Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

По пункту 2 спорить не буду.) Ибо слишком высокая гипотетическая ситуация. Я высказал один из вариантов... А вариант из вариантов), спорить нет предмета.
 
Очень вовремя . Пацаны и дамы с Рады уже на чемоданах сидят ) Бляхарям нужно перебираться в Монте-Карло , Ниццу и Тенерифе митинговать )
 
там аж 300 человек собралось )

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
 
Last edited:
Действительно пусть сначала с учета снимут, потом растаможку клянчат))
 
Все же сейчас не то что давече. Исходя из закручиваемых гаек, пройти его будет не возможно на авто которое не отвечает евро4/5
Пример?
Попробуй зарегистрируй машину в обход закона...

твой ниссан с катализатором ?)
 
техогляд у Кривому Розі - 1000грн без, власне, техогляду :facepalm:
 
Если евлобляхеров легализуют предлагаю всему бизнесу максимально оптимизироваться,дабы не чувствовать себя в неловком положении..Гулять так гулять..
 
твой ниссан с катализатором ?)
по теории да, но я его вырезал, валяется в гараже.
Будет нужно я мотор от евро5 поставлю), вероятно я его в любом случаи поставлю тк этот одноразовый.
 
Если евлобляхеров легализуют предлагаю всему бизнесу максимально оптимизироваться,дабы не чувствовать себя в неловком положении..Гулять так гулять..

Мелковато))). Нужно требовать вернуть уже ранее уплаченные налоги, всем владельцам машин на номерах украинской регистрации))).
 
Если евлобляхеров легализуют предлагаю всему бизнесу максимально оптимизироваться,дабы не чувствовать себя в неловком положении..Гулять так гулять..

Рассмешил)) насколько я вижу, у нас бизнес всегда оптимизируется по полной програме сам по себе, по умолчанию))
И во многих случаях ещё бляхам фору даст в плане той же оптимизации
 
Я же не могу к более радикальным мерам призывать..Тут хоть оптимизируй хоть нет а обдерут один пень..
Есть налоги от которых не уйдешь,вот надо потребовать их убрать а дальше сами додумаем..
Только такой хитрожопостью страну положим в жопу совсем..
 
Есть налоги от которых не уйдешь,вот надо потребовать их убрать а дальше сами додумаем..

Ну то вимагайте, в чому проблема? Чекаєте, поки вам зниження податків на золотій таці принесуть?
 
А коли все оптимізуєм, то яким чином тоді має функціонувати держава? І як забезбечити, навіть ті убогі пенсії, які сьгодні є, людям пенсійного віку? Хтось має план?
 
А коли все оптимізуєм, то яким чином тоді має функціонувати держава? І як забезбечити, навіть ті убогі пенсії, які сьгодні є, людям пенсійного віку? Хтось має план?

це питання до maxe38, як він пропонує оптимізувати і не знищити державу
 
це питання до maxe38, як він пропонує оптимізувати і не знищити державу

Я как раз про хитрожопость и писал,только ты процитировал весь мой пост кроме одной,ГЛАВНОЙ фразы про именно хитрожопость некоторых граждан..
 
У нас на одного с сошкой семеро с ложкой..И эти семеро еще хотят и требуют ложку побольше..А надо бы хлебальце поменьше..
 
Я как раз про хитрожопость и писал,только ты процитировал весь мой пост кроме одной,ГЛАВНОЙ фразы про именно хитрожопость некоторых граждан..

Вийшло непорозуміння. Давайте почнемо спочатку.

Оць цілі АЄС з їх сайту:
Отмена акциза
Отмена ограничений Евро 5 и ниже
Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Те, як, за їхньою думкою, ситуація має розрулитися в ідеалі:
Наша идеальная картина
1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.


А тепер скажіть, які у вас претензії до умов, поставлених таким чином?
 
ось невеличкий лікнеп від тих, хто вміє в арифметику:
(для maxe38: особлива увага на пункт 2)
Ціна держави
7 год ·
ЦІНА ДЕРЖАВИ: АВТОМАНІФЕСТ
За «євробляхами» майбутнє. Можна придумувати десятки причин, чому «євробляхери» злочинці, але купувати більш якісні товари за меншою ціною – це поведінка психічно здорової людини. Згадайте 90-ті роки, коли «мобіла» коштувала більше тисячі доларів і була ознакою приналежності до еліт. Чомусь ніхто не закликає повернутись в ті чудові часи, хоча уявляєте як прикро тим, хто виклав по тищі баксів за трубу?

В Україні склалась абсолютно нездорова ситуація з вартістю автомобілів. І ні бажання наповнити бюджет, ні турбота про навколишнє середовище, ні, тим більше, турбота про національного виробника не виправдовує дорожнечу транспортних засобів в нашій країні.

