Наручные часы.

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
Скоро машины на ночь будем ставить на зарядку! А ты часы...))) Кстати, держит хорошо, двое суток!
 

Ecosee

Пользователь
Joined
Dec 6, 2011
Messages
164
Age
37
Город
Львов
Я вот пока тихо зарюсь на часы в бронзе...гораздо брутальнее чем позолота, да и со стиранием проблем нет, а патина только облагораживает.
panerai_pam507_submersible_new_bronzo_2.jpg


возьму себе хомаж такой наверно, чтоб решить, надо оно или нет.

Панерай вишак! Поки неможу собі дозволити, але дуже подобаються такі.
 

autotrade

Пользователь
Joined
Sep 21, 2015
Messages
11
Купил Джишоки год назад,раньше относился к ним предвзято. Как же я теперь доволен. И в повседневной жизни, и в спорте я в них уверен. Но стиль, конечно, на любителя. Я не ношу костюмы, поэтому меня не смущает. Идеальные спорт часы. Еще бы пульс меряли.
 

bmw750il

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
875
Страна
Украина
Город
Луганск
Кто-то сталкивался-что за контора Bruno Sohnle?
 
Last edited:

vovanych

Пользователь
Joined
Apr 30, 2013
Messages
809
Город
Нетешин
Сейчас ношу швейцарский кварцевый хронограф Certina, точность просто поражает, от замены до замены батареи не подвожу вообще (приблизительно 3 года), за это время погрешность 1-2 секунды. Когда покупал не думал, что такая точность может быть в принципе.

877908b8480c.jpg
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Какие же они все красивые... Наверное страшно дорогие. Но всё таки очень красивые!

[video=youtube_share;-hwSE3pDzcg]http://youtu.be/-hwSE3pDzcg[/video]
 

Skmm3303

Пользователь
Joined
Apr 1, 2012
Messages
1,354
Город
Одесса
Могу продать свои ,если укого будут конструктивные предложения ... И Hublot есть чисто золотой ,чуть потрепан ремень ну он там копейки стоит.
 

Attachments

  • longines_l2_716_8_78_5_1114622.jpg
    longines_l2_716_8_78_5_1114622.jpg
    4.8 KB · Views: 86
Last edited:

dlwss

Пользователь
Joined
Nov 13, 2011
Messages
1,558
Город
Луцк
хотелось бы чуть больше инфы по Hublot
 

Skmm3303

Пользователь
Joined
Apr 1, 2012
Messages
1,354
Город
Одесса
Они не hublot ))) AP.. но с этой же серии Биг- БЕн, прикольные котлы
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    2.9 KB · Views: 322
  • image.jpg
    image.jpg
    130.8 KB · Views: 110
Last edited:

dlwss

Пользователь
Joined
Nov 13, 2011
Messages
1,558
Город
Луцк
И Hublot есть чисто золотой ,чуть потрепан ремень ну он там копейки стоит.

то есть hublot не совсем hublot? или совсем не hublot? :)
 

Skmm3303

Пользователь
Joined
Apr 1, 2012
Messages
1,354
Город
Одесса
то есть hublot не совсем hublot? или совсем не hublot? :)
оНИ ПОДОРОЖЕ юБЛО))БЫЛИ.... Ну тягал их не долго может пару годов, потом подарили Ланжин.Ремень видал оригинал на них в Дубай Мулл 600уй но можно купить попроще 200-300:biggrin:
 
Last edited:

dlwss

Пользователь
Joined
Nov 13, 2011
Messages
1,558
Город
Луцк
оНИ ПОДОРОЖЕ юБЛО))БЫЛИ.... Ну тягал их не долго может пару годов, потом подарили Ланжин.

ничего себе hublot )
AP зачетный, жаль запилян изрядно ))) у меня с таким механизмом вашерон
 

Skmm3303

Пользователь
Joined
Apr 1, 2012
Messages
1,354
Город
Одесса
ничего себе hublot )
AP зачетный, жаль запилян изрядно ))) у меня с таким механизмом вашерон

Да их почухать ремень новый и ОГОНь))) купание , баньки ,синьки ))) наложились не много)))
 

Sanyoque

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
1,451
Город
Киев
ничего себе hublot )
AP зачетный, жаль запилян изрядно ))) у меня с таким механизмом вашерон
Вашерон? Хуясе:shok:
 

vovanych

Пользователь
Joined
Apr 30, 2013
Messages
809
Город
Нетешин
Сейчас ношу швейцарский кварцевый хронограф Certina, точность просто поражает, от замены до замены батареи не подвожу вообще (приблизительно 3 года), за это время погрешность 1-2 секунды. Когда покупал не думал, что такая точность может быть в принципе.

