Авто на батарейках?

От уже)) Ти свій відкрий, може теж до окуліста треба))
В мене немає аусвайсу… жінка ще в РАГСі забрала в минулому столітті. 😳😳😳
 
В мене немає аусвайсу… жінка ще в РАГСі забрала в минулому столітті. 😳😳😳
В мене те саме, українські жінки вони такі, господарські я б сказав)))))
 
То зять кадр спіймав,в мене ще Ф15 немає((
 
Порахували Теслу RWD трійка (купувалася нова два місяці тому), пройшла 5000 км, умови - літо, тобто кондєй і всьо такоЄ, заявлено пробіг на батарейці - 491 км, реально вийшло в районі 300. Якось так.
 
Порахували Теслу RWD трійка (купувалася нова два місяці тому), пройшла 5000 км, умови - літо, тобто кондєй і всьо такоЄ, заявлено пробіг на батарейці - 491 км, реально вийшло в районі 300. Якось так.
Так купив чи шо? :)
Ломучу бричку скинув? :)
 
Так купив чи шо? :)
Ломучу бричку скинув? :)
Та ні, це в мене знайомі понабиралися RWD, я поки що вивчаю, RWD точно брати не слід, це вже зрозумів))))
 
Та ні, це в мене знайомі понабиралися RWD, я поки що вивчаю, RWD точно брати не слід, це вже зрозумів))))
А чього RWD не слід брати?
 
А чього RWD не слід брати?
Пробіг (модель, що в нас продається) РВД - 491 км, в Лонг Ренж - 602 км, тобто десь 400 гарантовано проїде, це ще куди не йшло), а вообсчє - треба волю в кулак і чекати на слідуючу трійку, там начебто батарєя більше буде.
 
минулого тижня трохи поїздив по Польщі і ось що здивувало, електро авто ну прям дуже мало в містах їздить, не кидаються в очі, треба довго вишукувати. по трасам взагалі жодної не побачив. на відміну від наших міст
 
Пробіг (модель, що в нас продається) РВД - 491 км, в Лонг Ренж - 602 км, тобто десь 400 гарантовано проїде, це ще куди не йшло), а вообсчє - треба волю в кулак і чекати на слідуючу трійку, там начебто батарєя більше буде.

Якщо грошей достобіса АЖ до бєзобразія, то Плейд і погнав :).

Якщо гроші такі рахувати, хочь якось, то на мій погляд основні питання:
1. Де заряджати у 90% випадках. Бажано по мінимальним тарифам, обов"язково у нічний час (стоянка) чи 100% гарантована зарядка (приїхав до офісу поставив на зарядку).
2. Середньо денний пробіг.
3. Взагалі як розвинута інфраструктура для електрокарів.

Чього той пробіг такий важливийв умовах Ізраїля? Довжина 470км, ширина 135км. (данні з інтернету).

Це чисто мій погляд на ото фсьо.
 
Якщо грошей достобіса АЖ до бєзобразія, то Плейд і погнав :).

Якщо гроші такі рахувати, хочь якось, то на мій погляд основні питання:
1. Де заряджати у 90% випадках. Бажано по мінимальним тарифам, обов"язково у нічний час (стоянка) чи 100% гарантована зарядка (приїхав до офісу поставив на зарядку).
2. Середньо денний пробіг.
3. Взагалі як розвинута інфраструктура для електрокарів.

Чього той пробіг такий важливийв умовах Ізраїля? Довжина 470км, ширина 135км. (данні з інтернету).

Це чисто мій погляд на ото фсьо.
Інфраструктура в нас є, просто кожна зарядка -це час, на Супер чаржері це пів-години мінімум, як що батарея близька до нуля, на інших «заправках» забира часу більше, я хочу, щоб хватало доїхати до любого кінця держави без батарейкі в червоній зоні))), то біш 400км мінімум на батарейці, а в ці параметри РВД вже не влазе, ну і само собою - розетка на стоянці, різниця в ціні порівняно з Супер чаржером і приватною розеткою - 3 рази.
Я не розумію людей, що купують кітай, там зовсім смішний кілометраж на батарейці, тому напевно їх у нас до біса у продажу на вторичному ринку практично нових.
 
Я не розумію людей, що купують кітай, там зовсім смішний кілометраж на батарейці, тому напевно їх у нас до біса у продажу на вторичному ринку практично нових.

У тебе який середньо добовий пробіг?
Я не вмовляю купити саме РВД. Тут більше схоже на наявний вільний час :) та А пагаваріть :)
Якось купив 65" телевізор, а достатньо було і 50" і воно вийшло як сидиш на першому ряді у кинотеатрі. :) Дорого багато, але на холєру :)

У мене в середньому за день 65км, ну до 100км. Дві авто в родині +для душі в гаражі.
На роботі в наявності "безмежні" кВт 3фази поки що по +/-5,00грн/кВт + на роботі є авто на поїхати.
Чисто для мене і3 (та шо карбонова) :) з 42кВт кумулятором з головою. Але не на часі :)

Я не мав досвіду з китайским автопромом. Для мене він не зрозумілий і від цього стрьомний :)
Шось по типу:
View: https://youtu.be/oeJ7_tVJWOI
 
Порахували Теслу RWD трійка (купувалася нова два місяці тому), пройшла 5000 км, умови - літо, тобто кондєй і всьо такоЄ, заявлено пробіг на батарейці - 491 км, реально вийшло в районі 300. Якось так.

