[ Все|другие модели ] F15 35i бензин з США, чи варто?

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ😍.
 
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ😍.
Так у вас наче був F15, навіть новий?
 
Був новий дизель 2 літровий, назад такий не хочу, життя змінюється, були після нього ще 2 машини, ауді, класні теж, але ковід, війна, і таке інше.......багато писати не буду. Золота середина з всіх авто для мене це х5 Ф15, проіхався на бензині, сподобалось, тому й питаю у власників чи варто рипатись, бо це вже буде авто на довгі роки, діти підросли, треба про них думати.
 
Був новий дизель 2 літровий, назад такий не хочу, життя змінюється, були після нього ще 2 машини, ауді, класні теж, але ковід, війна, і таке інше.......багато писати не буду. Золота середина з всіх авто для мене це х5 Ф15, проіхався на бензині, сподобалось, тому й питаю у власників чи варто рипатись, бо це вже буде авто на довгі роки, діти підросли, треба про них думати.
Так а что вас пугает, после владения подобными авто??
Вы же знаете сколько стоит ездить на премиуме!?
100 баксов туда-сюда.
 
Не маю досвіду володіння Х5 з 3,0 бензиновим, але недавно продав F10 535і з XDrive.
По Львову твердо 15л/100км. Це при нормальному стилі їзди. Автострада за кордоно в діапазоні 150-170км/год получилося 10л/100км.
 
Так а что вас пугает, после владения подобными авто??
Вы же знаете сколько стоит ездить на премиуме!?
100 баксов туда-сюда.
Я знаю про преміум багато😂, а преміум БМВ це взагалі може бути 💰💰💰, знаю ціни на всі ричагі (важелі), пневмоподушки, колодки, тормозні диски,шини всіх розмірів, але питаю конкретно про проблеми Двигуна, АКПП ,чи є дуже дороговартісні операції в них (цікавить заміна цепа та щось подібне), хтось з цим стикався? на яких пробігах? Двигун N55 ,бензин 3,5
 
Я знаю про преміум багато😂, а преміум БМВ це взагалі може бути 💰💰💰, знаю ціни на всі ричагі (важелі), пневмоподушки, колодки, тормозні диски,шини всіх розмірів, але питаю конкретно про проблеми Двигуна, АКПП ,чи є дуже дороговартісні операції в них (цікавить заміна цепа та щось подібне), хтось з цим стикався? на яких пробігах? Двигун N55 ,бензин 3,5

Двигун відносно надійний) цеп міняють ближче до 200-250 тисяч, таких пролем як в н20/н26 немає. Звичайно є деякі проблеми типу протікання клапанної кришки, форсунки, тнвд. Але ж це бмв) Коробка зф без проблем, масло міняти і буде ок.
Можна наступне відео глянути про цей двигун (я обслуговував е92 на цій станції декілька років):

View: https://www.youtube.com/watch?v=CSoVQeKbPds&ab_channel=VadymGarageRacer
 
Хороше відео, але він через специфіку ринку взагалі не шарить в бензинових двигунах.
 
Не маю досвіду володіння Х5 з 3,0 бензиновим, але недавно продав F10 535і з XDrive.
По Львову твердо 15л/100км. Це при нормальному стилі їзди. Автострада за кордоно в діапазоні 150-170км/год получилося 10л/100км.
теж саме тільки Харків : мiсто 18-20,менше 16 не було,траса Харків-Київ дуже спокійно до 130 км/год 11 літрів, мотор з хорошим апетитом, на Х5 так точно, тому в мене довго не затримався
 
теж саме тільки Харків : мiсто 18-20,менше 16 не було,траса Харків-Київ дуже спокійно до 130 км/год 11 літрів, мотор з хорошим апетитом, на Х5 так точно, тому в мене довго не затримався
Аналогічно задавила жаба раз в тиждень заправляти. Взагалі спочатку подумав, що переплутав шкалу температури мастила з шкалою показів палива-щось стрілка після запуску двигуна «на очах» рухалась…😂😂😂
 
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ.

Олег, а чому не 30д? Чи по бюджету не вписується?
 