877908b8480c.jpg

Решил продавать, будут вопросы пишите в ЛС.
 

King89

Пользователь
Joined
Mar 7, 2016
Messages
7
Age
40
Город
Харьков
Есть вопрос
 

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
638
Город
Херсон
Підробка чи копія?

9 з 10 годинників Ролекс, які ви бачите у своїх друзів чи знайомих - це підробки, понад 80% ювелірних прикрас Шопар, Даміані, Тіффіні, Булгарі, Ван Кліф тощо, які жінки та дівчата демонструють на вечірках та в ресторанах - це копії.

Звичайно, цифри по ювелірним виробам приблизні, я не можу попросити кожну власницю Шопара дати мені свою прикрасу на огляд, однак щодо годинників, - то це факт. Щоб відрізнити підробку від оригінала мені знімати годинника не треба. Я і так бачу. (Детально про це я напишу завтра).

Чи є щось в цьому погане чи життєво важливе , - запитаєте ви.
Ні, немає!

Почнемо з термінів.
Копія - це точне відтворення виробу за всіма параметрами.
Підробка - імітація виробу за більшістю параметрів.
Визначення не наукові, але зрозумілі.

Отже, ювелірка.

Кожна жінка хоче виглядати привабливо і «дорого», одна з тисячі може відрізнити оригінал від фальшивки, тому жінка має право носити те, що їй подобається, не важливо чи це Тіффані , чи каблучка від невідомого майстра з написом Тіффані. Головне, щоб їй було зручно і комфортно, щоб вона почувалася щасливою і заможною.
В Україні ювелірна справа шанувалася завжди і зараз вона настільки розвинута, що сотні майстрів можуть зробити точні копії будь яких знаменитих брендів світу.
У Вінниці огранюють чи не половину діамантів , що потім продаються в Європі в готових виробах.
Тому дуже складно відрізнити копію від оригіналу, а інколи і неможливо, якщо це лише золото без дорогоцінних каменів.
Сучасна техніка дозволяє не тільки точно змоделювати і відтворити сам виріб , але й нанести на нього написи та клейма так само, як це роблять на Шопарі чи Даміані.
До речі, у бренда Даміані довго не було власного виробництва, всі свої вироби Джорджио замовляв на невеличких ювелірних фабриках П‘яченци і Віченце, продаючи лише своє клеймо та ім‘я.
Украіїнські ювеліри нічим не гірші, якщо не кращі, ніж італійські.
Проблеми починаються тоді, коли майстрові замовляють каблучку або підвіс з дорогоцінним каменем.

Кумедно бачити в нічному клубі танцюючу під неоном дівчину, в якої камінь на одній сережці аж палає, а на іншій його взагалі не видно!
Вона прийшла сюди, щоб похизуватися перед подругами подарунком від коханого - шикарним набором Ван Кліфа!
А сталося так, що після виходу на танц пол не знає куди сховати очі від сорому.
Бо не лише подруги, але й весь клуб бачить, що у неї «фуфло»!
Я кілька разів був свідком таких оказій.

Як вже писав вище, коли справа стосується виключно золота і напівкоштовних каменів, як то топази, опали, аметисти, гранати тощо, наші ювеліри мають «золоті» руки. Мало хто зможе побачити копію.
Але коли виріб з діамантом, рубіном, сапфіром чи смарагдом, починаються проблеми і «копія» сама вилазить назовні та аж кричить - ти дурепа, тебе «взули».

Брендові вироби відрізняються від масмаркету в основному тим, що в них використовують найчистіші діаманти або унікальні смарагди чи сапфіри. Натуральні, не штучно покращені, і ідеально відшліфовані. Підібрати такі в Україні дуже важко або взагалі неможливо.
Наш ринок просто завалений штучно покращеними діамантами, і ціни на них значно завищені.

Кожен чоловік хоче здаватися своїй коханці заможним і щедрим, однак не кожен таким є, як хоче здаватися.
В ціні брендового виробу левову частку займає ціна діаманта, мізерну - золота, і суттєву - ім‘я бренда.
Якщо відмінусувати бренд, взяти дешевий діамант і залишити лише золото, замінивши 18 каратне на 14 каратне, то ціна виробу впаде вдесятеро!

А ефект від подарунку буде той самий!
На що ми тільки не йдемо, щоб сподобатися дівчатам!
За тридцять років у годинниковому та ювелірному бізнесах , мушу признатися, я виконав кілька таких замовлень.
Коли приходить постійний клієнт і просить - виручай, дуже треба, щоб виглядало на сто тисяч, а коштувало десять, ну немає зараз грошей.. Зроби!

І робив, ішов назустріч, поки не стався випадок, який змусив мене зупинитися.
В 2012 році раптово помер мій знайомий. Сердечний напад. Справи в нього рухалися так собі, з дружиною були вічні сварки, алкоголь і нічні гулянки його й добили.

