[ Все|другие модели ] F15 35i бензин з США, чи варто?

Вони взагалі стартують з 22500 , ринок трохи обвалився, я сам в шоці, людей зараз турбують ніфіга не Х-си. Мої перекупи знайомі кажуть, що саме зараз час купувати авто і викручувати руки продавцям, бо декому не до машин.
 
Вони взагалі стартують з 22500 , ринок трохи обвалився, я сам в шоці, людей зараз турбують ніфіга не Х-си. Мої перекупи знайомі кажуть, що саме зараз час купувати авто і викручувати руки продавцям, бо декому не до машин.

Дійсно.. ближче до 30ки вже і М пакет буває в комфорт салон.. треба подивитись уважніше, може й собі прикупити до зими
 
Ось, здається, самий нажирений:


М-пакет, дістронік, харман, комфорт салон, 4х зонний клімат, підвгріви 4х сідух і руля, хедап, кругові камери, кейлесс, задні моніки, колір, диски. Мені вентиляції не вистачає.
Хоча мабуть був гарно вмазаний з усіх сторін..
 
Ось ще в М пакеті, непоганий, Львів.. комфорт салон, кругові камери, вентиляція сідух.

 
ринок трохи обвалився, я сам в шоці, людей зараз турбують ніфіга не Х-си
Ха, смотрел на е70, там продаваны как будто нет войны, до сих пор по 17-19 хотят за довольно потрепанные тачилы)
 
тільки наші люди купують машини за 30+к баксів аби потім по літру від розходу видирати))
 
тільки наші люди купують машини за 30+к баксів аби потім по літру від розходу видирати))
Може він ті 30 тіщ. вкрав??))
 
Може він ті 30 тіщ. вкрав??))
Той що вкрав, той буде і на бензин красти,а хто тяжко заробив, той буде рахувати кожну гривню і літр. Просто зараз Х5 по ціні і по всім його характеристикам та можливостям краще у всьому , ніж його однокласники , Q7,GLE. Можна було б і порше каен подивитись 2012 року дизельного приблизно за ці гроші , але щось не лежить душа.
 
Туарег 3.6 или Каен 3.6 подивись:)
Туарег или Каен надо брать дизельные,для бензиновых должен быть бензин почти даром,мне говорили,что 3.6 потребляет топливо с очень большим аппетитом,и раньше их брали,только если дешево продавали.
 
Last edited:
Это на 3 литровом моторе???
Угу, 35ix бензин. Все залежить від умов і стилю їзди. Я більше пенсіонер, наступаю тільки іноді на трасі. Два роки назад при середній ближче до сорока (37-38, точно не пам'ятаю, треба пошукати фото) було рівно 11.5/100.
 
Ціни впали, до війни до тридцятки був один хлам який місяцями висів на продажі. Тут все просто - на копарті/іааі нормальні екземпляри розліталися як пиріжки, нижче 15 не продавалися. Все що дешевше було або сильно вгашене, або топлене. Через це і ціни нижче 30 за живий Х5 фізично бути не могло. Зараз ситуація помінялася і за 30 вже можна найти щось більш-менш живе і в не самій пустій комплектації. Але за 27-28 на авторіа нічого путного немає. Нажаль.
 
Угу, 35ix бензин. Все залежить від умов і стилю їзди. Я більше пенсіонер, наступаю тільки іноді на трасі. Два роки назад при середній ближче до сорока (37-38, точно не пам'ятаю, треба пошукати фото) було рівно 11.5/100.
Як, як на 35 може бути 11.5 при 37-38???
 
Як, як на 35 може бути 11.5 при 37-38???
Цеглину під підальку. :) +гарне паливо +справний стан.
Середня швидкість висока. Встав і прокотився у крайньому правому.
І заздріть тут нема чому. :) Прикинь як воно отак от на 35тому бензині їздить. Це ж знущання.
А крутануть в червоне? Ну як це? ;)
 
