[ E32/34 ] Е32/735 "Schwarzer Hai" [Київ]

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Ну от і все....
IMG_20210907_091811.jpg

прощавай старий власник....
IMG_20210907_114825.jpg

тепер машинка в родині....нарешті🤗🤗🤗
IMG_20210907_122317.jpg




 

dimonE34

Пользователь
Joined
Oct 23, 2012
Messages
917
Город
Харьков
Интересно. Диски классные

Отправлено с моего SM-A305FN через Tapatalk
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Интересно. Диски классные

Отправлено с моего SM-A305FN через Tapatalk
Дякую,буду сподіватись далі буде не менш цікаво;)))
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
"Золото , серед золота"
Всім вітання, власне в цьому пості не буде нічого по технічкі, або зовнішньому вигляду. Просто трохи фото.
"Осень вновь напомнила душе о самом главном, осень я опять лишён покоя" . А спокою не давала одна локація біля сільської школи ,яка впала мені на очі по дорозі до дому, яка була всипана золотим листям і цю красу не можна було обійти стороною, тим більше що біля таких закладів воно довго не залежується 😄. Тому б'єм по гальмах ,і зарулюєм на галявину, навпроти місцевий ресторанчик/кафе зі слоганом " ну і їжте свої суші, а я хочу наїстися", і скажу вам наїстися там дійсно можна, але мені вистачило кави для "натхнення" і гоу. IMG_20211018_125405.jpg

IMG_20211018_125214.jpg

IMG_20211018_125313.jpg

IMG_20211018_125252.jpg

IMG_20211018_125339.jpg

IMG_20211018_125423.jpg

В тий момент я шкодував лише за одне : що зі мною не було ще однієї класики : "Зеніт 122" з об'єктивом геліос 44м7 під рукою , цифрове фото звісно добре, але справжнє ,живе, вважаю саме плівку, без всяких там "піпікселей" 😄, я вже навіть познаходив фото з останього зліта клуба, де я робив фото класичних 635csi, в кузові Е24, 7-серія Е23, тоді вони робились експортним "Zenit12xp" , і назбиралось вже достатньо для того щоб завести альбом . Буду сподіватись що ще ,не все золото спаде з дерев, і я встигну свою "дівчинку" зняти для альбому🤗
P.S. Мені здається на цьому фото чогось не вистачає....як вважаєте
IMG_20211018_170645.jpg
...але про це наступного разу;)
Всім добра!
 

Dalnoboy1

Пользователь
Joined
Jul 29, 2017
Messages
197
Age
44
Город
Киев
"Золото , серед золота"
Всім вітання, власне в цьому пості не буде нічого по технічкі, або зовнішньому вигляду. Просто трохи фото.
"Осень вновь напомнила душе о самом главном, осень я опять лишён покоя" . А спокою не давала одна локація біля сільської школи ,яка впала мені на очі по дорозі до дому, яка була всипана золотим листям і цю красу не можна було обійти стороною, тим більше що біля таких закладів воно довго не залежується 😄. Тому б'єм по гальмах ,і зарулюєм на галявину, навпроти місцевий ресторанчик/кафе зі слоганом " ну і їжте свої суші, а я хочу наїстися", і скажу вам наїстися там дійсно можна, але мені вистачило кави для "натхнення" і гоу. View attachment 691860