На похованні дружина підійшла до мене і попросила допомогти продати прикраси, які він їй дарував, грошей в сім'ї не залишилося.
Марта кілька разів приходила з Сергієм до мене, щоб ніби вибрати собі дорогий подарунок на день народження чи ювілей їхнього знайомства. Насправді цей подарунок вже давно чекав на неї, ми його готували завчасно, за розмірами і вподобаннями. І лише справою техніки було зробити так, щоб серед десятків прикрас вона обрала саме його. Цей перстень з діамантом за 20 тисяч доларів, які Сергій передавав мені в її присутності. Тоді вона дуже пишалася чоловіком, не підозрюючи, що є глядачем вистави….
Заміть діаманта в ньому стояв цирконій, а сапфіри були штучними..
Так, там була справжня упаковка та коробка з документами від Даміані, там була дійсно чудова робота майстра, але ціна того перстня не перевищувала й тисячі доларів.
Вона попросила якомога швидше продати перстень. Хоча б за третину ціни..
Як же мені соромно було тоді дивитися в очі цій жінці….
І правду сказати не можу, і обманювати не хочу..
Я дав Марті ці гроші, і від того часу ніколи більше не виконував таких замовлень.
Лише бренд, якщо копія, то покупець про це знає і розуміє які на нього можуть чекати проблеми.

Повторю - в Україні надзвичайно грамотні та майстерні ювеліри.
Але якщо ви хочете мати гарну прикрасу, раджу самим купити діамант.
Важливо - він мусить мати лише сертифікати GIA або HRD. Всі інші - фуфло.
Якщо ви замовите виріб, де немає дорогоцінних каменів, то можете не хвилюватися - є майстри, які зроблять таку копію, яку не відрізню навіть я.
Наведу приклад.
Нещодавно знайома попросила знайти для неї каблучку Картьє. Пантеру.
Чоловік просто дав грошей на подарунок, а про цю річ вона мріяла дуже багато років.
Однак того, що вона мала, звичайно не вистачало, щоб купити оригінал.
Ну ніяк, навіть б/у!
Ніде не можна купити за 4 тисячі те, що коштує тридцять.
Під час нашої розмови заїхав до мене в гості друг - Діма Щербаков, ювелір від Бога, до кісток порядний і добрий хлопець.
Послухав нашу розмову і сказав - давай я зроблю. Під мікроскопом не відрізниш. В мене є коробка від Картьє і чисті документи. Я теж давно хотів відлити такий перстень.
От скільки маєте, за стільки і зроблю.
Пройшло два тижні.
Дівчина отримала свою «пантеру» і пішла в бутік Картьє, щоб перевірити чи все співпадає.
Розповіла продавчині, що перстень не оригінальний, попросила знайти відмінності. Директор бутіка та двоє продавців таких відмінностей не знайшли.
Зателефонувала і подякувала!
Вона спокійна, що має нехай і не Картьє, але справжню «пантеру», яка нічим не відрізняється від Картьє.
Головне для мене в тому, що вона не має ілюзій щодо ціни цього перстня, і коли буде нагальна потреба в грошах, не ридатиме від того, що втратила купу грошей, бо їй продали копію.
Як ви знаєте, оригінальні прикраси часто втрачають половину ціни, коли ви їх надягаєте на палець чи на шию.
Такі закони ринку!
Вартість бренду вам не поверне ніхто. Ви заплатили за те, що побували в бутіку і купили там прикрасу!
 

yaco

Пользователь
Joined
May 12, 2013
Messages
950
Age
78
Город
Киев
9 з 10 годинників Ролекс, які ви бачите у своїх друзів чи знайомих - це підробки, понад 80% ювелірних прикрас Шопар, Даміані, Тіффіні, Булгарі, Ван Кліф тощо, які жінки та дівчата демонструють на вечірках та в ресторанах - це копії
И раньше в схожих красках представлял себе всю эту движ, но если текст изложен человеком "в теме", то этот мир типа лакшери-ювелирки - бал-маскарад индивидуумов со скрытыми, и не очень, психическими проблемами. По разному "палаючі камені у сережках", якобы настоящие коробки и документы с ненастоящими изделиями внутри и феерические продавцы Картье, не имеющие возможности отличить свою поделку от такой же, сделанной в нормальной мастерской, конкретным человеком. Но их изделие без отличий - настоящее и дорогое, а остальные - таковыми быть не могут:rolleyes:
И все это имеет определенную группу почитателей, желающих мнимой и неосязаемой в реальности исключительности, которой они достигают, в своем понимании, причастностью к "движи", закинув денег на банковский счет "модного дома", а зачастую и не совсем его счет, если верить вышеизложенному
 

