[ E70/71 X5/X6 ] Х6, бензин 3.0

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Це ппц))), поліз чітати про Клімат, ВНІЗАПНО бачу - «на разі запотівання лобового скла - автоматично вмикається його обогрів», і тут я почуяв зраду, ми палимо з жінкою, на сонці побачив, що на склі вже леп з диму сидить, пішов помив скло і чудо - в машині стало можна сидіти!!!!, так клапан не справний, зправа піддува теплим, але це не критично (хоч все одно буду міняти, замовив, жду коли прийде….)))), наразі з під скла горячим перестало дуть)))
"It's a kind of magic 🪄"...©
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
"It's a kind of magic 🪄"...©
Сам окуїв))), але це працює))), в нас сонячно постійно, ще згадав, що у вечірі, коли сонця вже нема - в машині було легше, хоч на зовні - пекло, думав що це так, бо сонця вже нема, це мене при читанні про клімат і вмикнуло, що проблема в склі лобовом.
 
Last edited:

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Хм, я чомусь думав що в такому випадку повинна була ввімкнутись система кондиціонування...🙄
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Хм, я чомусь думав що в такому випадку повинна була ввімкнутись система кондиціонування...🙄
Коли скло запотівало (в ранці), був той самий алгорітм, в морду холод, під склом тепло, але при чістому склі це працювало хвилину, дві і починало охолоджувати салон.
Коли скло забруднено лепом - автомат напевне думає, що воно вологе і дує постійно…, хз…
ЗИ. Ще зпам‘ятав - режим обігріву включався іменно тоді, коли автос виїзджав под прямі промені сонця, це також спонукало поміркувати, чому так трапляється)))
 
Last edited:

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Так може і масло на рівні. Просто датчик має мозг. :)
А ми тут капіталка капіталка. Гівно то ваше бмв. :)
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Так може і масло на рівні. Просто датчик має мозг. :)
А ми тут капіталка капіталка. Гівно то ваше бмв. :)
Як би))))
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,759
Город
Киев
Была у меня такая история.
Субару начала жрать масло, дошло примерно литр на тысячу, а съездив в Одессу летом долил по литру в одну сторону))
При этом свечи сухие, дыма нет, тяга как у новой)
Продал в общем, не стал разбираться)
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Під авто сухо.
Свічки чисті.
Антіфріз чистый.
Дима я так розумію з катами не буде.
Турба практично нова.

А масло кудись уходить.
Питання цікаве.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Ще ж кати чисті і сухі.
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Під авто сухо.
Свічки чисті.
Антіфріз чистый.
Дима я так розумію з катами не буде.
Турба практично нова.

А масло кудись уходить.
Питання цікаве.
Дим був у зимку, на холодну, пару хвилин, пар мабуть, зараз (ттт) зовсім нема, дивився )))
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Дим був у зимку, на холодну, пару хвилин, пар мабуть, зараз (ттт) зовсім нема, дивився )))

Скоріш за все то пар конденсату.

Гоупрошку на задній бампер і гоу навалівать. :)
Можно стрім :)
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Ще ж кати чисті і сухі.
Жалію, що фото з ними видалив, дивився їх, коли лямди міняв, хоча потім зъясувалося, що лямбди були живі, просто наші «кулібіни» (нє оффи), забули фьюз перевірити)))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Скоріш за все то пар конденсату.

