Куплю BMW в розстрочку

0,1) чесно 2
за менші суми -старі машини,в мене немає бажання придбати авто....і навіть не доїхати додому...
 
зразу напишу-ТАК, в мене велика"хотілка")
 
хотелка - это плюс. Ты писал что бы я на общественном транспорте покатался?)
лет 5 назад я начинал с проездного в метро и вонючей общаги) За пару лет подкопил на первый тазик. Хорошо, что в кредит не полез, а хотел.....была осень 2008, как раз перед кризисом за месяц
 
та і я не внук Азарова...)))
 
а ты раБОТай больше, а не флуди на форуме)
 
7000, рятуйте мене ...
бо прйшла пропозиція міцик карізма 2002 за 8500...
 
7000, рятуйте мене ...
бо прйшла пропозиція міцик карізма 2002 за 8500...
бери Мицик
 
бери конечно.. что первое попадётся, то и нужно брать..
ты небось на всех автофорумах создал подобные топики с расчётом где быстрее в долг машину предложат?
 
Каризма - харизматичное ведро:)Особенно с бензиновым двигателем ГДИ...Натрахаешся до полного наслаждения...Потом все Мицыки будешь боком обходить...
 
бери конечно.. что первое попадётся, то и нужно брать..
Однозначно брать!!!!!!!:yes:....нам будет не хватать тебя на форуме, поскольку
Натрахаешся до полного наслаждения..
:rofl:
 
хороші ви люди)дякую
 
Сайвер,Ви зробили наклеп,в мене є 3 такі теми,але всі на Бмв форумах,була на альфа,але я її давно витер...
 
дякую за пропозицію,дайте будь ласка VІN код в особисту скриньку)
 
это не моя, просто нашол халяву как ты хотел
 
)дякую, підколов)
 
Куплю BMW 1998-2001 годов (до 2,5 л, не купе,не універсал) в рассрочку.Общая сумма до 11000 .Мой первый взнос когда буду покупать 9000$ .
готов выплачивать 4000 грн в месяц., возможно и опережая график(4 мес=2000$).

пропозиція актуальна з 01.02, бажано Київська,Тернопільська,Львівська,Івано_Франківська,Чернігівська,Черкаська,Житомирська,Вінницька,Хмельницька,Волинська,Рівненська
 
Last edited:
готов выплачивать 4000 грн в месяц., возможно и опережая график(6 мес=2000$).
если я не ошибаюсь, то 4000 грн/мес * 6 мес = 24 000 грн, что есть примерно 3 000уе. А вы пишете
6 мес=2000$
????
 
очепятка,дякую.виправив
 
Нормально, я первый БМВ тоже в кредит брал, 10 лет назад ))), ну очень хотелось, а что делать если денег не хватает на мечту.:biggrin:
 
Пост №167-чтобы не ускользнул смысл темы....?:biggrin:....ну када там уже 11тыс будет?)))
 
pavlja, так може давай вже до двадцятки дозбираеш грошей да знайдемо тобі гарну Е38 :)
 
pavlja, та не потрібен тобі той кредит, з такими темпами як ти збираєш гроші, скоро назбираєш і купиш без кредиту, і спати спокійніше будеш;)
 
Хм...у него уже есть 9тык. уже можно найти хорошую е34 или е36.
может он просто хочет авантюру? Кредит например..ну чтоб не скучно жить было)
 
Після сьогоднішнього зорового перегляду 2 БМВ можна закривати цю тему....як так можна не любити свїх машин.....
модератор закрийте тему будь ласка...:sorry2:
 
а что там? расскажи нам интересно.
 
Так расскажи нам, что ты смотрел...если есть ссылки, то и ссылки нам кинь.

п.с. а чем тебе не подходит 520 е34 , которая в продаже у нас на форуме весит ?
 
дивився я 520 99року,моя якраз сума,тільки в неї треба 3000 ще вкласти мінімум...
318 97р. ....ліпше б я не дивився...
по темі зрозумів,що треба збирати ще хоть би 5....так що ця тема можливо оживе в восени і пошуки підуть з 02 року)
 
посилання є на 1 машину ,хто хоче сам знайде,але можливо хазяїн десь тут зареєстрований,то ліпше я не буду його нервував)))
2 в глушині знайшли...ну їх ...ви кажете колгосп....та то взагалі розвалений колгосп...
 
Після сьогоднішнього зорового перегляду 2 БМВ можна закривати цю тему....як так можна не любити свїх машин.....
модератор закрийте тему будь ласка...:sorry2:
а я тебе с самого начала говорил, за тот бюджет что ты хотел - ты получишь только хлам..
 
Back
Top