Олег, а чому не 30д? Чи по бюджету не вписується?
Так, 30Д був би ідеальним, але бюджет не дозволяє, та й мало вже ізжу, не так як раніше, в молодості😉, по 45 тисяч в рік
 
Так, 30Д був би ідеальним, але бюджет не дозволяє, та й мало вже ізжу, не так як раніше, в молодості, по 45 тисяч в рік

По 35і… буде жерти по місту як собака… але у користуванні повинен служити нормально... хоча всякі там електромуфти (чи як її там), катушки, роздатки, жор масла - цього, гадаю буде також вистачати
Все ж таки для Х5 ідеальним мотором є саме 30д, навіть для невеликих пробігів.
Я ніколи 45 тис в рік не мав.. ближче до 25-30 (зараз взагалі мабуть і 20 не маю), але 30д мотор - це кайф дійсно, будь то по місту, тим паче по трассі… особливо після 30і М54 на Е53 :)
 
Шкода, що F15 не було рестайлу на В58
 
Аналогічно задавила жаба раз в тиждень заправляти. Взагалі спочатку подумав, що переплутав шкалу температури мастила з шкалою показів палива-щось стрілка після запуску двигуна «на очах» рухалась…😂😂😂
Та нормально), в мене зараз 4.9 км - літр по місту і нічого))), зато пре))))
 
20.4л/100км?

У мене Е53 3.0і тут по місцю і 27 жрав :) так що 20л для бензового сараю це ще норм :)
 
20.4л/100км?
Десь так, точно я не рахував), до цього був Жжип, теж так жрав, так що для мене це нормально)))
 
Це середня швидкість, мабуть, 18км/год ))
Середня 35,7, по пам‘яті, зараз в Празі, пиво зловживаю, машина у аеропорті чєкає, так шо точно не скажу)
 
Last edited:
Нормальний мотор, основне не купити уже убитий то буде їздити. На Ф15 цей мотор уже підлікований і всяка дитяча дичь як відламані болти ваноса вже не вискакує. Турбіна вже з електронним управлінням а не вакуумна.
З проблем - ну прокладки практично всі почнуть текти рано чи пізно, для такого мотора я вважаю це не проблема взагалі поміняти резинки раз в 100 тис. Треба регулярно дивитися і міняти їх при перших ознаках підтікання.
Електропомпа помирає у багатьох на 100-150 тисяч пробігу.
ТНВД на Ф15 нормально ходить, ламався часто на модифікаціях перших років випуску, але тут вже доведений до ума.
Основне - не економити і заливати якісний бензин і регулярно раз в 150-200 мотогодин міняти масло та й буде жити.

Коробка 8HP взагалі нуль питань, якщо її спеціально не убивали до вас то 300+ спокійно ходить.

Реальний розхід по місту (а у нас не київ, пробки лише в час пік) 13-15, до війни був стабільно 15+. На автодорозі (як у нас між районами, де крейсерська 90-100) якщо спокійно їхати то 8-9, на міжобласних/автобані де швидкість 130 починається з 11л і росте далі.
 
А - ну і середній розхід траса/місто порівну за останні 20тис кілометрів стабільно висить на 12л на сотку, виїдеш десь в Європу - падає до 11л, сидітимеш довше в місті - стане 12.5л. За ці рамки не вилізає як не старався ;)
 
Щоб було 20+ то це треба зимою на роботу їздити по 3км в одну сторону з постійними прогрівами. Або в Києві по пробках тягатися з включеним A/C. В себе ніколи таких цифр не бачив, максимум що було це 16 в жару по місту. А про середній розхді написав вище.
 
Дякую за відповідь, але якщо в першому пості 12 літрів ви написали, то це можу прийняти, а далі написали 15 літрів - то вже перебір. Ще є час поміркувати, можливо краще підняти бюджет та шукати 3 літрового дизеля, бо 2 літровий в мене був і не зайшов мені.
 
Дякую за відповідь, але якщо в першому пості 12 літрів ви написали, то це можу прийняти, а далі написали 15 літрів - то вже перебір. Ще є час поміркувати, можливо краще підняти бюджет та шукати 3 літрового дизеля, бо 2 літровий в мене був і не зайшов мені.

По місцю скакати думаю в 15 не влізеш на 35і :)
Однозначно треба 30д, по місту в 10ку можна влізти. Траса буде 8-9 (якщо середньо їхати). Да і відчуття від дизеля зовсім інші. І він більш витривалий за бензин, особливо на такому сараї.
Але по ціні американського битка - дизель 3л буде вже з пробігом далеко за 200..
 
Середня 35,7, по пам‘яті, зараз в Празі, пиво зловживаю, машина у аеропорті чєкає, так шо точно не скажу)
Знав би, що ти в Празі - випили б пива по гальбі і по панаку десь у господі. Я вчора в обід виїхав з Праги…🤪
 
Знав би, що ти в Празі - випили б пива по гальбі і по панаку десь у господі. Я вчора в обід виїхав з Праги…🤪
Я ж не знав(((, я тут вже тиждень, буду ще тиждень, якщо ще раз пообідати заїдешь - пиши)))
 
Back
Top