Гоупрошку на задній бампер і гоу навалівать. :)
Можно стрім :)
Де там навалівать, сплошні пробки((((
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Де там навалівать, сплошні пробки((((
На стоянці крутив двигун - дим є трохі, але не чорний, я б сказав нормальний, як у інших машин.
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
На разі думаю, що для N54 це нормально (жор), якщо авто в мене вже 4 роки і поведінка не змінилася - да і хрен на той жор, не зростає - вже добре))))
Краще за все жере Кастрол, це вже перевірив)))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Сьогодні написало, що лампа стопа не працює, купив нову - а вот куй!!!!, поліз ретельніше дивитися (я по одному із дипломів - електроміханік))))), бачу, контакт підгорів, поліз - на самому плафоні посадочне місце тож підгоріло, прийшлось лампу не доворачівати до кінця, щоб все запрацювало, бо купувати новий плафон - це вже занадто))))
ЗИ. Я розумію, що тойота краща, але доки терплю цей ваш БМВ))))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Вішенка на торті - передзвонили оффи - клапан в дорозі, але ми ще ні разу таку роботу не робили!!!!, ціну не знаємо, будемо дивитися на місці…., блджат…, як то кажуть - Ізраїль - «страна чудес»…))))
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,759
Город
Киев
Вішенка на торті - передзвонили оффи - клапан в дорозі, але ми ще ні разу таку роботу не робили!!!!, ціну не знаємо, будемо дивитися на місці…., блджат…, як то кажуть - Ізраїль - «страна чудес»…))))
Надо идти к раввину, хай молебен прочитает))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
У продовж істоії про скло - також звернув увагу , що припинило дуть горячим з бокових середніх та вищіх діфузорів, (бокові стекла теж помив)))), хоча думаю, що датчік дивиться тількі на лобове…, я це к тому так ретельно намагаюся описати - щоб якщо хтось зіткнеться з такою бідою - побачів рішення.)
 
Last edited:

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Надо идти к раввину, хай молебен прочитает))
Там робота не складна, але я вже атрофірувався походу, не хочу сам лізти.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Автівка проситься на продаж…
 
  • Like
Reactions: ICQ

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Автівка проситься на продаж…
Ще потерплю))), донька здала на права, через півроку страховка стане трохі меньша, тоді і буду дивитись, дві машини нам не потрібні, однієї вистачить, за Х-а страхування буде як космос, тому прийдеться а бо якісь Фіат брать додатково, або 5-ку 10-річну на всіх, щоб гроші не палити у страховників…..
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Поїхав з ранку міняти клапан - блджат, черга, запропонували залишити авто, короче домовився на вівторок зранку, такій собі облом вийшов((((
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
ОФФ. На прошлому тижні кацапи почали душити Сохнут на росії, учора в ночі наші винесли завод іранських безпілотників на Дамаску, саме той, якій планувався для продажу літаків персами кацапам, щоб не світитися, «совпаденіе - не думаю»(с), заодно і вам приємно зробили)))))
 

lentyai

Разборка
Joined
Nov 9, 2011
Messages
3,690
Age
45
Город
Харьков
корона кажеш? :)
вітамін Дє?
у буржуїв без змін.

пиво на пляжу, то є мученіє та небезпечно. нерозумію алкоголь у спеку.
одного разу ледь доплив від волнорізів в Одесі. тепловий удар схопив під пиво. шо камень у воді. був пздц.

діло вже під вечір, сухаря холодного. і каєф.
Та то причина не в алкоголі у спеку. То причина в паспорті, якщо точніше то в сторінці де рік народження записано
 

Marik1

Пользователь
Joined
Feb 7, 2021
Messages
128
Страна
Украина
Город
Харьков
І що цуко характЕрно - на задній діван хараче холод, як треба, а попереду пекло, хоч на зад сідай та керуй…((((
Тому що с заду Вiпи сидять , а по переду водiй баранку крутить )))
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Тому що с заду Вiпи сидять , а по переду водiй баранку крутить )))
Не у випадку з Х6))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,054
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Змінив клятий клапан, жінка дзвоне - каже змерзла)))), ось вам малята і різниця між Кітаєм з Алі, та оріджинал…., так, питання встало в 700$(!), але це вже с заміною, та купою перевірок у оффів, виявили ще в шасі треба якусь хрінь поміняти, але там ціна вже не космос)))), аккум живий і так далі)))
Під час заміни клапана поміняв щє рідину охолоджувальну, і ще купу робіт профілактичних зробили у ту ціну, змастили датчикі уселякі якоюсь хренью, бо іноді на приборці якась хрень вилітала, мабуть контакти вже не дуже були, ну і тд і тп))))
 
Last edited:

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
49
Страна
Украина
Город
Львов
Ну і хвала Богу… Значить «бортовик» ще не закриваємо. 😂😂😂
 
Top