Авто на батарейках?

Та катався вже, низька падлюка, але з нашими дорогами не критично))), салон спартанський, але вже пох, до Елату хвате доїхати на одній зарядці, та й хвате)))
ЗЫ. Прийом все ж такі впЕчатляє)))), шалений авто, казав жінці, може хвате RWD?, каже ні, dual motor тікі давай🤣
ЗЫЫ. В порівнянні з Х6 даже древнім канеш комфорт просто ніззя рівняти, жостка цука)))

У Вас пілоти винищувачів жаліються що ніде літати :) , так шо достатньо і 400км запасу.
Про дуал мотор, то вже справа особиста, куди та скільки витрачати. Зрозуміло, що дуал їде краще, але де ото всьо реалізовувати? На мій погляд чисто вау ефект, котрий через півроку володіння будеш робити коли стане вже дуже сумно, чи дівчину з третім в декольте посадиш до себе. ;)

А bmw і3 не дивився?
 
У Вас пілоти винищувачів жаліються що ніде літати :) , так шо достатньо і 400км запасу.
Про дуал мотор, то вже справа особиста, куди та скільки витрачати. Зрозуміло, що дуал їде краще, але де ото всьо реалізовувати? На мій погляд чисто вау ефект, котрий через півроку володіння будеш робити коли стане вже дуже сумно, чи дівчину з третім в декольте посадиш до себе. ;)

А bmw і3 не дивився?
Ні, чогось мені іх3 не заходить, а на більший грошей нема))))
ЗИ. У дуал перевага в кілометражу, він на овер сто км більший, ніж у РВД.
 
У дуал перевага в кілометражу, він на овер сто км більший, ніж у РВД.

Немного не так, дуал там может быть разный лонг рендж или перфик, одномоторных тоже как бы два варианта стандарт и лонг рендж, едет он дальше не из за привода а из за большей батареи, а при одинаковых батареях заднеприводная машина проедет дальше чем 4х4, но зимою это просто грусть с ее крутящим моментом), вот и 2х4 лонг поедет дальше чем 4х4 лонг, ну а перф понятно поедет меньше всех но зато бодрее всех).
 
Немного не так, дуал там может быть разный лонг рендж или перфик, одномоторных тоже как бы два варианта стандарт и лонг рендж, едет он дальше не из за привода а из за большей батареи, а при одинаковых батареях заднеприводная машина проедет дальше чем 4х4, но зимою это просто грусть с ее крутящим моментом), вот и 2х4 лонг поедет дальше чем 4х4 лонг, ну а перф понятно поедет меньше всех но зато бодрее всех).
Я порівнював у наших оффів, RWD - 491 km, LRange (dual) -602, Performance - 535.
 
У наших это в Украине)?

РВД может быть стандарт и лонг-рендж, вот лонг-рендж поедет дальше любого 4х4 будь то лонг-рендж или перфоманс, тот что 491км. это стандарт.

П.С. Не поедут они столько, ну разве что в идеальных условиях и при скоростном режиме 40-60км., летом и без печки), да и не надо оно вам и уж тем более платить за это лишних денег, которые вам 100% не вернутся в любых условиях).
 
Я з Ізраїлю, тобто пишу про наших оффів.) Я розумію, що все це ідєал. Гроші не можливо повернути за будь який авто, авто - це просто строка сімейного бюджету як по мені.
 
Bmw i4 буде цікавіше Тесли по комфорту, як мінімум акустичному, і по внутрішньому убранству. В Києві є ютуб-блогер, він с Тесли 3 пересів на і4, їздить по країні та закордон, показує запаси ходу та заправки.. порівнює різні електрички.. так на кожному відео з Теслою гарно чути, яке воно відро шумне, а коли їде в і4 - то тиша :) і по запасу ходу і4 дуже близька до трійки. Канал хлопця - Олексій Бодня.
 
Я з Ізраїлю, тобто пишу про наших оффів.) Я розумію, що все це ідєал. Гроші не можливо повернути за будь який авто, авто - це просто строка сімейного бюджету як по мені.

Ну то вам можно и заднеприводную покупать), я просто машинами уже много лет занимаюсь и у меня немного другие строки бюджета, я привыкла что поездив пол года/год продаю дороже чем привезла).
 
Bmw i4 буде цікавіше Тесли по комфорту, як мінімум акустичному, і по внутрішньому убранству. В Києві є ютуб-блогер, він с Тесли 3 пересів на і4, їздить по країні та закордон, показує запаси ходу та заправки.. порівнює різні електрички.. так на кожному відео з Теслою гарно чути, яке воно відро шумне, а коли їде в і4 - то тиша :) і по запасу ходу і4 дуже близька до трійки. Канал хлопця - Олексій Бодня.

