Посоветуйте смартфончик

Спасибо....Я правда не знаю нужен ли он мне....у меня кнопочный тел - вроде все устраивает))))

Пожалуйста! Вроде бы тема называется "Посоветуйте СМАРТФОНЧИК" :) Среди "Кнопофончиков" выбор двухстандартников больше.
 
Ну у меня как бы основной тел.кнопочный лет 8 и менять пока не собираюсь.... и есть "пара неосновных" тел., среди которых и CDMA - для обьявлений, инета и т.п. и я недавно неосновной тел. утопил на рыбалке)))))) Ну и подумал может на смарт перейти)))
 
айфон

Чисто мое:
Я тоже так хотел. Но курс меня все таки давонул. Да и 25кг/грн обосновано платить если у тебя в быту и хозяйстве техника эпл.
А так, перешел с айфона на самс А3 2016г. Переход был вызван исключительно курсом и как ИТОГО прайсом в грн. А так, что стоил айфон 1кг/долл так и стоит, только вес к грн его увеличился :) Нехорошие люди весы видать подкрутили.
 
Чисто мое:
Я тоже так хотел. Но курс меня все таки давонул. Да и 25кг/грн обосновано платить если у тебя в быту и хозяйстве техника эпл.
А так, перешел с айфона на самс А3 2016г. Переход был вызван исключительно курсом и как ИТОГО прайсом в грн. А так, что стоил айфон 1кг/долл так и стоит, только вес к грн его увеличился :) Нехорошие люди весы видать подкрутили.

6-ку подруга за меньше 18 взяла. Откуда 1000$?
 
6-ку подруга за меньше 18 взяла. Откуда 1000$?

А подруга не друга подруга :biggrin:
Ну я А3 2016г за 7 с маленьким + взял. В навеску дали кумулятор. Да Андроид пока в пользовании не того, слишком много переспрашивает: Вы блин уверены. Да блин я уверен. А может все же подумайте. Да (непереводимый итальянский) я уверен. Может это фишка андроида от Самсунга. Я х.з. И один раз уже висонул на зарядке, что для меня стало удивительно не засранный юзаньем телефон именитого мирАвого бренду уже того.
Да и брать модельку ниже за 18 не альо, если можно за 7+ взять свежачек. Да пока притираюсь к андроиду. Выведется поступление в грн в соотношение к долляру как прежде, может обратно вернусь.
 
что значит "Официальная украинская версия"? ломаная китайская?

:hi:

Наскільки я розумію цей телефон просто ввезений влоб через укрчастотнагляд, має сертифікацію уасф. В іншому це точно такий же телефон, в меізу з коробки українська здається є
 
2 DIFFERENTIAL: дякую за відповідь!
Хочу придбати для доньки МХ5 3/32. У цитрусі практично усі Meizu із дописом «Официальная украинская версия» http://www.citrus.ua/smartphones/meizu/mx5/?id=222283
У інших продавців практично та ж сама ціна, наприклад, http://www.notus.com.ua/Meizu-MX5-32GB-Dual-Sim-Black-Silver, тільки в нотусі сказали, що це версія для локального азіатського ринку із літерою «А» без української мови, в Україні їх перепрошивають, але при появі нової версії не можливо оновитися «по воздуху», тільки через комп… Також сказали, що є «міжнародна версія» із літерою «І», ціна на 1-1,5 тик грн дорожче…
Не думаю, що «в лоб» у цитрусі девайс буде за тією ж ціною, що і ломаний (?)
Хто де бреше не знаю…
 
Досить корисна інфа стосовно орієнтовного ринку збуту. Я особисто обирав би міжнародну версію. По ідеї помітка "українська версія" повинна просто мати сертифікацію, не більше(навіщо вона - хз). Але може хтось висуває просто українізовану версію під цією поміткою.


Я обирав би міжнародну версію. МХ 5 - це круто. про 5 - ще крутіший, а про 6.....)))
 
Только с *I* и никаких *А*.
 
"Cubot" 75евро стоит.Отличное предложение за эти деньги.
 
Досить корисна інфа стосовно орієнтовного ринку збуту. Я особисто обирав би міжнародну версію. По ідеї помітка "українська версія" повинна просто мати сертифікацію, не більше(навіщо вона - хз). Але може хтось висуває просто українізовану версію під цією поміткою.


Я обирав би міжнародну версію. МХ 5 - це круто. про 5 - ще крутіший, а про 6.....)))

А про М3 шо скажешь? 32/3?
 
А про М3 шо скажешь? 32/3?

meizu m3?

Нормальний апарат. Корпус хіба що пластик, а не метал як в м3 нот
 
а я б дивився на grey)
 
У меня тоже HTC One x802d, очень довольна, хороший аппарат!
 
