[ F10/11/12/13 ] 530d vs 535d

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
На G30 530/540d нужно увеличивать бюджет тыщ до 38, пока не готов. За 28 вариантов кроме F10 не вижу.. учитывая что не хочу биток. В конструктор уже на Е39 наигрался
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
На G30 530/540d нужно увеличивать бюджет тыщ до 38, пока не готов. За 28 вариантов кроме F10 не вижу.. учитывая что не хочу биток. В конструктор уже на Е39 наигрался

Боль Ф10 еще в том, что один и тот же кузов стоит в диапазоне 13-30к… разница в годе выпуска и пробеге… и при покупке более свежей машины нужно понимать эту конкуренцию :)
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Боль Ф10 еще в том, что один и тот же кузов стоит в диапазоне 13-30к… разница в годе выпуска и пробеге… и при покупке более свежей машины нужно понимать эту конкуренцию :)
В принципе покупка нового для себя авто - это боль😂 особенно сейчас, когда доходы или упали или в 0…
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Та от чекаю, може і 27 дочекаюсь, судячи з ціеї теми, сумніваюся що хтось крім мене 28 міг запропонувати за F10 :).

В мене вже е піджопник Е39 на якій їжджу вже 9 років.
Почекайте. Як на мою думку, максимум за неї можна давати 25$. Впевнений, що черга за нею не стоїть, враховуючи реалії сьогодення. Якщо є «підсрачник», та ще й BMW E39 - пфффф… нехай увесь світ зачекає! Помахайте пачкою 25$ перед продавцем цієї F10 і чекайте від нього дзвінка згодом.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Я свои семилетние по 36-37 покупал :) и Е53 и Ф07 :) так прекрасно лицезреть, как за 5 лет машина дешевеет вдвое и при этом еще оставшиеся 50% всасует в содержание.
Я свою 535d з сам приганяв з Німеччини, «в лоб» і встала вона мені на номерах вже 38$ (!!!). На той час авто мало 5 років і пробігу 61 т.км
Навіть не буду казати/писати за скільки продав через 2 роки…🤪🤪🤪
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Якщо чесно - з війною змінилися цінності і відношення до деяких речей… а, можливо, і роки беруть своє, і немає вже такого авантюризму у вчинках ?!? Готовий зараз перечекати з авто, яке не шкодА кинути під плотом і не плакати над кожною царапинкою.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Я свою 535d з сам приганяв з Німеччини, «в лоб» і встала вона мені на номерах вже 38$ (!!!). На той час авто мало 5 років і пробігу 61 т.км
Навіть не буду казати/писати за скільки продав через 2 роки…

Я семилетнюю с пробегом 140 пригонял за 37 на то время :) Ф07… 5 лет назад.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Якщо чесно - з війною змінилися цінності і відношення до деяких речей… а, можливо, і роки беруть своє, і немає вже такого авантюризму у вчинках ?!? Готовий зараз перечекати з авто, яке не шкодА кинути під плотом і не плакати над кожною царапинкою.

Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
Ага… а вартість Х7 глянув і зрозумів, що краще зайва квартира. 😂
Сука, точно старість.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Це замкнутий круг, завжди буде так, що додати ще кілька к$ і можна взяти новіше/новий кузов )
Все правильно :) аналогічно. Дивлюсь на Ф серію і смішно навіть…. розумію, що або Х7 або ну його усе в пень
Вітя, недавно ж було Х5 або ну його в пень 😆
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
В часи криз купувати треба по крепкому дисконту.
 

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
Почекайте. Як на мою думку, максимум за неї можна давати 25$. Впевнений, що черга за нею не стоїть, враховуючи реалії сьогодення. Якщо є «підсрачник», та ще й BMW E39 - пфффф… нехай увесь світ зачекає! Помахайте пачкою 25$ перед продавцем цієї F10 і чекайте від нього дзвінка згодом.
Разведка показала что эту F10 перекуп забрал за 27к у хозяина, отдаст он ее в минус?

У кого была вентиляция сидений, нет от неё проблем по здоровью пятой точки? Насколько важная опция?
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Це замкнутий круг, завжди буде так, що додати ще кілька к$ і можна взяти новіше/новий кузов )

Вітя, недавно ж було Х5 або ну його в пень

Старею :) хочется уже комфорта и простора побольше :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Разведка показала что эту F10 перекуп забрал за 27к у хозяина, отдаст он ее в минус?

У кого была вентиляция сидений, нет от неё проблем по здоровью пятой точки? Насколько важная опция?

Мучаюсь без вентиляции каждое лето.. для меня это просто мастхев опция.. по поводу здоровья - это чисто индивидуальное… у меня знакомый со шкурами в лексусе ездит под задницей, вентиляцией не пользуется и спину застуживает.. а я б и зимой пользовался бы :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
В часи криз купувати треба по крепкому дисконту.

Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
у меня знакомый со шкурами в лексусе ездит под задницей, вентиляцией не пользуется и спину застуживает.. а я б и зимой пользовался бы :)
Не вперше бачу як на якомусь LC200 чи LX570 на сидіннях якесь дивне хутро накинуте. Я думав це залишилось у радянських космічах, а ні...
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!
Є сігменти:) яким до лампочки всі ті ваші кризи. 10% все одно живуть як жили, а може деякі і пріумножилі.
Ролси майбахи всякі з ламбами. Батальйон монако крчь. Може х7 туди ж.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Є сігменти:) яким до лампочки всі ті ваші кризи. 10% все одно живуть як жили, а може деякі і пріумножилі.
Ролси майбахи всякі з ламбами. Батальйон монако крчь. Може х7 туди ж.

Так і є :) в преміум сегменті, що по 100к, все нормально. Все нове розмітають і те що в дорозі також.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Не вперше бачу як на якомусь LC200 чи LX570 на сидіннях якесь дивне хутро накинуте. Я думав це залишилось у радянських космічах, а ні...

«Похилим» людям навіть підігріви сідух не допомагають :)
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Абы кто отдавал :) Х7 дешевле 80 наверно и не найти.. я б за 30 взял бы даже продал бы ради такого дела и Ф07 и Равлика как раз бы хватило!

Спочатку як він вийшов, я думав, що з ним щось не так з точки зору дизайну. А потім я побачив, що вони зробили в рестайлі і зрозумів, що Х7 - дуже красива машина))
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Спочатку як він вийшов, я думав, що з ним щось не так з точки зору дизайну. А потім я побачив, що вони зробили в рестайлі і зрозумів, що Х7 - дуже красива машина))

Так так, рестайл що у Ікса що у сімки - просто «топ»

А дорести мені спочатку не дуже зайшли, але потім розсмакував і тепер дуже довподоби :)
 

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
Посмотрел объявы по G30 530d до 40к. Понравилась одна машина Шановнi знавцi, что по цене думаете она стоит с учётом текущих реалий?
 
Last edited:

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
:) бюджет вже +/-50ть?
Білий салон оК?
Дизель. Недобачив.
 

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
Бюджет получится чуть чуть поднять на G30, учитывая что неделю назад хотел забрать F10 за 28к без зимней резины с дисками, что ещё потянуло бы +1к.
Салон будет портиться от джинс? По фото вроде всё ок на пробеге 118.
Пробил эту машину по истории, в продаже почти год. Изначальная цена была 47к
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Я не юзав білий салон.
Але думаю що він як авто чорного кольору. :)
Чисте тільки на фото для продажу. :) а у володінні це важка праця.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Якби розглядали універсал, то за цю ціну можна і з Європи пригнати, щось типу такого
Мито на неї біля 10к, знаю, що можна і зекономити трохи, люди які цим займаються розкажуть )

Мені самому спокою не дає ось таке :) причому на ринку України ціни значно вищі, навіть враховуючи, що 99% це відбивні з США
Ось практично мін ціна за m40i - 49500 за те, що було таким ) Є один трошки дешевший, але топлений )))
 

Attachments

  • Screenshot 2022-08-31 at 23.12.02.png
    Screenshot 2022-08-31 at 23.12.02.png
    73.5 KB · Views: 11
Last edited:

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Якби розглядали універсал, то за цю ціну можна і з Європи пригнати, щось типу такого
Мито на неї біля 10к, знаю, що можна і зекономити трохи, люди які цим займаються розкажуть )

Мені самому спокою не дає ось таке :) причому на ринку України ціни значно вищі, навіть враховуючи, що 99% це відбивні з США
Ось практично мін ціна за m40i - 49500 за те, що було таким ) Є один трошки дешевший, але топлений )))

Льонь, ось це краще ніж пятірка :)


На таке авто я б без роздумів поміняв свою Ф07. Звичайно в потрібній комплектації.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Льонь, ось це краще ніж пятірка :)
та я там про Х3 m40i писав ) Якби не малих катати з тоною речей, то взагалі б 240і взяв 🙃
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
та я там про Х3 m40i писав ) Якби не малих катати з тоною речей, то взагалі б 240і взяв

Ото ж бо й воно :) ось тому треба не двійки/трійки та подібні ліліпути розглядати - а Х7 :)
Ж01 також не дуже великий, хоча по розмірам наздогнав Е53 Х5. Але то тільки ззовні. Тим не менш, Х3 куда цікавіше для ізвозу дітвори ніж трійки/двійки з точки зору простору та практичності :)
 

Zalman

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,110
Age
36
Город
Киев
Вобщем прозвонил пару заинтересовавших объяв по G30 и хотелки хозяев там 37-40к за 2017 год. Ищу дальше F10
 
Top