Физику не обманешь))), какой у него расход машина показывает на 100км.?

2х4/4х4 особой разницы не имеет), важна батарея у меня Ска одномоторная показывала средний расход за 30 с чем то тысяч пробега 18.4кВт на 100км., Х двухмоторный понятно показывает средний за 3 тысячи км. 19.9 на 100км., что с учетом веса, колес итд так на так и выходит, климат в машине просто не выключается, в ТЦ иду на +- 2 часа оставляю включенным что бы не жарко было).
 
У тебе який середньо добовий пробіг?
Я не вмовляю купити саме РВД. Тут більше схоже на наявний вільний час :) та А пагаваріть :)
Якось купив 65" телевізор, а достатньо було і 50" і воно вийшло як сидиш на першому ряді у кинотеатрі. :) Дорого багато, але на холєру :)

У мене в середньому за день 65км, ну до 100км. Дві авто в родині +для душі в гаражі.
На роботі в наявності "безмежні" кВт 3фази поки що по +/-5,00грн/кВт + на роботі є авто на поїхати.
Чисто для мене і3 (та шо карбонова) :) з 42кВт кумулятором з головою. Але не на часі :)

Я не мав досвіду з китайским автопромом. Для мене він не зрозумілий і від цього стрьомний :)
Шось по типу:
View: https://youtu.be/oeJ7_tVJWOI
Пробіг добовий в мене фігня, бо з роботи на роботу возять, по вихідним катаюся тікі що на дальняк))))), але я ЗОВСІМ не хочу навіть раз на місяць десь на заправці чекати годину доки зарядиться, хочу заряджатися тікі на стоянці, доки авто не потрібне. То б то треба щоб вистачало на поїхати туди-обратно на одної зарядці.
 
Физику не обманешь))), какой у него расход машина показывает на 100км.?

2х4/4х4 особой разницы не имеет), важна батарея у меня Ска одномоторная показывала средний расход за 30 с чем то тысяч пробега 18.4кВт на 100км., Х двухмоторный понятно показывает средний за 3 тысячи км. 19.9 на 100км., что с учетом веса, колес итд так на так и выходит, климат в машине просто не выключается, в ТЦ иду на +- 2 часа оставляю включенным что бы не жарко было).
Я це не питав, він просто сказав, з роботи на роботу - 60 км, коли він їде цю відстань на Теслі РВД - пробіг падає на 100 км, наче він проїхав не 60 реальних а 100).
 
Там в машине есть выбор пробега который на экран выводится), один стандарт а второй идеал и в первом случаи +- как будет показывает, а во втором это вроде как "сферический конь в вакууме" 🤣 вроде как может быть но с горы и при попутном ветре).

П.С. Имея батарею 75кВт в которую заливается 65 при условии что она новая и с расходом +- 18кВт не сложно прикинуть сколько проедет машина со 100 до 0 процентов заряда и дело не в том 2х4 или 4х4 ее привод.
 
Там в машине есть выбор пробега который на экран выводится), один стандарт а второй идеал и в первом случаи +- как будет показывает, а во втором это вроде как "сферический конь в вакууме" 🤣 вроде как может быть но с горы и при попутном ветре).

П.С. Имея батарею 75кВт в которую заливается 65 при условии что она новая и с расходом +- 18кВт не сложно прикинуть сколько проедет машина со 100 до 0 процентов заряда и дело не в том 2х4 или 4х4 ее привод.
Ще раз - справа в батарэйці, ще раз - я про наш ринок, в нас пробіг між РВД та Лонг Ренж - дуже відчутний.
На РВД батарейка стара на 75 квт, на ЛР ( + Перформанс) ставлять 82 і нову за конфігурацією, як що вірити нашим оффам.
 
Last edited:
Нічого такого як для загалу, але для мене світлі спогади.
Есть что в ней такое, итальянские корни все таки)
Планы на прокачку есть?)
 
Last edited:
Планы на прокачку есть?)
:) Всі плани вже інстальовані. Залишились штріхи.
Шоб закрити не по темі і може похизуватися :)
М43В19ТУ, мкпп бмв, задня ходова бмв е30, рульова рейка, електро підсилювач керма, кастор 7, передні гальма вентильовані, передні крісла вольво. Основні узли узаконені.

ПС Кришечки на диски ББС в наявності.
 
там одна проблема... расстояние между педалями газа и тормоза маленькое.... у меня всегда нога на две педали попадала...
 
Back
Top