View attachment 691859

View attachment 691862

View attachment 691864

View attachment 691863

View attachment 691861

В тий момент я шкодував лише за одне : що зі мною не було ще однієї класики : "Зеніт 122" з об'єктивом геліос 44м7 під рукою , цифрове фото звісно добре, але справжнє ,живе, вважаю саме плівку, без всяких там "піпікселей" 😄, я вже навіть познаходив фото з останього зліта клуба, де я робив фото класичних 635csi, в кузові Е24, 7-серія Е23, тоді вони робились експортним "Zenit12xp" , і назбиралось вже достатньо для того щоб завести альбом . Буду сподіватись що ще ,не все золото спаде з дерев, і я встигну свою "дівчинку" зняти для альбому🤗
P.S. Мені здається на цьому фото чогось не вистачає....як вважаєте
View attachment 691865
...але про це наступного разу;)
Всім добра!
Да! И поворотники убогие весь вид портят, и зад оптику я бы оригу желтую поставил. Реально найти в норм состоянии?
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Да! И поворотники убогие весь вид портят, и зад оптику я бы оригу желтую поставил. Реально найти в норм состоянии?
Ну , я роблю авто так, як хочу його бачити, поворотники поки такі , а оригінальні задні я маю в чудовому стані, але поки в мене настрій для таких))), можливо ,коли я займусь кузовом , я і поверну оригінальні. Кожному своє ;).
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Ну , я роблю авто так, як хочу його бачити, поворотники поки такі , а оригінальні задні я маю в чудовому стані, але поки в мене настрій для таких))), можливо ,коли я займусь кузовом , я і поверну оригінальні. Кожному своє ;).
Все верно, для кого-то и хром ноздри смотрятся убого, кому-то больше по душе узкая морда чем широкая, для кого-то шедоу лайн пик шика и стиля...
На вкус и цвет все фломастеры разные)))
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Все верно, для кого-то и хром ноздри смотрятся убого, кому-то больше по душе узкая морда чем широкая, для кого-то шедоу лайн пик шика и стиля...
На вкус и цвет все фломастеры разные)))
Ноздрі в мене не в кращому стані(побиті і з тріщеною), також фарбовані і вже облазять, а всіх косяків за фарбою і по такому фото не видно. І решітки також биті,але то не на довго))). І скажу так що також шедоу подобається ,але якщо вже маю хром ,то фарбувати однозначно я його не буду😄.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
"Околдован я тобою чёрные глаза чёрные глаза"
Завіса :
IMG_20211104_091247.jpg
Всіх вітаю , нарешті, отримав на днях свої відреставровані фари. Дякую за цю красу Валерію з Харкова. Було зроблено "повний спектр послуг" майже)) : хела, відновлення відбивачів ближнього, поліровка лінз та всього скла, сяють так що своє відображення побачити можна- як нові одним словом.
Надалі встановив і дочекався сутінків , дякуючи автору Greza з драйва, врахувавши всі поправки, приступив до регулювання. Наносимо розмітку
IMG_20211103_165558.jpg
Ну і вже готовий результат,розписувати не бачу сенсу,так як інформації достатньо - що, куди і як.
Ближній:
IMG_20211103_170638.jpg
Ближній і дальній
IMG_20211103_171857.jpg
Ну і трохи фото наступного дня, так як закінчував звісно вже по темноті встановлення решіток і ноздрів, одна решітка все ніяк не хотіла ставати без "якоїсь матері" і ще кількох "літературних" слів, воно зрозуміло чому ,бо ліва сторона до мене постраждала ,не сильно правда, але цього було достатньо щоб отримати "нестиковки" які звісно в нуль ніхто не виводив, але все-таки я її встановив не зломавши😊.
Ну і власне .....
IMG_20211104_100036.jpg
Скверик за 200метрів від будинку виявився дуже гарним місцем для фотосесії
IMG_20211104_100059.jpg

IMG_20211104_100123.jpg

IMG_20211104_100226.jpg

IMG_20211104_100316.jpg
Ну і щоб відповідати образу затонував поворотники ( так як виявилось що придбати нові димчаті - проблема) і задні фонарі. Для цього використав тонувальний лак ,одного балона 150 мл вистачає на поворотники і фонарі в три шари, брав 2 балона з запасом
IMG_20211027_151355.jpg

