Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

Пост 1525....у мене вдома лежить...чи я помиляюсь?

Там мова була про іноземний ТП із прізвищем громадянина України в ньому. Такі у мене є.

А таких, щоб там два прізвища було, немає.


Ви що, не вірите, що так може бути?
Гугл-транслейт в поміч: https://www.rp.pl/Jeden-samochod,-dwoch-wspolwlascicieli-i-ubezpieczenie-OC-
 
ось приклад польського техпаспорта із 2-ма власниками...

техпаспорт-bmw-325-3.jpg техпаспорт-bmw-325-4.jpg

іноземне авто може бути у власності українця.. принаймні у Польщі..
стати 2-м власником - взагалі без проблем.. єдиним - також без проблем, але є нюанси..
 
ось приклад польського техпаспорта із 2-ма власниками...

А де там два власника?
 
Сегодня трындели с человеком, говорит что скоро может легалезуют "бляхи" но при этом и примут закон на авто старше 5-ти лет. В общем государство и тут останется в выиграше....

Шо скажете? МагЁт такое быть или нет...?

Как прикидывал дядя Лёша AlexV, что его 540-ая 39-ка может в год стоить 32 тыс грн, то капец шо получается....

К примеру взял "там" Е39 540i за 3 тыс уе, ростаможил пускай там за 1 тыс уе, и получается каждый год плати 1400 уе....

Правильно я понимаю?
 
А де там два власника?

на одній сторінці один, на іншій вписаний інший..
 
Сегодня трындели с человеком, говорит что скоро может легалезуют "бляхи" но при этом и примут закон на авто старше 5-ти лет. В общем государство и тут останется в выиграше....

Шо скажете? МагЁт такое быть или нет...?

Как прикидывал дядя Лёша AlexV, что его 540-ая 39-ка может в год стоить 32 тыс грн, то капец шо получается....

К примеру взял "там" Е39 540i за 3 тыс уе, ростаможил пускай там за 1 тыс уе, и получается каждый год плати 1400 уе....

Правильно я понимаю?

Вань, однозначно что то будет, пока еще не знаю как и что, но будет. Думаю авто с большим обьемом и те которые постарше 5 лет будут штормить налогами, но не в таком обьеме, и постепенно. Думаю, вернут техосмотр. А по поводу легализации блях...Вот тут думаю, этого не будет. Как можно легализовать авто, которое фактически не твое??? Как минимум дадут время все эти авто вывезти и ввезти с прохождением уже новых таможенных процедур. А по поводу ставок растаможки.. Также как и ты общался с фискалами, те прочат удешевление платежей где то в 1,5 раза. Но это на авто не старше 5 лет. Далее по возрасту шкала опять поползет вверх и вот такую Е39 540 не выгодно будет завозить и растамаживать. В общем говоря, на то, что помоложе и по меньше обьемом грубо говоря растаможка будет почти шара (по сравнению с нынешними часами), а то что постарше и побольше литражом - придется раскошелиться))) Волги и москвичи наверное заставят переделать в клумбы с цветами))
 
Вань, однозначно что то будет, пока еще не знаю как и что, но будет. Думаю авто с большим обьемом и те которые постарше 5 лет будут штормить налогами, но не в таком обьеме, и постепенно. Думаю, вернут техосмотр. А по поводу легализации блях...Вот тут думаю, этого не будет. Как можно легализовать авто, которое фактически не твое??? Как минимум дадут время все эти авто вывезти и ввезти с прохождением уже новых таможенных процедур. А по поводу ставок растаможки.. Также как и ты общался с фискалами, те прочат удешевление платежей где то в 1,5 раза. Но это на авто не старше 5 лет. Далее по возрасту шкала опять поползет вверх и вот такую Е39 540 не выгодно будет завозить и растамаживать. В общем говоря, на то, что помоложе и по меньше обьемом грубо говоря растаможка будет почти шара (по сравнению с нынешними часами), а то что постарше и побольше литражом - придется раскошелиться))) Волги и москвичи наверное заставят переделать в клумбы с цветами))
Чтобы забрать эти москвичи и волги, нужно взамен что то дать, а то опять будут под водой, у нас же в стране огромное количество машин старше 5 лет. А снижение акциза до одного места

Отправлено с моего 16th через Tapatalk
 
авто, которое фактически не твое???