_Alex_

Пользователь
Joined
Oct 20, 2012
Messages
973
Город
Днепр
Тю блять
Все в Ролехах левых ходют ?
Что за друзья у вас...
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
246
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Короче говоря альтернативы Tissot в его ценовой категории по всей видимости нет... По крайней мере вижу, что никто ничего другого порекомендовать не может.
Ха, дивно що раніше цю тему не помітив. Моїм першим годинником були Vostok Europe в далекому 2003, потім надалі тільки цей бренд, другі вибирали вже з дружиною однойменного бренда ,модель rocket N1, надалі я вже змінив 7 моделей, кожна з яких була більш цікавішою і лімітованою, була і модель тиражем в 500 од. на весь світ. На данний час маю 2 моделі ,які вважаю одні з кращих в їхній лінійці( lunokhod2 і anchar K-162) хоча не відмовився і ще від одних , а вибрати є з чого)))).
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Ха, дивно що раніше цю тему не помітив. Моїм першим годинником були Vostok Europe в далекому 2003, потім надалі тільки цей бренд, другі вибирали вже з дружиною однойменного бренда ,модель rocket N1, надалі я вже змінив 7 моделей, кожна з яких була більш цікавішою і лімітованою, була і модель тиражем в 500 од. на весь світ. На данний час маю 2 моделі ,які вважаю одні з кращих в їхній лінійці( lunokhod2 і anchar K-162) хоча не відмовився і ще від одних , а вибрати є з чого)))).
Сейчас сознательно покупать рашкованское???
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
246
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Сейчас сознательно покупать рашкованское???
До Вашого відома це не рашковські, у них би розуму не вистачило)))). Це Литовський бренд. У рашистів просто Восток. А що саме цікаве, що на рос.сайті авіатортайм, вони їх припідносять як свої.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
До Вашого відома це не рашковські, у них би розуму не вистачило)))). Це Литовський бренд. У рашистів просто Восток. А що саме цікаве, що на рос.сайті авіатортайм, вони їх припідносять як свої.

История создания бренда Vostok Europe

Vostok Europe — совместный российско-литовский часовой бренд с интересной историей и концепцией. Коллекции часов VE получают названия в честь достижений советской науки и техники. Впервые бренд был представлен на международной выставке BaselWorld в 2004 году. Лидером продаж в той первой коллекции стали мужские часы «K3 Submarine», названные в честь первой советской атомной подводной лодки. Вращающийся безель на часах визуально напоминает люк подлодки.
Создатели бренда — чистопольский часовой завод «Восток» и литовская компания Vilnius Koliz — заключили соглашение о сотрудничестве в 2003 году. Уже через год стартовали поставки часов Vostok Europe в Германию, Грецию, Польшу и США. Вскоре часы VE стали победителем конкурса в Германии, как лучшие по соотношению «цена-качество». К 2007 году число стран-импортёров возросло до тридцати.


Так что рашкования.
Литва как прикрытие.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
246
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев

История создания бренда Vostok Europe

Vostok Europe — совместный российско-литовский часовой бренд с интересной историей и концепцией. Коллекции часов VE получают названия в честь достижений советской науки и техники. Впервые бренд был представлен на международной выставке BaselWorld в 2004 году. Лидером продаж в той первой коллекции стали мужские часы «K3 Submarine», названные в честь первой советской атомной подводной лодки. Вращающийся безель на часах визуально напоминает люк подлодки.
Создатели бренда — чистопольский часовой завод «Восток» и литовская компания Vilnius Koliz — заключили соглашение о сотрудничестве в 2003 году. Уже через год стартовали поставки часов Vostok Europe в Германию, Грецию, Польшу и США. Вскоре часы VE стали победителем конкурса в Германии, как лучшие по соотношению «цена-качество». К 2007 году число стран-импортёров возросло до тридцати.


Так что рашкования.
Литва как прикрытие.
Це так ,і не так , спочатку вони ставили на свої годинники механізми Восток, але потім вони не побачили в цьому розвитку і від'єдналися, і вже мабуть років з 10 як не мають нічого спільного з Восток і не використовують їхні механізми🤷, якось так...
 

Filabatya

Пользователь
Joined
Oct 25, 2014
Messages
217
Age
37
Город
Ивано-Франковск
це як купита ладу, ніби всередині вже нічого москальського, але надпис тхне гімном
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Це так ,і не так , спочатку вони ставили на свої годинники механізми Восток, але потім вони не побачили в цьому розвитку і від'єдналися, і вже мабуть років з 10 як не мають нічого спільного з Восток і не використовують їхні механізми🤷, якось так...
При цьому приставку "Vostok" лишили?))
 
Top