Как вставлять картинки?

Ай да Ванюха, ай да сакин сук. :biggrin:

Проблема была с планшетом!

После рейса почистил его и скинул до заводских настроек.....

Браузер предлагал обновиться, я игнорировал и отклонял его предложение, ныне же я здавшись, обновил браузер и появилось это заветное окно по увеличению картинок))))

Так что все таки "это проблема с моими лыжами" но главное не здаваться и стремиться, и как видно, и лижи по асфальту поедут)))))

Всем спасибо!)))

Дядь Лёш, я справился, но для людей, мож поведайте как и через радикал....!?
 
Ай да Ванюха, ай да сакин сук. :biggrin:

Проблема была с планшетом!

После рейса почистил его и скинул до заводских настроек.....

Браузер предлагал обновиться, я игнорировал и отклонял его предложение, ныне же я здавшись, обновил браузер и появилось это заветное окно по увеличению картинок))))

Так что все таки "это проблема с моими лыжами" но главное не здаваться и стремиться, и как видно, и лижи по асфальту поедут)))))

Всем спасибо!)))

Дядь Лёш, я справился, но для людей, мож поведайте как и через радикал....!?

та не забивай себе голову, справился да и нормально)))
 
Ай да Ванюха, ай да сакин сук. :biggrin:

Проблема была с планшетом!

После рейса почистил его и скинул до заводских настроек.....

Браузер предлагал обновиться, я игнорировал и отклонял его предложение, ныне же я здавшись, обновил браузер и появилось это заветное окно по увеличению картинок))))

Так что все таки "это проблема с моими лыжами" но главное не здаваться и стремиться, и как видно, и лижи по асфальту поедут)))))

Всем спасибо!)))

Дядь Лёш, я справился, но для людей, мож поведайте как и через радикал....!?

Я, практично, в 99% форум читаю з телефону. Відповідно й дописи теж з нього ж. І в мене цієї «кнопочки - точки 3G” — НЕМАЄ !!!
 
я з ноута пишу, але скільки не пробував, повнорозмірну картинку не виходить створити(
 
я з ноута пишу, але скільки не пробував, повнорозмірну картинку не виходить створити(

Да ладно..! Галочку знімаєш після вставляння ссилки?


87a45629238d.jpg
 
Last edited:
яка галочка? де галочка?
 
1. Розширеный режим.



Screenshot_2018-06-16-13-15-08.jpg



2. Віджимаемо синій квадратик в верхнйом лівом кутку.




IMG-20180620-WA0033.jpg









3. Натискаемо вставити картинку (нема фоторедактора не можу обвести)



Screenshot_2018-06-16-13-15-53.jpg




4. Загружаемо картинку з папки.



Screenshot_2018-06-16-13-16-33.jpg




5. Двічі по ній жмем і зьявляеться вікно



Screenshot_2018-06-16-13-16-40.jpg




6. Вибираем розмір на де розмістити.



Screenshot_2018-06-16-13-16-46.jpg



7. Натискаем ОК та завантажуем.





Screenshot_2018-06-16-13-17-10.jpg




8. Натискаем відповісти і картинка пішла в люди.



Screenshot_2018-06-16-13-17-27.jpg
 

Attachments

  • Screenshot_2018-06-16-13-15-38.jpg
    Screenshot_2018-06-16-13-15-38.jpg
    19.2 KB · Views: 86
Last edited:
дякую) зараз часу не має, забава до ранку) завтра ввечорі спробую)
 
щось нічого не виходить( після пункту "4" завантажую фото і в мене не з'являється картинка в головному вікні, а просто аттач конфіг і номер картинки, так саме як і через управление вложениями. що за лихо, най його шляк трафить:biggrin:
 
Якщо я вірно зрозумів за атач, то, схоже на те що Ви не віджали синій квадратик зверху справа....




IMG-20180620-WA0002.jpg









А коли його віджати то виходить..........













IMG-20180620-WA0003.jpg
 
Семен Семенич))) бачиш Ванек, з графічним редактором вже зрозуміліше))) значить в попередньому повідомленні треба виправити - в пункті "2" синій квадратик не в правому верхньому куті, а в лівому:biggrin:
з рештою все вийшло, дякую)))
 
Семен Семенич))) бачиш Ванек, з графічним редактором вже зрозуміліше)))......

Не повірите)))) це оці дві картінки я відправив жінкі по вацапу, вона виділила, прислала мені а я їх сюди вставив....)))

З правим верхім шось я протупив сильно, вибачаюсь..., вже підправив, а ще, трошки пізніше в те, попереднє велике повідомлення притулю картінку з обведеним цим самим синім квадратиком в ЛІВОМ кутку....

Дякую що виправили!!!
 
Last edited:
Vanek, робив/роблю все так як ти і описав, але от виконання п‘ятого пункту is not possible! Правда, як і писав раніше-все роблю тільки через смартфон! Скільки на стукав пальцями по картинці - викликати появу завітного вікна не зміг....:biggrin:
 
я спробував з телефону, теж не виходить)
 
А в якому браузері робите?
У мене це все виходить в Хромі, а в якомусь синйому "шегельме" то також не получаеться....
 
..... трошки пізніше в те, попереднє велике повідомлення притулю картінку з обведеним цим самим синім квадратиком в ЛІВОМ кутку....


Зробив....
Підправив повідомлення No.41 та вставив картинку з обведеним синім квадратиком в верху зліва.
 
Пп
 
Last edited:
Пытался вставить в сообщение картинку весом 2.11 мб, пишет извините слишком большой объем (снимок экрана с телефона).
Што опять случилось!?)
 
Алексей, видать, накосячил)
 
  • Haha
Reactions: RAI
Пытался вставить в сообщение картинку весом 2.11 мб, пишет извините слишком большой объем (снимок экрана с телефона).
Што опять случилось!?)

Поправим)
 
  • Like
Reactions: RAI
Доброго дня!

Дабы не плодить темы.
В моёем бортовике есть острая необходимость вставлять картинки.
Но есть лимит:
Screen Shot 2020-03-28 at 16.30.11.png

А в моём случае картинок может быть много больше.
Можно как-то снять лимит, пожалуйста.

Тема:
 
Можно как-то снять лимит, пожалуйста.
Падажди исчо, я уже вторую неделю жду)))
 
Доброго дня!

Дабы не плодить темы.
В моёем бортовике есть острая необходимость вставлять картинки.
Но есть лимит:
А в моём случае картинок может быть много больше.
Можно как-то снять лимит, пожалуйста.

Тема:

Доброго.
А что мешает опубликовать в одном поcте 20 картинок, а потом еще 20 ?
 
Last edited:
Иногда в одном сообщении может быть больше картинок. Я, когда веду бортовик, пишу не задумываясь о том, сколько мне еще фотографий осталось вставить в пост.
 
Back
Top