А що значить "фактически не твое", коли ти вписаний в техпаспорт, маєш угоду купля-продажу на руках і все таке?
 
А що значить "фактически не твое", коли ти вписаний в техпаспорт, маєш угоду купля-продажу на руках і все таке?

давайте разом розберемось... На яких підставах українець вписаний в техпаспорт і ким? Договір купівлі-продажу між ким? Як українець без дозволу "іншого власника" зніме з обліку авто з іншої країни та поставить на облік в Україні? Нарешті...хто ввіз авто на Україну, в якому режимі ввіз, та чому не сплатив митні платежі, якщо авто заїхало не в режимі транзиту???
 
давайте разом розберемось... На яких підставах українець вписаний в техпаспорт і ким? Договір купівлі-продажу між ким?
якщо на прикладі тієї ж Польщі - українець купує чи то в "комісі", чи то у власника з рук автомобіль і отримує окрім самого авто і ключів, 2 техпаспорти і свій екземпляр договору купівлі-продажу (папірець на А4 із даними покупця, продавця і авто.. викачаний з і-нету).. достатньо закордонного паспорта..
на підставі цього він може стати як основним і єдиним власником так і співвласником.. правда, щоби бути єдиним власником, потрібен ще один нюанс, але це теж не є проблема..

Як українець без дозволу "іншого власника" зніме з обліку авто з іншої країни та поставить на облік в Україні?
якщо є 2 власники, то без згоди іншого власника, не зніме з обліку в іншій країні... але досить часто українці ставлять авто на поляка, як на основного власника (щоби не шукати додаткові документи і не витрачати зайві гроші), а себе вписують як співвласника.. таких поляків в прикордонних містах вистачає, при чому в людей це поставлено на потік як бізнес, по типу як у наших пригонщиків авто.. люди по декілька авто в день на себе реєструють.. на них по декілька тисяч авто може бути.. такі люди без проблем знімають авто з обліку і роби з ним що завгодно.. хоч став на облік в Україні.. якщо зможеш..)

хто ввіз авто на Україну, в якому режимі ввіз, та чому не сплатив митні платежі, якщо авто заїхало не в режимі транзиту???
і тут варіантів є декілька... від транзиту до паспортів сусідніх держав.. хто на що гаразд.. і так понад 20 років люди схеми вигадують...
 
якщо на прикладі тієї ж Польщі - українець купує чи то в "комісі", чи то у власника з рук автомобіль і отримує окрім самого авто і ключів, 2 техпаспорти і свій екземпляр договору купівлі-продажу (папірець на А4 із даними покупця, продавця і авто.. викачаний з і-нету).. достатньо закордонного паспорта..
на підставі цього він може стати як основним і єдиним власником так і співвласником.. правда, щоби бути єдиним власником, потрібен ще один нюанс, але це теж не є проблема..


якщо є 2 власники, то без згоди іншого власника, не зніме з обліку в іншій країні... але досить часто українці ставлять авто на поляка, як на основного власника (щоби не шукати додаткові документи і не витрачати зайві гроші), а себе вписують як співвласника.. таких поляків в прикордонних містах вистачає, при чому в людей це поставлено на потік як бізнес, по типу як у наших пригонщиків авто.. люди по декілька авто в день на себе реєструють.. на них по декілька тисяч авто може бути.. такі люди без проблем знімають авто з обліку і роби з ним що завгодно.. хоч став на облік в Україні.. якщо зможеш..)


і тут варіантів є декілька... від транзиту до паспортів сусідніх держав.. хто на що гаразд.. і так понад 20 років люди схеми вигадують...

Дуже дякую за змістовний пост, але Ви розписали варіанти володіння таким авто до перших кроків так би мовить легалізації в Україні. Законних підстав зняти з обліку авто за кордоном за умови двох власників а тим більше постановки на облік в Україні я так і не побачив.
 
Дуже дякую за змістовний пост, але Ви розписали варіанти володіння таким авто до перших кроків так би мовить легалізації в Україні. Законних підстав зняти з обліку авто за кордоном за умови двох власників а тим більше постановки на облік в Україні я так і не побачив.