На задні фонарі наносив 5 шарів, на поворотники 3 IMG_20211104_100254.jpg
На даному етапі поки все, я задоволений як 🐘 і рухаємось далі.
P.S. І я таки встиг зробити фото на Зеніт122 для колекції🤗.
Всім добра!
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
А что с лампами в ближнем?)
Чего это они разные?)
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Имхо задняя оптика цвета "жопа негра" не очень)
Но, хозяин - барин)
Можливо по весні я їх перетоную, чотири шари було саме то,але з'явився підтік лака і я вирішив його усунутити давши ще один шар, зараз просто вже прохладно для нанесення, хоча на сонці вони не на стільки чорні.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
А что с лампами в ближнем?)
Чего это они разные?)
Однакові з одного комплекту,може просто так камера передає
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,754
Город
Киев
Можливо по весні я їх перетоную, чотири шари було саме то,але з'явився підтік лака і я вирішив його усунутити давши ще один шар, зараз просто вже прохладно для нанесення, хоча на сонці вони не на стільки чорні.
Вот такой вариант интересней будет)

SANY0070.jpeg
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Можливо по весні я їх перетоную, чотири шари було саме то,але з'явився підтік лака і я вирішив його усунутити давши ще один шар, зараз просто вже прохладно для нанесення, хоча на сонці вони не на стільки чорні.
Какая целесообразность затонированных стопов? За такой колхоз по-хорошему машину на штраф площадку или хозяину штраф. Вы понимаете, что участники движения просто не видят световые сигналы?
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Вот такой вариант интересней будет)

SANY0070.jpeg
Майже так було в 4 шари, можна спробувати стерти зайве, але тоді гадаю вийде не однорідний відтінок......побачимо надалі.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Какая целесообразность затонированных стопов? За такой колхоз по-хорошему машину на штраф площадку или хозяину штраф. Вы понимаете, что участники движения просто не видят световые сигналы?
Я тонував так ,щоб вогні було видно), доцільність?..... можливо й ніякої, це просто те, як я хочу бачити своє авто.
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Тонируя заднюю оптику, вы увеличиваете шанс того, что "любимую" машину попросту влупят в зад...а там и до обоюдки не далеко)))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Тонируя заднюю оптику, вы увеличиваете шанс того, что "любимую" машину попросту влупят в зад...а там и до обоюдки не далеко)))
Плюс в оригинале кмк даже лучше выглядит.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Я тонував так ,щоб вогні було видно), доцільність?..... можливо й ніякої, це просто те, як я хочу бачити своє авто.
Тогда вам просто не нужно выезжать, так собственноручно создаёте опасность для других участников дорожного движения
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Зваживши поради однодумців з "пропелером на капоті" , підкорегував задню оптику, наждачка 2000 з водою ,потім поліровка і результат мене вразив, 📷 можливо не передасть,але тепер це зовсім інший вигляд😊
 

Attachments

  • IMG_20211106_163323.jpg
    IMG_20211106_163323.jpg
    797 KB · Views: 49
Last edited:

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,754
Город
Киев
Так значительно лучше!)
Еще бы фото в солнечный день!
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Так значительно лучше!)
Еще бы фото в солнечный день!
Краше однозначно! З сонячними днями вже туго😄, зима на носі😉,намагався зробити фото з включеними лампами, але марно, засвічує і нема чіткості, може тому що вже під вечір закінчував, плюс похмуро.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
"Спонтанна обновка-майже фетиш"
Всім привіт! Як не рідко так буває,коли за таку покупку не думаєш на данний момент , але коли попадається , та й ще зірки сходяться : ціна, стан - думка "нада брать" тебе вже не полишає. Десь так сталося і цього разу . "Колега" в профільній групі в вайбері ,викинув інформацію що йому щастя привалило і він може ним "поділитись" . Родич з за кордону привіз йому трохи оригінальних і рідких дрібниць для наших "ласточок" . Так як я ,намагаюсь не спіша доукомплектувати по салону те чого не вистачає, його пропозицію не міг обійти стороною. В передній попільничці в мене не було прикурювача, я хоч і не палю ,але якщо він там має бути ,значить там йому і бути. І от зірки зійшлися і окрім прикурювача я ще забираю оригінальний фонарик в бардачок.
IMG_20211116_152735.jpg
Фонарик скоріш за все від 39-го кузова,але гадаю проблемою це не буде. Головне це стан, а стан має ніби його взагалі не діставали ніколи, і він так би мовити в зборі.
IMG_20211116_152847.jpg
Прикурювач взагалі, як новий, а може й новий,зовнішній вигляд вказує на те що ним не користувались. Контакти на фішках фонарика, і сама фішка взагалі ніяких слідів експлуатації не мають,ніби його забрали одразу з авто і положили на "полицю".
IMG_20211116_152926.jpg
І головне☝️,все в справному стані IMG_20211116_152810.jpg
P.S. І такого щастя йому привало 3шт. Як він сказав - "один собі, два людям можу..." . Можливо ще на когось один чекає.......а може вже й ні🙂🙂🙂!
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Спочатку була "Вона".....
....хоча мабуть ні , моя історія розпочалася з 30-ки, з цієї чудової машинки😀, з неї я почав пізнавати бмв і людей які ними живуть. Спілкування на тему.....і без теми , питання технічного характеру, клубні зустрічі , все це почалося з "нею", в тому числі і клубна атрибутика. Проте час не можна зупинити і життя не стоїть на місці.
І от ,я вже маю нову "історію кохання" в кузові Е32 і нових однодумців - поціновувачів даного кузова.
"Ідея".....
....мене люб'язно запросили в групу в вайбері і ідея своєї атрибутики не давала мені спокою , тому по прикладу Е30 клуба, запропонував також надрукувати власний календар, ідею досить жваво підтримали і от ми вже в терміновому порядку збираємо фото наших "красунь" ! На відміну від Е30 клуба у нас їх зібралось менше , але достатньо щоб заповнити календар. Розказав своє бачення дизайнеру , придумав логотип клуба і от вже за день нам його представили в макеті. Формат всім сподобався і всі хто бажав , і приймав участь вже з нетерпінням чекали на готовий результат.
"Результат"....
.....а ось він😊
IMG_20220119_115728.jpg
Цього разу мені пощастило попасти на основний лист IMG_20220119_231349.jpg
Виявилось у нас кілька людей з дуже навіть цікавими авто, я взяв лише пару фото які не міг обійти стороною - два чудових авто на класичних Borbet A, та славнозвісному 37 стилі , ще й в комплектації для Америки IMG-0dac974905b327835551185ccd46ab8a-V.jpg
І в такому не звичному як для Е32 кольорі Феррарі 😄,яскравий такий що аж сліпить😎
IMG-24490b4f4c4dd38a794376a8f087607f-V.jpg
Ну а це фото мені попало випадково і дуже сподобалось і коли я запропонував його для голосування, в групі знайшовся власник , назву його "знайдіть 5 відмінностей" , як сказав власник авто, авто його і друга ,обидві в одному кольорі ,як дві краплі води і обидві на, не менш класичному 32 стилі.
IMG-9f44a6c95a837c4f241498446132081d-V.jpg
Так як все відбулося спонтанно, то і фото ніхто особо не готував, але готовий результат всім дуже сподобався. Ну і на цьому поки все!
Всім добра!
P.S. Ще є виявляється цікава класика у нас, якій не дають померти!
 
Last edited:

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
🔥🔥🔥
Крутий результат!
Єдине побажання - підготуйте фото по порі року, нехай всі в групі роблять фотографії кожного місяця в цікавих локаціях.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
🔥🔥🔥
Крутий результат!
Єдине побажання - підготуйте фото по порі року, нехай всі в групі роблять фотографії кожного місяця в цікавих локаціях.
Ми про це якби думали , але це перший наш календар, так би мовити проба пера, Ви не уявляєте скільки потрібно було пояснювати що в максимальній якості фото має бути і т.д. , ну хто був відповідальним, той від снігу навіть викопувався і їхав робити нові фото, хтось шукав "в закромах" , ну в результаті зірки зійшлись😄, а по порам року ,ну не знаю ,може занадто передбачувано і банально, чисто моя думка, але є у нас фото які по порі року поставили, але більшість в літній період зроблені.
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
а по порам року ,ну не знаю ,може занадто передбачувано і банально
Це НЕ банально, імхо це буде круто!
 
Top