Як, як на 35 може бути 11.5 при 37-38???
Ось нарізка з айклауду, фото конкретно розходу ніколи не робив, але в цілому ситуацію зрозуміти можна (те фото де розмито літнє там розхід чуть менший, решта зимові)
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    59.6 KB · Views: 34
  • 2.jpg
    2.jpg
    108.9 KB · Views: 28
  • 1.png
    1.png
    315.8 KB · Views: 35
Цеглину під підальку. :) +гарне паливо +справний стан.
Середня швидкість висока. Встав і прокотився у крайньому правому.
І заздріть тут нема чому. :) Прикинь як воно отак от на 35тому бензині їздить. Це ж знущання.
А крутануть в червоне? Ну як це? ;)
Та не їде він на більш ніж двохтонній машині так як ви думаєте. На трійці, пятірці - так, пушка. На Х5 і Х6 - ну таке, до сотні ще більш менш вдавлює, до 160 плюс-мінус розганяється, далі просто сидиш і думаєш що сильніше реве- мотор чи розсікаємий машиною "з аеродинамікою кірпіча" вітер ;) Це не для поганяти машина, для того є 335і/M3
 
Ну вибачайте. Далі 160ти то шукати де треба.
А у місті взагалі важлива динаміка 0-50ть :) ну макс 70ть. :)
А крутануть то все одно треба. Ну хочь разок. :)
 
Ну не знаю…, до 200 на N54 розгоняє нормально, швидше не пробував, але жере 4.9 км на літр)
 
Ціни впали, до війни до тридцятки був один хлам який місяцями висів на продажі. Тут все просто - на копарті/іааі нормальні екземпляри розліталися як пиріжки, нижче 15 не продавалися. Все що дешевше було або сильно вгашене, або топлене. Через це і ціни нижче 30 за живий Х5 фізично бути не могло. Зараз ситуація помінялася і за 30 вже можна найти щось більш-менш живе і в не самій пустій комплектації. Але за 27-28 на авторіа нічого путного немає. Нажаль.

Ото ж бо мене і спантеличило… бо пам‘ятаю, як прораховував собі не раз Ф15 зі штатів.. плюс декілька разів спостерігав за торгами на Копарті, де цікаві мені 35і забирали по 18 і більше.. Тобто тут з ремонтом такі авто виходили б далеко за 30.. навіть ближче до 35.. а до 30ки взагалі на Ріа проскакувало пару машин і то був хлам повний… а зараз відкрив з фільтром до 30 і видало 70 машин!
 
Last edited:
Угу, 35ix бензин. Все залежить від умов і стилю їзди. Я більше пенсіонер, наступаю тільки іноді на трасі. Два роки назад при середній ближче до сорока (37-38, точно не пам'ятаю, треба пошукати фото) було рівно 11.5/100.
Простите но мало верится)
Сейчас ф25, н20, средняя 44, расход 11.5, смешанный режим, чуть дерзко.
Спокойно все равно меньше 11 никак.
Старт-стоп правда отключен.
По вашим скринам видно спокойную загородную езду имхо.
 
Хочете вірне, хочете - ні)
Ви ще врахуйте що Ви в Києві живете, а я ні, і пробок у мене тут куди менше.
А на рахунок F25 - мав такий ще до ковіду, зимою при поїздках на роботу і назад з прогрівами було отак
Якби була середня як у Вас 44 то мабуть розхід би 9 з копійками вийшов))))
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    304.7 KB · Views: 29
Ви ще врахуйте що Ви в Києві живете,
За Киевом, поэтому 70% пробега загородные трассы, со скорость. 100-120.
 
Сенсації не трапилось:)
Живеш в Кийові рахуй +12ть.
 
Знайшов цяцю...Х4 ..3.5,пробігу 96,фарш увесь окрім спорт салону,так він і не до речі...
Питання є..Чим він відрізняється від Х3??В ціні на п'ять штук дорожче..
За що башляти крім форми кузова?
Таця мамі розглядається...
 
Знайшов цяцю...Х4 ..3.5,пробігу 96,фарш увесь окрім спорт салону,так він і не до речі...
Питання є..Чим він відрізняється від Х3??В ціні на п'ять штук дорожче..
За що башляти крім форми кузова?
Таця мамі розглядається...

Є в нас у клюбі людина, у якої одночасно були і Ф25 і Ф26. Можу дати телефон, побалакаеш.. :)
він, гадаю, з радістю поділиться досвідом і відмінностями.
 
Як на мене, Х4 просто трохи унікальніший, більш тісний.. це як Х5 та Х6. Можуть бути в однакових комплектаціях. Різниця в ціні, гадаю, чисто маркетингово-ієрархічна :)
 
Незрозуміло, але факт що від х6/х4 жіночки піщат як від Ален Делона.:)
 
Незрозуміло, але факт що від х6/х4 жіночки піщат як від Ален Делона.:)

Ну вони більш гламурні на відміну від «брутальних» будко-подібних Х3/Х5 :)
 
Back
Top