Який ти нудний... І як з тобою дружина живе...)))))) :biggrin:
 
Який ти нудний... І як з тобою дружина живе...)))))) :biggrin:

Хи) як живе, як живе...вписана в техпаспорт та й годі)))
 
Евросила собирает митинг под ВР и Кабмином на 7.11 . Написал им на вайбер , что хочу быть в первых рядах ) Спросил почему именно 7.11 , ответили что "наш закон будут выносить на чтение" . Хотя , если не ошибаюсь , его ещё не было на рассмотрении в соответствующем комитете . Этот вопрос остался без ответа со стороны представителя АЕС в вайбере .
 
На прошлой неделе, у предводителя борцунов с режимом, колесья сняли))

IMG-0389528cf0f0f2fd0cef0db025e21e86-V.jpg
 
Last edited:
Ещё пол года такой "борьбы" , и главарь на 222й пересядет )
 
заздрість - гріх ;)

А вставлять свои 5 копеек , где ни попадя , судя по всему ваше главное призвание в жизни )
Просто немного диссонирует образ борца за справедливость с владением сараем-понторезкой "премиум" класса .
 
А вставлять свои 5 копеек , где ни попадя , судя по всему ваше главное призвание в жизни )
та ні, це таке хоббі :D


Просто немного диссонирует образ борца за справедливость с владением сараем-понторезкой "премиум" класса .
тим не менше, заздрість - гріх.
він же у вас гроші не крав, йому добровільно принесли, може витрачати на свій розсуд.
 
Дуже дякую за змістовний пост, але Ви розписали варіанти володіння таким авто до перших кроків так би мовить легалізації в Україні. Законних підстав зняти з обліку авто за кордоном за умови двох власників а тим більше постановки на облік в Україні я так і не побачив.

за литовців, болгарів, словаків та інших не в курсі, а от поляків здебільшого без проблем можна зняти з обліку, якщо не купувався відвертий лівак.. якщо авто наприклад зареєстровано на підприємливому полякові, на якому й тисячі інших подібних авто (один із найпоширеніших варіантів), то він зазвичай без проблем дасть добро і допоможе зняти з обліку/перереєструвати/продати... але має бути діюча страховка і техогляд...

але напевно у більшості буде проблема із пошуком "верблюда", який заганяв авто, а не із пошуком власника/співвласника для зняття з обліку..

стосовно постановки авто на облік в Україні - то якщо авто не прохідне (євронорми і т.д.) - то за сьогоднішнього законодавства напевно ніяк... якщо прохідне - то як і будь-яке інше пригнане авто..
 
тим не менше, заздрість - гріх.
він же у вас гроші не крав, йому добровільно принесли, може витрачати на свій розсуд.

Пусть этот пастырь хоть на новом Урусе с эстонского салона ездит ) Если участники секты готовы поддерживать финансово своего ватажка . Главное чтобы наши законы и ПДД соблюдал )
 
стосовно постановки авто на облік в Україні - то якщо авто не прохідне (євронорми і т.д.) - то за сьогоднішнього законодавства напевно ніяк... якщо прохідне - то як і будь-яке інше пригнане ав
Законодавство можно и переделать. Было бы желание. Переделали же для Луценко? Для одного алкаша( скандал в немецком аэропорту,бухие речи на майдане) можно,а для миллионов украинцев низзя;)
 
Законодавство можно и переделать. Было бы желание. Переделали же для Луценко? Для одного алкаша( скандал в немецком аэропорту,бухие речи на майдане) можно,а для миллионов украинцев низзя;)

Для начала всем украинцам нужно стать петиными кумовьями )
 
Для начала всем украинцам нужно стать петиными кумовьями )

Здрасьтє-приїхали. Там вище є посилання на закон "про євробляхи", котрий і родичає всіх українців з Петром.
 
Здрасьтє-приїхали. Там вище є посилання на закон "про євробляхи", котрий і родичає всіх українців з Петром.

21751770_546377712375205_7202641541680902092_n59c118bd0ca66.jpg
 
Здрасьтє-приїхали. Там вище є посилання на закон "про євробляхи", котрий і родичає всіх українців з Петром.

ні разу не родичає..) там кривий закон і такі ж поправки.. аби показати що займаються цією проблемою..
 
ні разу не родичає..) там кривий закон і такі ж поправки.. аби показати що займаються цією проблемою..

А що саме криво?
 
А що саме криво?

соррі, але дуже багато букв писати..
елементарно не відмінено, чи навіть не знижено акциз.. розмитнення не стає доступним.. проблема не вирішується.. будуть шукати нові обхідні схеми.. южаніна апріорі нічого людського не може запропонувати..
 
Back
Top