Ну так тройка это самый бюджетный вариант во всей линейке Теслы), я бы во реально себе такую машину не купила так что все правильно он вещает))), как по мне то ройку корректнее с Шевроле Болт сравнивать а не с БВ аЙ4, вот и пытаюсь довести что лучше вместо новой тройки б/у Ску купить, которая ко всему еще и не так в цене потеряет в итоге).

П.С. Nemo2115 попробуйте еще Ску перед приобретением).
 
І як з жипа на пузотерку перейти?
ні як... у нас по житомірке зовсім дорог немає.
Пригадав, що Ви не в Києві. :) У вас там можна і теслу... Бо в нас після гарної зливи - можна на човни пересаджувати. Іноді на дорозі в низині до метра води
тесла води не боїться в порівнянні з БМВ
 
..Тесла,та взагалі,електрокар і вода ..Ще та пригода .
 
Bmw i4 буде цікавіше Тесли по комфорту, як мінімум акустичному, і по внутрішньому убранству. В Києві є ютуб-блогер, він с Тесли 3 пересів на і4, їздить по країні та закордон, показує запаси ходу та заправки.. порівнює різні електрички.. так на кожному відео з Теслою гарно чути, яке воно відро шумне, а коли їде в і4 - то тиша :) і по запасу ходу і4 дуже близька до трійки. Канал хлопця - Олексій Бодня.
Самий дешевий і4 що знайшов у нас (не новий))))
IMG_1172.png
Тесла Performanse нова с плюшками (та з частковим автопілотом) коштуе 265000 шекелей, тому і дивлюся на неї.))))
Долар в нас 3.6 приблизно.
 
Пожарник,тебя на бмвклюпсру грохнули,?
 
Пожарник,тебя на бмвклюпсру грохнули,?
Я там в бане хроніческом)))), тікі зайду, через хвилину після першого посту - знову в бан)))) пост відразу зносять, дажЄ полаятись не дають)
 
Ну ти там молодець))Не даєш тваринкам нудьгувати))
 
Ну ти там молодець))Не даєш тваринкам нудьгувати))
Раніше хочь пости не зносили, а зараз не розженешься, наче полюють, не дають правду до «трудящщихся» донести)))), зразу в бан на місяць, дивує що зовсім ще не грохнули)
 
Раніше хочь пости не зносили, а зараз не розженешься, наче полюють, не дають правду до «трудящщихся» донести)))), зразу в бан на місяць, дивує що зовсім ще не грохнули)
Паскуди..Але є надія,і певна, що ми їх за шію помацаєм..))
 
Паскуди..Але є надія,і певна, що ми їх за шію помацаєм..))
Це обовʼязково буде, жінка до тьощі їде, трохи нервуюся, але що робити?, сподіваюся, що ваше ППО працює як треба)
 
Не хвилюйся,куди вона їде - там з ППО налагоджено.
Нарешті..
 
Не хвилюйся,куди вона їде - там з ППО налагоджено.
Нарешті..
Як що на роботі завала не буде, може і сам підскочу на пару днів))), добре буде, як що Рейнаір літати почне, а то усі оті переїзди скрізь Польщу допекли вже)))
 
Я там в бане хроніческом)))), тікі зайду, через хвилину після першого посту - знову в бан)))) пост відразу зносять, дажЄ полаятись не дають)
Наша людина))) Мене в Тік-тоці вже двічі блокували. Пох, члєносошу козломордих вже з третього аккаунту :ROFLMAO:
 
Наша людина))) Мене в Тік-тоці вже двічі блокували. Пох, члєносошу козломордих вже з третього аккаунту :ROFLMAO:
Мене ще не грохали там, тому цікаво дивитися, як після першого посту за місяць під старим ніком двіжуха коротко часова, але яскрава почінається))))
 
Там побачів, що є трішечкі людёв, що вже розуміють спинним мОзгОм що піздець десь рядом, але сцяться прямо говорить)))), бо все міркують, що пронесе, «святая простота», як казав один поЄт)))))
 
Наша людина))) Мене в Тік-тоці вже двічі блокували. Пох, члєносошу козломордих вже з третього аккаунту :ROFLMAO:
Старпьори, ви в паспорт давно заглядали ?!? Може вас в Tik-Tok банять не за контент, а «по віку» ?!?
Тіктокери хрЕнові… 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: RAI
Старпьори, ви в паспорт давно заглядали ?!? Може вас в Tik-Tok банять не за контент, а «по віку» ?!?
Тіктокери хрЕнові… 😂😂😂
От уже)) Ти свій відкрий, може теж до окуліста треба))
 
Дідусь не пам'ятає що таке паспорт))
 
Back
Top