Мальчики, а с планшетом посоветуете что? Galaxy View 18.4 SM-T670 кто нить юзал? Не очень ли тяжелый?
 
Кто что скажет про Люмию 950....стоит брать ? или ждать что-то новое ?
 
Хотел недавно сменить телефон и, вот сегодня, неожиданно "разбил" экран в своем НТС.
В связи с повышенной нежностью современной техники, предполагаемый бюджет решил урезать до 5-6 тысяч.
Рассматривал Мейзу Про 5-6, но в бюджет он теперь не попадает. Что посоветуете в эту сумму? В китайцах смущает гарантия и отсутствие слота для карты памяти. Самсунг - душа не лежит. Лыжи, моторолы и прочее тоже особо не рассматриваю. Кучу неизвестных фирм тоже.
 
По заданным параметрам подобрал такие варианты:

Meizu M3 Note 32GB
Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB
Meizu Metal 32GB
Meizu MX5 16GB
HTC One E9
HTC One E9+ (немного вне бюджета)

Какие будут советы? Может альтернативные производители?
 
Мочему не Мото ударостойкий?)
 
Мочему не Мото ударостойкий?)

1. Изначально мне не нужен ударостойкий телефон. С предыдущим три года проходил без единой царапины, а сегодня неудачно прислонился карманом с телефоном и экран треснул.
2. Не нравятся мне фирмы, которые то исчезают, то всплывают.
3. Нужны две симки, а у мото Х одна.
 
По фирмам - не стоит заморачиваться, сегодня оснавная масса телефонов это одни и те же комплектующие.
Из списка точно неплохой мх5
 
Что из этих двух предпочтительнее в плане гарантии и обновлений?
 
Xiaomi Redmi Note 3 32Gb по параметрам получается лучше чем Xiaomi Redmi Note 3 32Gb Pro?
 
Xiaomi Redmi Note 3 32Gb по параметрам получается лучше чем Xiaomi Redmi Note 3 32Gb Pro?

я б сказав що вони однакові, хіба що у меізу нема фм радіо і дактилоскопічний датчик знаходиться у кнопці "додому", то ж досить не зручно тягнутись пальцем до неї, на відміну від редмі нот 3, у якого цей датчик знаходиться трошки нижче від камери, якраз під вказівний палець коли тримаєш смарт. До того ж сяомі можна розблокувати в один рух, просто доторкнувшись до датчика, а меізу в два рухи, спочатку розбудити пристрій а потім його розблокувати пальцем.

На рахунок гарантії, Сяомі офіційно представлений в Україні, є навіть оф. сайт xiaomi.ua, але ціни на смарт там одні з самих високих, можна обійтись гарантією від магазинну, а ще краще купити щось по типу страхування, на випадок якщо втопиш смарт чи розіб'єш, всеодно при ремонті велика вірогідність того, що магазин відмовить в гарантії посилаючись на якісь коцки на корпусі, мов би кажучи мех. пошкодження(це не тільки сяомі з меізу, стосується всіх смартів).

Меізу здається представлений цитрусом/нотусом(можу помилятись), але гарантії від магазину цілком достатньо(якщо магазин має вже певну репутацію).

На рахунок оновлень - не варто за ними гнатись, там особливо нічого нового не додається. При покупці смарта на андроїді я в перший день вивчаю на 4пда які є нормально працюючі прошивки на цей девайс, поки я його ще не встиг обжити. ставлю декілька, граюсь ними день два і потім обравши потрібну залишатись на ній і обживаю смарт у вигляді контактів, налаштувань та софту. Але не обов'язково комусь так само робити, це в мене просто такий прискіпливий підхід. 8 з 10 нових користувачів не злазять з тої прошивки, що йде від магазину, просто там можна відразу перепитати чи можна оновлюватись і т.д.(хто його зна що там в магазині поставили). У випадку з меізу, якщо смарт для "міжнародного ринку", то його можна спокійно оновляти без страху втрати укр/рос мови, хоча і смарт для внутрішнього ринку так само можна зробити "міжнародним" і так само оновлюватись(якщо це так необхідно))) Від себе додам, не варто боятись слів "перепрошивка", зараз смарт перепрошивається так само як у телеку ПО оновлюється, скачав файлик, закинув на смарт, прошився. Все, забув. У випадку чого -я завжди можу допомогти якщо користувач заплутається на етапі "прес ені кей"))


За більш детальною консультацією по смартам можете телефонувати:hi:, буде куди бистріше ніж тут клаву ламати:).
 
Всем привет )
Тоже разбила телефон, сейчас вот подыскиваю себе вариант...этих смартфонов просто тьма тьмой, поди разберись какой нормальный... а айфон не хочу, слишком много его везде (((
 
Back
Top