Коли існує така різниця цін – люди завжди знайдуть спосіб, як заплатити дешевше. Не було б «євробляхерів», були б інші «бляхери», але результат був би той самий. Це природній поступ еволюції. А стояти на шляху еволюційних процесів – це невдячна справа.

Ми прямуємо до ЄС. Навіть революцію організували під цими гаслами. Відкриємо вам секрет – у ЄС усі їздять на «євробляхах». І бюджет у них наповнюється справно, навіть на якісні автобани вистачає. То може не пручатись природнім євроінтеграційним процесам, а подумати як цей процес очолити та направити?

1. Ніяких автовиробників немає
За 2017 рік було вироблено 7296 автомобілів, це більше на 63% ніж у попередньому році, але назвати це повноцінним виробництвом не можна. Тим більше непорівняними є обсяги виробництва з кількістю імпортованих авто – 153,4 тисяч автівок, до бюджету надійшло майже 21,3 млрд грн.
Тому, мито як елемент протекціонізму по відношенню до вітчизняного виробника не має і не мало більшою мірою змісту, оскільки в Україні вироблялися автомобілі лише малого класу.

У той же час, високий рівень податкового навантаження застосовувався навіть до тих типів авто, які ніколи не вироблялися в Україні: середній та представницький клас, мікроавтобуси, вантажівки.

Можливо, уряд мав би захищати тарифними і нетарифними методами саме виробників авто малого класу. Однак значні податки на всі автомобілі ніяк не сприяли підвищенню конкурентоспроможності національного виробника. Навпаки, відсутність конкуренції дозволило виробникам встановлювати необґрунтовані ціни, приклад: «Ланос» за 10 тисяч доларів.

Таким чином, високе мито й акцизи сприяли виключно наповненню бюджету, тобто мав місце фіскальний ефект. Водночас високі ставки податків призвели до появи різноманітних схем із напівлегального (або зовсім нелегального) ввезення автомобілів в Україну. Після колапсу галузі автомобільного виробництва, мито втратило свою регуляторну функцію як непрямого податку.

2. Зниження акцизів призвело до збільшення надходжень
З 01 серпня 2016 року Законом України №1389-VIII були встановлені знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувалися.

Наприклад, на автомобілі з об’ємом двигуна від 1500 до 2200 куб. см акцизний податок зменшено в 6 разів.
За 2017 рік за зменшеними ставками акцизного податку було імпортовано 69,5 тисячі авто зі сплатою 5,1 млрд грн. (за 2016 рік – 15,1 тис. зі сплатою 1,2 млрд грн).
Загалом за 2017 рік імпортовано 153,4 тис легкових авто, що на 77% більше ніж у 2016 році.

Таким чином, лібералізація податків на імпорт авто сприяла позитивній динаміці по кількості ввезених автомобілів та сплаті податків.

3. Лібералізація податків призведе до цивілізованості ринку
У 2007-2008 роках, коли були доступні кредитні гроші, особливо ніхто не «парився» на рахунок вартості авто, власне як і інших споживчих товарів.

Зокрема у 2007 році було імпортовано майже 250 тисяч автомобілів на загальну суму 3,5 млрд. дол. США, податкове навантаження складало 46%; у 2008 році – 370 тисяч на 5,7 млрд. дол. США.

Коли кредитне плече звузилося, а банки-мийки почали закриватися, гостро постало питання доступності автомобіля.

Девальвація гривні та зменшення ВВП вплинули на купівельну спроможність громадян, що дуже чітко відобразилося на легальних імпортерах автомобілів. Більшість салонів закрилося або переорієнтувалося на продажі авто нижчого цінового сегменту.

4. Автомобілі на єврономерах - це вже доконаний факт
Існування «євроблях – це вже доконаний факт.
«Євробляхи» вже в Україні, і навіть за найбільш несприятливих для себе умов, максимум віддадуть свої автівки на розборку.

Власне появі і поширенню автомобілів на єврономерах сприяло декілька чинників:
- Необґрунтовано завищені ціни на авто на внутрішньому ринку;
- Наявність «перегонщиків», які швидко пристосувалися до конкретних умов і обставин;
- Інституційна слабкість державних органів і їх корумпованість;
- Відсутність побоювань щодо притягнення до адміністративної відповідальності внаслідок неможливості держави сформулювати чітку позицію.

Таким чином, «євробляхи» спрацювали як DDoS-атака, тобто перефразовуючи, атака на державну систему з метою довести її до відмови. І система (митниця, прикордонна служба, поліція) відмовила.

Тому, у будь-якому разі, цю ситуацію необхідно врегульовувати. І затягування часу призводить лише до появи нових «юнітів» - євроблях, які ввозяться в надії на майбутню амністію до закриття «вікна можливостей».
За інформацією Державної фіскальної служби, станом на 31 січня 2018 року на території України знаходяться майже 425,4 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією.

Тобто, у нас прямо під ногами ресурс здобуття додатково близько 200-400 млн. доларів, якщо виходити із середньої суми митних платежів у 500-1000 дол. США.

