GS1200 масло

Саша, можливо я і скучний співрозмовник, алe нe можу спокійно проходити по при наглe хамство, нeправди і пeрeкручування фактів, причом наглe пeрeкручування. Для сeбe я рахую, що трохи розбираюсь в маслах на даний момeнт, оскільки постійно роблю аналізи за своі гроші, спілкуюся нe тільки з оил клубом, а і з німeцьким клубом масльонщіків. Нe має поганих масeл і нe має такого срача нідe, тільки на на украінських форумах. І ти знаєш про цe, ти знаєш хто такий рс3, алe чомусь лукавиш
 
рахую, що трохи розбираюсь в маслах на даний момeнт

Нe має поганих масeл

У меня все))

P.s. Володя, уже если мне надоело это «катание на форточке», представляю как оно надоело остальным. Вяжи, а.
 
У меня все))

P.s. Володя, уже если мне надоело это «катание на форточке», представляю как оно надоело остальным. Вяжи, а.

доведи обратне
і вяжи ти уже зі своїми зазивалами, хорош вже срач всюди разводити. багатьом тут начхати на состав і рецептуру, коди кас і таке інше. люди діляться своїм враженням і відчуттями. комусь то сподобалось, комусь то.
і головне, я створив цю тему по цконкретному питанню, якого милого ваша трійка клонів тут сере? а я вам відповім - не має на українському автомобільному просторі форума, де можна створити тему про масло і там не з,явиться ця шайка-лєйка
 
Last edited:
"Уважаемый" трансфер. Не стыдно в зеркало смотреть?
Мне недавно коллега субарист пожаловался на "не очень адекватную особь" в субару форуме, в ветке про масло. Угадали кого я увидел когда он мне показал ветку? Естественно, я там не отписывался. Везде "шайку-лейку" видите?
Вы лицемер. Именно вы промышляете загаживаниям тем, и заметьте, не я вам предьявил что вы гадите во всех форумах подряд. Но вам хватает наглости обвинять других в тех действиях что вы делаете сами!!!
Чтоб не было странных вопросов что я имею в виду:
https://ru.m.wiktionary.org/wiki/лицемер
 
Last edited:
Чим язиком своім молоти дe трeба і нe трeба, ліпшe привeди приклади, дай ссилки сюди дe я займаюсь загаживанієм. Умний вираз обличча щe нe признак ума. Цe як раз про тeбe
 
ув Євгеній, стало смішно і я перечитав субару форум. там є дві теми про масло. перечитав всі свої пости в тих двох темах. тепер прошу вас факти в студію мого ліцемерства і не адекватной поведінки, чи загаживанія тем. якщо не буде фактів, то ти будеш самим звичайним пустозвоном, балаболом і лжецом. і що ти там міг цікавого написати?)
 
Когда на ямахе ездил вообще себе мозг не парил.
Заехал к ним на окружную,купил ямалюб,фильтра ,колодки...
Почитал....думаю или тащить масло если ликви моли то с Ульма к примеру или диллера местного проверять чуть ли не через сбу))
 
маємо bmw GS1200 2004р.в. питання - яке масло треба в двигун заливати? може хтось із власного досвіда підскаже

По вязкозті таке яке прописане заводом виробником, а на конвеєрі якщо не помиляюсь заливають Кастрол
 
Back
Top