Следующий президент...

Status
Not open for further replies.
Ох уж эти демакратические тонкости :)
А по теме, хоть бы автор того сообщения отписался какого кандидата он видит у руля Украины.
Лично я узнал из того сообщения что его украинский язык бесит. И фся смысловая нагрузка.

я тут)
у юльки было 100 шансов показать себя

а ваш петька подкаблучник и провокатор не дай бог развяжет что то а сам будет отсиживаться где то пока вы тут горячие такие перебьете друг друга вам оно надо?походу надо пока не дошло до этого дело

по теме честно я не знаю что ответить там где большие деньги всегда куча обещаний и много слов на деле лучше не становиться

у тех у кого бомбит горит по любому поводу таких точно нельзя на пост и ниже по ступеням
 
наш-ваш, якась сепарська блядська позиція. так він ще нічого не розв,язав за останні 4 роки?
 
Неделька отдыха..Хотя на год наговорил минимум..
Секта,что поделать😩
 
я не знаю як називати таких людей, але тиждень бану замало за такий бред. хоч тут на форумі треба їм роти закривати
 
https://www.mk.ru/politics/2018/08/31/glava-dnr-zakharchenko-pogib-pri-vzryve-v-donecke.html
Глава ДНР Захарченко погиб при взрыве в Донецке: онлайн

В центре Донецка при взрыве в ресторане "Сепар" смертельное ранение получил глава ДНР Александр Захарченко. Позже появились сообщения, что он скончался. Район оцеплен.

ac31d5e79c6feaf76e9b29c93e3178a7.jpg

Яка сумна новина
giphy.gif






Як добре коли старі друзі знову разом:biggrin:
Dl7_xoZXoAIk2IQ.jpg
 
я тут)
у юльки было 100 шансов показать себя

а ваш петька подкаблучник и провокатор не дай бог развяжет что то а сам будет отсиживаться где то пока вы тут горячие такие перебьете друг друга вам оно надо?походу надо пока не дошло до этого дело

по теме честно я не знаю что ответить там где большие деньги всегда куча обещаний и много слов на деле лучше не становиться

у тех у кого бомбит горит по любому поводу таких точно нельзя на пост и ниже по ступеням

Чувак а с русским что делать будем!?
Ну без слез твои тексты читать невозможно!
Есть же редактор, он подчеркивает "ашипки"!!!
 
«Президентська програма» Вакарчука ?!? :shok:
Я щось пропустив?!? А де і коли було оголошено, що він буде пробувати ?!?

Офіційно оголошено не було. Але ж ми не відкидаємо таку можливість?
 
Офіційно оголошено не було. Але ж ми не відкидаємо таку можливість?
Та треба реально дивитись на речі, панове. Якщо є хтось, зацікавлений у президенстві Вакарчука, то цей гаманець явно не в Україні і, навіть, не в Європі. Таке фінансове навантаження під силу тільки Штатам. А де «команда»?!? Тут не обійдешся кількома друзями-однокласниками, як у серіалі. А якщо б затівалось щось серйозніше, думаю, це б давно просочилось у пресу...
А так то так, помріяти можна. Я б хотів, щоб нам пані Меркель дали на рік в оренду.
 
В президентство играет только кремль, ИВК и РЛА...
 
Та треба реально дивитись на речі, панове. Якщо є хтось, зацікавлений у президенстві Вакарчука, то цей гаманець явно не в Україні і, навіть, не в Європі. Таке фінансове навантаження під силу тільки Штатам. А де «команда»?!? Тут не обійдешся кількома друзями-однокласниками, як у серіалі. А якщо б затівалось щось серйозніше, думаю, це б давно просочилось у пресу...

Як на мене, було-б ідеально, щоб він, якщо вже так хоче в політику, провів кампанію, набрав свої 5-7% а потім подарував їх кому-небудь, хто менше зло і хто має більше шансів на успіх не тільки у виборах, а і після них.
А потім доєднався-б до якоїсь партії не лідерського типу і почав там працювати. І тоді за 5, краще 10 років було-б видно, чи вартий він президенства.

А з іншого боку, дивлячись на якість кандидатів, гірше не буде навіть з Вакарчуком :facepalm:


А так то так, помріяти можна. Я б хотів, щоб нам пані Меркель дали на рік в оренду.

За рік вона встигне хіба-що стати виграною і висушеною. Не підійде нам німецька канцлерка так само, як і не можна тупо зкалькувати німецькі закони.
 
...За рік вона встигне хіба-що стати виграною і висушеною. Не підійде нам німецька канцлерка так само, як і не можна тупо зкалькувати німецькі закони.

З мого боку це було написано в фокусі «а дурень думкою багатіє».... А на Галичині, свого часу, нормально так німецькі (австро-угорські) закони приживались. Значить і всюди прижились би.
Реально наше кумовство-сучєство можна спробувати зламати тільки зовнішнім керуванням.
 
А як же ПАП, ЮВТ?
ПАП - это понятно....
а ЮВТ - это ставка кремля.
Это ж мегаочевидно уже давно
 
ПАП - это понятно....
а ЮВТ - это ставка кремля.
Это ж мегаочевидно уже давно

Вона то ставка, але гроші на кампанію має свої, чесно вкрадені (коли ж вони в неї вже закінчаться...)
А так злі язики кажуть, що і Порох для Кремля був не дуже-то і поганим варіантом, він же свій - олігарх, з таким можна домовитися.
 
Вона то ставка, але гроші на кампанію має свої, чесно вкрадені (коли ж вони в неї вже закінчаться...)
А так злі язики кажуть, що і Порох для Кремля був не дуже-то і поганим варіантом, він же свій - олігарх, з таким можна домовитися.

Когда это женщина на этом банкете жизни за себя сама платила?
Не верю, в то что на свои гуляет. Ну вот не верюЮЮюю.
 
Та ну? Ну не может быть.
 
оговорочка по Фрейду

41786622_2099022723475861_4942955849535455232_n.jpg
Спасибо не нужно у нас всё хорошо )))
Филатов нас полностью устраивает !!!
 
Спасибо не нужно у нас всё хорошо )))
Филатов нас полностью устраивает !!!


та че? будете как доМбас
есть конечно минусы, но они нивелируются огромными плюсами - у руля будут одни прохфессоры и академики, рано ложиться спать будете, а не по кабакам допоздна)))
 
Причем здесь это ? Или враги уже кругом мерещатся ?
 
Да не мерещится
Там четко написано, даже подчеркнуто

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
 
Вы или потеряли нить дискуссии, или не знаете кто такой Филатов...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top