по всему рыбаки,йобари и бмвисты это одно и то же )
Ніколи рибалкою та бабами не хвалився
 
Та це ж тільки гумор )
 
Ніколи рибалкою та бабами не хвалився
Добре, що хоч обʼєктивно оцінюєш свої можливості 😉
😂😂😂
 
Молодому пердуну розкажу наступне: Львів-Київ 3 години (минулий рік), Хаджибєй-Біла церква 2 год 15 хв цього року)))
А ти і далі смійся на божествєнному ВАГу)) :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Додам: по приїзду додому машина написала середню швидкість 169 км/год
Бля, вже 1,5 року, як позбувся цього представника еліти німецького автопрому.
Здобудемо перемогу - от тоді і куплю собі щось путнє… напевне B8. 😂😂😂
 
169 в наших реаліях це дуже небезпечно не тільки для себе, але і для оточуючих.
 
169 в наших реаліях це дуже небезпечно не тільки для себе, але і для оточуючих.
Так я нікого не примушую їздити саме так, а оточуючим, для власної безпеки треба у дзеркало дивитися та навчитися поворотніками користуватися, хоч іноді)) Тоді все буде добре)
 
ну, допуски не впливають на інтервал заміни. якщо ви мало їздете, то це не означає, що можна 2 -3 роки не міняти оливу) один раз в рік не залежно від допусків. взагалі правильні терміни заміни це по мотогодинам, як пишуть різні розумні мануали) 250 мотогодин +-
але хз як це в реальних умовах, у мене не виходило так рахувати, пробіги дуже малі, основне авто це 5-6 тисяч, любиме авто 2 тисячи)
Зрозумів, я доречі лазив по ютубу та в рекомендаціях випало відео про тести Шелл HX8 ЕСТ 5w30 як раз актуально про те що ви кажете, про мотогодини, чи й собі спробувати по мотогодинам замінить, цей раз вже багато наїздив тому сенсу вже нема, але ось заміну зробю мабуть в кінці осіні і спробувать 250 години і заміна (який буде пробіг), подивитись яка буде олива по стану, в порівнянні зі звичайними 7-8 тис.
View: https://www.youtube.com/watch?v=YWjnLQzLspE
 
Зрозумів, я доречі лазив по ютубу та в рекомендаціях випало відео про тести Шелл HX8 ЕСТ 5w30 як раз актуально про те що ви кажете, про мотогодини, чи й собі спробувати по мотогодинам замінить, цей раз вже багато наїздив тому сенсу вже нема, але ось заміну зробю мабуть в кінці осіні і спробувать 250 години і заміна (який буде пробіг), подивитись яка буде олива по стану, в порівнянні зі звичайними 7-8 тис.
View: https://www.youtube.com/watch?v=YWjnLQzLspE
250 мотогодин це і є приблизно 5 тис км)
 
ну в мене середня по БК 29км/год тому в мене це десь 7250 км, виходить треба орієнтуватись ще де ти живеш і де їздиш, бо воно дуже впливає на співвідношення мотогодини/ пробіг. У вас в Києві мабуть десь 19-20? :) Тому мабуть так, якщо дуже любити авто, то можна й кожні 5 тис. міняти оливу)
 
скажимо так - 250мотогодин це приблизно 5-7к км. я за цими показниками особливо не слідкую, замінюю оливу перед зимой це жовтень листопад, як натхнення є)) щоб в зиму з чистой оливой заїхати) коли багато їздив, то замінював перед зимою та обов,язково після зими. зараз всі авто мало їздять зимой, більше простоюють)
 
169 в наших реаліях це дуже небезпечно не тільки для себе, але і для оточуючих.
Это средняя скорость на ГП Монако например)
Ее никак не получишь у нас))
Чтобы ее получить надо не снижать ниже 200)
 
Не мешайте человеку врать ,он же старается.
 
Это средняя скорость на ГП Монако например)
Ее никак не получишь у нас))
Чтобы ее получить надо не снижать ниже 200)
перепрошую, але не погоджусь) це реально, тому що колись в мене були подібни показники) тоді я був сильно молодий і був безсмертний) багато їздив по Україні, і зазвичай моя середня швидкість при пробігу 1000км + становила 135-140км на годину. один раз за півтора тисячи пробігу була 167км на годину. і такі я їхав постійно в режимі 180-220. так що все реально) давно вже так не їзжу) ну дуже рідко міг прохватити 200+ на своїй старушці)
 
перепрошую, але не погоджусь) це реально, тому що колись в мене були подібни показники) тоді я був сильно молодий і був безсмертний) багато їздив по Україні, і зазвичай моя середня швидкість при пробігу 1000км + становила 135-140км на годину. один раз за півтора тисячи пробігу була 167км на годину. і такі я їхав постійно в режимі 180-220. так що все реально) давно вже так не їзжу) ну дуже рідко міг прохватити 200+ на своїй старушці)
Ну вот, вас уже двое))
 
Ну вот, вас уже двое))
та ні))) це було років 15 тому) так вже давно не їзжу, 100км на годину наше все)))
моя старушка розібрана, коли збереться, хз))) може роки за два)
 
Back
Top