GS1200 масло

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Саша, можливо я і скучний співрозмовник, алe нe можу спокійно проходити по при наглe хамство, нeправди і пeрeкручування фактів, причом наглe пeрeкручування. Для сeбe я рахую, що трохи розбираюсь в маслах на даний момeнт, оскільки постійно роблю аналізи за своі гроші, спілкуюся нe тільки з оил клубом, а і з німeцьким клубом масльонщіків. Нe має поганих масeл і нe має такого срача нідe, тільки на на украінських форумах. І ти знаєш про цe, ти знаєш хто такий рс3, алe чомусь лукавиш
 

SID_

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
10,380
Age
40
Страна
Украина
Город
Херсон
рахую, що трохи розбираюсь в маслах на даний момeнт

Нe має поганих масeл

У меня все))

P.s. Володя, уже если мне надоело это «катание на форточке», представляю как оно надоело остальным. Вяжи, а.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
У меня все))

P.s. Володя, уже если мне надоело это «катание на форточке», представляю как оно надоело остальным. Вяжи, а.

доведи обратне
і вяжи ти уже зі своїми зазивалами, хорош вже срач всюди разводити. багатьом тут начхати на состав і рецептуру, коди кас і таке інше. люди діляться своїм враженням і відчуттями. комусь то сподобалось, комусь то.
і головне, я створив цю тему по цконкретному питанню, якого милого ваша трійка клонів тут сере? а я вам відповім - не має на українському автомобільному просторі форума, де можна створити тему про масло і там не з,явиться ця шайка-лєйка
 
Last edited:

zheka_e30_318

Разборка
Joined
Nov 14, 2011
Messages
3,323
Age
38
Город
Киев
"Уважаемый" трансфер. Не стыдно в зеркало смотреть?
Мне недавно коллега субарист пожаловался на "не очень адекватную особь" в субару форуме, в ветке про масло. Угадали кого я увидел когда он мне показал ветку? Естественно, я там не отписывался. Везде "шайку-лейку" видите?
Вы лицемер. Именно вы промышляете загаживаниям тем, и заметьте, не я вам предьявил что вы гадите во всех форумах подряд. Но вам хватает наглости обвинять других в тех действиях что вы делаете сами!!!
Чтоб не было странных вопросов что я имею в виду:
https://ru.m.wiktionary.org/wiki/лицемер
 
Last edited:

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Чим язиком своім молоти дe трeба і нe трeба, ліпшe привeди приклади, дай ссилки сюди дe я займаюсь загаживанієм. Умний вираз обличча щe нe признак ума. Цe як раз про тeбe
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
ув Євгеній, стало смішно і я перечитав субару форум. там є дві теми про масло. перечитав всі свої пости в тих двох темах. тепер прошу вас факти в студію мого ліцемерства і не адекватной поведінки, чи загаживанія тем. якщо не буде фактів, то ти будеш самим звичайним пустозвоном, балаболом і лжецом. і що ти там міг цікавого написати?)
 

manelyuk

Пользователь
Joined
Dec 27, 2012
Messages
1,064
Age
45
Город
Киев
Когда на ямахе ездил вообще себе мозг не парил.
Заехал к ним на окружную,купил ямалюб,фильтра ,колодки...
Почитал....думаю или тащить масло если ликви моли то с Ульма к примеру или диллера местного проверять чуть ли не через сбу))
 

TheShum

Пользователь
Joined
Nov 7, 2017
Messages
1
Город
Львов
маємо bmw GS1200 2004р.в. питання - яке масло треба в двигун заливати? може хтось із власного досвіда підскаже

По вязкозті таке яке прописане заводом виробником, а на конвеєрі якщо не помиляюсь заливають Кастрол
 
Top