Найпростіший вихід із ситуації з «євробляхами» - скасування Євро-5. За рахунок низької вартості авто податки також не будуть занадто високими, навіть при збереженні діючих пільгових ставок.

Митне оформлення таких автомобілів дозволить затягти їх в правове поле України.

У разі позитивного вирішення цього питання, легально придбані в країнах Європи автомобілі вірогідно зможуть отримати відшкодування податку на додану вартість при експорті, при цьому вивільнені кошти (бо покупець їх вже заплатив під час придбання авта) зможуть частково перекрити імпортні платежі в Україні.

5. Усунути дискрецію при імпорті автомобілів
Митна вартість товарів, що імпортуються, і автомобілів зокрема, на превеликий жаль є об’єктом маніпуляцій, а відтак і корупції.

Тому, необхідно розглянути варіант впровадження податку за одиницю, а не від вартості. Або наприклад виходячи з року випуску і об’єму двигуна.

Раніше ми писали про "Тіньовий імпорт авто. Шість способів не платити митні платежі" https://bit.ly/2ug5WL7
 
Много цитат, чтобы не было непорозуміння расскажите лучше как владельцам авто, завезенных по льготной растаможке вернуть назад свои честно и кровно уплаченные налоги и акцизы в бюджет. Кипишь сейчас начали, потому как базу таможенную полиции передали, чтобы поменьше хитросделанных было + но все равно под выборы поводят как надо, а далее гайки закрутят, как было уже ранее и никакими перекрытиями ничего не добьются. Кстати по поводу ЕС, как любят взывать зачастую адепты, сколько машина на укр регистрации может находится в Германии? и касательно цен, пригоняйте с Америки свежак с минимальным пробегом - заканчивайте рассказывать про завышенные цены, хлам 95-2000 года дымяще-пердящий никому не интересен.
И вообще как можно такую машину легализовать, если они на фирмах литовско-польских, на одном пшеке по 300 машин висит, просто взять и поставить на укр учет!? Особо убивает когда едет кайен турбо первого поколения с расходом 25 в городе, то есть взять на бляхе и не заплатить налоги бабок нет, а заправить этот старый кусок говна есть?
 
Last edited:
Дак его на каз переведут, а ездить будут до первой поломки..
 
Так что, если бляхари перекрывают улицы требуя дешевых тачек, то всем остальным "лохам" - перекрывать улицы, требуя возврата уплаченных денег? Ну раз перекрываниями и требованиями можно для себя порешать вопрос, то почему нет?
 
Last edited:
Лично для меня вопрос не в ценах "там" и "тут". Покупая тогда мобилку за 1000 у.е попали все, ибо по 100 у.е с серыми "емеями" никто мобилки не завозил. Сравнение некорректно.
Вопрос в правовом прецеденте - сначала ложим на существующие законы, а потом, задним числом - требуем их изменения "под себя". Вот в чем проблема и боль.

Я двумя руками за изменения. Но! Сначала закрываем "схемы". И начинаем с чистого листа. Для всех. Законно и прозрачно.
 
maxe38 в азартные игры с государством не играет,уже не молод и не глуп..Мне даже лень читать писульки и предьявы тех кто только в начале этих увлекательных но безальтернативных игр..
Р.С.Отобрать все что завезено с нарушением Закона и отдавать.только реальным хозяевам после уплаты штрафа.Точка.
Потом требовать что угодно но для всех.
 
Last edited:
[video=youtube;9GmipSGx5r8]https://www.youtube.com/watch?v=9GmipSGx5r8[/video]

:biggrin:
 
Как же у нас красиво в данном случае реализовано "разделяй и властвуй". А мне еще некоторые говорят, что у нас политики не талантливы... Так круто народ на два табора разделить, да еще и попутно Европу в жопку чмокнуть, забрав у нее тонны и тонны старых ведер! И это все одним ходом.
Респект!
 
При чем тут политики?
Я предлагаю узаконить в стране статус ЛОХ и все им прощать и даже компенсировать..То они в МММ по два раза встряют,то в липовые долгострои то в кредиты сладкие,теперь в евробляхи..Заранее было ясно что схему грохнут ибо она неживуча при теперешнем векторе развития...Ан нет,а вдруг прокатит,вдруг именно сейчас и свезет схалявить..
И ладно бы народ загонял старые модели но в хорошем состоянии,которые не подходят под Евро5,тогда можно было бы понять,загнали кучу хлама подешевле исходя из жажды халявы..А теперь страна не такая..
 
А чому не просять такі самі як в Європі ціни на страховку, техогляд і т.д., а тільки розмитнення?
 
А чего лднры и крымнаши возникли?Геополитика?Да фиг там,лохи хотели росейские доходы при украинских ценах..Вышло как всегда наоборот..Такое вот оно,тяжелое лошачье счастИе..
 
Back
Top